ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

" BJEŽITE DOK MOŽETE "

Page 11 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Go down

" BJEŽITE DOK MOŽETE " - Page 11 Empty Re: " BJEŽITE DOK MOŽETE "

Post by Guest 7/11/2016, 21:56

bogomdani wrote:
tre911 wrote:
bogomdani wrote:neukoj i neuputjenoj Teladi..

" BJEŽITE DOK MOŽETE " - Page 11 Lastpo10 by Leviathan2 Today at 16:18

danas su opet u alepu pozvali civile da se maknu od kozojeba il da pokusaju izaci kroz neki od cekpinta, izgleda da su pripreme za ofenzivu gotove i da ce sad biti tarapana ,  ruska pomorska grupa je dosla do obala sirije i uzimaju raspèored, oni ruski avacsi su cjeli tjedan spartali nebom sirije i snimali komunikacije, 7 satelite prati operacije, bespilotne letjelice su non stop u zraku , u alepu je preko 40 000 saovacai pridruzenih, artiljerija je na polozajima, syaf i ruaf su formirali udarne grupe koje bi trebale u naletima da istresaju teret na kozojebe, rusi su dopremili i one robote uran i kak se vec zovu za unistavanje utvrdjenih tocaka, 
sa sutrasnjim danom bi mogla poceti festa na cijelom podrucju, 
na sjeveru alepa saa je krenula skupa s kurdima prema al babu dok su kurdi iz hasake i onog kraja krenuli na al raqu sto im je deblji zajeb jer su ih ameri gurnuli na najgori front samo da nebi zmetali turcadiji dok se siri po provinciji alepo, u hami festa malo usporila al se ocekuje ofenziva na latamijah  dok ce tal imam ostati na zeravici , da se malo kuhaju, 
, na qalamunu se kolju isil i nusra al to je nebitno, kad dojde vrijeme hezbolah ce to pocistiti


oko damaska je festa pri kraju, ostali jos neki dzepici s teroristima koji pokusavaju da prezive i vec naveliko potpisuju vozni red za zelene autobuse


U jebemti, svetac se opet pokazao kao vjerodostojan izvor :))))
e-bem te neuka i nepismena,a uz to i poluslijepa.. jocolor jel ne vidis da je to citat Levijevog teksta... rendeer
Levi je dao svoj komentar a ti si kao pravi telić odradio to na svoj način. Kad smo već kod neukosti podebljano je bilo i prvi put na što sam se referirao a sada ću ti to i podvući da ne bi bilo zabune oko toga što si TI PISAO a ne Levi drunken

Guest
Guest


Back to top Go down

" BJEŽITE DOK MOŽETE " - Page 11 Empty Re: " BJEŽITE DOK MOŽETE "

Post by vuksadinare 7/11/2016, 21:56

bogomdani wrote:
vuksadinare wrote:
bogomdani wrote:
vuksadinare wrote:jel svetac isto zidov?
srbin srbin je..ono kad su ljuti na njega,kad nisu eeee,mozda i nije srbin.. lol!
pa dojma sam da si zid....
suti fuk,danas sam veseo.. king king king
i ja..onda volim maltretirati
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99194
2015-09-08


Back to top Go down

" BJEŽITE DOK MOŽETE " - Page 11 Empty Re: " BJEŽITE DOK MOŽETE "

Post by epikur37 7/11/2016, 21:57

marcellus wrote:
dawson wrote:Ajde nek ih srvani već jednom.

čeka ishod izbora u SAD. Ne želi pomagati Clintonici.

točno to
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

" BJEŽITE DOK MOŽETE " - Page 11 Empty Re: " BJEŽITE DOK MOŽETE "

Post by Guest 7/11/2016, 21:57

tre911 wrote:
bogomdani wrote:
tre911 wrote:
bogomdani wrote:neukoj i neuputjenoj Teladi..

" BJEŽITE DOK MOŽETE " - Page 11 Lastpo10 by Leviathan2 Today at 16:18

danas su opet u alepu pozvali civile da se maknu od kozojeba il da pokusaju izaci kroz neki od cekpinta, izgleda da su pripreme za ofenzivu gotove i da ce sad biti tarapana ,  ruska pomorska grupa je dosla do obala sirije i uzimaju raspèored, oni ruski avacsi su cjeli tjedan spartali nebom sirije i snimali komunikacije, 7 satelite prati operacije, bespilotne letjelice su non stop u zraku , u alepu je preko 40 000 saovacai pridruzenih, artiljerija je na polozajima, syaf i ruaf su formirali udarne grupe koje bi trebale u naletima da istresaju teret na kozojebe, rusi su dopremili i one robote uran i kak se vec zovu za unistavanje utvrdjenih tocaka, 
sa sutrasnjim danom bi mogla poceti festa na cijelom podrucju, 
na sjeveru alepa saa je krenula skupa s kurdima prema al babu dok su kurdi iz hasake i onog kraja krenuli na al raqu sto im je deblji zajeb jer su ih ameri gurnuli na najgori front samo da nebi zmetali turcadiji dok se siri po provinciji alepo, u hami festa malo usporila al se ocekuje ofenziva na latamijah  dok ce tal imam ostati na zeravici , da se malo kuhaju, 
, na qalamunu se kolju isil i nusra al to je nebitno, kad dojde vrijeme hezbolah ce to pocistiti


oko damaska je festa pri kraju, ostali jos neki dzepici s teroristima koji pokusavaju da prezive i vec naveliko potpisuju vozni red za zelene autobuse


U jebemti, svetac se opet pokazao kao vjerodostojan izvor :))))
e-bem te neuka i nepismena,a uz to i poluslijepa.. jocolor jel ne vidis da je to citat Levijevog teksta... rendeer
Levi je dao svoj komentar a ti si kao pravi telić odradio to na svoj način. Kad smo već kod neukosti podebljano je bilo i prvi put na što sam se referirao a sada ću ti to i podvući da ne bi bilo zabune oko toga što si TI PISAO a ne Levi drunken
amffff..gori si od jedne bivse e-baljke,..ta mi se kacila za svako slovo i rijec..ajd,ajd..OBAVI SVOJE... king
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

" BJEŽITE DOK MOŽETE " - Page 11 Empty Re: " BJEŽITE DOK MOŽETE "

Post by Guest 7/11/2016, 21:58

vuksadinare wrote:
bogomdani wrote:
vuksadinare wrote:
bogomdani wrote:
vuksadinare wrote:jel svetac isto zidov?
srbin srbin je..ono kad su ljuti na njega,kad nisu eeee,mozda i nije srbin.. lol!
pa dojma sam da si zid....
suti fuk,danas sam veseo.. king king king
i ja..onda volim maltretirati
tko ti branni..?? Nego Fuk,ovi tvoji u Afganistanu se fale kako imaju tolike platje da kupuju stanove i nove aute keshom...nijel to malo sumnjivo?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

" BJEŽITE DOK MOŽETE " - Page 11 Empty Re: " BJEŽITE DOK MOŽETE "

Post by flumen 7/11/2016, 23:24

znaci, jos nista? pa kolko tom ruskom govnjaru treba da napravi sto obeca?

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

" BJEŽITE DOK MOŽETE " - Page 11 Empty Re: " BJEŽITE DOK MOŽETE "

Post by epikur37 7/11/2016, 23:26

flumen wrote:znaci, jos nista? pa kolko tom ruskom govnjaru treba da napravi sto obeca?

Još malo ;)
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

" BJEŽITE DOK MOŽETE " - Page 11 Empty Re: " BJEŽITE DOK MOŽETE "

Post by Guest 7/11/2016, 23:26

A koliko bi trebalo svim ostalima da ista naprave..? Rusi su zaustavili pad Sirije,krenuli cistiti smetje,a ostali kao picke,ne iz nekih humanitarnih pobuda,nego interesa,nevoljko se pridruzili..Kud sad zuriti..stakori su okruzeni,daje se vrijeme,da se pizdama u svijetu zapuse usta,jer su odjedared skocili na straznje noge,a dok su ISISovci glave sjekli u tisucama,nitko se nije bunio...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

" BJEŽITE DOK MOŽETE " - Page 11 Empty Re: " BJEŽITE DOK MOŽETE "

Post by flumen 7/11/2016, 23:32

pa ne kazem ja nista...nego najavljivali ste pred par dana nekakvo ravnanje Alepa...a kad tamo - curac...
Rus je uvijek bio seronja...

_________________

Ima jedan grad koji obiluje inteligentima anacionalnim; kultura ih i svijest, bolje oholost, veze za Italiju, rasa i nagon za Hrvatsku; govore lose dva jezika; Zagreb im je tudj, Italija ih ne treba...

flumen
flumen

Male
Posts : 3221
2015-08-21

Lokacija: : Fiume per sempre

Back to top Go down

" BJEŽITE DOK MOŽETE " - Page 11 Empty Re: " BJEŽITE DOK MOŽETE "

Post by Guest 7/11/2016, 23:46

flumen wrote:pa ne kazem ja nista...nego najavljivali ste pred par dana nekakvo ravnanje Alepa...a kad tamo - curac...
Rus je uvijek bio seronja...
Eto,necu se ponavljati,imas post iznad..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

" BJEŽITE DOK MOŽETE " - Page 11 Empty Re: " BJEŽITE DOK MOŽETE "

Post by mutava baštarda 8/11/2016, 08:20


hehe kvrckaju se na tihoj vatri...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

" BJEŽITE DOK MOŽETE " - Page 11 Empty Re: " BJEŽITE DOK MOŽETE "

Post by Winter is coming 21/11/2016, 22:10


_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

" BJEŽITE DOK MOŽETE " - Page 11 Empty Re: " BJEŽITE DOK MOŽETE "

Post by Guest 21/11/2016, 22:11

kud bjezat??
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

" BJEŽITE DOK MOŽETE " - Page 11 Empty Re: " BJEŽITE DOK MOŽETE "

Post by Winter is coming 21/11/2016, 22:13

u more  cat inace volim pratiti te potrese,cini mi se da postoji konkcija izmedju mjeseca i potresa a opet postoje i potresi prouzrokovani sa ljudskim aktivnostima.

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

" BJEŽITE DOK MOŽETE " - Page 11 Empty Re: " BJEŽITE DOK MOŽETE "

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 11 of 11 Previous  1, 2, 3 ... 9, 10, 11

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum