ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Mateo Beusane

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Mateo Beusane - Page 2 Empty Re: Mateo Beusane

Post by Guest 18/10/2016, 10:05

Btw. objektivni zg dečki... :) Kmećavci...

Očigledno da su ruke igrača Splita na leđima Saida, da kontakt postoji. Nemaš što držati ruke na leđima igrača, a kad ima loptu ili treba stići do nje - čisti penal. A penal je vrlo vjerovatno i onaj prekršaj splitovog golmana u prvom poluvrimenu kad mu je ispala lopta i onda spriječio opet Saida da dođe do lopte. Kad se Bruno Marić spominje, on bi ove dvije situacije za Dinama dosudio, a za Hajduk nebi i oba slučajeva bi se pričalo da su situacije dvojbene i da sucu nije lako,i da se greške svugdje događaju ako je i pogriješio, a da je pogriješio ionako je mišljenje navijača Hajduka. Jebo vas Bruno Marić... ;)

Guest
Guest


Back to top Go down

Mateo Beusane - Page 2 Empty Re: Mateo Beusane

Post by sitting_bull 18/10/2016, 10:13

taj said je padavičar kao i kouassi, samo još nije isti nivo cirkusanta.

sad je kontra splita za umjetnički dojam dobio penal, sljedeći puta će dobiti karton...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Mateo Beusane - Page 2 Empty Re: Mateo Beusane

Post by Guest 18/10/2016, 10:15

sitting_bull wrote:taj said je padavičar kao i kouassi, samo još nije isti nivo cirkusanta.

sad je kontra splita za umjetnički dojam dobio penal, sljedeći puta će dobiti karton...
Opet neko tvoje viđenje. U stilu onog, dinamovci su hajdukovca onemogučavali, a hajdukovci dinamovca onesposobljavali... :rofl Jeli ono tako bilo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mateo Beusane - Page 2 Empty Re: Mateo Beusane

Post by sitting_bull 18/10/2016, 10:27

ti citat koji je na nekom portalu nalijepio jedan od prisutnih:

"Prije pocetka jedan nas je utrcao u teren. C. sa Vrbana. Kako su vec svi bili bijesni na nas C. na nagovor prijatelja ne utrcava sa Hrvatskom zastavom nego samo sa Dinamovom. Hrvatska zastava sa povijesnim grbom nije bila C.ova a pravi se vlasnik sa pravom bojao da ce ostati bez poklona. C. je uhapsen naravno. Pa pokusao pobjeci ali uspio dotrcati samo do zida od stadiona. Murija ga zgazila.

Pocela utakmica.
Kako koja minuta negdje odmah na pocetku pocinje kaos. Baklje dimne petarde.

Mateo Beusane - Page 2 Xbweua

Dosta toga leti u teren. Murija nije dala na ogradu lupala je sve redom tko se priblizio i usla unutra na tribinu mislim kad je glavni sudac Mateo Beusan dao znak da se tribina isprazni. Tada pocinje zesci kaos. Murija preskace prakticki preko ograde medu nas."

u doba kad nisu postojale kazne za baklje i pirotehniku beusan je naredio pražnjenje tribine. govno licemjerno...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Mateo Beusane - Page 2 Empty Re: Mateo Beusane

Post by Guest 18/10/2016, 10:35

sitting_bull wrote:ti citat koji je na nekom portalu nalijepio jedan od prisutnih:

"Prije pocetka jedan nas je utrcao u teren. C. sa Vrbana. Kako su vec svi bili bijesni na nas C. na nagovor prijatelja ne utrcava sa Hrvatskom zastavom nego samo sa Dinamovom. Hrvatska zastava sa povijesnim grbom nije bila C.ova a pravi se vlasnik sa pravom bojao da ce ostati bez poklona. C. je uhapsen naravno. Pa pokusao pobjeci ali uspio dotrcati samo do zida od stadiona. Murija ga zgazila.

Pocela utakmica.
Kako koja minuta negdje odmah na pocetku pocinje kaos. Baklje dimne petarde.

Mateo Beusane - Page 2 Xbweua

Dosta toga leti u teren. Murija nije dala na ogradu lupala je sve redom tko se priblizio i usla unutra na tribinu mislim kad je glavni sudac Mateo Beusan dao znak da se tribina isprazni. Tada pocinje zesci kaos. Murija preskace prakticki preko ograde medu nas."

u doba kad nisu postojale kazne za baklje i pirotehniku beusan je naredio pražnjenje tribine. govno licemjerno...


Možda je Beusan bio ispred svog vremena... :^0

I čekaj malo, kad je Beusan naredio pražnjenje? Nakon sukoba s milicijom ili prije toga?

Btw. bar nije prekinuo utakmicu, ja pamtim kad je jedan prekinuo utakmicu zbog povika "HNS pederi nogomet ste sjebali" što je puno tragičnije nego ovo...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mateo Beusane - Page 2 Empty Re: Mateo Beusane

Post by sitting_bull 18/10/2016, 10:37

amper1950 wrote:
sitting_bull wrote:taj said je padavičar kao i kouassi, samo još nije isti nivo cirkusanta.

sad je kontra splita za umjetnički dojam dobio penal, sljedeći puta će dobiti karton...
Opet neko tvoje viđenje. U stilu onog, dinamovci su hajdukovca onemogučavali, a hajdukovci dinamovca onesposobljavali... :rofl: Jeli ono tako bilo...
šteta što nema stranih sudaca pa da jednom osjetite kako bi se tretirali takvi startovi. posebice ako bi sudili otočani koji dozvoljavaju mušku, ali ne i prljavu i opasnu igru.

said će uskoro biti tretiran kao i kouassi nekada, ili kao tudor danas nakon što su suci pročitali njegova glumatanja.
tako će zbog ovog jednog odglumljenog penala ubuduće teško dobiti i penal za stvarni prekršaj. kad te jednom označe kao simulanta onda te i suci drukčije gledaju...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Mateo Beusane - Page 2 Empty Re: Mateo Beusane

Post by Guest 18/10/2016, 10:45

sitting_bull wrote:
amper1950 wrote:
Opet neko tvoje viđenje. U stilu onog, dinamovci su hajdukovca onemogučavali, a hajdukovci dinamovca onesposobljavali... :rofl Jeli ono tako bilo...
šteta što nema stranih sudaca
Šteta, a jebga kad mi imamo prave suce poput Brune Marića, pa nama strani ne tribaju. cheers

BTW. pa Hajduk je odigra 6 utakmica u Europi ove sezone, ako se ne varam tu su sudili strani suci (šta ti misliš) i nisam baš primjetija da su se razmahali s žutim kartonima za Saida. Jedino je dobio karton protiv onih Rumunja kad je zabio gol zbog skidanja dresa...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mateo Beusane - Page 2 Empty Re: Mateo Beusane

Post by sitting_bull 18/10/2016, 10:57

amper1950 wrote:
sitting_bull wrote:ti citat koji je na nekom portalu nalijepio jedan od prisutnih:

"Prije pocetka jedan nas je utrcao u teren. C. sa Vrbana. Kako su vec svi bili bijesni na nas C. na nagovor prijatelja ne utrcava sa Hrvatskom zastavom nego samo sa Dinamovom. Hrvatska zastava sa povijesnim grbom nije bila C.ova a pravi se vlasnik sa pravom bojao da ce ostati bez poklona. C. je uhapsen naravno. Pa pokusao pobjeci ali uspio dotrcati samo do zida od stadiona. Murija ga zgazila.

Pocela utakmica.
Kako koja minuta negdje odmah na pocetku pocinje kaos. Baklje dimne petarde.

Mateo Beusane - Page 2 Xbweua

Dosta toga leti u teren. Murija nije dala na ogradu lupala je sve redom tko se priblizio i usla unutra na tribinu mislim kad je glavni sudac Mateo Beusan dao znak da se tribina isprazni. Tada pocinje zesci kaos. Murija preskace prakticki preko ograde medu nas."

u doba kad nisu postojale kazne za baklje i pirotehniku beusan je naredio pražnjenje tribine. govno licemjerno...


Možda je Beusan bio ispred svog vremena... :^0:

I čekaj malo, kad je Beusan naredio pražnjenje? Nakon sukoba s milicijom ili prije toga?

Btw. bar nije prekinuo utakmicu, ja pamtim kad je jedan prekinuo utakmicu zbog povika "HNS pederi nogomet ste sjebali" što je puno tragičnije nego ovo...
to je u to doba bio jedan jedini slučaj pražnjenja tribine i naredio ga je beusan.
praviš se pametan i pokušavaš naći opravdanje za beusana budući da po propisima sudac utakmice odlučuje o pražnjenu tribine i prekidu utakmice.

druga stvar: beusan je praktično pokrenuo fizički obračun srpske milicije i Dinamovih navijača i to 1989. kada su velikosrbi bili u naletu. u konkretnom primjeru beusan je bio preteča slobodana Miloševića i njegove politike kako niko ne sme da bije, osim srpske milicije.

treće: ne sjećam se kako je itko od tovara zbog izazvanog prekida u Maksimiru dobio batine od specijalaca.

i ja isto pamtim kako je jedan klubić par minuta prije početka utakmice pobjegao iz Maksimira i to kao jedini u povijesti hrvatskog prvoligaškog nogometa.
sličnu taktiku izbjegavanja debakla napravio je svojevremeno i zadar kad je kod 7:0 u 62. minuti ostao sa 7 igrača na terenu...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Mateo Beusane - Page 2 Empty Re: Mateo Beusane

Post by Guest 18/10/2016, 11:07

sitting_bull wrote:


to je u to doba bio jedan jedini slučaj pražnjenja tribine i naredio ga je beusan.
praviš se pametan i pokušavaš naći opravdanje za beusana budući da po propisima sudac utakmice odlučuje o pražnjenu tribine i prekidu utakmice.

Pitam te jeli bio sukob pa je naredio pražnjenje tribine ili?

Na kraju, za te šta pale baklje i bacaju ih na teren i je samo batina, batina i ništa više. Pitaj kolegu demu... ;)

Da ovakvo nešto danas neki sudac napravi Torcidi, ti bi prvi pisao kako su dobili što su tražili i stao na stranu suca ali i milicije, tj. današnje policije - isti kurac. Tako da, nemoj biti licemjeran. Ja ne tražim opravdanje za Beusana, on je režimski sudac, boli me kurac za njega, samo sam ironičan kad si ti već licemjeran...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mateo Beusane - Page 2 Empty Re: Mateo Beusane

Post by Guest 18/10/2016, 11:31

rajko kao kada zvezdaši navijaju za fmp... :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mateo Beusane - Page 2 Empty Re: Mateo Beusane

Post by vuksadinare 18/10/2016, 11:38

mateo beusan je govno..to ja kao stari hajdukovac tvrdim..koliko ej puta ostetio druge klubove u jugi naustrb zvezde....jednom prilikom cini mi se u titogradu nije smio pola dana van iz svlacionice da ga raja ne prebije sto je pokrao buducnost kontra zvezde...da naredio ej praznjenje tribine sa boysima u banja luci nakon sto je zapaljeno desetak baklji i par dimnih i svjedok sam tome jer sam bio na toj utakmici..sora sa murjom je bila za vrijeme praznjenja tribine zbog transparenata...jer su domaci navijaci poceli utrcavati i pokusali skidati transparente bad blue boysa...par bbb-ovaca među njima i hasan begovic pokusali su obraniti transparente kad ih je pocela peglati murja..e onda je poceo kaos...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Mateo Beusane - Page 2 Empty Re: Mateo Beusane

Post by Guest 18/10/2016, 11:41

vuksadinare wrote:koliko ej puta ostetio druge klubove u jugi naustrb zvezde....


uvek se kralo za večiti državni projekat i mezimicu svih režima...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mateo Beusane - Page 2 Empty Re: Mateo Beusane

Post by vuksadinare 18/10/2016, 11:42

na ovoj snimci se lijepo vidi...da praznjenje tribine je pocelo kad su baklje i dimne upaljene..po tom principu onda bi se trebalo prazniti tribine na svakoj utakmici tada jugo lige i danas

https://www.youtube.com/watch?v=yyvOmzRbkBg
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Mateo Beusane - Page 2 Empty Re: Mateo Beusane

Post by vuksadinare 18/10/2016, 11:53

.....je bas je bila solidna makljaza na stadionu..ali prije i nakon tekme bilo je makljaze i sa murjom i navijacima borca i lokalnih navijaca zvezde...te poslije jos nesto s murjom ispred zeljeznickog kolodvora u banja luci...ovi prvi su losije prosli mislim na navijace borca i zvezde jer ih ej bilo manje i nisu bili oragnizirani...ali murja nas je na zeljeznickom dobro ispeglala i dosta privela boysa..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Mateo Beusane - Page 2 Empty Re: Mateo Beusane

Post by Guest 18/10/2016, 12:02

vuksadinare wrote:na ovoj snimci se lijepo vidi...da praznjenje tribine je pocelo kad su baklje i dimne upaljene..po tom principu onda bi se trebalo prazniti tribine na svakoj utakmici tada jugo lige i danas

https://www.youtube.com/watch?v=yyvOmzRbkBg
Koliko ja vidim na snimci prije je sukob milicije i navijača, pa onda i baklje koje lete u teren, u terenu već i neki navijači, a tek onda Beusan prekida utakmicu dok se ne osiguraju uvjeti. Tako da, ne vidim da je on toliko kriv tu, već milicija koja je odma počela sukob zbog baklji na terenu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mateo Beusane - Page 2 Empty Re: Mateo Beusane

Post by vuksadinare 18/10/2016, 12:05

amper1950 wrote:
vuksadinare wrote:na ovoj snimci se lijepo vidi...da praznjenje tribine je pocelo kad su baklje i dimne upaljene..po tom principu onda bi se trebalo prazniti tribine na svakoj utakmici tada jugo lige i danas

https://www.youtube.com/watch?v=yyvOmzRbkBg
Koliko ja vidim na snimci prije je sukob milicije i navijača, pa onda i baklje koje lete u teren, u terenu već i neki navijači, a tek onda Beusan prekida utakmicu dok se ne osiguraju uvjeti. Tako da, ne vidim da je on toliko kriv tu, već milicija koja je odma počela sukob zbog baklji na terenu.
..pa poceo je prije sukob..iz razloga sto su neki navijaci borca s obliznje tribine uletjeli na teren da otmu transparente boysima a policija ili milicija tada nije reagirala da to sprijeci neko su to isli sprijeciti neki boysi među njima i navedeni hasanbegovic jer je imao svoj transparent tamo newbluegeneration...e onda je intervenirala milicija..onda s ejos ekipe umjesalo i tarapana..pa je prestalo..nakon sto je vracen jedna transparent boysima...onda je dosla bakljada...i beusan je naredio da s etribine isprazne sto su prenjele tada i sve novine u bivsoj jugi...kao i reporter...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Mateo Beusane - Page 2 Empty Re: Mateo Beusane

Post by Guest 18/10/2016, 12:10

vuksadinare wrote:
..pa poceo je prije sukob..iz razloga sto su neki navijaci borca s obliznje tribine uletjeli na teren da otmu transparente boysima a policija ili milicija tada nije reagirala da to sprijeci neko su to isli sprijeciti neki boysi među njima i navedeni hasanbegovic jer je imao svoj transparent tamo newbluegeneration...e onda je intervenirala milicija..onda s ejos ekipe umjesalo i tarapana..pa je prestalo..nakon sto je vracen jedna transparent boysima...onda je dosla bakljada...i beusan je naredio da s etribine isprazne sto su prenjele tada i sve novine u bivsoj jugi...kao i reporter...
Pa da, znači krivica u miliciji...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Mateo Beusane - Page 2 Empty Re: Mateo Beusane

Post by vuksadinare 18/10/2016, 12:14

amper1950 wrote:
vuksadinare wrote:
..pa poceo je prije sukob..iz razloga sto su neki navijaci borca s obliznje tribine uletjeli na teren da otmu transparente boysima a policija ili milicija tada nije reagirala da to sprijeci neko su to isli sprijeciti neki boysi među njima i navedeni hasanbegovic jer je imao svoj transparent tamo newbluegeneration...e onda je intervenirala milicija..onda s ejos ekipe umjesalo i tarapana..pa je prestalo..nakon sto je vracen jedna transparent boysima...onda je dosla bakljada...i beusan je naredio da s etribine isprazne sto su prenjele tada i sve novine u bivsoj jugi...kao i reporter...
Pa da, znači krivica u miliciji...
pa milicija je kriva jer je inicajlno pocela sukob...trebali su sprijeciti upade navijaca borca ili zvezde mada meni to tada bilo isto jer su navijaci borca u stavri mahom bili i zvezdasi...navijaci borca su konstatno od pocetka upadali u teren i zaletavali se prema tribini boysa te su uzeli dva transparenta a da ih milicija nije ni pokusala sprijeciti..i tada su boysi logicno reagirali..kad se uvidjelo da bi to moglo prerasti u generalnu frku milicija je oduzela ta dva transparenta od navijaca borca i vratila ih boysima i tada se sora smirila..e onda je malo poslije pocela bakljada i praznjenje tribine...sto je bilo blesavo..jer se tad kao i danas na svakoj utakmici su se palile baklje i dimne i nije bilo praznjenja tribina..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Mateo Beusane - Page 2 Empty Re: Mateo Beusane

Post by vuksadinare 18/10/2016, 12:23

..inace tad je boysa a i nesto pripadnika torcide mahom iz zagreba i okolice,siska...u banja luku doslo oko 700,800....ja nisam mislio ici jer sam imao dva prsta u gipsu..koja su mi bila slomljena..ali ekipa iz kvarta me nagovorila...idemo svi ajde i ti...u vlaku nisi mogao proci kakva je guzva bila...kad smo izasli u banja luci...koloni se kraj nije mogao vidjeti...pjesma ali istovremeno i pizdarije...gađaju te kamenjem,flasama ko god stigao..cak i oni ajmo rec obicni navijaci..milicija je taj dan bas bila nabrijana ono tipicni brkati,debeli krajisnici..srbi..osjetio sam i sam pendrek po leđima ispred stadiona prije utakmice...a ruka u qurtzu ne mos nista..jer ako te zvekne u ruku moze mi ej totalka slomiti ne samo prste...vec tada se osjecala nacionalna nabrijanost...banjalucka murja tada a inace bosanska bila je gore nabrijana nego ona u beogradu,zagrebu ili splitu..bas ono pravi đilkosi...iza tribine na kojoj smo bili bila je odmah jedna vojarna jna..pa kad je pocela frka sa murjom a kasnije i praznjenje mnogi su skocili sa tribine odmah u krug vojarne..a strazari nemocni..kud ces pucat...ali bogami jedan strazar je zaustavio drotove da uđu u krug kasarne sto je je..sad da li ej bio hrvat ili ne ne znam..pretpostavljam jer je bio dosta blagonaklon navijacima koji su uskocili u krug vojarne...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Mateo Beusane - Page 2 Empty Re: Mateo Beusane

Post by vuksadinare 18/10/2016, 12:37

..inace par kola iza ovih pizdarija hajduk ej igrao u banja luci...samo sto je tad torcide doslo oko 300..bio sam i ja...sa par torcidasa iz zagreba..i jos poneki boys je isao sa nama...nakon desavanja sa boysima tad je milicija u banja luci bila prema nama jos rigoroznija...dosli smo u banja lukui nisi mogao nigdje mrdnuti sa kolodvora do pola sata prije utakmice..usli smo 20 minuta kasnije nakon pocetka utakmice...samo su nam dozvolili transparente izvjesiti....te su nas okruzili sa svih strana..nisi se mogao ici ni popisati nek si pisao uz ogradu...bilo ej dosta privođenja ako si samo bacio petardu a pogotovo zapalio baklju,dimnu...istina..tna toj utakmici nisu dozvolili vise upade navijaca borca kao protiv dinama...svaki pokusaj su isto sankcionirali...drzali su nas jos pola sata nakon utakmice i opet nas pod punom borbenom gotovosti ispartili do zeljeznickog kolodvora...i ni makac sa kolodvora ni sendvic,pice nismo mogli kupit..cekali smo vlak dva sata za zagreb...sjedeci po podu kolodvora..mogao si samo ici popisati i to pod pratnjom....nakon toga sam rekao vise nikad u banja luku...dok je jos juge bilo
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99195
2015-09-08


Back to top Go down

Mateo Beusane - Page 2 Empty Re: Mateo Beusane

Post by sitting_bull 18/10/2016, 12:38

amper1950 wrote:
sitting_bull wrote:


to je u to doba bio jedan jedini slučaj pražnjenja tribine i naredio ga je beusan.
praviš se pametan i pokušavaš naći opravdanje za beusana budući da po propisima sudac utakmice odlučuje o pražnjenu tribine i prekidu utakmice.

Pitam te jeli bio sukob pa je naredio pražnjenje tribine ili?

Na kraju, za te šta pale baklje i bacaju ih na teren i je samo batina, batina i ništa više. Pitaj kolegu demu... :;):

Da ovakvo nešto danas neki sudac napravi Torcidi, ti bi prvi pisao kako su dobili što su tražili i stao na stranu suca ali i milicije, tj. današnje policije - isti kurac. Tako da, nemoj biti licemjeran. Ja ne tražim opravdanje za Beusana, on je režimski sudac, boli me kurac za njega, samo sam ironičan kad si ti već licemjeran...
riječ je o događaju iz 1989. godine, a ti jebeš mačku mater s glupim pitanjima. imaš Google pa traži.

ako je za takve što pale baklje i bacaju ih na teren samo batina, onda bi 50% tovara bilo polomljeno.

torcida je glupa kao sušeni konjski kurac i na svakoj tekmi imate nekolicinu koji bacaju pirotehniku u teren i da politika ne štiti hajduk već bi davno igrali sa neretvancem i stobrečom u istoj ligi.
na pojedinim utakmicama je cijela tribina sudjelovala u akcijama s pirotehnikom tako da ako je netko licemjer s dvostrukim kriterijima onda je to isjedak koji ti je mati rodila.

beusan je govno, tovarsko, ili režimsko - dođe mu na isto, i sad je osjetio svoj trenutak isto kao i 1989. i uvlači vam se u šupak...
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11146
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Mateo Beusane - Page 2 Empty Re: Mateo Beusane

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum