ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Caffe Venus :P

Page 6 of 50 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 28 ... 50  Next

Go down

Caffe Venus :P - Page 6 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by night sky 8/20/2015, 09:12

dzepna_venera wrote:
night sky wrote:
dzepna_venera wrote:
night sky wrote:
dzepna_venera wrote:Baš cool avatar, da...:) ..svakako ću tu "pozu" isprobati ha ha




tnx :)
probaj za sunčana dana, popodne recimo, leći ispod krošnje, po mogućnosti veće, , a da nije baš šuma jer se slabo vidi, uputstva  :D , voćnjak recimo gdje drveće nije jako zbijeno, i promatraj zrake sunca kako između zelenog lišća padaju dolje, rade sjene...trenutak magije tj. sjajna stvar za relaksiranje, i odmor od svakidašnjeg, gradskog i prebučnog daveža.
Woohoo...koje dobre upute..hvaaala ;) ovo me podsjeća na djetinjstvo dok smo mi klinci haračili po vinogradima i brstili breskvice i kruške i prvo grožđe, pa znalu bez beda leći na zemlju i travu i uživati :)


nemam baš puno prilike boraviti u prirodi, ne mislim na park i zelenilo već prava priroda, dalkeo od grada, šuma i sl., zato koristim svaki slobodan trenutak da se maknem. s godinama ljudi mi  postaju sve veći davež haha .


kod mene nije bilo takvih ljepota,  ali smo se kroz kvart ganjali biciklima, a bila je tamo i jedna mala riječica, drveni mostić i zeleni nasip s obje strane a jedino što se dalo potamaniti su bile kupine  :D.
Kad sam čitala one tvoje upute sjetih se Celestinskog proročanstva :) si čitala možda?




ne, nisam. znaš onaj osjećaj kad neke stvari ne idu, želiš i tražiš razlog tolikog oduševljenja u drugih, ali ne ide jer jednostavno, neke ti stvari nisu namjenjene,nekome otvore put u nove spoznaje a nekome ne znače ništa  jer ili su to već prošli, savladali ili jednostavno još nisu ni dokučili što bi s tim.


recimo, alkemičar me razveselilio ali sve ostalo što je uslijedilo bilo je razočaranje. p.coelho je ipak precijenjen autor čija velika popularnost nije ovisila isključivo o inspirativnim tekstovima.on je pisac koji dobro promisli što će ponuditi a da bude prihvaćeno. iako, ne kažem da nije bio određenom čitateljskom krugu od koristi, ali jednostavno bez veće literarne vrijednosti.

night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 6 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by night sky 8/20/2015, 09:17

bo peep, nekako si mi sada drugačija, kao da si odrasla.
bivši je avatar bio nestašniji. :)


night sky
night sky

Posts : 1227
2015-08-16


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 6 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest 8/20/2015, 10:46

bo peep koji ti je nick bio na net.hr?  :raspa
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 6 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest 8/20/2015, 13:38

night sky wrote:
dzepna_venera wrote:
night sky wrote:
dzepna_venera wrote:
night sky wrote:
dzepna_venera wrote:Baš cool avatar, da...:) ..svakako ću tu "pozu" isprobati ha ha




tnx :)
probaj za sunčana dana, popodne recimo, leći ispod krošnje, po mogućnosti veće, , a da nije baš šuma jer se slabo vidi, uputstva  :D , voćnjak recimo gdje drveće nije jako zbijeno, i promatraj zrake sunca kako između zelenog lišća padaju dolje, rade sjene...trenutak magije tj. sjajna stvar za relaksiranje, i odmor od svakidašnjeg, gradskog i prebučnog daveža.
Woohoo...koje dobre upute..hvaaala ;) ovo me podsjeća na djetinjstvo dok smo mi klinci haračili po vinogradima i brstili breskvice i kruške i prvo grožđe, pa znalu bez beda leći na zemlju i travu i uživati :)


nemam baš puno prilike boraviti u prirodi, ne mislim na park i zelenilo već prava priroda, dalkeo od grada, šuma i sl., zato koristim svaki slobodan trenutak da se maknem. s godinama ljudi mi  postaju sve veći davež haha .


kod mene nije bilo takvih ljepota,  ali smo se kroz kvart ganjali biciklima, a bila je tamo i jedna mala riječica, drveni mostić i zeleni nasip s obje strane a jedino što se dalo potamaniti su bile kupine  :D.
Kad sam čitala one tvoje upute sjetih se Celestinskog proročanstva :) si čitala možda?




ne, nisam. znaš onaj osjećaj kad neke stvari ne idu, želiš i tražiš razlog tolikog oduševljenja u drugih, ali ne ide jer jednostavno, neke ti stvari nisu namjenjene,nekome otvore put u nove spoznaje a nekome ne znače ništa  jer ili su to već prošli, savladali ili jednostavno još nisu ni dokučili što bi s tim.


recimo, alkemičar me razveselilio ali sve ostalo što je uslijedilo bilo je razočaranje. p.coelho je ipak precijenjen autor čija velika popularnost nije ovisila isključivo o inspirativnim tekstovima.on je pisac koji dobro promisli što će ponuditi a da bude prihvaćeno. iako, ne kažem da nije bio određenom čitateljskom krugu od koristi, ali jednostavno bez veće literarne vrijednosti.
Celestinsko je napisao J.Redfield i simpatično je jer upućuje na poštovanje naših senzora.
Pročitala sam veći dio Coelhovog opusa i kao meni najdraži ne mogu izdvojiti nijedan,svaki ima svoju potku. Možda me  mrvicu bode u oči jer mu je u Veroniki, Bridi i u 11min teže ući u lepršavi ženski um :P :D ipak je on muško..
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 6 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest 8/20/2015, 13:50

Dream Warrior wrote:bo peep koji ti je nick bio na net.hr?  :raspa

Viš ti ovog galeba, moja ti...lol!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 6 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest 8/20/2015, 18:26

night sky wrote:bo peep, nekako si mi sada drugačija, kao da si odrasla.
bivši je avatar bio nestašniji. :)



Pokušati ću malo biti ozbiljnija, ako ne bude išlo, uvijek se mogu vratiti na staro  ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 6 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest 8/20/2015, 18:26

dzepna_venera wrote:
Dream Warrior wrote:bo peep koji ti je nick bio na net.hr?  :raspa

Viš ti ovog galeba, moja ti...lol!

Kad skuži koja sam, brzo će odletjeti  :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 6 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by kic 8/20/2015, 18:59

meni je ovo dreamy verzija~
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 6 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest 8/20/2015, 19:08

hm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 6 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest 8/20/2015, 19:16

kic wrote:meni je ovo dreamy verzija~

Nek malo bude tako. Ali zanimljivo je, recimo to mijenjanje avatara i nicka. Totalna druga percepcija osobe. Hmmm, ovo je tema već za psihologiju...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 6 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by kic 8/20/2015, 19:33

ili za chat, moda utjece na raspolozenje, ja sam se znao osjecati kao druga osoba l, poletniji, prposniji i aktivniji kad bih obukao svoju najdrazu zimsku kapu, samo iz tog razloga.
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 6 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest 8/20/2015, 19:39

kic wrote:ili za chat, moda utjece na raspolozenje, ja sam se znao osjecati kao druga osoba l, poletniji, prposniji i aktivniji kad bih obukao svoju najdrazu zimsku kapu, samo iz tog razloga.

Ne. U ovom slučaju mi je zanimljivija percepcija nas kod drugih na temelju avatara i nicka. Tj. pitanje na koji način naš mozak funkcionira bez fizičkog utjecaja. Odnosno na koji način naš mozak povezuje stvari...tako nešto... :roll
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 6 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by rozNa 8/20/2015, 19:41

jesi ti mativka? :)
rozNa
rozNa

Posts : 200
2015-04-11


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 6 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest 8/20/2015, 19:43

rozNa wrote:jesi ti mativka? :)

Jesam, srećice  ;) Ajd pogodi tko će biti sretan što nas dvije komuniciramo  :D ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 6 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by kic 8/20/2015, 19:43

pa isti princip, mala izvanjska promjena utjece kako dozivljavam sebe, a kamo li nece druge, evo ja se s ovim avom osjecam neutralno i tiho..
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48019
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 6 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by rozNa 8/20/2015, 19:45

bo_peep wrote:
Jesam, srećice  ;) Ajd pogodi tko će biti sretan što nas dvije komuniciramo  :D ;)
flower  srećice? :D sretan? ma ko? :O
rozNa
rozNa

Posts : 200
2015-04-11


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 6 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest 8/20/2015, 19:47

kic wrote:pa isti princip, mala izvanjska promjena utjece kako dozivljavam sebe, a kamo li nece druge, evo ja se s ovim avom osjecam neutralno i tiho..

Meni sada djeluješ kao da spremaš neki ispit. Avatar prije kao da voliš hentai, ili , ili, igrice u japanskoj režiji (al to je to)  :D ;) I ja se osjećam drugačije s ovim avatarom, nickom. Pitanje: što nas to uistinu pokreće?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 6 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest 8/20/2015, 19:47

rozNa wrote:
bo_peep wrote:
Jesam, srećice  ;) Ajd pogodi tko će biti sretan što nas dvije komuniciramo  :D ;)
flower  srećice? :D sretan? ma ko? :O

Onaj koji voli art horrore  :D ;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 6 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by rozNa 8/20/2015, 19:48

scratch ajme malo si me zatekla. ne znam ko je taj, nit kakvi su art horori, nit zašto će taj bit sretan  :^0
rozNa
rozNa

Posts : 200
2015-04-11


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 6 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Guest 8/20/2015, 19:50

rozNa wrote:scratch ajme malo si me zatekla. ne znam ko je taj, nit kakvi su art horori, nit zašto će taj bit sretan  :^0

:doh bash
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 6 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by rozNa 8/20/2015, 19:50

lol!
rozNa
rozNa

Posts : 200
2015-04-11


Back to top Go down

Caffe Venus :P - Page 6 Empty Re: Caffe Venus :P

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 6 of 50 Previous  1 ... 5, 6, 7 ... 28 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum