ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Coca-Cola povukla svoje proizvode s polica Konzuma u BiH

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Coca-Cola povukla svoje proizvode s polica Konzuma u BiH - Page 2 Empty Re: Coca-Cola povukla svoje proizvode s polica Konzuma u BiH

Post by Guest 2/11/2016, 14:27

Gnječ wrote:
Eva wrote:
Gnječ wrote:
Eva wrote:
Gnječ wrote:

Ja bojkotiram SVE što je u  tzv. vlasništvu kriminalca Todorića i SVE proizvode svih kriminalaca ratnihprofitera.

Što se mene tiče dabogda crkli i umrli od gladi i bolesti oni i svi njihovi potomci.
Još se škrtac prikopčal na uličnu rasvjetu pa mu se s Hampera osvjetaljava njegovo dvorište.

Treba mu likvidirati cijelu familiju pred njim neka gleda i onda mu sve oduzeti i limitirati mu kretanje na veličinu jednog kvarta. Ne mu davati ni jedne jebene kune neka prosi i neka kopa po kontejnerima za smeće dok ne krepa.
Sav je na oca. Mamina mu familija nije tak žmuklerska. Oni su iz Kloštra.

Pričamo o najgoroj vrsti ljudskog šljama.
On je dobrotvor i mecena. Hrvatski političari, pravosuđe i novinari sam panegirike o njemu pišu.

Guest
Guest


Back to top Go down

Coca-Cola povukla svoje proizvode s polica Konzuma u BiH - Page 2 Empty Re: Coca-Cola povukla svoje proizvode s polica Konzuma u BiH

Post by Guest 2/11/2016, 14:28

Pitaj npr. našeg novinara uvaženog gospona Marčela, samo afirmativno o Gazdi.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Coca-Cola povukla svoje proizvode s polica Konzuma u BiH - Page 2 Empty Re: Coca-Cola povukla svoje proizvode s polica Konzuma u BiH

Post by Guest 2/11/2016, 14:32

Eva wrote:Pitaj npr. našeg novinara uvaženog gospona Marčela, samo afirmativno o Gazdi.

Marčelo? Pa lik izgleda ko da ga je poplava izbacila.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Coca-Cola povukla svoje proizvode s polica Konzuma u BiH - Page 2 Empty Re: Coca-Cola povukla svoje proizvode s polica Konzuma u BiH

Post by Guest 2/11/2016, 14:54

Kad ste se našli? Kaj je bil party na bazenu dok me ni bilo?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Coca-Cola povukla svoje proizvode s polica Konzuma u BiH - Page 2 Empty Re: Coca-Cola povukla svoje proizvode s polica Konzuma u BiH

Post by Guest 2/11/2016, 15:02

Eva wrote:Kad ste se našli? Kaj je bil party na bazenu dok me ni bilo?

pa tu je

http://ex-iskon.forumcroatian.com/t13076-m-holjevac-o-americkim-izborima-danas-mreza-1430
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Coca-Cola povukla svoje proizvode s polica Konzuma u BiH - Page 2 Empty Re: Coca-Cola povukla svoje proizvode s polica Konzuma u BiH

Post by Guest 2/11/2016, 15:14

Upravo sam odgledala par minuta i dal svoj kritički osvrt.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Coca-Cola povukla svoje proizvode s polica Konzuma u BiH - Page 2 Empty Re: Coca-Cola povukla svoje proizvode s polica Konzuma u BiH

Post by vili40 2/11/2016, 15:49

a dobro,Todorić maltretira i ucjenjuje cijelu Hrvatsku i nitko mu ne želi ili ne može stati na rep ali sa ovakvima poput coca-cole nema zajebancije.Nije mu to hrvatska vlada koja ga za kriminal nagrađuje još poticajima da ne bi ne daj bože propalo njegovo robovlasničko društvo.
vili40
vili40

Male
Posts : 10757
2015-08-02


Back to top Go down

Coca-Cola povukla svoje proizvode s polica Konzuma u BiH - Page 2 Empty Re: Coca-Cola povukla svoje proizvode s polica Konzuma u BiH

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum