ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

U Srbiji su me više cenili nego u Hrvatskoj! Zvezda je moj klub

Go down

U Srbiji su me više cenili nego u Hrvatskoj! Zvezda je moj klub Empty U Srbiji su me više cenili nego u Hrvatskoj! Zvezda je moj klub

Post by Guest Sun 16 Oct - 15:51

PROSINEČKI: U Srbiji su me više cenili nego u Hrvatskoj! Zvezda je moj klub
Robert Prosinečki, nekada fudbaler i trener crveno-belih, kaže da je Crvena zvezda njegov klub, a ne Dinamo, kao i da je uvek više bio cenjen u Srbiji nego u Hrvatskoj

Večernji.hr 16. 10. 2016. 13:17


U Srbiji su me više cenili nego u Hrvatskoj! Zvezda je moj klub 112436_derby-kup-07_f


Nema tu priče. Tamo sam se afirmisao kao igrač. Iz Zvezde sam otišao u Real, najveći klub na svetu. Sa Zvezdom sam osvojio Ligu šampiona, koju neki klub na ovim prostorima verovatno više nikada neće osvojiti. Dali su mi šansu kao treneru. To je moj klub kojem sam jako puno dao. Možda to nekome neće odgovarati, ali ne mogu da govorim drugačije - kazao je u intervjuu za Večernji.hr Prosinečki.
Selektor Azerbejdžana ističe da je najviše problema u karijeri imao igrajući za zagrebački Dinamo.
[size=16]Voleo bih da dobijem sina, da me neko nasledi na terenu, ali moja supruga nije zainteresovana 
Robert Prosinečki, selektor Azerbejdžana

Kao klinac sam otišao. Uvek sam bio u problemu. Nisam to izmislio. U Zvezdi sam kao igrač i trener bio poštovan. Tamo sam doživeo najlepše trenutke u karijeri. Ne mogu reći nešto drugo, ne libim se to reći... Sada me stalno zovu, čestitaju. Verujem da im je drago zbog mog uspeha. Kada sam bio igrač nisu me u Hrvatskoj cenili kao tamo. To je logično jer sam tamo igrao najbolji fudbal. Puno sam više ovde bio osporavan - otvorio je dušu bivši trener Zvezde.
Nema Prosinečki muškog potomka, ali će legendarnog jugoslovenskog fudbalera imati ko da nasledi na fudbalskom terenu.
Voleo bih da dobijem sina, da me neko nasledi na terenu, ali moja supruga nije zainteresovana - našalio se hrvatski stručnjak.
Njegova ćerka Roberta trenira fudbal.
To je neverovatno. Počela je da trenira fudbal pre mesec dana. Dvaput nedeljno. Kopačke i kostobran sam već kupio. U ekspanziji je ženski fudbal. Ona obožava sport, trenira i odbojku. Uvek mi kaže: "Tata, ti si bio vezni fudbaler, ja sam napadač - rekao je Prosinečki.


[/size]
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Srbiji su me više cenili nego u Hrvatskoj! Zvezda je moj klub Empty Re: U Srbiji su me više cenili nego u Hrvatskoj! Zvezda je moj klub

Post by Guest Sun 16 Oct - 15:51

ako si reko,
ne ljutimo se !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Srbiji su me više cenili nego u Hrvatskoj! Zvezda je moj klub Empty Re: U Srbiji su me više cenili nego u Hrvatskoj! Zvezda je moj klub

Post by kaya Sun 16 Oct - 15:55

Ni mi se ne ljutimo.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

U Srbiji su me više cenili nego u Hrvatskoj! Zvezda je moj klub Empty Re: U Srbiji su me više cenili nego u Hrvatskoj! Zvezda je moj klub

Post by marcellus Sun 16 Oct - 16:39

kaj opet je pijan?

_________________
U Srbiji su me više cenili nego u Hrvatskoj! Zvezda je moj klub 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

U Srbiji su me više cenili nego u Hrvatskoj! Zvezda je moj klub Empty Re: U Srbiji su me više cenili nego u Hrvatskoj! Zvezda je moj klub

Post by veber Sun 16 Oct - 16:40

i malo napušen :D

ubit će ga zagorci :D

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

U Srbiji su me više cenili nego u Hrvatskoj! Zvezda je moj klub Empty Re: U Srbiji su me više cenili nego u Hrvatskoj! Zvezda je moj klub

Post by Guest Sun 16 Oct - 18:22

http://www.alo.rs/halom-se-ori-svajni-grobare-foto/76611 ( video )

U Srbiji su me više cenili nego u Hrvatskoj! Zvezda je moj klub Kosarka%20partizan%20olimpija_161016_RAS%20foto%20aleksandar%20dimitrijevic%2001_1000x0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

U Srbiji su me više cenili nego u Hrvatskoj! Zvezda je moj klub Empty Re: U Srbiji su me više cenili nego u Hrvatskoj! Zvezda je moj klub

Post by Winter is coming Sun 16 Oct - 19:19

ako je i on vikao vucicu pederu i ja ga cenim

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

U Srbiji su me više cenili nego u Hrvatskoj! Zvezda je moj klub Empty Re: U Srbiji su me više cenili nego u Hrvatskoj! Zvezda je moj klub

Post by michaellcmacha Sun 16 Oct - 19:22

ti znaš da on onako potajno simpatizira naciste... vjerujem da ti to nije promaklo.... ;)

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

U Srbiji su me više cenili nego u Hrvatskoj! Zvezda je moj klub Empty Re: U Srbiji su me više cenili nego u Hrvatskoj! Zvezda je moj klub

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum