ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kaufland: Iz lubavi prema Hrvatskoj!

Go down

Kaufland: Iz lubavi prema Hrvatskoj! Empty Kaufland: Iz lubavi prema Hrvatskoj!

Post by provocator 4/11/2016, 11:45

Splet okolnosti odveo me u jednom trenutku u Kaufland. Radio sam tamo kratko vrijeme, ali baš na odjelu “Mliječno”. Na tom mliječnom odjelu su, između ostalog, jaja, upravo ona jaja koja se spominju u posljednjoj aferi koja se dogodila. Ta afera je zapravo smrt jednog djeteta, a okolnosti njegove smrti se još uvijek utvrđuju.

...ta kompanija je dobila kredit Svjetske banke u iznosu od 393 milijuna dolara za proširenje poslovanja u Hrvatskoj, Srbiji, Poljskoj, Bugarskoj i Rumunjskoj.

Ono što još treba naglasiti je da svi radnici koji rade na mliječnom odjelu u početku rade 4, 5 ili 6 sati dnevno. Moram priznati da mi nije bio jasan razlog ograničavanja sati radnog vremena, ali prilikom predaje porezne kartice mi je bilo potpuno jasno. Kaufland na moju plaću za 6 sati radnog vremena nije državi platio niti kune poreza. Niti jedne jedine kune poreza za moju plaću.


Na kraju sam otišao iz Kauflanda, a na moje je mjesto došao neki novi čovjek koji, isto tako, nije imao šanse obavljati svoj posao kako bi trebalo jer jednostavno nije imao mogućnost biti na 3 mjesta istovremeno.


Eto to je to... Kapitalizam naš svagdašnji. Nemaš bolje! To smo htjeli, za to se borili i to smo dobili. Živjeli!!!

LINK

_________________
Kaufland: Iz lubavi prema Hrvatskoj! Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Kaufland: Iz lubavi prema Hrvatskoj! Empty Re: Kaufland: Iz lubavi prema Hrvatskoj!

Post by Guest 4/11/2016, 12:05

a da vis tek Pro,kako u Ajudiju iskoristavamo driftere...ajoj..!!! trce jadnici s karaja na kraj montazne linije,zasto bi jos dvojicu zaposljavali,kad ovaj moze da trci tamo vamo cijelih 8 sati..nije to puno..brat bratu 15 metara... jocolor
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum