ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

INDEX-acija na aparatima. :)

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

INDEX-acija na aparatima. :) - Page 2 Empty Re: INDEX-acija na aparatima. :)

Post by RayMabus 9/11/2016, 19:59

Starhemberg wrote:http://www.index.hr/mobile/clanak.aspx?category=vijesti&id=930864

Skoro da ih žalim, tolike frustracije...
Ja ih ne žalim. Ovo je nešto najkulturinije šta se moglo desit toj ograničenoj glupoj stoci koja misli da je jedina ispravna a tko nemisli kao oni da je govno .......izgubili Ameriku.

RayMabus

Posts : 177102
2014-04-11


Back to top Go down

INDEX-acija na aparatima. :) - Page 2 Empty Re: INDEX-acija na aparatima. :)

Post by RayMabus 9/11/2016, 20:02

U internetskoj eri kolanje lažnih informacija u zaglušujućoj buci podataka velik je problem za medije i društvene servise jer društveni slojevi koji se hrane kolektivnim osjećajima nasjednu na podatak koji se slaže s njihovim mišljenjem, njihovim identitetom kao pojedinca i kao grupe.
INDEX-acija na aparatima. :) - Page 2 F7edaf3ec8480d893e8a1add3d0f0a41
Jedan takav primjer je sljedeći popularni Trumpov citati koji glasi: Ako se ikada kandidiram za predsjednika, bit ću republikanski kandidat. Njihovi su birači najgluplji u državi. Vjerovat će svemu što se emitira na Fox Newsu. Mogao bih im lagati, a oni bi svemu povjerovali. Kladim se kako bi moje brojke bile izvrsne.
Naravno, čitav citat je izmišljen, a stranica koja procjenjuje vjerodostojnost napuhanih vijesti i inih teorija zavjere Snopes ističe da magazin People nikada nije zabilježio takvu Trumpovu izjavu i da se takvo stajalište ne podudara s Trumpovim političkim profilom.
U intervjuu za CNN 1999. rekao je:
– Registrirani sam republikanac. Poprilično sam konzervativan.

http://www.vecernji.hr/svijet/trumpu-podmecu-lazne-izjave-jeste-li-nasjeli-1127300
RayMabus
RayMabus

Posts : 177102
2014-04-11


Back to top Go down

INDEX-acija na aparatima. :) - Page 2 Empty Re: INDEX-acija na aparatima. :)

Post by RayMabus 9/11/2016, 20:05

Ako se ikada kandidiram za predsjednika, bit ću republikanski kandidat. Njihovi su birači najgluplji u državi. Vjerovat će svemu što se emitira na Fox Newsu. Mogao bih im lagati, a oni bi svemu povjerovali. Kladim se kako bi moje brojke bile izvrsne.

----

Normalno nije problem zaključiti tko je ovo plasirao a trik je u tome da OVO ONI MISLE O DRUGIMA KOJI NISU KAO ONI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177102
2014-04-11


Back to top Go down

INDEX-acija na aparatima. :) - Page 2 Empty Re: INDEX-acija na aparatima. :)

Post by RayMabus 9/11/2016, 20:07

To ponašanje nije od jučer , svi su ostali glupi jedino su oni napredni i pametni .....a zašto sam rekao da je ovo najkulturnije šta im se moglo desiti pa možda i najbolje za njih ?

Pa zato šta ono lagano već počimaju dolazit do te točke da če im na kraju ona druga strana samo sprašit metak u čelo i kraj priče.

KOGA NEMA TAJ NEPOSTOJI.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177102
2014-04-11


Back to top Go down

INDEX-acija na aparatima. :) - Page 2 Empty Re: INDEX-acija na aparatima. :)

Post by BB-8 9/11/2016, 20:09



:W

_________________
INDEX-acija na aparatima. :) - Page 2 Attach13 INDEX-acija na aparatima. :) - Page 2 Ban10
BB-8
BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

INDEX-acija na aparatima. :) - Page 2 Empty Re: INDEX-acija na aparatima. :)

Post by RayMabus 9/11/2016, 20:09

RayMabus wrote:To ponašanje nije od jučer , svi su ostali glupi jedino su oni napredni i pametni .....a zašto sam rekao da je ovo najkulturnije šta im se moglo desiti pa možda i najbolje za njih ?

Pa zato šta ono lagano već počimaju dolazit do te točke da če im na kraju ona druga strana samo sprašit metak u čelo i kraj priče.

KOGA NEMA TAJ NEPOSTOJI.
A ovo potonije bi im se moglo desit u Europi ...pa če onda bježat u Ameriku ....i drugdje.

Nemora njih nitko trpit da konstatno gade i spuštaju tko nemisli kao oni.

NEMORA I NEČE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177102
2014-04-11


Back to top Go down

INDEX-acija na aparatima. :) - Page 2 Empty Re: INDEX-acija na aparatima. :)

Post by RayMabus 10/11/2016, 06:18

http://www.index.hr/vijesti/clanak/americka-republika-je-pala--fasizam-moze-zapoceti/931095.aspx

I opet kmečanje ....nema brajo ono zašto smo popušili  šta nije u redu sa nama i slično nego samo eto on nevalja i točka.
RayMabus
RayMabus

Posts : 177102
2014-04-11


Back to top Go down

INDEX-acija na aparatima. :) - Page 2 Empty Re: INDEX-acija na aparatima. :)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum