ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hahaha: U Srbiju stiže kineska banka

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Go down

Hahaha: U Srbiju stiže kineska banka - Page 8 Empty Re: Hahaha: U Srbiju stiže kineska banka

Post by Guest 26/10/2016, 15:11

marcellus wrote:
deda sindikalac wrote:
marcellus wrote:
u gugletu u kaliforniji radi 20% žutih
da, u Kaliforniji, u Kini bi bili u zatvoru ili mrtvi, nove misli i ideje su opasne, ako ih partija ne odobri zabranjene su

da, znaš, neke su se stvari promijenile u Kini od Mao Ce Tunga do danas... tebi je to izgleda promaklo... a pogotovo se partija ne petlja u nove ideje u znanosti i tehnologiji.
čovjek nije jednodimenzionalan, ako ima nove znanstvene ideje, ima i one o organizaciji društva, o slobodi misli, o slobodi ponašanja

Guest
Guest


Back to top Go down

Hahaha: U Srbiju stiže kineska banka - Page 8 Empty Re: Hahaha: U Srbiju stiže kineska banka

Post by Guest 26/10/2016, 15:12

deda sindikalac wrote:
marcellus wrote:
u gugletu u kaliforniji radi 20% žutih
da, u Kaliforniji, u Kini bi bili u zatvoru ili mrtvi, nove misli i ideje su opasne, ako ih partija ne odobri zabranjene su
deda,Japanci standardno imaju bolju tehnologiju u sVEMU nego AMeri,ali,kako Ameri ovim i onim rulaju da dolar bude glavni,iako je goli qrc,tako su minirali i recimo,masovno uvodjenje RISC tehnologije u proizvodnju procesora,tijekom 90tih..cudom, se cudim da se blu-Ray uspio probiti do standarda...
Da imas priliku ostici u Japan i vidjeti klince i odrasle na kojim sustavima i tehnologijama vrte igre,programe,bil osto,na koim tehnologijama i nivou su im WIFI-ji,internet,komunikacijsku protokoli...mislis da oni to kupuju od Amera glupih??
Okrutno bi bilo reci,ali nas vecina tu sto palamudanimo,u Japanu bi mogla obavljati rudimentarne ponizavajuce poslove....a u Japanu ne opstaju paraziti,kao niti u Kini...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hahaha: U Srbiju stiže kineska banka - Page 8 Empty Re: Hahaha: U Srbiju stiže kineska banka

Post by marcellus 26/10/2016, 15:14

deda sindikalac wrote:
marcellus wrote:
deda sindikalac wrote:
marcellus wrote:
u gugletu u kaliforniji radi 20% žutih
da, u Kaliforniji, u Kini bi bili u zatvoru ili mrtvi, nove misli i ideje su opasne, ako ih partija ne odobri zabranjene su

da, znaš, neke su se stvari promijenile u Kini od Mao Ce Tunga do danas... tebi je to izgleda promaklo... a pogotovo se partija ne petlja u nove ideje u znanosti i tehnologiji.
čovjek nije jednodimenzionalan, ako ima nove znanstvene ideje, ima i one o organizaciji društva, o slobodi misli, o slobodi ponašanja

kinez nema. Oni su jako tradicionalni.

_________________
Hahaha: U Srbiju stiže kineska banka - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Hahaha: U Srbiju stiže kineska banka - Page 8 Empty Re: Hahaha: U Srbiju stiže kineska banka

Post by Guest 26/10/2016, 15:15

bio sam nedavno u Japanu, tamo je sramota govoriti engleskim jezikom

reći nekom Japancu da dobro govori strani jezik pred drugima je uvreda, jer to znači da nije dobar domoljub, da nije dobar Japanac koji čuva svoju kulturu i tradiciju čistom
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hahaha: U Srbiju stiže kineska banka - Page 8 Empty Re: Hahaha: U Srbiju stiže kineska banka

Post by marcellus 26/10/2016, 15:17

deda sindikalac wrote:bio sam nedavno u Japanu, tamo je sramota govoriti engleskim jezikom

reći nekomu da dobro govori strani jezik pred drugima je uvreda, jer to znači da nije dobar domoljub, da nije dobar Japanac koji čuva svoju kulturu i tradiciju čistom


kinezi su još gori što se toga tiče. Ili bolji, zavisi od točke gledišta. Japanci su zapravo jako otvoreni prema stranim kulturama, ali na takav način da iz njih preuzimaju samo ono i onoliko koliko to njima odgovara - i ništa drugo. Nemaju komplekse spram zapada, u smislu "e ameri su pederi ajmo mi napravit gej prajd jer je to moderno i cool". Njih to ne zanima. Što im treba, to će uzeti i uklopiti u svoju kulturu. Što im ne treba, ne zanima ih.

_________________
Hahaha: U Srbiju stiže kineska banka - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Hahaha: U Srbiju stiže kineska banka - Page 8 Empty Re: Hahaha: U Srbiju stiže kineska banka

Post by Guest 26/10/2016, 15:48

I u Rvackoj se radi. Tipkaju se postovi bjesomučno u tri smjene.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hahaha: U Srbiju stiže kineska banka - Page 8 Empty Re: Hahaha: U Srbiju stiže kineska banka

Post by crvenkasti 26/10/2016, 17:01

Jebote, kako ovaj deda ima veliki IQ!
Hoćeš o ekonomiji, o krumpirima, hoćeš o raketnim motorima, sve zna!
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28782
2014-04-17


Back to top Go down

Hahaha: U Srbiju stiže kineska banka - Page 8 Empty Re: Hahaha: U Srbiju stiže kineska banka

Post by Guest 26/10/2016, 17:02

crvenkasti wrote:Jebote, kako ovaj deda ima veliki IQ!
Hoćeš o ekonomiji, o krumpirima, hoćeš o raketnim motorima, sve zna!

pa imaš i ti google, pročitaj nešto za promjenu umjesto da sam izmišljaš
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hahaha: U Srbiju stiže kineska banka - Page 8 Empty Re: Hahaha: U Srbiju stiže kineska banka

Post by crvenkasti 26/10/2016, 17:03

Ja imam mali, ne znam ja to.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28782
2014-04-17


Back to top Go down

Hahaha: U Srbiju stiže kineska banka - Page 8 Empty Re: Hahaha: U Srbiju stiže kineska banka

Post by marcellus 26/10/2016, 17:10

deda sindikalac wrote:
pa imaš i ti google, pročitaj nešto za promjenu umjesto da sam izmišljaš

evo ja imam google i ne izmišljam ništa. Našao na guglu.

http://www.dnevno.hr/planet-x/misteriji/foto-srbi-su-pali-s-mjeseca-i-sluze-sotoni-misteriozna-svemirska-bica-na-kraljevskom-srpskom-grbu-116979-734520

http://blog.vecernji.hr/ratko-martinovic/teorija-ravne-zemlje-i-u-hrvatskoj-10-glavnih-argumenata-zasto-je-okrugla-zemlja-visestoljetna-zavjera-7868


_________________
Hahaha: U Srbiju stiže kineska banka - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Hahaha: U Srbiju stiže kineska banka - Page 8 Empty Re: Hahaha: U Srbiju stiže kineska banka

Post by crvenkasti 26/10/2016, 17:15

Meni, otkad sam vidio da je marcelus postao novinar, sve liči na sranje.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28782
2014-04-17


Back to top Go down

Hahaha: U Srbiju stiže kineska banka - Page 8 Empty Re: Hahaha: U Srbiju stiže kineska banka

Post by max123 26/10/2016, 17:18

kosooke Ustase.pati crveni..

Hahaha: U Srbiju stiže kineska banka - Page 8 Japanci%20ustase


Last edited by max123 on 26/10/2016, 17:22; edited 1 time in total
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Hahaha: U Srbiju stiže kineska banka - Page 8 Empty Re: Hahaha: U Srbiju stiže kineska banka

Post by Guest 26/10/2016, 17:18

marcellus wrote:
deda sindikalac wrote:
pa imaš i ti google, pročitaj nešto za promjenu umjesto da sam izmišljaš

evo ja imam google i ne izmišljam ništa. Našao na guglu.

nisam rekao da ne treba koristiti logiku i zdrav razum

internet ti daje pristup gotovo svim informacijama koje postoje u sekundi, svakoj knjizi, pa i onim zabranjenim i cenzuriranim, svakoj knjižnici, zbirci

neki se bave arheologijom koristeći googlove mape i satelitske snimke

zašto onda ne koristiti internet kad ti daje toliku prednost, osim ako namjerno ne želiš ništa znati da ti uvjerenja koja držiš ne padnu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hahaha: U Srbiju stiže kineska banka - Page 8 Empty Re: Hahaha: U Srbiju stiže kineska banka

Post by crvenkasti 26/10/2016, 17:21

max123 wrote:kosooke Ustase.pati crveni..

Hahaha: U Srbiju stiže kineska banka - Page 8 Japanci%20ustase

Zašto si ih suzio?
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28782
2014-04-17


Back to top Go down

Hahaha: U Srbiju stiže kineska banka - Page 8 Empty Re: Hahaha: U Srbiju stiže kineska banka

Post by Guest 26/10/2016, 17:22

marcellus wrote:
evo ja imam google i ne izmišljam ništa. Našao na guglu.

nađi zašto američki QE nije uzrokovao hiperinflaciju, i naći ćeš odgovor zašto teoriju multiplikatora ne možeš primjenjivati u fiat sustavu sa plutajućim tečajem nego samo na čvrste valute sa fiksnim tečajem
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hahaha: U Srbiju stiže kineska banka - Page 8 Empty Re: Hahaha: U Srbiju stiže kineska banka

Post by max123 26/10/2016, 17:24

crvenkasti wrote:
max123 wrote:kosooke Ustase.pati crveni..

Hahaha: U Srbiju stiže kineska banka - Page 8 Japanci%20ustase

Zašto si ih suzio?
zajebo se.popravio.nazalost se jos uvik slabo vidi -U-..
max123
max123

Posts : 2853
2015-10-28

Lokacija: : Zemun,Hrvatska

Back to top Go down

Hahaha: U Srbiju stiže kineska banka - Page 8 Empty Re: Hahaha: U Srbiju stiže kineska banka

Post by crvenkasti 26/10/2016, 17:28

nema veze, izgladaju visoki i vitki
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28782
2014-04-17


Back to top Go down

Hahaha: U Srbiju stiže kineska banka - Page 8 Empty Re: Hahaha: U Srbiju stiže kineska banka

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 8 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum