ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 9/11/2016, 19:27

super mi je kontrast razgovora micija i veg vs sevde i mene :^0

betty.boop

Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 9/11/2016, 19:28

:^0 :^0 :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 9/11/2016, 19:28

A bogati dođi pa vidi...infos naplacujem.....

Blu devil bio kad smo mi bili mladi.....:D

Moja necakinja jeste prosle godine na interliberu uzela 3 neka femisticka sranja od knjiga
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 9/11/2016, 19:29

danke ....treba se cuvat u katakombama ispod stephansdoma crkve naplacuju ulaz pri izlazu ...i stadion bad je surovo mjesto na jednom bazenu dje pustaju valove svakih sat vremena uganuo sam rame :)


Last edited by JimmieJohnsoon on 9/11/2016, 19:33; edited 1 time in total

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 9/11/2016, 19:29

i zagi neutralna, tj obostrana :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 9/11/2016, 19:30

pored mene stan ima jedan retardirani, prljavi kreten koji je prvo navrzo sve insekte od prljavstine koju akumulira u stanu, pa je sada dovukao dve macke, a nema ga nekoliko dana i sirote macke sada vriste koliko su gladne.
mora da nekako zavrsim da retard izgubi poslovnu sposobnost...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 9/11/2016, 19:31

ma docu opet znam preko 200 ljudi tamo...znam grad od svoje 16 godine...pa se malo salim   :)

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 9/11/2016, 19:32

Rad'iša Trajković wrote:pored mene stan ima jedan retardirani, prljavi kreten koji je prvo navrzo sve insekte od prljavstine koju akumulira u stanu, pa je sada dovukao dve macke, a nema ga nekoliko dana i sirote macke sada vriste koliko su gladne.
mora da nekako zavrsim da retard izgubi poslovnu sposobnost...

joj, umjesto da glumis vonabi facu, idi nahrani te macke
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 9/11/2016, 19:32

Zagy wrote:
Moja necakinja jeste prosle godine na interliberu uzela 3 neka femisticka sranja od knjiga

Kao i u svemu ostalom, i u tom području ima jako kvalitetnih knjiga, a ima i šunda. Na tu temu sam uspjela iskopati dosta kvalitetne literature na Interliberu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 9/11/2016, 19:33

betty.boop wrote:
Rad'iša Trajković wrote:pored mene stan ima jedan retardirani, prljavi kreten koji je prvo navrzo sve insekte od prljavstine koju akumulira u stanu, pa je sada dovukao dve macke, a nema ga nekoliko dana i sirote macke sada vriste koliko su gladne.
mora da nekako zavrsim da retard izgubi poslovnu sposobnost...

joj, umjesto da glumis vonabi facu, idi nahrani te macke

kako, da mu provalim u stan?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 9/11/2016, 19:34

Rad'iša Trajković wrote:
betty.boop wrote:
Rad'iša Trajković wrote:pored mene stan ima jedan retardirani, prljavi kreten koji je prvo navrzo sve insekte od prljavstine koju akumulira u stanu, pa je sada dovukao dve macke, a nema ga nekoliko dana i sirote macke sada vriste koliko su gladne.
mora da nekako zavrsim da retard izgubi poslovnu sposobnost...

joj, umjesto da glumis vonabi facu, idi nahrani te macke

kako, da mu provalim u stan?

zoves drustvo za zastitu, pa mu oni provale u stan :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 9/11/2016, 19:35

zvao sam ih i boli ih kurac...
komunalnu isto boli kurac, sutra cu da pokrenem neke veze u socijalnom da retardu oduzmemo poslovnu sposobnost i da mu se odredi tutor.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 9/11/2016, 19:36

a lik je star, bolestan ili ... ?
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 9/11/2016, 19:37

i to drustvo za zastitu zivotinja, dobri su kada nesto treba da se objavljuje po fejsu, ovako kada ih zoves su kurtoncine najobicnije smrdljive...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 9/11/2016, 19:37

dzoni trump
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 9/11/2016, 19:37

betty.boop wrote:a lik je star, bolestan ili ... ?

zaostao u razvoju, igrom slucaja bio je djak mojoj nani koja mu je bila predavac, a inace je defektolog po profesiji.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 9/11/2016, 19:39

nema nikoga ? ne znam ... malo mi je to grubo sto pricas
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 9/11/2016, 19:40

isuse dragi ...da te bolje poznajem dao bi ti fejs od bivse trebe hermine ona zivi za zastite zivotinja pa bi imali o cemu pricat :D


Last edited by JimmieJohnsoon on 9/11/2016, 19:43; edited 1 time in total

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by EstebanEnrique 9/11/2016, 19:42

jos naredni mjesec do kraja godine stizu mi na adresu neki casopisi na tu temu ...

_________________
“There is no such thing as impossible,
just a greater degree of effort required
to achieve the desired result”
EstebanEnrique
EstebanEnrique

Male
Posts : 4782
2014-04-16


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 9/11/2016, 19:42

betty.boop wrote:nema nikoga ? ne znam ... malo mi je to grubo sto pricas

tako je, ne mogu da slusam vise cijukanje i mjaukanje macke. crcice, pobogu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! 9/11/2016, 19:43

Vegvísir wrote:
Ziil Los Dii ! wrote:
Vegvísir wrote:To je najgore, kad se zalijepim za 2-3 stručne knjige, a svaka košta zilijun hrvatskih novčića. :_|
Ova bi mi dobro dosla ...ali nista ..to cu sparati, pa nagodinu
vec  sam  uzeo ove godine jedno kapitalno strucno izdanje

Za takve knjige počnem mjesecima ranije ostavljati novac sa strane, a neke koje su zaista preskupe, umjesto nove, uzmem u antikvarijatu.

Iako danas većinu tih knjiga možeš nabaviti daleko jeftinije u .pdf formatu, nekako još uvijek preferiram papir u rukama.


Nazalost moje knjige su uglavnom cista znanost , nove su i nisu prosla desetljeca da pozute u antikvarijatu

Ne volim citati knjige preko laptopa ...isto sam tradocionalan, samo papir 


E da ...volim njuskati po antikvarijatima, uvijek se nadje nesto zanimljivo ...i danas vidjeh potencijalne knjizice koje bi mogle popuniti vitrinu ^^

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 32 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 32 of 50 Previous  1 ... 17 ... 31, 32, 33 ... 41 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum