ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kvalifikacije za SP 2018.

Page 15 of 50 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 32 ... 50  Next

Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 15 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 27/3/2017, 10:23

Rekli bi mnogi – veđ viđeno. Vezista Real Madrida Luka Modrić pružio je još jednu impresivnu partiju u dresu Hrvatske. Kockasti su slavili protiv Ukrajine i napravili veliki korak napred ka Mundijalu u Rusiju.

Plesao je Modrić pred očima Predraga Mijatovića i Žozea Murinja i naterao legendarnog Crnogorca da mu još jednom skine kapu... Upravo je Mijatović imao veliki uticaj na karijeru hrvatskog veziste, verovao je da je on desetka za Kraljevski klub.

Modrić ga nije demantovao. Čak je postao simbol velikog kluba. Oseća Mijatović ponos zbog toga.
„Svi ćemo plakati onog dana kada Modrić ode u penziju. Kada je igrao za Dinamo iz Zagreba shvatio sam da je veliki igrač i kada sam razgovarao sa Murinjom o mogućim pojačanjima predložio sam mu Modrića. Jako sam srećan što je on toliko važan igrač za Real Madrid. Moj bivši klub nije isti tim bez Modrića“, rekao je Mijatović.

Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 15 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by End 27/3/2017, 10:29

1 impresivna na 10 očajnih, najveći je..
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 15 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by sat2 27/3/2017, 10:31

http://sportske.jutarnji.hr/nogomet/reprezentacija/najbolji-igrac-ukrajine-otkrio-uzrok-poraza-u-maksimiru-cacic-nam-je-ipak-uspio-servirati-poneko-iznenadenje/5817015/
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 15 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by sat2 27/3/2017, 10:32

End1899 wrote:1 impresivna na 10 očajnih, najveći je..
Koju je odigrao očajno?
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 15 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 27/3/2017, 10:34

sat2 wrote:
End1899 wrote:1 impresivna na 10 očajnih, najveći je..
Koju je odigrao očajno?

ne zna ni on... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 15 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by End 27/3/2017, 10:39

ona koja se broji mehiko - hustled and harried by the mexican armada, odnosno najlošiji pojedinac na terenu. eto jedna.  Basketball
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 15 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by sat2 27/3/2017, 10:43

End1899 wrote:ona koja se broji mehiko - hustled and harried by the mexican armada, odnosno najlošiji pojedinac na terenu. eto jedna.  Basketball
A tko je tada valjao? I nije bio najlošiji pojedinac ... dapače, stalno je nešto pokušavao ....
A drugih devet ...
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 15 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by End 27/3/2017, 10:51

najbolji hr igrač svih vremena ili veznjak ne može u ključnim utakmicama imati opravdanja u drugima nego mora izaći iz rupe preuzeti odgovornost i podići momčad kao šta svi veliki igrači naprave, ali on to nikad nije. 
tek kad ne bude najbolji hr igrač svih vremena onda se može opravdavat s drugih 9 igrača na terenu.
a ukrajinu, dobili bi i bez njega, nek sačuva te impresivne partije kad bude trebalo...
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 15 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 27/3/2017, 10:57

End1899 wrote:najbolji hr igrač svih vremena ili veznjak ne može u ključnim utakmicama imati opravdanja u drugima nego mora izaći iz rupe preuzeti odgovornost i podići momčad kao šta svi veliki igrači naprave, ali on to nikad nije. 
tek kad ne bude najbolji hr igrač svih vremena onda se može opravdavat s drugih 9 igrača na terenu.
a ukrajinu, dobili bi i bez njega, nek sačuva te impresivne partije kad bude trebalo...

to modrić radi već 10 godina, još kada je kao balavac rasturio argentinu sam u onoj prijateljskoj od 3:2. tada sam primetio već da je lukica klasa i da će biti jedan od najboljih igrača na svetu... B-)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 15 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 27/3/2017, 11:37

fridrih_niche wrote:
1. Sve 5... Znam da nisi, samo ti ukazujem na licemjernost i neznanje Brke...
2. Strinic je Messi za Pivarica i točka...
3. Slažen se...
4. Opet se slažen... Al ovaj poziv malom deristu prije hrpe drugih sa pretpozivom je šamar common senseu i ne cudi me sta hrpa ljudi mrzi ovakvu 'repku'...
;)
A kome ti pričaš da je licemjeran?!? Ako to nekome treba posebno objašnjavati a ne vidi sam, onda nema apsolutno nikakve svrhe. Kakve su to priče:"da se bolje pripremi za igre u svom klubu i nastavak sezone"? Pa to je pričao i za Halilovića prije EP, time samo pokazuje kakvo je licemjerno govno od čovika, kad nema drugi razlog onda to spominje.

A ovaj poziv Čoriću sad, umisto da je pozvao obojicu igrača kojima je dao pretpoziv prije Ukrajine samo dokazuje da je on obična bijedna marioneta, a budimo realni da nije, nikad nebi ni posta izbornik. Nek beskićmenjaci gledaju ovo kao svoju reprezentaciju, moja već odavno nije!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 15 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 27/3/2017, 11:48

fridrih_niche wrote:
amper1950 wrote:A prije Leškovića, koji je veliki dio sezone ozljeđen i tek se sad vratio (mogel ga je tv serviser radije osloboditi poziva da se bolji pripremi za nastavak sezone u klubu, kaj ne frendići dinamovci Basketball Basketball ) zaslužuje jedan Duje Čaleta-Car koji ove sezone ipak ima 25 nastupa za RBS!
Mislija san njega odma napisat, al ostavija san radije nedefiniran odgovor...
;)
Mnogi, večina naših medija vrlo izvjesno i sam tv serviser teško da su upoznati stim da taj igrač uopće postoji. Čaleta ima 20 godina, već dvije godine je u RBS, ima 70-ak nastupa za taj klub. Sad, onako realno da je već 2 godine u Dinamu (18-20 godina) s 70-ak nastupa, koliko bi već poziva ima u A selekciju, pa čak i nastupa (u prijateljskim)? Koliko bi članaka izašlo u našim medijima o novom šta ja znam Robertu Kovaču, rekordnom transferu za braniča koji će biti ostvaren i slično? No zato imaš takve članke o jednom Benkoviću, za kojeg su pisali prije par miseci da će vrlo brzo dobiti poziv Čačića što bi se i dogodilo da nije ozljeđen!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 15 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 27/3/2017, 12:14

Sve znamo, moj Ampere...
Al sta je dopušteno Jupiteru, nije i volovima...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 15 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Zeko 27/3/2017, 12:44

Mnogo bre pametan ovaj Mijatović. Uvideo čovek ono što ceo svet vidi. Osim Loleka, Boleka i Enda, naravno.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 15 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Zeko 27/3/2017, 12:50

Beli wrote:Rekli bi mnogi – veđ viđeno. Vezista Real Madrida Luka Modrić pružio je još jednu impresivnu partiju u dresu Hrvatske. Kockasti su slavili protiv Ukrajine i napravili veliki korak napred ka Mundijalu u Rusiju.

Plesao je Modrić pred očima Predraga Mijatovića i Žozea Murinja i naterao legendarnog Crnogorca da mu još jednom skine kapu... Upravo je Mijatović imao veliki uticaj na karijeru hrvatskog veziste, verovao je da je on desetka za Kraljevski klub.

Modrić ga nije demantovao. Čak je postao simbol velikog kluba. Oseća Mijatović ponos zbog toga.
„Svi ćemo plakati onog dana kada Modrić ode u penziju. Kada je igrao za Dinamo iz Zagreba shvatio sam da je veliki igrač i kada sam razgovarao sa Murinjom o mogućim pojačanjima predložio sam mu Modrića. Jako sam srećan što je on toliko važan igrač za Real Madrid. Moj bivši klub nije isti tim bez Modrića“, rekao je Mijatović.
Mnogo bre pametan ovaj Mijatović. Uvideo čovek ono što ceo svet vidi. Osim Loleka, Boleka i Enda, naravno.

_________________
ŠTO JE DINAMOVA SEKTA HTJELA, TO SAD I IMA
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 15 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by sat2 27/3/2017, 13:18

End1899 wrote:najbolji hr igrač svih vremena ili veznjak ne može u ključnim utakmicama imati opravdanja u drugima nego mora izaći iz rupe preuzeti odgovornost i podići momčad kao šta svi veliki igrači naprave, ali on to nikad nije. 
tek kad ne bude najbolji hr igrač svih vremena onda se može opravdavat s drugih 9 igrača na terenu.
a ukrajinu, dobili bi i bez njega, nek sačuva te impresivne partije kad bude trebalo...
Pa što Argentina nije prvak svijeta od kada ima Messia? Pazi ... Messia!? I to sa kojim suigračima....
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 15 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by sat2 27/3/2017, 13:20

amper1950 wrote:
fridrih_niche wrote:
1. Sve 5... Znam da nisi, samo ti ukazujem na licemjernost i neznanje Brke...
2. Strinic je Messi za Pivarica i točka...
3. Slažen se...
4. Opet se slažen... Al ovaj poziv malom deristu prije hrpe drugih sa pretpozivom je šamar common senseu i ne cudi me sta hrpa ljudi mrzi ovakvu 'repku'...
;)
A kome ti pričaš da je licemjeran?!? Ako to nekome treba posebno objašnjavati a ne vidi sam, onda nema apsolutno nikakve svrhe. Kakve su to priče:"da se bolje pripremi za igre u svom klubu i nastavak sezone"? Pa to je pričao i za Halilovića prije EP, time samo pokazuje kakvo je licemjerno govno od čovika, kad nema drugi razlog onda to spominje.

A ovaj poziv Čoriću sad, umisto da je pozvao obojicu igrača kojima je dao pretpoziv prije Ukrajine samo dokazuje da je on obična bijedna marioneta, a budimo realni da nije, nikad nebi ni posta izbornik. Nek beskićmenjaci gledaju ovo kao svoju reprezentaciju, moja već odavno nije!
Bar se ne živciraš.
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 15 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by End 27/3/2017, 13:53

sat2 wrote:
End1899 wrote:najbolji hr igrač svih vremena ili veznjak ne može u ključnim utakmicama imati opravdanja u drugima nego mora izaći iz rupe preuzeti odgovornost i podići momčad kao šta svi veliki igrači naprave, ali on to nikad nije. 
tek kad ne bude najbolji hr igrač svih vremena onda se može opravdavat s drugih 9 igrača na terenu.
a ukrajinu, dobili bi i bez njega, nek sačuva te impresivne partije kad bude trebalo...
Pa što Argentina nije prvak svijeta od kada ima Messia? Pazi ... Messia!? I to sa kojim suigračima....
kojim to suigračima, pa argentina ima precjenjeniju momčad od nas, a mi smo u tome prvaci.. oni bez messija ne bi vidjeli SP-a, a kamoli finale da uopće higuain ima priliku zapucati sve te zicere, makar je i argentina zakinuta za penal o čemu nitko ne priča jer lakše se pravit glup i slijep nego imat muda dosudit jedan takav očiti prekršaj neuera u finalu. pa svatko tko je jednu utakmicu pogledao zna da je argentina bez messija 0 i to doslovno, ekipa koja nije u stanju sa svom tom napadačkom artiljerijom stvorit jednu jedinu šansu protivniku, kamoli uspostaviti igru.

57% of Messi's goals with ARG in WCQ and FIFA WC were scored when the team is trailing or level.


Argentina in 2018 WC qualifiers:

Without Messi: 7 games - 7 points.
With Messi: 6 games - 15 points.

Messi is Argentina.

zamisli da mi igramo kvalifikacije južne amerike, koga smo mi tamo u stanju pobijediti, eventualno venezuelu, boliviju i možda peru bez pretjerivanja, iako 5 od 10 ekipa ide dalje mi smo tu negdje 7. ekipa po kvaliteti, a pederka se uzdiže jer zabije dva komada mađarima, pa on bi plakao i srao u gaće svaku utakmicu da igra u ovakvim najvatrenijim uvjetima svijeta s kojima se mora messi nositi, mene čudi šta je higuain još na životu.
End
End

Posts : 21159
2015-08-25


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 15 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 27/3/2017, 13:56

sat2 wrote:
End1899 wrote:najbolji hr igrač svih vremena ili veznjak ne može u ključnim utakmicama imati opravdanja u drugima nego mora izaći iz rupe preuzeti odgovornost i podići momčad kao šta svi veliki igrači naprave, ali on to nikad nije. 
tek kad ne bude najbolji hr igrač svih vremena onda se može opravdavat s drugih 9 igrača na terenu.
a ukrajinu, dobili bi i bez njega, nek sačuva te impresivne partije kad bude trebalo...
Pa što Argentina nije prvak svijeta od kada ima Messia? Pazi ... Messia!? I to sa kojim suigračima....

ma higuain je kriv, gremlini, trener, los golman... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 15 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 27/3/2017, 13:56

Beli wrote:
sat2 wrote:
End1899 wrote:najbolji hr igrač svih vremena ili veznjak ne može u ključnim utakmicama imati opravdanja u drugima nego mora izaći iz rupe preuzeti odgovornost i podići momčad kao šta svi veliki igrači naprave, ali on to nikad nije. 
tek kad ne bude najbolji hr igrač svih vremena onda se može opravdavat s drugih 9 igrača na terenu.
a ukrajinu, dobili bi i bez njega, nek sačuva te impresivne partije kad bude trebalo...
Pa što Argentina nije prvak svijeta od kada ima Messia? Pazi ... Messia!? I to sa kojim suigračima....

ma higuain je kriv, gremlini, trener, los golman... Basketball

franco sa tenkovima i perez... Basketball
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 15 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Guest 27/3/2017, 14:12

Koji Čaleta Car? Rupa samo takva, vidjeli smo kad je Dinamo igrao s njima. Prije bi onda zvao Milovića od tamo gdje je. Lešković je pozivan još dok je bio u Rijeci i proljetos je odigrao sve utakmice, bez greške. Doktor nogometa za Cara.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 15 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by jalnirajko 27/3/2017, 17:09

Vincent Vega wrote:Koji Čaleta Car? Rupa samo takva, vidjeli smo kad je Dinamo igrao s njima. Prije bi onda zvao Milovića od tamo gdje je. Lešković je pozivan još dok je bio u Rijeci i proljetos je odigrao sve utakmice, bez greške. Doktor nogometa za Cara.
Amen
jalnirajko
jalnirajko

Posts : 5547
2015-08-19


Back to top Go down

Kvalifikacije za SP 2018.  - Page 15 Empty Re: Kvalifikacije za SP 2018.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 15 of 50 Previous  1 ... 9 ... 14, 15, 16 ... 32 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum