ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Đukanović: Crna Gora stabilna država, uhićeno 20 terorista iz Srbije

Page 1 of 16 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

Go down

 Đukanović: Crna Gora stabilna država, uhićeno 20 terorista iz Srbije Empty Đukanović: Crna Gora stabilna država, uhićeno 20 terorista iz Srbije

Post by RayMabus 16/10/2016, 15:43

CRNOGORSKI premijer Milo Đukanović izjavio je, nakon uhićenja terorističke skupine iz Srbije, da je Crna Gora koja danas bira novi saziv parlamenta, stabilna i ozbiljna država te da ne očekuje nikakve incidente.

Direktor Uprave policije Crne Gore Slavko Stojanović potvrdio je Javnom servisu crnogorske televizije da je, na temelju obavještajnih podataka i suradnje s policijama u regiji tijekom noći uhitila 20 građana Srbije, a za jednom osobom i dalje se traga.

Skupina je, kazao je Stojanović, kanila na području Crne Gore tijekom dana i izborne noći izvesti niz terorističkih akcija, izazvati kaos u državi, napasti ustanove sustava ne isključujući i atentate na najviše državne dužnosnike.

Na čelu skupine je bivši smijenjeni šef žandarmerije iz Srbije Bratislav Bata Dikić.

Policija je o svemu obavijestila državno tužiteljstvo Crne Gore.

Crnogorski premijer Milo Đukanović izjavio je da je “Crna Gora veoma stabilna država, i tko god misli da se može njome poigravati, završit će kao što su i do sad završavali”, rekao je i dodao kako ne očekuje da danas može biti incidenata.

Pošto je glasao na svome biračkom mjestu Đukanović je novinarima rekao da očekuje da parlamentarni izbori budi pošteni i bez nepravilnosti te da Crna Gora još jednom potvrdi da je stabilna država.

Rekao je kako očekuje da će nakon ovih izbora Crna Gora nastaviti stabilno i dinamično napredovati prema svojim europskim i euroatlantskim ciljevima.

Desete po redu parlamentarne izbore od uvođenja višestranačja i četvrte u neovisnoj Crnoj Gori analitičari nazivaju svojevrsnim referendumom "za" ili "protiv" ulaska Crne Gore u NATO i Europsku uniju, 

Predsjednik Filip Vujanović rekao je kako očekuje da izbori pokažu punu demokratsku zrelost Crne Gore i istaknu je kao dobar primjer u regiji.

Do 12 sati glasovalo je 158.300 građana ili 29,9 posto upisanih birača, priopćila je Državna izborna komisija.

Na svim dosadašnjim izborima uvjerljivo je pobjeđivala vladajuća Demokratska partija socijalista (DPS) premijera Đukanovića s koalicijskim partnerima, uglavnom manjinskim strankama i Socijaldemokratskom partijom (SDP) Ranka Krivokapića, koja je nedavno izašla iz koalicije s DPS-a i podijelila se na dva bloka.

Današnji su izbori neizvjesni zbog jake oporbe, za koju vlast tvrdi da se financira iz Moskve i novcem ruskih, srpskih i crnogorskih tajkuna. Tako će, pored Đukanovićeva DPS-a, ključnu ulogu imati dva oporbena saveza, Demokratski front (DF) i koalicija “Ključ”.

Biračka mjesta bit će zatvorena u 20,00 sati, a prvi neslužbeni rezultati bit će objavljeni oko 21,00 sat.

http://www.index.hr/vijesti/clanak/djukanovic-crna-gora-stabilna-drzava-uhiceno-20-terorista-iz-srbije/926002.aspx
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

 Đukanović: Crna Gora stabilna država, uhićeno 20 terorista iz Srbije Empty Re: Đukanović: Crna Gora stabilna država, uhićeno 20 terorista iz Srbije

Post by RayMabus 16/10/2016, 15:44

Direktor Uprave policije Crne Gore Slavko Stojanović potvrdio je Javnom servisu crnogorske televizije da je, na temelju obavještajnih podataka i suradnje s policijama u regiji


 Đukanović: Crna Gora stabilna država, uhićeno 20 terorista iz Srbije SOA_(logo)
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

 Đukanović: Crna Gora stabilna država, uhićeno 20 terorista iz Srbije Empty Re: Đukanović: Crna Gora stabilna država, uhićeno 20 terorista iz Srbije

Post by RayMabus 16/10/2016, 15:46

Na čelu skupine je bivši smijenjeni šef žandarmerije iz Srbije Bratislav Bata Dikić.



RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

 Đukanović: Crna Gora stabilna država, uhićeno 20 terorista iz Srbije Empty Re: Đukanović: Crna Gora stabilna država, uhićeno 20 terorista iz Srbije

Post by RayMabus 16/10/2016, 15:49

Eto ....sad neka izgubi izbore ....Srbija radila puč u CG.

Pustili i na današnji dan pohapsili.

AJ ĆA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

 Đukanović: Crna Gora stabilna država, uhićeno 20 terorista iz Srbije Empty Re: Đukanović: Crna Gora stabilna država, uhićeno 20 terorista iz Srbije

Post by Guest 16/10/2016, 15:52

kanili su :))
ajde bre
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Đukanović: Crna Gora stabilna država, uhićeno 20 terorista iz Srbije Empty Re: Đukanović: Crna Gora stabilna država, uhićeno 20 terorista iz Srbije

Post by Guest 16/10/2016, 15:52

RayMabus wrote:Na čelu skupine je bivši smijenjeni šef žandarmerije iz Srbije Bratislav Bata Dikić.




ni Q ti nedam da mi pušis
jebem ja tebe u usta krezuba i ustaska
da li si spreman  :))


Last edited by pizzon on 16/10/2016, 15:53; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Đukanović: Crna Gora stabilna država, uhićeno 20 terorista iz Srbije Empty Re: Đukanović: Crna Gora stabilna država, uhićeno 20 terorista iz Srbije

Post by RayMabus 16/10/2016, 15:53

Pa kanili su.

Dobije li izbore nikom ništa ...izgubili ih Srbija radi puč u CG.

Kako god okreneš Beograd je reš pečen.




Jebat če vam zapad majku.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

 Đukanović: Crna Gora stabilna država, uhićeno 20 terorista iz Srbije Empty Re: Đukanović: Crna Gora stabilna država, uhićeno 20 terorista iz Srbije

Post by RayMabus 16/10/2016, 15:54

pizzon wrote:
RayMabus wrote:Na čelu skupine je bivši smijenjeni šef žandarmerije iz Srbije Bratislav Bata Dikić.




ni Q ti nedam da mi pušis
jebem ja tebe u usta krezuba i ustaska
da li si spreman  :))
Nisam ja kriw šta to ima na youtube .........da se mene pita ja bi to zabranija odawno al eto kad ima onda znači da to netko dopušta.

SRAMOTA.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

 Đukanović: Crna Gora stabilna država, uhićeno 20 terorista iz Srbije Empty Re: Đukanović: Crna Gora stabilna država, uhićeno 20 terorista iz Srbije

Post by RayMabus 16/10/2016, 15:58

Al nemjenja poatnu napisanog.

Padne li Đuky Srbija je nahebala.

Srbi radili puč u CG.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

 Đukanović: Crna Gora stabilna država, uhićeno 20 terorista iz Srbije Empty Re: Đukanović: Crna Gora stabilna država, uhićeno 20 terorista iz Srbije

Post by RayMabus 16/10/2016, 16:02

Sad čekamo rezultate izbora.

Mene boli kuraz.

Ja sam za pjesmu.

Šta god izabereš je zaheb..

RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

 Đukanović: Crna Gora stabilna država, uhićeno 20 terorista iz Srbije Empty Re: Đukanović: Crna Gora stabilna država, uhićeno 20 terorista iz Srbije

Post by Serbinho-3 16/10/2016, 16:02

http://www.telegraf.rs/vesti/2409276-fotke-hapsenja-srba-osumnjicenih-za-terorizam-u-crnoj-gori-pocelo-saslusanje-foto
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26431
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

 Đukanović: Crna Gora stabilna država, uhićeno 20 terorista iz Srbije Empty Re: Đukanović: Crna Gora stabilna država, uhićeno 20 terorista iz Srbije

Post by Serbinho-3 16/10/2016, 16:03

Milo nedaj se, jos 30 godina na vlasti da jases.
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26431
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

 Đukanović: Crna Gora stabilna država, uhićeno 20 terorista iz Srbije Empty Re: Đukanović: Crna Gora stabilna država, uhićeno 20 terorista iz Srbije

Post by RayMabus 16/10/2016, 16:05

Serbinho-3 wrote:Milo nedaj se, jos 30 godina na vlasti da jases.
Meni je svejedno ...zapitaj se zašto.




Za vas u Srbiji je sad bolja opcija da on pobjedi nego da ova oporba pokuša preuzet CG.,
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

 Đukanović: Crna Gora stabilna država, uhićeno 20 terorista iz Srbije Empty Re: Đukanović: Crna Gora stabilna država, uhićeno 20 terorista iz Srbije

Post by marcellus 16/10/2016, 16:08

milo jebe ne vadi

ko da je Yiannopoulos a ne Đukanović

_________________
 Đukanović: Crna Gora stabilna država, uhićeno 20 terorista iz Srbije 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

 Đukanović: Crna Gora stabilna država, uhićeno 20 terorista iz Srbije Empty Re: Đukanović: Crna Gora stabilna država, uhićeno 20 terorista iz Srbije

Post by RayMabus 16/10/2016, 16:10

marcellus wrote:milo jebe ne vadi

ko da je Yiannopoulos a ne Đukanović
Sačekaj.

Namjerno su danas uhapšeni.

Dobio je infoe sinoć da owo počme.

Owako mu Hr pokazuje koliko je močna.

Možda i izgubi izbore al sad mu je Putin pobijo mafijaše a ako izgubi owo je dokaz upletenosti Srbije.

ŠAH MAT.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

 Đukanović: Crna Gora stabilna država, uhićeno 20 terorista iz Srbije Empty Re: Đukanović: Crna Gora stabilna država, uhićeno 20 terorista iz Srbije

Post by Serbinho-3 16/10/2016, 16:18

Milo hapsi za terorizam i pusta istog dana, dok svoj narko kartel ne hapsi, kojem je Srbija objavila rat, posle likvidacije Saleta Mutavog u Beogradu.
NATO#koka#Milo#pljuge#demokratija
Serbinho-3
Serbinho-3

Posts : 26431
2014-08-25

Lokacija: : Italy

Back to top Go down

 Đukanović: Crna Gora stabilna država, uhićeno 20 terorista iz Srbije Empty Re: Đukanović: Crna Gora stabilna država, uhićeno 20 terorista iz Srbije

Post by RayMabus 16/10/2016, 16:20

Serbinjo opusti se.

Šta god izabreše nevalja.

Hr vas naguzila.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

 Đukanović: Crna Gora stabilna država, uhićeno 20 terorista iz Srbije Empty Re: Đukanović: Crna Gora stabilna država, uhićeno 20 terorista iz Srbije

Post by RayMabus 16/10/2016, 16:22

Previše ste ozbiljni za moj pojam.

Tri dame iz Sarajewa sam danas kontaktirao ....opa pazi ja mrzim žene owo ono ....Serbank ruska banka dakle Srpkinje jel .....


Owo je forum.

Opustite se.

RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

 Đukanović: Crna Gora stabilna država, uhićeno 20 terorista iz Srbije Empty Re: Đukanović: Crna Gora stabilna država, uhićeno 20 terorista iz Srbije

Post by RayMabus 16/10/2016, 16:24

Bio sam fin prema gospođama.

Prwi put su u Dalmačiji.

Ne znate wi mene ...samo me Bog poznaje a i Đawa a i taj nije na sigurno s menom.

Udri brigu na weselje.

A je smo was zahebali ha ha ha

Padne li MIlo Beograd na aparatima.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

 Đukanović: Crna Gora stabilna država, uhićeno 20 terorista iz Srbije Empty Re: Đukanović: Crna Gora stabilna država, uhićeno 20 terorista iz Srbije

Post by RayMabus 16/10/2016, 16:27

Samo me Bog poznaje.

A taj zna tko sam.

Ha ha ha ha

Koje guženje,.

HA HA HA HA HA
RayMabus
RayMabus

Posts : 175869
2014-04-11


Back to top Go down

 Đukanović: Crna Gora stabilna država, uhićeno 20 terorista iz Srbije Empty Re: Đukanović: Crna Gora stabilna država, uhićeno 20 terorista iz Srbije

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 16 1, 2, 3 ... 8 ... 16  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum