ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava!

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Go down

Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava! - Page 9 Empty Re: Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava!

Post by Guest Sat 5 Nov - 19:04

Leviathan2 wrote:dakle, pernar jebe i ne vadi, to se ocekuje od njega,
bilo bi govnarski da sad sjedi u saborskoj fotelji i suti, gledam ovog lika desno  tj njemu s lijeve strane kak se laganini podsmijava, jbte, umjesto da se rasplace on razmislja kak da ismije klinca
definitivno treba jos jedan pernar unutra da im dize zivac dok jedan odmara, da im ne daju spavat u saborskim klupama i da se bude po noci s vriskom dok ga sanjaju, ne kuzim nista zasto i sincic ne prati, on je onak vise ko neki mutavac
ajmo pernar, jesi shaban al si nes najbolje sto se momentalno moze naci u jebenom saboru

ps, kako marca nagovorit da ne pljuje po pernaru?
da prestane pričati gluposti glede "monetarne reforme i HNBa" i sličnih pizdarija, i da se drži , ovrha, lupeža iz HDZa i SDPa, hanžekovića, pravosuđa itd

Guest
Guest


Back to top Go down

Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava! - Page 9 Empty Re: Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava!

Post by udba Sat 5 Nov - 19:59

provocator wrote:
udba wrote:To onaj Pernar koji samo voli Pupovca  i kaže da je on jedini domoljub u Saboru? Pernar ne vadi.
Sereš a dobri smo si. Čemu nešto izvlačiš iz konteksta i onda furaš briju? Nemoj biti glup?
Kada i zbog čega je Pernar "pohvalio" Pupovca? Pojma nemaš... Ali ovo sad nije ni tema o tome.

Pa zanimalo me kako će reagirat oni koji hvale Pernara zbog beskopromisnih govora u Saboru, a istovremeno mrze Pupovca jer je on naredio Plenkiju da makne Hasu. Znači Pernar vs Hase. Biraj.

_________________
Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava! - Page 9 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava! - Page 9 Empty Re: Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava!

Post by L'âme Sun 6 Nov - 11:41

epikur37 wrote:
maggie13 wrote:
epikur37 wrote:
maggie13 wrote:
epikur37 wrote:

ozbiljnije stranke su se dokazale po tome što je morao doći pernar da progovori o problemima hrvatske politike, toliko o toj šaki vazalnog jada, mediokriteta i sitnih interesdžija...
nije kvaliteta u kritiziranju, vec u vlastitom stavu i planu rjesavanja..to Zivi zid nema, a i sam je u zrvnju lazi, interesa, muljanja..
Svi normalni ljudi zele promjene, ali ta stranka ih ne moze donijeti.
:-)


Da tko je još vidio kritizirati u saboru :D


ŽZ i Pernar naravno nemaju kapacitet za promjenu ali ono što definitivno imaju je kapacitet za javnu riječ i kritiku i dovođenje u pitanje izvjesnih politika i ponašanja.

I došli su u sabor, na pravo mjesto.


Kome se ne sviđa uvijek može šutiti poklopljenih ušiju pod guzicom Mate Granića ili loptice s pantovčaka :)ako se dovoljno uvuče u istu možda uopće ne bude čuo kritiku ;)

treba znati i kritizirat, a i jos ponesto ;-)
Ne promoviram ja sutnju, au contraire, a i dosljedna sam u tome :-)

Tebi se jednostavno ne sviđa njegova kritika i to je to, pika gdje misliš da se ne smije pikati ;)
naravno, ja branim drzavni aparat i partije od kojih ti zivis ;D
Daj me, mojne me ;-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava! - Page 9 Empty Re: Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava!

Post by kaya Sun 6 Nov - 12:11

udba wrote:
provocator wrote:
udba wrote:To onaj Pernar koji samo voli Pupovca  i kaže da je on jedini domoljub u Saboru? Pernar ne vadi.
Sereš a dobri smo si. Čemu nešto izvlačiš iz konteksta i onda furaš briju? Nemoj biti glup?
Kada i zbog čega je Pernar "pohvalio" Pupovca? Pojma nemaš... Ali ovo sad nije ni tema o tome.

Pa zanimalo me kako će reagirat oni koji hvale Pernara zbog beskopromisnih govora u Saboru, a istovremeno mrze Pupovca jer je on naredio Plenkiju da makne Hasu. Znači Pernar vs Hase. Biraj.
Je, a hase financira navodno neke cetnicke apologete znaci cetnici vs Nina, a Nina financira dance i filmiće znaci 
Nina vs branitelji, a branitelji idu u Srbiju u čašicu razgovora znaci branitelji vs Hrvatska Itd,Itd
Besmisleno u prijevodu..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava! - Page 9 Empty Re: Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava!

Post by Guest Sun 6 Nov - 12:38

Pernar šprica chemtrailse po hrvatskim zločincima u Saboru.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava! - Page 9 Empty Re: Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava!

Post by udba Sun 6 Nov - 13:26

kaja wrote:
udba wrote:
provocator wrote:
udba wrote:To onaj Pernar koji samo voli Pupovca  i kaže da je on jedini domoljub u Saboru? Pernar ne vadi.
Sereš a dobri smo si. Čemu nešto izvlačiš iz konteksta i onda furaš briju? Nemoj biti glup?
Kada i zbog čega je Pernar "pohvalio" Pupovca? Pojma nemaš... Ali ovo sad nije ni tema o tome.

Pa zanimalo me kako će reagirat oni koji hvale Pernara zbog beskopromisnih govora u Saboru, a istovremeno mrze Pupovca jer je on naredio Plenkiju da makne Hasu. Znači Pernar vs Hase. Biraj.
Je, a hase financira navodno neke cetnicke apologete znaci cetnici vs Nina, a Nina financira dance i filmiće znaci 
Nina vs branitelji, a branitelji idu u Srbiju u čašicu razgovora znaci branitelji vs Hrvatska Itd,Itd
Besmisleno u prijevodu..
Znači Pernar je u pravu kad tvrdi da je Pupovac domoljub, a ne bad guy?

_________________
Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava! - Page 9 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava! - Page 9 Empty Re: Pernar Vujčiću: Vi ste potrošna roba, letjet će vam glava!

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 9 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum