ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nikolić: "Srbija će nestati ako dođe do rata Zapada i Rusije"

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

Nikolić: "Srbija će nestati ako dođe do rata Zapada i Rusije" - Page 2 Empty Re: Nikolić: "Srbija će nestati ako dođe do rata Zapada i Rusije"

Post by Guest Sun 30 Oct - 0:28

pizzon wrote:interesantno da predsednik nase neutralne zemlje daje
sebi slobodu da nam saopsti kako bi u slucaju rata bila unistena.
nisam ga citao, da li ima stav o sudbini ostali drzava u regionu.
ja bih ga pitao kolika je njegova krivica za jednu ovakvu licnu procenu.
koja je sila srbija da mora da bude unistena u slucaju rata svetskih mocnika.
ko nam stavlja glavu na panj ? koji su benefiti, garancije, koja nam
je izlazna opcija u slucaju sukoba giganata. sta mi glumimo, 
za koje pare i za cije interese sami sebe proglasavamo javno obaveznom
metom i to saopstavamo sopstvenom narodu kao nesto normalno,
nesto sto nam prirodno pripada.
To je kod vas srba i čejena uglavnom jakooooo rastezljiv pojam

Guest
Guest


Back to top Go down

Nikolić: "Srbija će nestati ako dođe do rata Zapada i Rusije" - Page 2 Empty Re: Nikolić: "Srbija će nestati ako dođe do rata Zapada i Rusije"

Post by danni1 Sun 30 Oct - 0:55

Ko ih jebe,nek nestanu. Ja bih bio zadovoljan samo time da nestanu iz Hrvatske.

_________________
Nikolić: "Srbija će nestati ako dođe do rata Zapada i Rusije" - Page 2 Comment_eYTostYMe28qO4zCPkZ25P5YRTpkR4rA,w400
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Nikolić: "Srbija će nestati ako dođe do rata Zapada i Rusije" - Page 2 Empty Re: Nikolić: "Srbija će nestati ako dođe do rata Zapada i Rusije"

Post by Guest Sun 30 Oct - 4:52

dzango wrote:
jastreb wrote:

Naravno ne onakva kakvom ju je htio skrojiti Slobodan Milošević,ali nekakva konfederacija ili savez neovisnih država trebao se sačuvati,jer sam Hrvatska,ili sama Srbija su ovakve ,da citiram Njegoša "slamka jedna među vihorove,sirak tužni bez nigdje nikoga".

A kojem bi to kurcu služilo? Da skočimo jedni drugima za vrat kada napadnu oni spolja? Kao 1941.?
pa točno bi tako i ispalo. 

svi koji su bili neprijatelji yugoslavije, i SSSR i NATO je imao u slučaju rata sa Yugom, ulazak vojske u ZG i Beograd(to su gradovi na niziznama nebi se mogli lako braniti) i proglašenje nezavisne države Srbie i RH.

u svakom slučaju bi tako ponovo završilo. da je SSSR u nekom ratu osvojio Yugu, proglasio bi Sovjetsku RH i Sovjetsku Srb i ostale Sovjeske republike i nahuškao bi ih jedne na druge.. ili da je zapad to napravio(ups na neki način i jest)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nikolić: "Srbija će nestati ako dođe do rata Zapada i Rusije" - Page 2 Empty Re: Nikolić: "Srbija će nestati ako dođe do rata Zapada i Rusije"

Post by Guest Sun 30 Oct - 10:15

danni1 wrote:Ko ih jebe,nek nestanu. Ja bih bio zadovoljan samo time da nestanu iz Hrvatske.

momentalno neka svi srbi, i svi oni koji se tako izjasnjavu na bilo koji nacin napuste
hrvatsku i dodju u srpsku ili srbiju, nije problem.
ali, zbog takvih kao sto si ti, zelim,
da vas preplave balije i šiptari, plus, savremeni saraceni, mavri i turci osmanlije,
i svi ostali arapi i azijati !
a sta cemo da hrvatima sa nase strane, 
da im se iznajebemo mater po ugledu na hrvate ili imas neki snazniji predlog ?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nikolić: "Srbija će nestati ako dođe do rata Zapada i Rusije" - Page 2 Empty Re: Nikolić: "Srbija će nestati ako dođe do rata Zapada i Rusije"

Post by danni1 Sun 30 Oct - 10:31

pizzon wrote:
danni1 wrote:Ko ih jebe,nek nestanu. Ja bih bio zadovoljan samo time da nestanu iz Hrvatske.

momentalno neka svi srbi, i svi oni koji se tako izjasnjavu na bilo koji nacin napuste
hrvatsku i dodju u srpsku ili srbiju, nije problem.
ali, zbog takvih kao sto si ti, zelim,
da vas preplave balije i šiptari, plus, savremeni saraceni, mavri i turci osmanlije,
i svi ostali arapi i azijati !
a sta cemo da hrvatima sa nase strane, 
da im se iznajebemo mater po ugledu na hrvate ili imas neki snazniji predlog ?
Boli me...jebeš Hrvata koji živi u Srbiji. Hrvati imaju svoju državu i poštujem Hrvata koji živi u Hrvatskoj, za ostale mi se jebe.
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Nikolić: "Srbija će nestati ako dođe do rata Zapada i Rusije" - Page 2 Empty Re: Nikolić: "Srbija će nestati ako dođe do rata Zapada i Rusije"

Post by Guest Sun 30 Oct - 10:36

ti nisi dobar covek, 
ni sebi ni svojima, posebno ukucanima.
tesko tvojima sa tobom !*
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nikolić: "Srbija će nestati ako dođe do rata Zapada i Rusije" - Page 2 Empty Re: Nikolić: "Srbija će nestati ako dođe do rata Zapada i Rusije"

Post by Guest Sun 30 Oct - 10:39

crvenkasti wrote:Koje idiotarije.
Idem još jednom pročitat što kaže, možda sam propustio nešto.
A treba i misliti dok čitam, da shvatim između redaka što je hitio reći.

:D


ti se baš zabavljaš...  :D
mislim da i meni forum služi za istu stvar.. ali ako dođe do rata zapada i istoka prestat ćemo se smijati.. neće nas više biti, ni srbije ni hrvatske...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nikolić: "Srbija će nestati ako dođe do rata Zapada i Rusije" - Page 2 Empty Re: Nikolić: "Srbija će nestati ako dođe do rata Zapada i Rusije"

Post by danni1 Sun 30 Oct - 11:06

pizzon wrote:ti nisi dobar covek, 
ni sebi ni svojima, posebno ukucanima.
tesko tvojima sa tobom !*
Nije točno ,baš sam dobar. Ja samo želim da svatko ide svojoj kući i tamo radi što ga volja. Kad dođe u moju kuću i počne uvoditi pravila onda samo želim dobar malj i prostor za zamah.
danni1
danni1

Male
Posts : 5159
2014-04-16

Age : 52
Lokacija: : Dugo Selo

Back to top Go down

Nikolić: "Srbija će nestati ako dođe do rata Zapada i Rusije" - Page 2 Empty Re: Nikolić: "Srbija će nestati ako dođe do rata Zapada i Rusije"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum