ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

NATO pacificira Pernara

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

NATO pacificira Pernara Empty NATO pacificira Pernara

Post by Guest 3/11/2016, 09:23

IVAN PERNAR objavio je na svom Facebook profilu kako je danas u 15.20 pozvan na sastanak na Pantovčak kod Kolinde Grabar Kitarović.
"U četvrtak u 15.20 pozvan sam kod predsjednice Kolinda Grabar-Kitarović na razgovor. Cijenim njenu odluku za susretom i slobodnom razmjenom mišljenja.
Nadam se da me mediji nakon toga neće nazvati NATO špijunom kao što su me prozvali nakon susreta sa Sergejem Trofimovim, prvim tajnikom ruskog veleposlanstva. Ovom prilikom naglašavam da sam spreman na susret, razgovor i razmjenu mišljenja sa svim članovima diplomatskog zbora bez obzira na zemlju iz koje dolaze, ali i najvišim državnim dužnosnicima po svim aktualnim pitanjima.
Želim naglasiti da mi se tijekom dva prethodna susreta (za vrijeme konzultacija) svidjela kao osoba, bez obzira na različitost u mišljenju po političkim pitanjima.", napisao je Pernar na svom Facebook profilu.
http://www.index.hr/vijesti/clanak/pernar-ide-danas-kod-kolinde/929636.aspx
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NATO pacificira Pernara Empty Re: NATO pacificira Pernara

Post by Guest 3/11/2016, 09:27

heeeh..!!! i sad se sjetih kako su forumske ljame pljuckale po tom istom Pernaru i pokusavali ga svojim grcevitim stiskanjem zlijezda slinavki,opljuvati kao nekog kome treba strucna psiholoska pomoc..i kako se to vodjke kaze..

PERNAR EBE- NE VADI..!!!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NATO pacificira Pernara Empty Re: NATO pacificira Pernara

Post by Guest 3/11/2016, 09:29

Sad će njemu teta Kolinda objasnit kak stvari stoje i kaj treba u Saboru spikat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NATO pacificira Pernara Empty Re: NATO pacificira Pernara

Post by Stanojko 3/11/2016, 09:30

Nek mu pokaze brazilku, odma` ce ga prevaspitati...  :clown

_________________
NATO pacificira Pernara Za_kra11
Stanojko
Stanojko

Posts : 8333
2014-05-05


Back to top Go down

NATO pacificira Pernara Empty Re: NATO pacificira Pernara

Post by Guest 3/11/2016, 09:30

Eva wrote:Sad će njemu teta Kolinda objasnit kak stvari stoje i kaj treba u Saboru spikat.
Svakako su ga zato i pozvali,i bude jako zanimljivo ocekivati reakciju Pernara..ovako,po procijeni,ne djeluje mi kao neki beskicmenjak,kao ove dosada masovne postave grebatora i ljesinara..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NATO pacificira Pernara Empty Re: NATO pacificira Pernara

Post by Guest 3/11/2016, 09:31

ooo,Koly sada jebozovno u picku mtr izgleda..vrlo lijepa zena i stamena..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NATO pacificira Pernara Empty Re: NATO pacificira Pernara

Post by Guest 3/11/2016, 09:33

bogomdani wrote:
Eva wrote:Sad će njemu teta Kolinda objasnit kak stvari stoje i kaj treba u Saboru spikat.
Svakako su ga zato i pozvali,i bude jako zanimljivo ocekivati reakciju Pernara..ovako,po procijeni,ne djeluje mi kao neki beskicmenjak,kao ove dosada masovne postave grebatora i ljesinara..
Svatko ima Ahilovu petu. Čim je ona njega pozvala to je znak da mu je CIA nekaj spakirala.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NATO pacificira Pernara Empty Re: NATO pacificira Pernara

Post by Guest 3/11/2016, 09:35

Stanojko wrote:Nek mu pokaze brazilku, odma` ce ga prevaspitati...  :clown
Zato ga i ona preodgaja a ne Plenki. Plenki bi dobil u zadatak Jandrokovića, da se slučajno otrgne s lanca, malo pripitomit. CIA zna tko kaj voli.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NATO pacificira Pernara Empty Re: NATO pacificira Pernara

Post by vuksadinare 3/11/2016, 09:36

pernar bitan za svijet...decko jednostavno igra logicnu politicku igru svidjet se svima pa ako prodje prodje...em mu pupovac ok...em koli...em plenkovic...em glasnovic...em maras.
...prozirno
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99143
2015-09-08


Back to top Go down

NATO pacificira Pernara Empty Re: NATO pacificira Pernara

Post by Guest 3/11/2016, 09:39

Eva wrote:
bogomdani wrote:
Eva wrote:Sad će njemu teta Kolinda objasnit kak stvari stoje i kaj treba u Saboru spikat.
Svakako su ga zato i pozvali,i bude jako zanimljivo ocekivati reakciju Pernara..ovako,po procijeni,ne djeluje mi kao neki beskicmenjak,kao ove dosada masovne postave grebatora i ljesinara..
Svatko ima Ahilovu petu. Čim je ona njega pozvala to je znak da mu je CIA nekaj spakirala.
Mhhh...vrlo moguce,makar izgenerirano u samoj Centrali Idjotske Agencije...
na njegovom mjestu bih pokacioo po sebi mikrofone i sve moguce biljezace zvuka,mozda i videja..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NATO pacificira Pernara Empty Re: NATO pacificira Pernara

Post by Guest 3/11/2016, 09:40

Eva wrote:
Stanojko wrote:Nek mu pokaze brazilku, odma` ce ga prevaspitati...  :clown
Zato ga i ona preodgaja a ne Plenki. Plenki bi dobil u zadatak Jandrokovića, da se slučajno otrgne s lanca, malo pripitomit. CIA zna tko kaj voli.
mhhhh...... :clown  dakle da Menea Veleumnog Koly pozove,vjerovatno bi bilo zato jer je dobila nalog od Cije da mi se seksualno Poda,da moze modati moj glas... lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NATO pacificira Pernara Empty Re: NATO pacificira Pernara

Post by IL Risorto 3/11/2016, 13:39

Eva wrote:Sad će njemu teta Kolinda objasnit kak stvari stoje i kaj treba u Saboru spikat.
Jest da je šarlatan,ali ipak žao mi je dečka,ne zna u što se upustio.Nadam se da Zrinka Kasapić neće imati razloga za pisanje članaka o Pernaru.
IL Risorto
IL Risorto

Posts : 11171
2015-07-23


Back to top Go down

NATO pacificira Pernara Empty Re: NATO pacificira Pernara

Post by provocator 3/11/2016, 13:39

Čula Kolinda da Pernar yebe i ne vadi.

_________________
NATO pacificira Pernara Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

NATO pacificira Pernara Empty Re: NATO pacificira Pernara

Post by provocator 3/11/2016, 13:42

Iknar je gay wrote:
Eva wrote:Sad će njemu teta Kolinda objasnit kak stvari stoje i kaj treba u Saboru spikat.
Jest da je šarlatan,ali ipak žao mi je dečka,ne zna u što se upustio.Nadam se da Zrinka Kasapić neće imati razloga za pisanje članaka o Pernaru.
Naravno... On je šarlatan a nama trebaju zastupnici koji su gospoda. Kao npr. HDZ-ov Fiolić koji u dva mandata nije rekao ni riječ ali je uredno glasao i dizao ruku. Ili možda Kerum koji je rekao za koji curac da dolazi u sabor kada ionako ni o čemu ne odlučuje ali nije rekao da neće primati masnu plaću svaki mjesec plus dodatke. Takve zastupnike mi trebamo a ne neke šarlatane koji su dovoljno drski da nam kažu istinu u lice.

_________________
NATO pacificira Pernara Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

NATO pacificira Pernara Empty Re: NATO pacificira Pernara

Post by mrincredible 3/11/2016, 13:49

Mora mu prenijeti upute iz Buzina.
mrincredible
mrincredible

Male
Posts : 440
2014-04-16


Back to top Go down

NATO pacificira Pernara Empty Re: NATO pacificira Pernara

Post by Guest 3/11/2016, 13:50

Nema, NATO salje svoje najubojitije oruzje na Pernara :) tko misli da je Koly praznoglava pudlica, bacio se skroz u prazno.

Ako Koly ne preodgoji Pernara, uvijek ostaje kvar na kocnicama bicikla.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NATO pacificira Pernara Empty Re: NATO pacificira Pernara

Post by Guest 3/11/2016, 13:52

Pernar kvari idilu i harmoniju u sabornici, zivcira Plenkija i Bozu, u 15 min rekao je vise istine nego sto je ta sabornica ikad vidjela.

Previse je to.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

NATO pacificira Pernara Empty Re: NATO pacificira Pernara

Post by prckov 3/11/2016, 13:54

moja slobodna procjena je da bi ga jedna sljaga resetirala,
bio bi ko nov :D

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34127
2014-04-19


Back to top Go down

NATO pacificira Pernara Empty Re: NATO pacificira Pernara

Post by darth_vader 3/11/2016, 13:54

Iknar je gay wrote:
Eva wrote:Sad će njemu teta Kolinda objasnit kak stvari stoje i kaj treba u Saboru spikat.
Jest da je šarlatan,ali ipak žao mi je dečka,ne zna u što se upustio.Nadam se da Zrinka Kasapić neće imati razloga za pisanje članaka o Pernaru.

Bilo bi previše očigledno da tako odigraju...ići će na sustavnu diskreditaciju i na to da će ovaj s vremenom narodu dosaditi...ionako su ljudi glupi ko kurac...dva- tri plaćena pamfletica i ovaj je povijest...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19695
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

NATO pacificira Pernara Empty Re: NATO pacificira Pernara

Post by mrincredible 3/11/2016, 13:56

kolerik wrote:Nema, NATO salje svoje najubojitije oruzje na Pernara :) tko misli da je Koly praznoglava pudlica, bacio se skroz u prazno.

Ako Koly ne preodgoji Pernara, uvijek ostaje kvar na kocnicama bicikla.

Možda mu netko odvrne vijke na kotaču...
mrincredible
mrincredible

Male
Posts : 440
2014-04-16


Back to top Go down

NATO pacificira Pernara Empty Re: NATO pacificira Pernara

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum