ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nikolić: Očekujem od SAD bolje razumevanje za stavove Srbije

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

Nikolić: Očekujem od SAD bolje razumevanje za stavove Srbije - Page 4 Empty Re: Nikolić: Očekujem od SAD bolje razumevanje za stavove Srbije

Post by BB-8 9/11/2016, 21:41

trebalo je preživjeti 'ugroženost'...

BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Nikolić: Očekujem od SAD bolje razumevanje za stavove Srbije - Page 4 Empty Re: Nikolić: Očekujem od SAD bolje razumevanje za stavove Srbije

Post by michaellcmacha 9/11/2016, 21:43

i što je najbitnije onaj stari pop nikola je službu vodio i za vrijeme rata i unatoč svim onim sranjima koja se pripisuju sisku, njega nije nitko dirao niti ga se nešto posebno čuvalo, dok je sisačkog svećenika sa viktorovca odmah s početka ubila banda koljačka, upravo s ciljem reakcije u kojoj bi se onda vršila totalna odmazda.... pa opet banda koljačka imala povod da intervenira...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nikolić: Očekujem od SAD bolje razumevanje za stavove Srbije - Page 4 Empty Re: Nikolić: Očekujem od SAD bolje razumevanje za stavove Srbije

Post by michaellcmacha 9/11/2016, 21:47

Dread_Pirate_Roberts wrote:trebalo je preživjeti 'ugroženost'...
ma nek idu u pičku materinu više i oni i njihova ugroženost.... ja sam za dva ranjavanja i držanje glave u torbi 10 godina službe što vojne gardijske što policijske u zelenoj uniformi na granici, plus mirnodopski dio do umirovljenja "zaradio" 8999 kuna otpremnine... dok su srbi u željezari u kojoj su bili sigurni ko nitko u hrvatskoj.... (rafinerija je svako malo gorjela, žejezara baš i nije)... dobijali po 150 000 kuna otpremnine plus naravno mirovinu i to sasvim solidnu oko 3-3500 kuna.... i još usput stalno jamraju kak ih se ne voli....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nikolić: Očekujem od SAD bolje razumevanje za stavove Srbije - Page 4 Empty Re: Nikolić: Očekujem od SAD bolje razumevanje za stavove Srbije

Post by BB-8 9/11/2016, 21:49

samo mirno :)

jebeš ih...zato i je ugroženost pod navodnicima...

_________________
Nikolić: Očekujem od SAD bolje razumevanje za stavove Srbije - Page 4 Attach13 Nikolić: Očekujem od SAD bolje razumevanje za stavove Srbije - Page 4 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Nikolić: Očekujem od SAD bolje razumevanje za stavove Srbije - Page 4 Empty Re: Nikolić: Očekujem od SAD bolje razumevanje za stavove Srbije

Post by michaellcmacha 9/11/2016, 21:52

plus svako zapošljavanje u gradskoj upravi, gradskim firmama, županiji i županijskim ustanovama imaju prednost kod zapošljavanja kao manjine, tako da su kod nas gdje vlada totalna nezaposlenost, manjine (čitaj srbi) svi zaposleni.... i oni se ne odseljavaju, a zašto bi kad im je dobro dok naša djeca moraju odlazit iz zemlje jer za njih radnih mjesta nema...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nikolić: Očekujem od SAD bolje razumevanje za stavove Srbije - Page 4 Empty Re: Nikolić: Očekujem od SAD bolje razumevanje za stavove Srbije

Post by michaellcmacha 9/11/2016, 21:55

Dread_Pirate_Roberts wrote:samo mirno :)

jebeš ih...zato i je ugroženost pod navodnicima...
ok, al treba likovima poput ovog kretenčine a i ovim našim domaćim kretenima zatvorit poganu labrnju.... a to je najbolje sa argumentima za prvu ruku, a za drugu, ako ne budu dovoljno pametni da razumiju ono prvo, uvijek ima vremena...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nikolić: Očekujem od SAD bolje razumevanje za stavove Srbije - Page 4 Empty Re: Nikolić: Očekujem od SAD bolje razumevanje za stavove Srbije

Post by Guest 9/11/2016, 21:55

michaellcmacha wrote:plus svako zapošljavanje u gradskoj upravi, gradskim firmama, županiji i županijskim ustanovama imaju prednost kod zapošljavanja kao manjine, tako da su kod nas gdje vlada totalna nezaposlenost, manjine (čitaj srbi) svi zaposleni.... i oni se ne odseljavaju, a zašto bi kad im je dobro dok naša djeca moraju odlazit iz zemlje jer za njih radnih mjesta nema...

ma ne izmišljaj, valjda pizon zna :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nikolić: Očekujem od SAD bolje razumevanje za stavove Srbije - Page 4 Empty Re: Nikolić: Očekujem od SAD bolje razumevanje za stavove Srbije

Post by michaellcmacha 9/11/2016, 22:02

Noor wrote:
michaellcmacha wrote:plus svako zapošljavanje u gradskoj upravi, gradskim firmama, županiji i županijskim ustanovama imaju prednost kod zapošljavanja kao manjine, tako da su kod nas gdje vlada totalna nezaposlenost, manjine (čitaj srbi) svi zaposleni.... i oni se ne odseljavaju, a zašto bi kad im je dobro dok naša djeca moraju odlazit iz zemlje jer za njih radnih mjesta nema...

ma ne izmišljaj, valjda pizon zna :))
e ali cijeli rat u svim i na svim pozicijama su bili srbi i sve te pozicije do dan danas zadržali.... boktejebo ja se sjetim kad sam prešao u policiju pa nisam mogao sebi doć kad sam skužio da je cijela uprava sve srbin do srbina, a hrvati crnci po postajama i naravno s vremenom su malo pomalo odlazili... i danas ih je sigurno skoro polovica na rukovodnim mjestima plus komplet logistika.... evo ubij me ak lažem, al kad pogledaš imena to su ti redom, ljuban, dušan, jovan, đuro, pa u krug... ok ne kažem ništa radio sam s tim ljudima i nemam zamjerke većina njih je bila ok, ali ne mre mi onda tu neki seronja pizzon srati o nekakvoj ugroženosti... ako mu smeta ili ako misli spominjat ona ubojstva po psisku, eto mu tih koje sam naveo... bili su krimovci i krim tehnika pa nek njih pita kako nisu nijednog počinitelja otkrili....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nikolić: Očekujem od SAD bolje razumevanje za stavove Srbije - Page 4 Empty Re: Nikolić: Očekujem od SAD bolje razumevanje za stavove Srbije

Post by Guest 9/11/2016, 22:05

svuda je bilo isto...apsolutno isto. i to nemre biti slučajnost nikako.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nikolić: Očekujem od SAD bolje razumevanje za stavove Srbije - Page 4 Empty Re: Nikolić: Očekujem od SAD bolje razumevanje za stavove Srbije

Post by michaellcmacha 9/11/2016, 22:06

i oni su većina išli na kosovo obučavat albansku policiju... jebote aj ti reci koja travestija... svi su bili sa visokim policijskim zvanjima pa su se javljali na natječaje za instruktažu albanske policije jer se taj posa plaćao u dolarima i to su bile plaće po par tisuća dolara plus dnevnice tak da su se još i na muci braće srba bogatili.... cccc

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nikolić: Očekujem od SAD bolje razumevanje za stavove Srbije - Page 4 Empty Re: Nikolić: Očekujem od SAD bolje razumevanje za stavove Srbije

Post by michaellcmacha 9/11/2016, 22:08

Noor wrote:svuda je bilo isto...apsolutno isto. i to nemre biti slučajnost nikako.
e al bitno da on odande arlauče a ovi domaći izdajnici odavde pružaju suport i onda se i jedni i drugi pitaju zašto ih se mrzi... ma samo Bogimdaj pameti pa da nas se klonu jer im nedao bog još jedne igranke u skorijem vremenu.... bar što se mene tiče... dok me još ima...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nikolić: Očekujem od SAD bolje razumevanje za stavove Srbije - Page 4 Empty Re: Nikolić: Očekujem od SAD bolje razumevanje za stavove Srbije

Post by Guest 10/11/2016, 00:03

pizzon wrote:
Noor wrote:
michaellcmacha wrote:
Noor wrote:
michaellcmacha wrote:
a on je garant sudjelovao u paljenju i rušenju bar jedne katoličke u okolici pakraca...

nego kaj...pa sudi po sebi
kerov laje i reži okolo a on radio sranja samo takva... ;).... zato se i boji doći u rodni kraj.... :)))

on sam najbolje zna zašto :tu
 napunicu ti ja,  tu tvoju času !
napadas me neargumetovano
Dočim je ona tvoja pizdarija da palimo srpske crkve argumentirana u pm a da ne pišemo o drugim idiotarijama i optužbama što ovdje prosipaš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nikolić: Očekujem od SAD bolje razumevanje za stavove Srbije - Page 4 Empty Re: Nikolić: Očekujem od SAD bolje razumevanje za stavove Srbije

Post by Guest 10/11/2016, 06:34

tre911 wrote:
pizzon wrote:
Noor wrote:
michaellcmacha wrote:
Noor wrote:

nego kaj...pa sudi po sebi
kerov laje i reži okolo a on radio sranja samo takva... ;).... zato se i boji doći u rodni kraj.... :)))

on sam najbolje zna zašto :tu
 napunicu ti ja,  tu tvoju času !
napadas me neargumetovano
Dočim je ona tvoja pizdarija da palimo srpske crkve argumentirana u pm a da ne pišemo o drugim idiotarijama i optužbama što ovdje prosipaš.
Ne bi pizzon bio pizzon da ne izmislja :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nikolić: Očekujem od SAD bolje razumevanje za stavove Srbije - Page 4 Empty Re: Nikolić: Očekujem od SAD bolje razumevanje za stavove Srbije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 4 Previous  1, 2, 3, 4

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum