ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dinamo Zagreb

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Go down

Dinamo Zagreb - Page 14 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 7/11/2016, 08:10

pravicete mamica od blata... B-) :P

Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 14 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Zeko 7/11/2016, 09:28

fridrih_niche wrote:
jasambrend wrote:13 laganih pobjeda, 2 nesretna remija...i velis, jedva se održava razlika.... objektivnost nekih ne poznaje granice...jedno je kad se trola, al ako se misli ozbiljno...daj umij se hladnom vodom...
Ovo i ja primjetih...
Ne znam samo sta bi bilo da nije "jedva"...
Možda da Rijeka ima 28 bodova prednosti do sad?
Svetina i objektivnost, udarni dio same ne-logike...
Može s Zekom i njegovim 'malim' utakmicama ruku pod ruku...
;)
Kaj tebe jebe ? To kaj je utakmica protiv Hajduka za Rijeku mala utakmica ? Pa kad ste ih zadnji put pobijedili ? Ili otrgnuli bod ? Jebiga, situacija je takva kakva je. Nije vam Mamić kriv za nju ma koliko god vi željeli i trabunjali da je.
Zeko
Zeko

Male
Posts : 6715
2015-08-26

Age : 64
Lokacija: : Metropola i po potrebi

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 14 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 7/11/2016, 10:56

Kad te neko razvali 5:2, a tribalo je bit 10:2, to onda znaci da si mu posta 'mala' utakmica, razmes?
I kad neko u 15 kola ima 13 glatkih pobjeda i 2 nesritna remija, to je razvaljivanje, a ne 'jedva održavana razlika', genije...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 14 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 7/11/2016, 11:24

jalni zeko...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 14 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 7/11/2016, 11:45

I barca je znala razvaliti reala pa bas ne bi rekai da su im postali mala utakmica...ili bayern barcu

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 14 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 14 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 14 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 14 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by nowitzki 7/11/2016, 11:51

Vec sam sto puta napisao, kako igraju rijeka, a kako dinamo ovih sest bodova je kurceva prednost
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 14 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 7/11/2016, 11:56

muckodjubre wrote:I barca je znala razvaliti reala pa bas ne bi rekai da su im postali mala utakmica...ili bayern barcu
I Dinamu i Rijeci je največa utakmica protiv Hajduka, bez obzira na snagu momčadi splitskog velikana. A ovo šta niche priča je samo na odgovor na nečije postavljanje stvari onako kako postavljaju...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 14 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 7/11/2016, 12:04

Čujem da Hanžeković kaže da je sve spremno za privatizaciju, i sad kao nešto senilni pedofil pokušava pišati po drugima a opet je ispišao sam sebe..  :) Pa za privatizaciju je sve spremo već cca godinu dana, od one skupštine lani. I kaže da je sad sve na skupštini, a skupština je u prosincu 2015 donjela odluku da se ide u privatizaciju, a čelni ljudi najavili da će sve biti gotovo kroz 6 miseci. Još uvik se čeka odgovor gdje je nastao problem, zašto se sve zaustavilo i koji je razlog o tome. O čem ni riječi od ljudi iz kluba. A tome se ne smi pričati, ni to pitanje postaviti da se neki ne dignu na noge...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 14 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by muckodjubre 7/11/2016, 12:06

Ali sta jest jest da je rijeka nabila hajduku kompleks...kad ih je hajduk zadnji puta dobio?

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Dinamo Zagreb - Page 14 6b8efe2f85c2b63406b2Dinamo Zagreb - Page 14 Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Dinamo Zagreb - Page 14 Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 14 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 7/11/2016, 12:10

[size=47]Dinamo u privatizaciju: Na skupštini prihvaćen prijedlog o preoblikovanju kluba[/size]




 Sa eventulanim uspješnim preoblikovanjem dobili bi kapital jer to je jedan od rijetkih načina da se domognemo svježeg novaca. Drugi razlog je rigorozna kontrola FIFE I UEFE, odnosno njihov financijski fair play. Mi možemo biti u minusu od pet milijuna eura u periodu od tri godine. Nakon toga gubimo licencu za europska natjecanja. S preoblikovanjem u dioničko društvo ta granica se pomiče na 15 milijuna eura – objasnio je Zdravko Mamić.




- Želimo Dinamu sretan put u preoblikovanje – poručio je Mirko Barišić.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 14 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by nowitzki 7/11/2016, 12:12

muckodjubre wrote:Ali sta jest jest da je rijeka nabila hajduku kompleks...kad ih je hajduk zadnji puta dobio?
Neki su se u medjuvremenu rodili i skoro u skolu krenuli
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 14 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 7/11/2016, 12:13

amper1950 wrote:[size=47]Dinamo u privatizaciju: Na skupštini prihvaćen prijedlog o preoblikovanju kluba[/size]




 Sa eventulanim uspješnim preoblikovanjem dobili bi kapital jer to je jedan od rijetkih načina da se domognemo svježeg novaca. Drugi razlog je rigorozna kontrola FIFE I UEFE, odnosno njihov financijski fair play. Mi možemo biti u minusu od pet milijuna eura u periodu od tri godine. Nakon toga gubimo licencu za europska natjecanja. S preoblikovanjem u dioničko društvo ta granica se pomiče na 15 milijuna eura – objasnio je Zdravko Mamić.




- Želimo Dinamu sretan put u preoblikovanje – poručio je Mirko Barišić.



Skupština kluba 23.02.2015. I kaže Hanžeković danas, u studenom 2016 da je sad sve na skupštini...  cheers cheers cheers

Koje pišanje po retardiranom senilnom pedofilu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 14 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 7/11/2016, 12:13

nowitzki wrote:
muckodjubre wrote:Ali sta jest jest da je rijeka nabila hajduku kompleks...kad ih je hajduk zadnji puta dobio?
Neki su se u medjuvremenu rodili i skoro u skolu krenuli
A otkad je Rijeka osvojila zadnje prvenstvo, već su se dica... Oh, wait!
:^O
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 14 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 7/11/2016, 12:13

nowitzki wrote:
muckodjubre wrote:Ali sta jest jest da je rijeka nabila hajduku kompleks...kad ih je hajduk zadnji puta dobio?
Neki su se u medjuvremenu rodili
Neki su i umrli...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 14 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 7/11/2016, 12:15

muckodjubre wrote:Ali sta jest jest da je rijeka nabila hajduku kompleks...kad ih je hajduk zadnji puta dobio?
Šta mi znači pobjeda protiv Rijeke ako ću i dalje biti 3-i? 

Ta utakmice meni znači 3 boda, ako će pobjediti Rijeku a spušiti od Cibalije meni dođe na isto. S druge strane ona riječanima znači sve...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 14 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by nowitzki 7/11/2016, 12:15

fridrih_niche wrote:
nowitzki wrote:
muckodjubre wrote:Ali sta jest jest da je rijeka nabila hajduku kompleks...kad ih je hajduk zadnji puta dobio?
Neki su se u medjuvremenu rodili i skoro u skolu krenuli
A otkad je Rijeka osvojila zadnje prvenstvo, već su se dica... Oh, wait!
:^O
Rijeka je mali klub, a od velikog hajduka ovo je vec smijesno.....ajde da imamo budjet 100x veci od hajduka pa smo toliko jaci, ali 5 godina ne dobit jednu malu rijeku moras priznat da je malo smijesno i malo tragicno
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 14 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 7/11/2016, 12:22

nowitzki wrote:
Rijeka je mali klub, a od velikog hajduka ovo je vec smijesno.....ajde da imamo budjet 100x veci od hajduka pa smo toliko jaci, ali 5 godina ne dobit jednu malu rijeku moras priznat da je malo smijesno i malo tragicno
Problem je, i to ne zato jer je to Rijeka nego zato jer Hajduk si to ne smije dozvoliti protiv bilo koga da mu se događa, bez obzira na vaš motiv i kako igrate te utakmice.

No nije samo problem te utakmice, problem je malo širi i triba raditi da budeš bolji. Bez obzira što Rijeka svake godine dobiva pristojan novac (i još nije postala samoodrživa kako je Mišković reka)i što Hajduk ima problem u vračanju dugova, sigurno to nije nešto dobro. Premda je to meni najmanji problem, Hajduk je ionako krenuo ne iz ničega nego iz blata i jedva se spasio. Mene brine budučnost, uređenje OŠ i osiguravanje uvjeta za normalan rad (infrastruktura). To je preduvjet budučeg upsjeha, jer Hajduk će skroz stati na noga i zaploviti u sasvim mirne vode tek s svojom dicom, a ne da mora dovoditi 10 stranaca...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 14 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by nowitzki 7/11/2016, 12:24

Čačić pozvao i Filipa Bradarića
[url=https://www.facebook.com/share.php?u=http%3A//sport.hrt.hr/359461/cacic-pozvao-i-filipa-bradarica&title=%C4%8Ca%C4%8Di%C4%87 pozvao i Filipa Bradari%C4%87a][/url] [url=https://twitter.com/share?url=http%3A//sport.hrt.hr/359461/cacic-pozvao-i-filipa-bradarica&text=%C4%8Ca%C4%8Di%C4%87 pozvao i Filipa bradari%c4%87a&via=HRTsport][/url]  [url=whatsapp://send?text=%C4%8Ca%C4%8Di%C4%87 pozvao i Filipa Bradari%C4%87a%0Ahttp://sport.hrt.hr/359461/cacic-pozvao-i-filipa-bradarica][/url]
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 14 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by nowitzki 7/11/2016, 12:25

Dajte ovim keku vise neki orden jebote covjek je sharbu doveo do repke, da covjek gol mesiju...sada bradarica koji je do pred par mjeseci izgledao kao preplasena mackica
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 14 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Guest 7/11/2016, 12:27

nowitzki wrote:Čačić pozvao i Filipa Bradarića
[url=https://www.facebook.com/share.php?u=http%3A//sport.hrt.hr/359461/cacic-pozvao-i-filipa-bradarica&title=%C4%8Ca%C4%8Di%C4%87 pozvao i Filipa Bradari%C4%87a][/url] [url=https://twitter.com/share?url=http%3A//sport.hrt.hr/359461/cacic-pozvao-i-filipa-bradarica&text=%C4%8Ca%C4%8Di%C4%87 pozvao i Filipa][/url]  [url=whatsapp://send?text=%C4%8Ca%C4%8Di%C4%87 pozvao i Filipa Bradari%C4%87a%0Ahttp://sport.hrt.hr/359461/cacic-pozvao-i-filipa-bradarica][/url]
A taj je baš ono zamjena za Pjacu. Ista pozicija, isti profil igrača...  cheers

Kaže Strinića ne zove jer malo igra, ali zato se je Rog naigra. I Čorić je isto zaslužija poziv svojim kmećanjem po novinama...

Realnije je da je pozvao mladoženju, a ne Čorića, a poziv Bradariću nema smisla. No zna Čačić što radi i što će ga ostaviti na klupi...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 14 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by nowitzki 7/11/2016, 12:28

Igrat ce protiv sjeverne irske, bolje da ga nije zvao sad ce mu porast apetiti a tek je poceo dobro igrat.....
nowitzki
nowitzki

Male
Posts : 3791
2014-04-27

Age : 34
Lokacija: : Rijeka

Back to top Go down

Dinamo Zagreb - Page 14 Empty Re: Dinamo Zagreb

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 14 of 50 Previous  1 ... 8 ... 13, 14, 15 ... 32 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum