ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

PLENKOVIĆEVI LJUDI OD NAJVEĆEG POVJERENJA Premijer okuplja svoj najuži tim u Banskim dvorima: Otkrivamo tko su najbliži suradnici šefa nove Vlade

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Go down

PLENKOVIĆEVI LJUDI OD NAJVEĆEG POVJERENJA Premijer okuplja svoj najuži tim u Banskim dvorima: Otkrivamo tko su najbliži suradnici šefa nove Vlade  - Page 2 Empty Re: PLENKOVIĆEVI LJUDI OD NAJVEĆEG POVJERENJA Premijer okuplja svoj najuži tim u Banskim dvorima: Otkrivamo tko su najbliži suradnici šefa nove Vlade

Post by kaya 22/10/2016, 16:14

kolerik wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:Ok je vlada i uži kabinet...

no pernar je već do sada opravdao glasove koje je dobio, samo anprijed.
Tebi je izgleda svatko ok koji iole malo ne radi u interesu hrvatske a na zivce ti idu oni koji se bore..budi iskren vise jebote..osvetoljubiv si i jalan na hrvate u hrvatskoj...vec si to jednom mi priznao kad sam ti rekao da si kivan zato sto su hrvati u hrvatskoj dobili drzavu a hrvati u bh-a ne vec jedu govna u bh-a mini jugoslaviji..priznao si i to dok su hrvati u bh-a 70 godina sibani i podmetali najvise ledja za hrvatsku i sad takvi ne mogu dijelit isti prostor s hrvatima iz hrvatske..a da ne govorim uporaba od tebe naziva perecija za hrvatsku...i zato stalno krivis hrvatsku za sve nevolje hrvata u bh-a...ali ako si posten to cini iz mostara,gruda,viteza ili ne znam beca...onda cu te razumjet..ali ne i odavdje od drzave koja ti kunu daje a ti je pljuckas
Ne daje njemu nitko nista, covjek se skolovao, radi, pridonosi svojoj zajednici, zaradjuje i placa poreze. Smiri dozivljaj.
Dobro mu je napisao, tip je frustriran Herceg Bosnom.

kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

PLENKOVIĆEVI LJUDI OD NAJVEĆEG POVJERENJA Premijer okuplja svoj najuži tim u Banskim dvorima: Otkrivamo tko su najbliži suradnici šefa nove Vlade  - Page 2 Empty Re: PLENKOVIĆEVI LJUDI OD NAJVEĆEG POVJERENJA Premijer okuplja svoj najuži tim u Banskim dvorima: Otkrivamo tko su najbliži suradnici šefa nove Vlade

Post by Guest 22/10/2016, 17:10

kaja_333 wrote:
kolerik wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:Ok je vlada i uži kabinet...

no pernar je već do sada opravdao glasove koje je dobio, samo anprijed.
Tebi je izgleda svatko ok koji iole malo ne radi u interesu hrvatske a na zivce ti idu oni koji se bore..budi iskren vise jebote..osvetoljubiv si i jalan na hrvate u hrvatskoj...vec si to jednom mi priznao kad sam ti rekao da si kivan zato sto su hrvati u hrvatskoj dobili drzavu a hrvati u bh-a ne vec jedu govna u bh-a mini jugoslaviji..priznao si i to dok su hrvati u bh-a 70 godina sibani i podmetali najvise ledja za hrvatsku i sad takvi ne mogu dijelit isti prostor s hrvatima iz hrvatske..a da ne govorim uporaba od tebe naziva perecija za hrvatsku...i zato stalno krivis hrvatsku za sve nevolje hrvata u bh-a...ali ako si posten to cini iz mostara,gruda,viteza ili ne znam beca...onda cu te razumjet..ali ne i odavdje od drzave koja ti kunu daje a ti je pljuckas
Ne daje njemu nitko nista, covjek se skolovao, radi, pridonosi svojoj zajednici, zaradjuje i placa poreze. Smiri dozivljaj.
Dobro mu je napisao, tip je frustriran Herceg Bosnom.

Nisam se na to referirao, frustriran sam i ja sa time sto rade Hrvatima u BiH, od Stoca nadalje. Mi ne bi trebali slaviti Oluju, vec u BG oni koji su sudjelovali u agresiji dizu besramno glas. U BiH se Hrvati podmuklo istiskuju iz svojih gradova i sela, a svi sute. No dobro, ljudi ovdje imaju svoje prioritete, to nije vazno Hrvatskoj, to ja razumijem.

U konacnici, svatko nosi sa sobom neku emocionalnu prtljagu na forum. Mislim da nisam bio nesto pretjerano ostrovidan kad sam zamijetio da si osjetljiva na nasilje nad zivotinjama, zenama, da si za pravo izbora zene za pobacaj, itd. itd. I to je u redu.

Samo sam se referirao na boldani dio, to komentirao i nista drugo. Vucku cu zasebno odgovoriti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PLENKOVIĆEVI LJUDI OD NAJVEĆEG POVJERENJA Premijer okuplja svoj najuži tim u Banskim dvorima: Otkrivamo tko su najbliži suradnici šefa nove Vlade  - Page 2 Empty Re: PLENKOVIĆEVI LJUDI OD NAJVEĆEG POVJERENJA Premijer okuplja svoj najuži tim u Banskim dvorima: Otkrivamo tko su najbliži suradnici šefa nove Vlade

Post by Guest 22/10/2016, 17:16

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:Ok je vlada i uži kabinet...

no pernar je već do sada opravdao glasove koje je dobio, samo anprijed.
Tebi je izgleda svatko ok koji iole malo ne radi u interesu hrvatske a na zivce ti idu oni koji se bore..budi iskren vise jebote..osvetoljubiv si i jalan na hrvate u hrvatskoj...vec si to jednom mi priznao kad sam ti rekao da si kivan zato sto su hrvati u hrvatskoj dobili drzavu a hrvati u bh-a ne vec jedu govna u bh-a mini jugoslaviji..priznao si i to dok su hrvati u bh-a 70 godina sibani i podmetali najvise ledja za hrvatsku i sad takvi ne mogu dijelit isti prostor s hrvatima iz hrvatske..a da ne govorim uporaba od tebe naziva perecija za hrvatsku...i zato stalno krivis hrvatsku za sve nevolje hrvata u bh-a...ali ako si posten to cini iz mostara,gruda,viteza ili ne znam beca...onda cu te razumjet..ali ne i odavdje od drzave koja ti kunu daje a ti je pljuckas

Gledaj 'vako: ti si otvorio valjda 30 tema u 4 dana, a sve nastavno na to sto ti Haso vise nije ministar kulture, pa si u ime uzavrele krvce popio i ban. Nemas apsolutno nikakvo pravo nekome odmjeravati da je frustriran, jer ako je netko frustriran i kmeci, to si ti.

Ako si uopce i na trenutak pomislio da ce Hasanbegovic ostati ministar kulture, onda ne znas nista ni o Plenkovicu ni o HDZ-u ni o HDZ-ovim biracima, a vidim iz komentara da i dalje ne razumijes.

Pravastvo je tvoje prirodno okruzenje, tamo ima i tema i posla za komentirati koliko hoces.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PLENKOVIĆEVI LJUDI OD NAJVEĆEG POVJERENJA Premijer okuplja svoj najuži tim u Banskim dvorima: Otkrivamo tko su najbliži suradnici šefa nove Vlade  - Page 2 Empty Re: PLENKOVIĆEVI LJUDI OD NAJVEĆEG POVJERENJA Premijer okuplja svoj najuži tim u Banskim dvorima: Otkrivamo tko su najbliži suradnici šefa nove Vlade

Post by Guest 22/10/2016, 17:18

kaja_333 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
kaja_333 wrote:Dobro, znaci okupio i uhljebio balavce da vrati uslugu udbasima i Jugoslavenima koji su ga doveli na vlast. Sina od Milica, posinka od Seksa i tako. Očekivano.

I četnicima i masonima i stranim silama mraka i zla :)
Pa zapravo da. 8 Srba od Pupovca je po nacionalnom ključu ubacio u ministarstvo. Ali nisu to Srbi kao Lalovac nego cetnici. A stranim silama , Briselu i Washingtonu je u guzici, njima ce dati sto pitaju.

Apsolutno. :)

Pa dragi biraci, birali ste, gledajte...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PLENKOVIĆEVI LJUDI OD NAJVEĆEG POVJERENJA Premijer okuplja svoj najuži tim u Banskim dvorima: Otkrivamo tko su najbliži suradnici šefa nove Vlade  - Page 2 Empty Re: PLENKOVIĆEVI LJUDI OD NAJVEĆEG POVJERENJA Premijer okuplja svoj najuži tim u Banskim dvorima: Otkrivamo tko su najbliži suradnici šefa nove Vlade

Post by Guest 22/10/2016, 19:35

MaximusDecimusMiridije wrote:
kolerik wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Tena Mišetić....to Bojan Bogdanovic blagoslivljao neko vrieme. Neka vala :)
Bojan je blagoslovljen sam po sebi :)

A no comment :D

Maxo, trenirao sam i igrao sa Bojanom. On ima nevjerojatan, apsolutno neljudski sut. Gledao sam jednom na trening utakmici kako zabija 20-30 trica zaredom, pod obranom (i to je samo jedna prica). Ima srce lava, a ponasa se u drustvu kao da je nista. Sa mnom je radio satima na kosarkaskim elementima, jedan na jedan, non-stop. Tada on nije jos isao ispod kosa, igrao je licem prema obrucu, a ja sam gutao snimke Olajuwona i Barkleya. Toliko sam vidio umisljenih zvjezdica, a on i danas posalje sms, cujemo se kad je u Zagrebu.

Svaka mu dala.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

PLENKOVIĆEVI LJUDI OD NAJVEĆEG POVJERENJA Premijer okuplja svoj najuži tim u Banskim dvorima: Otkrivamo tko su najbliži suradnici šefa nove Vlade  - Page 2 Empty Re: PLENKOVIĆEVI LJUDI OD NAJVEĆEG POVJERENJA Premijer okuplja svoj najuži tim u Banskim dvorima: Otkrivamo tko su najbliži suradnici šefa nove Vlade

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 2 Previous  1, 2

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum