ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Go down

Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju Empty Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju

Post by vuksadinare 25/10/2016, 13:31

http://www.index.hr/vijesti/clanak/video-ovo-je-govor-ivana-pernara-koji-je-zapalio-regiju-u-dva-dana-ga-pogledalo-milijun-ljudi/927873.aspx
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju Empty Re: Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju

Post by vuksadinare 25/10/2016, 13:33

nekako sam dojma da bu pernara u dogledno vrijeme popapao mrak..jer jedno je govoriti na nekom skupu ovakve govore ali otvoreno u saboru i proglasiti ameriku i nato neprijateljem a ovdasnje vodece politicare njihovim slugama bas nitko nije tako javno rekao bar ne u visokom drzavnom tijelu..najvisem
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju Empty Re: Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju

Post by Guest 25/10/2016, 13:34

"Program ove vlade je običan pamflet. Kaže ovako: ‘Republika Hrvatska će i dalje koristiti prednosti članstva u EU i NATO-u’. Dame i gospodo, kakve smo mi koristi do sada dobili od članstva u Europskoj uniji? Zaposlenih je danas manje nego što je bilo kada smo u EU ulazili. Ulaskom u EU ne da nismo dobili novo tržište, nego smo izgubili i naše vlastito. Jedino što vi smatrate uspjehom je vjerojatno bijeg više od 100.000 ljudi iz naše zemlje koji su našli vjerojatno radna mjesta tamo, ali ona ovdje nisu stvorena. A osnovna ideja je bila da se ta radna mjesta stvore ovdje. Što se tiče NATO-a i njegovih blagodati, mi smo vidjeli koji su to darovi NATO pakta. Vidjeli smo nedavno u Jemenu bombardiranje, vidjeli smo tamo mrtve. I to sve provodi ekipa iz Washingtona.

Znači Hrvatska nije članica u NATO-u koja suodlučuje, već Amerika o svemu odlučuje, a mi smo tamo samo sluge koje slušaju i rade ono što im se kaže. Pogledajte što je Amerika u Iraku uradila, dame i gospodo. Tamo je doslovce rijeka krvi potekla zbog američke agresije. Što se tiče američkih zločina u Libiji, odnosno NATO-ve intervencije u Libiji, koji su rezultati tamo? Dovedeni su Islamisti na vlast, ubijen je čak i američki veleposlanik, more izbjeglica, kolone ljudi sada dolaze iz Libije u Europu. Tih izbjeglica prije nije bilo. A libijski narod danas živi puno gore nego je ikada živio
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju Empty Re: Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju

Post by Guest 25/10/2016, 13:34

NATO je počeo tu lažnu humanitarnu intervenciju da bi zaštitio civile. Međutim, civila je ubijeno u toj NATO intervenciji i onome što je uslijedilo puno više nego je stradalo u desetljećima vladavine Moamera Gadafija. Što se tiče intervencije NATO-a u Siriji, vidimo dame i gospoda da je NATO taj koji naoružava te pobunjenike, koji imaju jedan islamistički predznak, koji skidaju glave, koji ubijaju taoce. I na kraju krajeva, sami američki dužnosnici priznali su da su oni stvorili ISIL, da su ih financirali i naoružavali. I civili koji stradavaju u Siriji, bivaju ubijani na dnevnoj bazi hrvatskim oružjem, jer je Hrvatska na zahtjev SAD-a donirala američkoj vladi oružje, koje je zapravao završilo u Siriji. Nitko nikada za to nije odgovarao.

Što se tiče politike u Afganistanu, što je to Amerika tamo promijenila i zašto je naša vojska uopće tamo? Ne znam znate li, ali 1980. je Kongres predvođen Demokratima odlučio dovesti Talibane na vlast. Dao im je novac i oružje, i tada je Bin Laden bio prijatelj Amerike. Osam godina je dovodila Talibane na vlast i onda pod izlikom da su Talibani teroristi, ih samo par godina kasnije išla rušiti. I već 15 godina tamo ubija ljude. Što se tiče izbjegličke krize, je li bilo izbjeglica iz Afganistana, je li ih bilo iz Sirije dok se Amerika tamo nije uključila i napravila krvavi pir? Dame i gospodo, nije. Kao što ih nije bilo niti iz Iraka ni iz Libije. Američka vlada, odnosno NATO pakt je najveći generator izbjegličke krize. A istovremeno prima najmanje izbjeglica", zaključio je u Saboru u tom govoru Ivan Pernar.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju Empty Re: Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju

Post by Guest 25/10/2016, 13:35

Pa nemaju korist svi, ali to nije ni bila intencija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju Empty Re: Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju

Post by Guest 25/10/2016, 13:36

Kolinda i EU parlamentarci su profitirali ulaskom HR u NATO i EU. To bi trebalo svima bit dovoljno, ak su domoljubi. Tko se buni taj je jugoslavnskočetničkoudbaški šljam i treba ga protjerat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju Empty Re: Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju

Post by Guest 25/10/2016, 13:37

ok, sve ok, 
ali bih dodao nesto njegovom izlaganju.
zaboravio je kosovo i bombardovanje srbije
bez odluke sb i un. 
medjutim, 
sve clanice, pa i hrvatska, ocekuju da 
se fin. ogrebu za sebe u svemu tome.
pa i prirodnim resursima kosmeta !
zato svi kenjaju i slusaju tatu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju Empty Re: Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju

Post by Guest 25/10/2016, 13:38

vuksadinare wrote:http://www.index.hr/vijesti/clanak/video-ovo-je-govor-ivana-pernara-koji-je-zapalio-regiju-u-dva-dana-ga-pogledalo-milijun-ljudi/927873.aspx

Da, i sve što je rekao je istina. Zašto bi ga trebalo ušutkati? Pa ja bi noge i ruke prebio svakom rvatu koji podrzava američki imperijalizam, ustašvo i klerofašizam.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju Empty Re: Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju

Post by vuksadinare 25/10/2016, 13:39

Buzin i Brisel Plenkoviću:'halo dečko..a kaje sa ovim Pernarom?...njega nisi rjesio?...smo se dogovorili da ne bude kriticara..da se usutkaju?..on zbori ovakve ruzne rijeci o nama ne u birtiji vec u drzavnom parlamentu kojeg gleda brdo ljudi ne samo u hrvatskoj...Plenkovicu uhvati se posla..jos da njega gledamo mozebitno na celu vlade u neko vrijeme..halo...plenkovicu..zar cemo mi morati cistiti ono sto ti ne pocistis..zasto si tu?...Mislis svojom voljom..ne nego nasom..zato tog Pernara rijesi kako znas..ako ne milom onda...'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju Empty Re: Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju

Post by udba 25/10/2016, 13:42

Eh koja je fešta bila kad je NATO pobijedio Josipovića na predsjedničkim izborima.

_________________
Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju Empty Re: Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju

Post by Guest 25/10/2016, 13:45

vuksadinare wrote:Buzin i Brisel Plenkoviću:'halo dečko..a kaje sa ovim Pernarom?...njega nisi rjesio?...smo se dogovorili da ne bude kriticara..da se usutkaju?..on zbori ovakve ruzne rijeci o nama ne u birtiji vec u drzavnom parlamentu kojeg gleda brdo ljudi ne samo u hrvatskoj...Plenkovicu uhvati se posla..jos da njega gledamo mozebitno na celu vlade u neko vrijeme..halo...plenkovicu..zar cemo mi morati cistiti ono sto ti ne pocistis..zasto si tu?...Mislis svojom voljom..ne nego nasom..zato tog Pernara rijesi kako znas..ako ne milom onda...'
Kak veli Ero, psi laju...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju Empty Re: Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju

Post by Guest 25/10/2016, 13:46

Nato bomba i dalje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju Empty Re: Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju

Post by udba 25/10/2016, 13:46

Niste trebali glasati za NATO sekretaricu, bio je tamo Josipović koji je za istok i regiju, protiv zapada.

_________________
Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju Empty Re: Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju

Post by Guest 25/10/2016, 13:47

Nije imal lijepe trepavice, štoviše imal je kapak malo sjeban.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju Empty Re: Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju

Post by vuksadinare 25/10/2016, 13:48

vuksadinare wrote:Buzin i Brisel Plenkoviću:'halo dečko..a kaje sa ovim Pernarom?...njega nisi rjesio?...smo se dogovorili da ne bude kriticara..da se usutkaju?..on zbori ovakve ruzne rijeci o nama ne u birtiji vec u drzavnom parlamentu kojeg gleda brdo ljudi ne samo u hrvatskoj...Plenkovicu uhvati se posla..jos da njega gledamo mozebitno na celu vlade u neko vrijeme..halo...plenkovicu..zar cemo mi morati cistiti ono sto ti ne pocistis..zasto si tu?...Mislis svojom voljom..ne nego nasom..zato tog Pernara rijesi kako znas..ako ne milom onda...'
Plenković buzinu i Briselu:'.. Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju 1f622 ...nemrem i nemrem i gotovo...imam problema kako da se rijesim onog ne znam kako bi ga nazvao...radikalom hasanbegovicem i njegovim brojnim pristalicama..i van i unutar HDZ-a...za vratom mi puše onaj dosadnjakovic Maric jos bu od mene iskal i moju zenu..vec mi prijeti i vjecni ucjenjivac Petrov..nemrem i nemrem..vi ste me u ovo sve uvalili..jos da se borim sa pernarom..e taj je tek žileša..luđak..fanatik...vratite vi mene u moj lijepi i mirni Brisel...tam me niko nije diral..napadal..ovo sve ovdje luda kuca...Vaso je bolji kandidat od mene za obracun sa takvima..ima iskustva..ja sam vam nemam zivce za te balkanske igre..'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju Empty Re: Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju

Post by Guest 25/10/2016, 13:49

A za mog zamjenika postavite Vuka s Dinare. ON ima super ideje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju Empty Re: Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju

Post by vuksadinare 25/10/2016, 13:54

vuksadinare wrote:
vuksadinare wrote:Buzin i Brisel Plenkoviću:'halo dečko..a kaje sa ovim Pernarom?...njega nisi rjesio?...smo se dogovorili da ne bude kriticara..da se usutkaju?..on zbori ovakve ruzne rijeci o nama ne u birtiji vec u drzavnom parlamentu kojeg gleda brdo ljudi ne samo u hrvatskoj...Plenkovicu uhvati se posla..jos da njega gledamo mozebitno na celu vlade u neko vrijeme..halo...plenkovicu..zar cemo mi morati cistiti ono sto ti ne pocistis..zasto si tu?...Mislis svojom voljom..ne nego nasom..zato tog Pernara rijesi kako znas..ako ne milom onda...'
Plenković buzinu i Briselu:'.. Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju 1f622 ...nemrem i nemrem i gotovo...imam problema kako da se rijesim onog ne znam kako bi ga nazvao...radikalom hasanbegovicem i njegovim brojnim pristalicama..i van i unutar HDZ-a...za vratom mi puše onaj dosadnjakovic Maric jos bu od mene iskal i moju zenu..vec mi prijeti i vjecni ucjenjivac Petrov..nemrem i nemrem..vi ste me u ovo sve uvalili..jos da se borim sa pernarom..e taj je tek žileša..luđak..fanatik...vratite vi mene u moj lijepi i mirni Brisel...tam me niko nije diral..napadal..ovo sve ovdje luda kuca...Vaso je bolji kandidat od mene za obracun sa takvima..ima iskustva..ja sam vam nemam zivce za te balkanske igre..'
Buzin i Brisel:'Kaj..kaj si rekel?..da bus otisel?..a znal li bedak jedan koliko smo ulozili u tebe...brifovali te...sad bi pobegel?..naj norca izigravati...tu buš bil i ostal makar i v oporbi...kaj hoces da nam na vlast dojde karamarko opet...?...kaj bu vas rusima prodal...viš kak nas Kolinda sluša....no..no..nema ona ovlasti ka'k i ti..znamo da je tebi teže...ali da te vaso zamjeni?..si ti ponorel..taj bu prije upucal ti kolegu Vucica nego kaj bu se Pernara resil..ili onog lucifera Petrova kaj bi nas izbacil iz hrvatske..i sve nase banke zel...i lovu....jos bumo ti marica oprostili..ali bormes bus se tog pernara resil kako znas..ili bus krumpire gulil u lepoglavi..'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 98992
2015-09-08


Back to top Go down

Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju Empty Re: Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju

Post by jastreb 25/10/2016, 14:01

Svaka mu čast!
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju Empty Re: Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju

Post by Guest 25/10/2016, 14:19

vuksadinare wrote:nekako sam dojma da bu pernara u dogledno vrijeme popapao mrak..jer jedno je govoriti na nekom skupu ovakve govore ali otvoreno u saboru i proglasiti ameriku i nato neprijateljem a ovdasnje vodece politicare njihovim slugama bas nitko nije tako javno rekao bar ne u visokom drzavnom tijelu..najvisem
To se zove iskreno  i iz duše...Poznato ili..?? :clown
Fuk,koji ti je qrc..kukate kako sve ide u krivo,a lik kad kaze na najmeritornijem mjestu istinu,onda opet ne valja.. :clown
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju Empty Re: Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju

Post by mutava baštarda 25/10/2016, 14:21

pernaru bi pizistrat pozavidio na demagogiji. momak rastura...

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju Empty Re: Kako stati Pernaru na kraj?Ovim govorom zapalio Regiju

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 3 1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum