ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti

Page 12 of 14 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

Go down

NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti - Page 12 Empty Re: NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti

Post by michaellcmacha 11/8/2016, 21:05

bogomdani wrote:
Eroo wrote:
bogomdani wrote:
vuksadinare wrote:
Stanojko wrote:
Sta je ozbiljno u ovoj temi. To rusi skenjaju za 2 dana...
evo ga jos jedan lunatik koji vjeruje da rusa metak nece :^0
tko je rekao da rusa metak nece,bog te Iebo?
Ono sto je receno,je cinjnica da ce Rusi padati u milijunima,kako su i padali ali su isli dalje ,sve dok zmiji nis uglavu smrskali..
Koliko AMera treba pognojiti..10 100 1000,da krenu nemiri u americi i protesti?'
Ubrzati rat i ustedjeti zrtve njukovima,nece ici,nije Rusija Japan,pa da se po njemu bomba njukovima,a sam ostane na nogama...

Ovdje još nisi vidio foto NATO-vih njukova, a svako malo vidimo ruske...ovakve, onakve...
Vi ste oni koji prijete njukovima i ne znam koječime.
Vama je do uništenja svijeta, a ne nama koji smo u NATO i za NATO:
No, njukanja neće biti jer nitko za to nema mandat. Samo uvrnuti mozgovi mgu o tome razmišljati
i za takav rat navijati. Pregledaj temu o Rusiji i rusofilima, pa ćeš vidjeti da sam u pravu.
No, ne uzbuđujem se ja zbog toga. I da, jesmo u NATO-u i za NATO. Mi nikad ne ostavljamo saveznike na cjedilu.
To je do karaktera...
ero,vidimo mi suptilna podmetanja i manifestacije zapadne ratnohuskacke politike..ovo je samo odgovor...
Demoniziranje Rusije je bilo i tijekom ww2,pa ne cudi niti danas..cudi me iskonski sto neki nemaju mozga,nego kao zombiji samo slijede nametnuto..
ti si glup da to boli.... alo kretenčino.... jel imaš ti izbor... odi jebo te bog blentava di ti je bolje i gdje misliš da ćeš se osjećati sigurnije makar i u rusiju.... ovdje ukoliko bude sranja budi uvjeren da se nećeš provesti dobro što je i sasvim normalno i za očekivati s obzirom na to komu naginješ....

michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-09


Back to top Go down

NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti - Page 12 Empty Re: NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti

Post by michaellcmacha 11/8/2016, 21:06

Eroo wrote:Logično je da se potencijalna peta kolona neutralizira u slučaju rata.
Zaleđe mora biti čisto.
Sveto, meni nije jasno šta ti nije jasno? Stvarno.
on je budala kakvu se rijetko gdje može sresti.... valjda računa na tu činjenicu pa misli proć loss...
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-09


Back to top Go down

NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti - Page 12 Empty Re: NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti

Post by udba 11/8/2016, 21:07

vuksadinare wrote:a sto ako rusi izgube?.sto onda.?..kuda ce te vi?.ja znam dicu..kako je jednom zborio seselj u benkovcu
"..do Beograda valjda neće da dođu.." jel tako zborio? Tako i bi. Šešelj je uz Epikura jedan od najvećih vizionara na ovim prostorima. A kad smo kod toga "kud ćete vi", ne znam..... Roterdam ili možda skroz preko bare za Kanadu, ukinuli su nam vize, ima već neko vrijeme.

_________________
NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti - Page 12 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti - Page 12 Empty Re: NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti

Post by Guest 11/8/2016, 21:09

Eroo wrote:Logično je da se potencijalna peta kolona neutralizira u slučaju rata.
Zaleđe mora biti čisto.
Sveto, meni nije jasno šta ti nije jasno? Stvarno.
hajde neki normalan za spiku...dakle,razlicito misljenje i poticanje MIRA ne potpada u 6 kolonu..logicno,.naglasiti brutalnost Rusije i njenog naoruzanja,kao i sposobnost vodjenja dugotrajnog rata,je samo,dodatak da se sve stvar bolje shvate i dovedu u kontekst..
E sad..rusi na vjezbi u srbiji uznemirujuce,ali prije toga,vjezbe i filanje americkog oruzja u poljskoj..
Kako se shvacate,da kao marionete gutate prilicno ociglednu namjestaljku..???
Jel bolje Rusiju potcijeniti??..Pa pitajmo one tamo doli ISIS-ovce,koje ovi polako ali temeljito ciste.
Idiotski mi je bilo koga potcjenjivati,jerbo to znaci dati prednost neprijatelju..
Srbi mogu nes reci o brutalnosti Rusa potkraj ww2 i sto su dozivljavali od njih..
dakle,ja kazem da je 6ta kolona oni koji zamagljuju pravu situaciju i guraju feuropu sve blize sukobu...a vjeruj mi,Ero,ti i takvi poput Mihe ste prilicno rijetki..malo procitaj komentare po tom pitanju po forumima...mozda upravo se pociti onaj dio koji zastupa americku huskacku poziciju...Po americkim novinama,Rusi samo sto nisu poharali cijelu jevernu zonu..evo,sad ce...!!! jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti - Page 12 Empty Re: NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti

Post by vuksadinare 11/8/2016, 21:09

udba wrote:
vuksadinare wrote:a sto ako rusi izgube?.sto onda.?..kuda ce te vi?.ja znam dicu..kako je jednom zborio seselj u benkovcu
"..do Beograda valjda neće da dođu.." jel tako zborio? Tako i bi. Šešelj je uz Epikura jedan od najvećih vizionara na ovim prostorima. A kad smo kod toga "kud ćete vi", ne znam..... Roterdam ili možda skroz preko bare za Kanadu, ukinuli su nam vize, ima već neko vrijeme.
evo jos jednog iz klase superoptimist koji vjeruje da rusa ne metak nego raketa nece... lol! ...a kam bus ti udba brisal ak rat pocne i ak ruje budu pusile
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti - Page 12 Empty Re: NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti

Post by Guest 11/8/2016, 21:10

michaellcmacha wrote:
bogomdani wrote:
Eroo wrote:
bogomdani wrote:
vuksadinare wrote:
evo ga jos jedan lunatik koji vjeruje da rusa metak nece :^0
tko je rekao da rusa metak nece,bog te Iebo?
Ono sto je receno,je cinjnica da ce Rusi padati u milijunima,kako su i padali ali su isli dalje ,sve dok zmiji nis uglavu smrskali..
Koliko AMera treba pognojiti..10 100 1000,da krenu nemiri u americi i protesti?'
Ubrzati rat i ustedjeti zrtve njukovima,nece ici,nije Rusija Japan,pa da se po njemu bomba njukovima,a sam ostane na nogama...

Ovdje još nisi vidio foto NATO-vih njukova, a svako malo vidimo ruske...ovakve, onakve...
Vi ste oni koji prijete njukovima i ne znam koječime.
Vama je do uništenja svijeta, a ne nama koji smo u NATO i za NATO:
No, njukanja neće biti jer nitko za to nema mandat. Samo uvrnuti mozgovi mgu o tome razmišljati
i za takav rat navijati. Pregledaj temu o Rusiji i rusofilima, pa ćeš vidjeti da sam u pravu.
No, ne uzbuđujem se ja zbog toga. I da, jesmo u NATO-u i za NATO. Mi nikad ne ostavljamo saveznike na cjedilu.
To je do karaktera...
ero,vidimo mi suptilna podmetanja i manifestacije zapadne ratnohuskacke politike..ovo je samo odgovor...
Demoniziranje Rusije je bilo i tijekom ww2,pa ne cudi niti danas..cudi me iskonski sto neki nemaju mozga,nego kao zombiji samo slijede nametnuto..
ti si glup da to boli.... alo kretenčino.... jel imaš ti izbor... odi jebo te bog blentava di ti je bolje i gdje misliš da ćeš se osjećati sigurnije makar i u rusiju.... ovdje ukoliko bude sranja budi uvjeren da se nećeš provesti dobro što je i sasvim normalno i za očekivati s obzirom na to komu naginješ....
Eto sad je on ljut..pa boli te kurac sto ce se meni dogoditi?..krepem krepem.. jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti - Page 12 Empty Re: NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti

Post by michaellcmacha 11/8/2016, 21:12

samo se ti uzdaj da su rijetki ti koji te nisu prokužili... džaba ti sad izvlačenje... ne prolazi ti ta izmicai shema.... kad zagrmi po tebe se među prvima dolazi.... jebiga sory al nećeš imat sreće.... ;)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-09


Back to top Go down

NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti - Page 12 Empty Re: NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti

Post by Guest 11/8/2016, 21:12

Uostalom Ameri kad ratuju bilo gdje,doma su velike demonstracije..6 ta kolona..aj dont tink so..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti - Page 12 Empty Re: NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti

Post by Eroo 11/8/2016, 21:12

bogomdani wrote:
Eroo wrote:Logično je da se potencijalna peta kolona neutralizira u slučaju rata.
Zaleđe mora biti čisto.
Sveto, meni nije jasno šta ti nije jasno? Stvarno.
hajde neki normalan za spiku...dakle,razlicito misljenje i poticanje MIRA ne potpada u 6 kolonu..logicno,.naglasiti brutalnost Rusije i njenog naoruzanja,kao i sposobnost vodjenja dugotrajnog rata,je samo,dodatak da se sve stvar bolje shvate i dovedu u kontekst..
E sad..rusi na vjezbi u srbiji uznemirujuce,ali prije toga,vjezbe i filanje americkog oruzja u poljskoj..
Kako se shvacate,da kao marionete gutate prilicno ociglednu namjestaljku..???
Jel bolje Rusiju potcijeniti??..Pa pitajmo one tamo doli ISIS-ovce,koje ovi polako ali temeljito ciste.
Idiotski mi je bilo koga potcjenjivati,jerbo to znaci dati prednost neprijatelju..
Srbi mogu nes reci o brutalnosti Rusa potkraj ww2 i sto su dozivljavali od njih..
dakle,ja kazem da je 6ta kolona oni koji zamagljuju pravu situaciju i guraju feuropu sve blize sukobu...a vjeruj mi,Ero,ti i takvi poput Mihe ste prilicno rijetki..malo procitaj komentare po tom pitanju po forumima...mozda upravo se pociti onaj dio koji zastupa americku huskacku poziciju...Po americkim novinama,Rusi samo sto nisu poharali cijelu jevernu zonu..evo,sad ce...!!! jocolor

Mi smo u NATO savezu i tu se nema ni što dodati ni što oduzeti.
Na dvije stlice se ne može sjediti. Mislim može, ali je to 100x gora opcija.
Jednom prevarant i lažov, uvijek prevarant i lažov. To je jednostavno tako.
Eroo
Eroo

Posts : 75004
2016-07-22


Back to top Go down

NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti - Page 12 Empty Re: NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti

Post by udba 11/8/2016, 21:14

vuksadinare wrote:
udba wrote:
vuksadinare wrote:a sto ako rusi izgube?.sto onda.?..kuda ce te vi?.ja znam dicu..kako je jednom zborio seselj u benkovcu
"..do Beograda valjda neće da dođu.." jel tako zborio? Tako i bi. Šešelj je uz Epikura jedan od najvećih vizionara na ovim prostorima. A kad smo kod toga "kud ćete vi", ne znam..... Roterdam ili možda skroz preko bare za Kanadu, ukinuli su nam vize, ima već neko vrijeme.
evo jos jednog iz klase superoptimist koji vjeruje da rusa ne metak nego raketa nece... lol! ...a kam bus ti udba brisal ak rat pocne i ak ruje budu pusile
Ma oće Rusa metak, al problem je što hoće i tebe, a ti više nisi ko nekad, dok bi ti promijenio šaržer, repetiro, rastavio zatvarač kad zaglavi, nemereš više nosat 30 kila opreme ko nekad, a preciznost ti je samo sačmom 12-icom iz skraćene cijevi gađat kokoš za juhu na pet metara. Zato ja za Roterdam ili Kanadu, a kad se zemlja oslobodi vratim se ko Milanović, Radić, Mudrinić, Plenković ili Sanader i zasjednem odma na vlast i dajem analize gdje ste se dobro borili, a gdje ste zajebali.

moram maknut ove koji su se vratili prije oslobođenja


Last edited by udba on 11/8/2016, 21:15; edited 1 time in total

_________________
NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti - Page 12 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti - Page 12 Empty Re: NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti

Post by Guest 11/8/2016, 21:15

michaellcmacha wrote:samo se ti uzdaj da su rijetki ti koji te nisu prokužili... džaba ti sad izvlačenje... ne prolazi ti ta izmicai shema.... kad zagrmi po tebe se među prvima dolazi.... jebiga sory al nećeš imat sreće.... ;)
buuuu..evo...sav strepim... jocolor ...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti - Page 12 Empty Re: NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti

Post by Guest 11/8/2016, 21:16

Eroo wrote:
bogomdani wrote:
Eroo wrote:Logično je da se potencijalna peta kolona neutralizira u slučaju rata.
Zaleđe mora biti čisto.
Sveto, meni nije jasno šta ti nije jasno? Stvarno.
hajde neki normalan za spiku...dakle,razlicito misljenje i poticanje MIRA ne potpada u 6 kolonu..logicno,.naglasiti brutalnost Rusije i njenog naoruzanja,kao i sposobnost vodjenja dugotrajnog rata,je samo,dodatak da se sve stvar bolje shvate i dovedu u kontekst..
E sad..rusi na vjezbi u srbiji uznemirujuce,ali prije toga,vjezbe i filanje americkog oruzja u poljskoj..
Kako se shvacate,da kao marionete gutate prilicno ociglednu namjestaljku..???
Jel bolje Rusiju potcijeniti??..Pa pitajmo one tamo doli ISIS-ovce,koje ovi polako ali temeljito ciste.
Idiotski mi je bilo koga potcjenjivati,jerbo to znaci dati prednost neprijatelju..
Srbi mogu nes reci o brutalnosti Rusa potkraj ww2 i sto su dozivljavali od njih..
dakle,ja kazem da je 6ta kolona oni koji zamagljuju pravu situaciju i guraju feuropu sve blize sukobu...a vjeruj mi,Ero,ti i takvi poput Mihe ste prilicno rijetki..malo procitaj komentare po tom pitanju po forumima...mozda upravo se pociti onaj dio koji zastupa americku huskacku poziciju...Po americkim novinama,Rusi samo sto nisu poharali cijelu jevernu zonu..evo,sad ce...!!! jocolor

Mi smo u NATO savezu i tu se nema ni što dodati ni što oduzeti.
Na dvije stlice se ne može sjediti. Mislim može, ali je to 100x gora opcija.
Jednom prevarant i lažov, uvijek prevarant i lažov. To je jednostavno tako.
Ajoj..koje ste vi isprane glave..interesantno samo ustaski nakot forsira tu 6 kolonu,ne normalni Hrvati,sva sretja u vecini..samo vi lajte..slobodno..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti - Page 12 Empty Re: NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti

Post by vuksadinare 11/8/2016, 21:17

najbolje mi je kad se neki furaju na slavenstvo...a postoji dvije vrste slavenstva..oni koji pripadaju zapadnom krugu...i oni koji pripadaju istocnom pravoslavnom...odredite se...kojem krugu pripadate
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti - Page 12 Empty Re: NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti

Post by Guest 11/8/2016, 21:18

vuksadinare wrote:najbolje mi je kad se neki furaju na slavenstvo...a postoji dvije vrste slavenstva..oni koji pripadaju zapadnom krugu...i oni koji pripadaju istocnom pravoslavnom...odredite se...kojem krugu pripadate
Fuk,u biti Slaveni su JEDNI i uglavnom na Istku..sto ste vi,ne bih znao reci...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti - Page 12 Empty Re: NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti

Post by Guest 11/8/2016, 21:19

uostalom ja niti nisam Slaven... :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti - Page 12 Empty Re: NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti

Post by vuksadinare 11/8/2016, 21:20

bogomdani wrote:
vuksadinare wrote:najbolje mi je kad se neki furaju na slavenstvo...a postoji dvije vrste slavenstva..oni koji pripadaju zapadnom krugu...i oni koji pripadaju istocnom pravoslavnom...odredite se...kojem krugu pripadate
Fuk,u biti Slaveni su JEDNI i uglavnom na Istku..sto ste vi,ne bih znao reci...
mi smo korjena iranskih...i ilirskih...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99187
2015-09-08


Back to top Go down

NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti - Page 12 Empty Re: NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti

Post by Guest 11/8/2016, 21:21

vuksadinare wrote:
bogomdani wrote:
vuksadinare wrote:najbolje mi je kad se neki furaju na slavenstvo...a postoji dvije vrste slavenstva..oni koji pripadaju zapadnom krugu...i oni koji pripadaju istocnom pravoslavnom...odredite se...kojem krugu pripadate
Fuk,u biti Slaveni su JEDNI i uglavnom na Istku..sto ste vi,ne bih znao reci...
mi smo korjena iranskih...i ilirskih...
dobro,to vi odlucite....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti - Page 12 Empty Re: NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti

Post by Guest 11/8/2016, 21:22

Mišamaš.jel si tood??jel se ljutkaš? jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti - Page 12 Empty Re: NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti

Post by Guest 11/8/2016, 21:25

e usretjili ste se bas sa tim Natojem.. No No No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti - Page 12 Empty Re: NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti

Post by Guest 11/8/2016, 21:27

bogomdani wrote:uostalom ja niti nisam Slaven... :clown

pa, dobro, što si? reci već jednom, ničega se ne treba sramiti..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti - Page 12 Empty Re: NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti

Post by Guest 11/8/2016, 21:28

Noor wrote:
bogomdani wrote:uostalom ja niti nisam Slaven... :clown

pa, dobro, što si? reci već jednom, ničega se ne treba sramiti..
bogomdani...zasto misis da se sramim?? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti - Page 12 Empty Re: NATO digao 300.000 vojnika u stanje visoke pripravnosti

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 12 of 14 Previous  1 ... 7 ... 11, 12, 13, 14  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum