ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 47 of 50 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48, 49, 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 24/11/2016, 16:18

salzburg uopste nije daleko to je tri sata voznje od mene ...ajde se svi preselite tu da vas mogu obici za rucak :)

EstebanEnrique

Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 24/11/2016, 16:27

ajd

ali i ja se stekam za rucak, samo da znate :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 24/11/2016, 17:14

Ithildin wrote:
JimmieJohnsoon wrote:konkretno pitanje ...dali bi volili osobu u invalidskim kolicima ?

Ovako postavljeno pitanje namece dojam da su ta invalidska kolica najbitniji dio necije osobnosti. Ili da postoji popis osobina i okolnosti koje sparene izazivaju ljubav. To nije ljubav, vec proracunatost.

Da skratim, ne zavolis osobu u invalidskim kolicima, vec osobu.
me understand.


_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 24/11/2016, 17:15

krajnici me muče danas
s nećaka prešlo izgleda :roll

a baš sam usrana :^0

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 26/11/2016, 19:43

2 dana nitko ni A ni B...wow! :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 27/11/2016, 16:06

mislim da imam streptokok.. jel ima netko iskustva s tom bolešću?

:D

čudno mi je jer su me naglo, doslovno u jednom momentu, uhvatili krajnici  i grlo u četvrtak oko podne, već poslijepodne me tako stislo grlo kao nikad dosad, znači nešto odvratno.. gnoj žuti.. nestane, pa se pojavi
drugo jutro sam išla kod dr, al ujutro još nisam dobila temp, tako da je on vidio samo malo crveno grlo (a ja tu noć nisam spavala od bolova), pitao hoću neću antibiotik, reko daj ti meni, i dobro da sam se odlučila za njega



glavobolja, mučnina, povraćala jučer čak nešto malo
ugl, nemam dijagnoze, sutra bi trebala opet do dr. danas je grlo dosta dobro, iako ima gnoja
sumnjivo mi je jer nema šmrcanja, kašljanja, promuklosti.. samo nagla jaka odvratna upala grla, krajnika, ne znam ti ni ja
inače mi nećak ozdravlja od tog streptokoka.. vjerojatno od njega prešlo


reko da priupitam.. ne znam što mi je činiti.. radit sutra ili bolje do dr
:guilty

uglavnom, iskustva? :D znam da je to opasno..


Last edited by modra on 27/11/2016, 16:08; edited 1 time in total

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 27/11/2016, 16:07

eto, ako su nekome nedostajali moji dugi monolozi i otvaranje duše..   :makeup

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 33

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 27/11/2016, 16:28

Ako imaš gnojnu anginu odi doktoru a ne raditi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by AliceInWonderland 28/11/2016, 09:47

modra wrote:mislim da imam streptokok.. jel ima netko iskustva s tom bolešću?

:D

čudno mi je jer su me naglo, doslovno u jednom momentu, uhvatili krajnici  i grlo u četvrtak oko podne, već poslijepodne me tako stislo grlo kao nikad dosad, znači nešto odvratno.. gnoj žuti.. nestane, pa se pojavi
drugo jutro sam išla kod dr, al ujutro još nisam dobila temp, tako da je on vidio samo malo crveno grlo (a ja tu noć nisam spavala od bolova), pitao hoću neću antibiotik, reko daj ti meni, i dobro da sam se odlučila za njega



glavobolja, mučnina, povraćala jučer čak nešto malo
ugl, nemam dijagnoze, sutra bi trebala opet do dr. danas je grlo dosta dobro, iako ima gnoja
sumnjivo mi je jer nema šmrcanja, kašljanja, promuklosti.. samo nagla jaka odvratna upala grla, krajnika, ne znam ti ni ja
inače mi nećak ozdravlja od tog streptokoka.. vjerojatno od njega prešlo


reko da priupitam.. ne znam što mi je činiti.. radit sutra ili bolje do dr
:guilty

uglavnom, iskustva? :D znam da je to opasno..

Nemoj radit s tim.
Ja sam prošle godine pred Božić...ajme majko kad se sjetim.
Radim ko majmun i kljukam se onim Coldrexom i sve kao proći će to...i dan pred Badnjak, ono nemrem više pričat, nemrem živjet...rekoh pustite me ranije da idem doktoru i dođem doktoru to popodne, pošalje me na Badnjak ujutro vadit krv hitno, crp u nebesima...Božić na antibioticima onim konjskim, mislila sam da ću umrijet svaki put kad sam to trebala popit, ništ nisam mogla jest jer nisam mogla gutat, jedva sam pila čaj, na Božić ujutro se probudim i pričam ko betmen, znači doslovno betmen, umirali su mi od smijeha, a ja jadna da jadnija nemrem bit (mama me nije prepoznala kad sam ju nazvala da čestitam Božić  :^0).

I tak. Divota.
Najgore što sam ikada imala. NAJGORE.

_________________
You know what the issue is with this world?
Everyone wants a magical solution to their problem, and everyone refuses to believe in magic.
AliceInWonderland
AliceInWonderland

Posts : 45
2016-08-17

Lokacija: : Far Over the Misty Mountains Cold

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 28/11/2016, 14:40

cao cao, de steee?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 28/11/2016, 15:38

Tu smo,radimo...:D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 28/11/2016, 17:29

ma kod mene je sve u redu samo sto sam uzeo ponovo neben job ...i nemam vremena...poslije
posla odlazim do christkindmarkt svaki drugi dan ...to se kod zagy zove vajnachtmarkt i prodajem kuvano vino...kad naprodajem ...zdrmam par kuvanih vina i za sebe i  bacim se u san ...treba mi nesto love da financiram draginu kozmetiku kad se vidimo krajem mjeseca i tak ...radno udarno provode se dani :D

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 28/11/2016, 17:53

Zagy wrote:Tu smo,radimo...:D

gde su mi lejdica i betica? :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber 29/11/2016, 07:46

za lejdicu znam, za beti nemam pojma

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/11/2016, 07:49

jel si je vodio na rucak?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/11/2016, 07:57

:D

Jutro forumasi!

Kava popijena,spremanje pa na kontrolu na hematologiju....kasnije mini shopping i možda trening....

Ja sam u božićnom raspoloženju,super se osjećam! Sada će Prag a nakon Praga odlazak kući za Novu,dobila sam godišnji.... :plese1:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/11/2016, 07:57

Veberu a gdje si ti?

Jel radiš ili je bio otkaz?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/11/2016, 09:22

:christmastree3:
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/11/2016, 09:23

zagi, sta ces na hematologiji? jel sve ok?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/11/2016, 09:26

Kontrola...zbog manjka željeza i povišenih crvenih krvnih zrnaca....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 29/11/2016, 10:11

Kad sam procitala hematologija... :/
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 47 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 47 of 50 Previous  1 ... 25 ... 46, 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum