ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenki odbio Kineze

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Plenki odbio Kineze - Page 2 Empty Re: Plenki odbio Kineze

Post by Guest 6/11/2016, 17:00

What will be the 50 billion dollar industries 20 years from now?












3 Answers


Plenki odbio Kineze - Page 2 Main-thumb-19148871-50-qxpliugeabtndijzetrjemmdkqjdjecx
Jonathan Kolber, Author, A Celebration Society. I think about a world that works for everyone.
Written 9 Feb


Virtual reality, asteroid mining, and societal redesign could all be that large in 20 years, if by $50B you mean the total market caps of the dominant companies. (It's also possible that industry revenues could reach such exalted levels, but that is less certain.)

I would add AI, but it seems to be interwoven into other industries so completely that it would be hard to tease out separate numbers.

Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki odbio Kineze - Page 2 Empty Re: Plenki odbio Kineze

Post by Guest 6/11/2016, 17:03

eto teladi neukoj....welcomme in stone edge... No
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki odbio Kineze - Page 2 Empty Re: Plenki odbio Kineze

Post by Guest 6/11/2016, 22:25

i nis,nitko ne bi primio lovu i izveo drzavu na put prosperiteta??... Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki odbio Kineze - Page 2 Empty Re: Plenki odbio Kineze

Post by kaya 7/11/2016, 00:53

asilovski wrote:http://www.altermainstreaminfo.com.hr/vijesti/kina-nudi-50-milijardi-eura-za-razvoj-2075
Pa dobro je napravio. Vjerojatno su htjeli naseliti i one svoje zderace pasa da ih se rjese.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Plenki odbio Kineze - Page 2 Empty Re: Plenki odbio Kineze

Post by kaya 7/11/2016, 00:54

Eroo wrote:Odbila ih je i Slovenija.4-5 godina unatrag.
Za izgradnju 2. željezničkog tira  tražili su izgradnju i naselja za 20,000 ljudi(za njihove radnike i obitelji im) .
Da, 20,000, nije greška. :D
Eto, za 5 godina bilo bi ih 800 000 i požderali bi sve.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Plenki odbio Kineze - Page 2 Empty Re: Plenki odbio Kineze

Post by darth_vader 7/11/2016, 01:09

jastreb wrote:
bogomdani wrote:Mene samo cudi kako ste vi autodestruktivna nacija...Mlađ vam nema sto jesti pa mora u pecalbu,ali i to je bolje nego prihvatiti kapitalnu lovu za investicije..
Ocigledno balkanski mozag nema mogucnost percepcije,sto sve moze napraviti 50 milijardi dolara....
Moja sucut..
Glavno da su obalu i otočad ustupili elementima iz Kosova,Metohije i neslavenske Makedonije.

Tebi se stvarno prividaju siptari...ima ih otprilike koliko ih je bilo kad sam mali bio ako ne i manje...A i ovo malo se čisto dobro integriralo pa sad... možda je to alergija neka, antitijela u krvi se aktiviraju, nešto takvo...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Plenki odbio Kineze - Page 2 Empty Re: Plenki odbio Kineze

Post by vuksadinare 7/11/2016, 08:00

jasambrend wrote:
jastreb wrote:
bogomdani wrote:Mene samo cudi kako ste vi autodestruktivna nacija...Mlađ vam nema sto jesti pa mora u pecalbu,ali i to je bolje nego prihvatiti kapitalnu lovu za investicije..
Ocigledno balkanski mozag nema mogucnost percepcije,sto sve moze napraviti 50 milijardi dolara....
Moja sucut..
Glavno da su obalu i otočad ustupili elementima iz Kosova,Metohije i neslavenske Makedonije.

Tebi se stvarno prividaju siptari...ima ih otprilike koliko ih je bilo kad sam mali bio ako ne i manje...A i ovo malo se čisto dobro integriralo pa sad... možda je to alergija neka, antitijela u krvi se aktiviraju, nešto takvo...
a meni kaze kako mi se srbi prividjaju i da on nema srpske krvi a ko svakom pravom srbinu strah od sipaca i prividjanje mu je usadjeno genetski...dobro mozada nije cisti srbin vec pola s majcine strane pa mu je matrijahat usadio da je taj gen po materi jaci..odlasci na selo u liku kod materinih u djetinjstvu...cuvanje stoke sa jovicom,radom,pavlicom ucinise svoje
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki odbio Kineze - Page 2 Empty Re: Plenki odbio Kineze

Post by jastreb 7/11/2016, 08:06

jasambrend wrote:
jastreb wrote:
bogomdani wrote:Mene samo cudi kako ste vi autodestruktivna nacija...Mlađ vam nema sto jesti pa mora u pecalbu,ali i to je bolje nego prihvatiti kapitalnu lovu za investicije..
Ocigledno balkanski mozag nema mogucnost percepcije,sto sve moze napraviti 50 milijardi dolara....
Moja sucut..
Glavno da su obalu i otočad ustupili elementima iz Kosova,Metohije i neslavenske Makedonije.

Tebi se stvarno prividaju siptari...ima ih otprilike koliko ih je bilo kad sam mali bio ako ne i manje...A i ovo malo se čisto dobro integriralo pa sad... možda je to alergija neka, antitijela u krvi se aktiviraju, nešto takvo...
Ovako. Ima ih manje. Kad sam bio mali bila ih je masa bauštelaca i svake ljetne večeri sve je vrvjelo od njih.

OK. Ljudi su delali preko dana po gradilištima i nav.su izlazili van i lovili Švabice.

Danas tih bauštelaca više nema,jer su 1992 dobili izgone.

Ali su ostali ovi sa malo više para,potplatili su nekoga i kupili domovnice. Zatim su sredili papire i za svoje obitelji i nastavljali vući ih ovamo.

Vlasnici slastičarni po Beogradu,Srbiji i BIH,prodali su objekte i kupili ih u Hrvatskoj na najatraktivnijim lokacijama i nastavljali vući svoje,koji bi odmah dobili papire iako sa HRvatskom nisu imali veze.

I sad imamo što imamo. Šipci su vlasnici najatraktivnijih lokacija na obali i otočadi,ali ni to nije sve jer su im uz bok još i Goranci,Desimiri i bosanski Romi.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Plenki odbio Kineze - Page 2 Empty Re: Plenki odbio Kineze

Post by vuksadinare 7/11/2016, 08:08

ja bi jastreba poslao na kosovo tamo bi se brzo uklopio...kad ga vec kosovari toliko privlace..ja sam jastrebe bio nekoliko puta na kosovu..moja ti je preporuka ako krenes tamo da im je hrana odlicna,prva liga
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki odbio Kineze - Page 2 Empty Re: Plenki odbio Kineze

Post by jastreb 7/11/2016, 08:14

Evo jučerašnjeg teksta iz Novog lista o istom pitanju:

http://www.novilist.hr/Vijesti/Hrvatska/Kinezi-nude-Hrvati-odbijaju-Europa-i-svijet-zapljusnuti-ulaganjima-a-mi-smo-dosad-bili-neodlucni
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Plenki odbio Kineze - Page 2 Empty Re: Plenki odbio Kineze

Post by vuksadinare 7/11/2016, 08:15

mislim da to nema veze sa amerima.
vec ono..necemo od njih to su komunjare
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99030
2015-09-08


Back to top Go down

Plenki odbio Kineze - Page 2 Empty Re: Plenki odbio Kineze

Post by Guest 7/11/2016, 08:29

kaja wrote:
asilovski wrote:http://www.altermainstreaminfo.com.hr/vijesti/kina-nudi-50-milijardi-eura-za-razvoj-2075
Pa dobro je napravio. Vjerojatno su htjeli naseliti i one svoje zderace pasa da ih se rjese.
Jesil sigurna Kayo?..Prije svega,treba malo prokopati i otkriti prave namjere Kineza,naravno,ali ovakve kapitalne investicije se dogadjaju jednom u 50 godina,ako i tada..
jednostavno,vi ste uslijed lopovluka politicara i pridruzenih im ghovana,navikli baratati brojkama kao da su nista..
50 milijardi dolara,Ojra,kakogod...
S tim mozes na noge potpuno postaviti i izgraditi ekonomiju,industriju,agrar,znanstveno tehnoloske institute,kampuse za niz produktivnih zanimalja,..mozes neglavacke izokrenuti katastrofalno stanje u drzavi,da bude mali raj,ono o cemu su gradjani rH sanjali 1990. i jos ti ostane .....2/3ine te love...a??.. i da Kineuzi nasele 50 000 svojih,to je jedan drugi mentalitet..neupadljivi,nenametljivi,nisu agresivni,pristojni i odgojeni.evo u Svabiji ih ima,a kao da ih nema...
Za tu lovu,ebi ga trebas napraviti i koji ustupak...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki odbio Kineze - Page 2 Empty Re: Plenki odbio Kineze

Post by Guest 7/11/2016, 22:43

Onda niste se predomislili???
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki odbio Kineze - Page 2 Empty Re: Plenki odbio Kineze

Post by darth_vader 7/11/2016, 22:50

jastreb wrote:
jasambrend wrote:
jastreb wrote:
bogomdani wrote:Mene samo cudi kako ste vi autodestruktivna nacija...Mlađ vam nema sto jesti pa mora u pecalbu,ali i to je bolje nego prihvatiti kapitalnu lovu za investicije..
Ocigledno balkanski mozag nema mogucnost percepcije,sto sve moze napraviti 50 milijardi dolara....
Moja sucut..
Glavno da su obalu i otočad ustupili elementima iz Kosova,Metohije i neslavenske Makedonije.

Tebi se stvarno prividaju siptari...ima ih otprilike koliko ih je bilo kad sam mali bio ako ne i manje...A i ovo malo se čisto dobro integriralo pa sad... možda je to alergija neka, antitijela u krvi se aktiviraju, nešto takvo...
Ovako. Ima ih manje. Kad sam bio mali bila ih je masa bauštelaca i svake ljetne večeri sve je vrvjelo od njih.

OK. Ljudi su delali preko dana po gradilištima i nav.su izlazili van i lovili Švabice.

Danas tih bauštelaca više nema,jer su 1992 dobili izgone.

Ali su ostali ovi sa malo više para,potplatili su nekoga i kupili domovnice. Zatim su sredili papire i za svoje obitelji i nastavljali vući ih ovamo.

Vlasnici slastičarni po Beogradu,Srbiji i BIH,prodali su objekte i kupili ih u Hrvatskoj na najatraktivnijim lokacijama i nastavljali vući svoje,koji bi odmah dobili papire iako sa HRvatskom nisu imali veze.

I sad imamo što imamo. Šipci su vlasnici najatraktivnijih lokacija na obali i otočadi,ali ni to nije sve jer su im uz bok još i Goranci,Desimiri i bosanski Romi.

I velis pokupovalo sve...A što ste im prodavali kad vam sad smetaju?
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Plenki odbio Kineze - Page 2 Empty Re: Plenki odbio Kineze

Post by crvenkasti 7/11/2016, 22:54

vuksadinare wrote:ja bi jastreba poslao na kosovo tamo bi se brzo uklopio...kad ga vec kosovari toliko privlace..ja sam jastrebe bio nekoliko puta na kosovu..moja ti je preporuka ako krenes tamo da im je hrana odlicna,prva liga

Moj prijatelj je otišao na Kosovo otvorit firmu i mislio da će ga volit jer je Hrvat.
Kad on tamo, čim je progovorio, skoro su ga zatukli jer su mislili da je Srbin. Šiptari ne znaju da su hrvatski i srpski potpuno različiti jezici i dok im objasniš, najebeš.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28719
2014-04-17


Back to top Go down

Plenki odbio Kineze - Page 2 Empty Re: Plenki odbio Kineze

Post by epikur37 7/11/2016, 22:57

Kinezi su protiv našeg američkog gazde, zato najbolje odbiti te poslove i ako treba nalupati kojeg kineza po zagrebu ili splitu, pa će nas gazda voliti i držati u zaštiti :) trep
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Plenki odbio Kineze - Page 2 Empty Re: Plenki odbio Kineze

Post by epikur37 7/11/2016, 22:58

Nama će naši ameri dati lng i tu će dolaziti brodovi s ukapljenim plinom...jebi te se bizantinci i jebo vas konfucije :D
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Plenki odbio Kineze - Page 2 Empty Re: Plenki odbio Kineze

Post by Guest 7/11/2016, 23:02

epikur37 wrote:Kinezi su protiv našeg američkog gazde, zato najbolje odbiti te poslove i ako treba nalupati kojeg kineza po zagrebu ili splitu, pa će nas gazda voliti i držati u zaštiti :) trep
Mhhhh...Crvenkasti???... Suspect
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki odbio Kineze - Page 2 Empty Re: Plenki odbio Kineze

Post by crvenkasti 7/11/2016, 23:02

epikur37 wrote:Nama će naši ameri dati lng i tu će dolaziti brodovi s ukapljenim plinom...jebi te se bizantinci i jebo vas konfucije :D

To samo dok ne svrgnu Asada i naprave plinovod od Katara preko Sirije, pa do Europe.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28719
2014-04-17


Back to top Go down

Plenki odbio Kineze - Page 2 Empty Re: Plenki odbio Kineze

Post by Guest 7/11/2016, 23:04

Tamo su sada Rusi,a Ameri se boje Rusa,a i nemaju novaca da ratuju sa punom vojskom na tlu,jerbo je preskupo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Plenki odbio Kineze - Page 2 Empty Re: Plenki odbio Kineze

Post by epikur37 7/11/2016, 23:04

bogomdani wrote:
epikur37 wrote:Kinezi su protiv našeg američkog gazde, zato najbolje odbiti te poslove i ako treba nalupati kojeg kineza po zagrebu ili splitu, pa će nas gazda voliti i držati u zaštiti :) trep
Mhhhh...Crvenkasti???... Suspect

ma ne...sprdnja od poltronske politike samo
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Plenki odbio Kineze - Page 2 Empty Re: Plenki odbio Kineze

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum