ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Trump novi predsjednik!!! Čestitike!!!!

Page 23 of 23 Previous  1 ... 13 ... 21, 22, 23

Go down

Trump novi predsjednik!!! Čestitike!!!! - Page 23 Empty Re: Trump novi predsjednik!!! Čestitike!!!!

Post by Guest Wed 9 Nov - 21:36

epikur37 wrote:
dva brata wrote:
asilovski wrote:
dva brata wrote:
bogomdani wrote:
mhhhh..Tk oto misli,osim u nekim dijabolicnim mozgovima na zapadu??
zasto uopce misliš,da Rusija pretendira na "pola europe"??
Trump je najavio okretanje unutarnjim stvarim,odnosno rebildanju Amerike,koja je dobrano u kurcu...



u kojim i cijim medijima se freneticno odbrojava vrijeme,dok "Rusi ne upadnu u Europu.."

yoda,nis s nicim..
pa više govorim vašom logikom, pola vas mašta o tome da rusija osvoji pola europe.
ja mislim da smo pobjedom Trumpa osigurali mir.
sporazum, detant, nešto realno, svbakome svoja niša i razumijevanje
tako i treba.
to mi je bitno. 
Malo će Ukrainci tu zapušit, oni su jadni i najvijali za Hillary, jebiga, ali ono.. izgubili su Krim, neka dogovore da im se vrati Donbass i adio. I neka kao Srbi maštaju da će vratiti Kosov/Krim u dalekog budućnoti i idemo


izda yoda ukre :D

a lipo smo ti govorili ne zalijeći se :D
jocolor

Guest
Guest


Back to top Go down

Trump novi predsjednik!!! Čestitike!!!! - Page 23 Empty Re: Trump novi predsjednik!!! Čestitike!!!!

Post by Kermit Wed 9 Nov - 21:54

Trump novi predsjednik!!! Čestitike!!!! - Page 23 CwwlarVUcAACNCW
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Trump novi predsjednik!!! Čestitike!!!! - Page 23 Empty Re: Trump novi predsjednik!!! Čestitike!!!!

Post by michaellcmacha Wed 9 Nov - 22:13

Starhemberg wrote:
michaellcmacha wrote:
kaja wrote:
michaellcmacha wrote:
kaja wrote:
Jeste dabome, sad je reko da ce vratiti Srbiji Kosovo na MTV ... al psss
Mozda i Hrvatsku , bar ono do kavlobaga i to..
to se crvenkasti igra babaroge....
Ja čak mislim da se on ne igra nego da je smrtno ozbiljan i vjeruje u to B-)
gore po njega, mogo bi se zaigrati pa doć po ampulu koja ga još uvijek čeka.... :)))
Ok, zadnji put te upozoravam za ovakve upise. Sljedeći put ide ban.
za šta me upozoravaš... jes ti pročitao njegov upis... ajde horni ne seri... ak misliš banirat baniraj boli me kurac... reko sam onak kako mislim, ako bude dolazio na krilima četništva ja ću ga sasvim sigurno čekat i dočekat, i ako Bog da i riješit... a ti se ubuduće potrudi pročitat upise pa onda reagiraj promptno po redu... i nemoj se meni grozit, znaš da nema svrhe, neg odradi kak spada...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Trump novi predsjednik!!! Čestitike!!!! - Page 23 Empty Re: Trump novi predsjednik!!! Čestitike!!!!

Post by michaellcmacha Wed 9 Nov - 22:15

michaellcmacha wrote:
crvenkasti wrote:Kosovo i Hrvatska su stvoreni i opstali do sad isključivo zahvaljujući neprestanim američkim pritiscima na Srbiju.
Ako, prema najavama u kampanji, Amerika promijeni politiku prema  Srbiji, tko će četnike zaustaviti u njihovom divljačkom rušilačkom pohodu na nas?
Bez Amerike iza naših leđa, Srbija je jača od nas Šiptara i Hrvata.
aj si popuši majmune nepodojeni.... :)).... ima tko će četnike zaustaviti budi bez brige.... ne budeš kući na trešnjevku bar još 100 godina... a poslije nije ni bitno...;)
evo ti, al ubuduće sam traži i čitaj što je tko i u kojem kontekstu pisao....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Trump novi predsjednik!!! Čestitike!!!! - Page 23 Empty Re: Trump novi predsjednik!!! Čestitike!!!!

Post by Guest Wed 9 Nov - 22:16

michaellcmacha wrote:
Starhemberg wrote:
michaellcmacha wrote:
kaja wrote:
michaellcmacha wrote:
kaja wrote:
Jeste dabome, sad je reko da ce vratiti Srbiji Kosovo na MTV ... al psss
Mozda i Hrvatsku , bar ono do kavlobaga i to..
to se crvenkasti igra babaroge....
Ja čak mislim da se on ne igra nego da je smrtno ozbiljan i vjeruje u to B-)
gore po njega, mogo bi se zaigrati pa doć po ampulu koja ga još uvijek čeka.... :)))
Ok, zadnji put te upozoravam za ovakve upise. Sljedeći put ide ban.
za šta me upozoravaš... jes ti pročitao njegov upis... ajde horni ne seri... ak misliš banirat baniraj boli me kurac... reko sam onak kako mislim, ako bude dolazio na krilima četništva ja ću ga sasvim sigurno čekat i dočekat, i ako Bog da i riješit... a ti se ubuduće potrudi pročitat upise pa onda reagiraj promptno po redu... i nemoj se meni grozit, znaš da nema svrhe, neg odradi kak spada...
Nećeš se nikome metkom prijetiti. Ne zanima me o kome se radi. Nije ti prvi put, dakle, pazi za ubuduće.


Last edited by Starhemberg on Wed 9 Nov - 22:16; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trump novi predsjednik!!! Čestitike!!!! - Page 23 Empty Re: Trump novi predsjednik!!! Čestitike!!!!

Post by michaellcmacha Wed 9 Nov - 22:16

michaellcmacha wrote:
michaellcmacha wrote:
crvenkasti wrote:Kosovo i Hrvatska su stvoreni i opstali do sad isključivo zahvaljujući neprestanim američkim pritiscima na Srbiju.
Ako, prema najavama u kampanji, Amerika promijeni politiku prema  Srbiji, tko će četnike zaustaviti u njihovom divljačkom rušilačkom pohodu na nas?
Bez Amerike iza naših leđa, Srbija je jača od nas Šiptara i Hrvata.
aj si popuši majmune nepodojeni.... :)).... ima tko će četnike zaustaviti budi bez brige.... ne budeš kući na trešnjevku bar još 100 godina... a poslije nije ni bitno...;)
evo ti, al ubuduće sam traži i čitaj što je tko i u kojem kontekstu pisao....
i nemoj me zajebavat više zbog tog debila...

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Trump novi predsjednik!!! Čestitike!!!! - Page 23 Empty Re: Trump novi predsjednik!!! Čestitike!!!!

Post by michaellcmacha Wed 9 Nov - 22:17

Starhemberg wrote:
michaellcmacha wrote:
Starhemberg wrote:
michaellcmacha wrote:
kaja wrote:
Ja čak mislim da se on ne igra nego da je smrtno ozbiljan i vjeruje u to B-)
gore po njega, mogo bi se zaigrati pa doć po ampulu koja ga još uvijek čeka.... :)))
Ok, zadnji put te upozoravam za ovakve upise. Sljedeći put ide ban.
za šta me upozoravaš... jes ti pročitao njegov upis... ajde horni ne seri... ak misliš banirat baniraj boli me kurac... reko sam onak kako mislim, ako bude dolazio na krilima četništva ja ću ga sasvim sigurno čekat i dočekat, i ako Bog da i riješit... a ti se ubuduće potrudi pročitat upise pa onda reagiraj promptno po redu... i nemoj se meni grozit, znaš da nema svrhe, neg odradi kak spada...
Ne
eš se nikome metkom prijetiti. Nije ti prvi put, dakle, pazi za ubuduće.
gle jesam ti lijepo rekao... pročitaj informiraj se, i onda donosi zaključke i baniraj koliko te volja... naravno možeš ti i po svojoj volji ali sam uvjeren da nećeš jer nisi seronja...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Trump novi predsjednik!!! Čestitike!!!! - Page 23 Empty Re: Trump novi predsjednik!!! Čestitike!!!!

Post by Oh_Femder Wed 9 Nov - 22:56

udba wrote:nije više US-a svjecki policajac, kome se kolje, neka se kolje.

Krenuo je Kennedyjevim stopama: - What kind of a peace do we seek? Not a pax Americana!



bom
Oh_Femder
Oh_Femder

Posts : 4103
2016-11-08


Back to top Go down

Trump novi predsjednik!!! Čestitike!!!! - Page 23 Empty Re: Trump novi predsjednik!!! Čestitike!!!!

Post by Guest Thu 10 Nov - 1:10

michaellcmacha wrote:
za šta me upozoravaš... jes ti pročitao njegov upis... ajde horni ne seri... ak misliš banirat baniraj boli me kurac... reko sam onak kako mislim, ako bude dolazio na krilima četništva ja ću ga sasvim sigurno čekat i dočekat, i ako Bog da i riješit... a ti se ubuduće potrudi pročitat upise pa onda reagiraj promptno po redu... i nemoj se meni grozit, znaš da nema svrhe, neg odradi kak spada...
Trump novi predsjednik!!! Čestitike!!!! - Page 23 Egnyiu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Trump novi predsjednik!!! Čestitike!!!! - Page 23 Empty Re: Trump novi predsjednik!!! Čestitike!!!!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 23 of 23 Previous  1 ... 13 ... 21, 22, 23

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum