ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Index napokon priznao: obrazovani i urbani ljudi su pederi

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Index napokon priznao: obrazovani i urbani ljudi su pederi - Page 3 Empty Re: Index napokon priznao: obrazovani i urbani ljudi su pederi

Post by Guest 6/11/2016, 22:03

melkior wrote:
Leviathan2 wrote:
bogomdani wrote:
Yehudi wrote:
bogomdani wrote:ESKO P..... jocolor

 Esko je tu ?
ebem te autistična,pa GNJEČ.. king
svetac, jes ti obrazovan :D
Što obrazovanje učini od čovjeka: pedera i uz to još i ljubitelja Beyonce No  Ne usudim se niti pomišljat što potajice sluša mladi Kim u Sjevernoj Koreji, sigurno Justina Biebera  :^0 lol!
Tja..muzicka umjetnost tudej....stvarno interesantno kao i svaka druga danasnja "umjetnost"..nis s nicim..

Guest
Guest


Back to top Go down

Index napokon priznao: obrazovani i urbani ljudi su pederi - Page 3 Empty Re: Index napokon priznao: obrazovani i urbani ljudi su pederi

Post by jastreb 6/11/2016, 22:05

bogomdani wrote:
jastreb wrote:
bogomdani wrote:
jastreb wrote:
bogomdani wrote:Ma hotje samo retji da su napredni u idejama..ono geje..samo kao primjer... lol!
Da li si u Njemačkoj imao priliku naletjeti na gaya?
Mislis vidjeti?..da,jesam..
I šta je rekao? Jel pokušavao što ili samo oblijetao?
nisam dosao u blizi kontakt,onako,sjedio sam sestrom na terasi kafica i utad je projurio lik onako brzo hodajuci i uvrcuci sa bogovima kao pička..Arabe su ga nekako cudno gledali...
Ja sam sreo jednog po ljeti kad sam se vraćao s noćnog ribolova. Bio je Talijan i pitao me je dali znam da li ima neko mjesto gdje se okupljaju gayevi. I pitao je da li bi mu dao da mi obavi jednu radnju. Onda sam stao mahati ribarskim sakom(mrežom),pa je pobjegao ko pička.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Index napokon priznao: obrazovani i urbani ljudi su pederi - Page 3 Empty Re: Index napokon priznao: obrazovani i urbani ljudi su pederi

Post by Guest 6/11/2016, 22:09

jastreb wrote:
bogomdani wrote:
jastreb wrote:
bogomdani wrote:
jastreb wrote:
Da li si u Njemačkoj imao priliku naletjeti na gaya?
Mislis vidjeti?..da,jesam..
I šta je rekao? Jel pokušavao što ili samo oblijetao?
nisam dosao u blizi kontakt,onako,sjedio sam sestrom na terasi kafica i utad je projurio lik onako brzo hodajuci i uvrcuci sa bogovima kao pička..Arabe su ga nekako cudno gledali...
Ja sam sreo jednog po ljeti kad sam se vraćao s noćnog ribolova. Bio je Talijan i pitao me je dali znam da li ima neko mjesto gdje se okupljaju gayevi. I pitao je da li bi mu dao da mi obavi jednu radnju. Onda sam stao mahati ribarskim sakom(mrežom),pa je pobjegao ko pička.
hehehehe..ja onako fizicki inace prijetece izgledam,mada nisam agresivan po prirodi,a znam imati i prilicnomrk pogled,pa vjerovatno radi toga nisam imao bliski susret ili ponudu... jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Index napokon priznao: obrazovani i urbani ljudi su pederi - Page 3 Empty Re: Index napokon priznao: obrazovani i urbani ljudi su pederi

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum