ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Uvijek treba vjerovati da ima nade za bolje.

Go down

Uvijek treba vjerovati da ima nade za bolje. Empty Uvijek treba vjerovati da ima nade za bolje.

Post by Guest 6/8/2015, 16:20

http://www.index.hr/vijesti/clanak/bravo-natasa-bozic-reporterka-izvrsno-reagirala-na-ustaske-povike-iza-sebe-tijekom-javljanja-uzivo/834817.aspx

No, ako ostanemo po strani i ne podržimo ih, njihov jasan stav neće značiti ništa...Baš ništa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Uvijek treba vjerovati da ima nade za bolje. Empty Re: Uvijek treba vjerovati da ima nade za bolje.

Post by darth_vader 7/8/2015, 08:46

A pjevala se čak i "Oj hrvatska mati"...buahahahaha...a retardiranih li novinara danas...


Last edited by jasambrend on 7/8/2015, 08:49; edited 1 time in total (Reason for editing : m)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Uvijek treba vjerovati da ima nade za bolje. Empty Re: Uvijek treba vjerovati da ima nade za bolje.

Post by darth_vader 7/8/2015, 08:48

Kolega potpuno ste u pravu...ako ostanemo postrani i ne podržimo te ljude za cirka 5 godina nećemo smjeti ni Lijepu našu pjevati... Basketball


Last edited by jasambrend on 7/8/2015, 08:50; edited 1 time in total (Reason for editing : .)
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19665
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Uvijek treba vjerovati da ima nade za bolje. Empty Re: Uvijek treba vjerovati da ima nade za bolje.

Post by Guest 7/8/2015, 09:02

E jeste cirkus brate.. pirat
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Uvijek treba vjerovati da ima nade za bolje. Empty Re: Uvijek treba vjerovati da ima nade za bolje.

Post by Guest 7/8/2015, 11:56

jasambrend wrote:A pjevala se čak i "Oj hrvatska mati"...buahahahaha...a retardiranih li novinara danas...
Zašto je retardirana, što je reagirala na ono što je čula iza sebe, a kraj nje još klinac diže ruku u nacističkom stavu. Lijepa slika koja će obići svijet.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Uvijek treba vjerovati da ima nade za bolje. Empty Re: Uvijek treba vjerovati da ima nade za bolje.

Post by v_vlado 7/8/2015, 11:57

Lijepu našu si pjevao i u jugi i ne znam tko bi je branio a za ostalo...ne znam,treba donesti zakon i konačno da se zna što se smije....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Uvijek treba vjerovati da ima nade za bolje. Empty Re: Uvijek treba vjerovati da ima nade za bolje.

Post by Guest 7/8/2015, 11:59

v_vlado wrote:Lijepu našu si pjevao i u jugi i ne znam tko bi je branio a za ostalo...ne znam,treba donesti zakon i konačno da se zna što se smije....

Evo i zato zbog ovakvog elementarnog neznanja i ignorancije ljudi imaju nerealne stavove
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Uvijek treba vjerovati da ima nade za bolje. Empty Re: Uvijek treba vjerovati da ima nade za bolje.

Post by Guest 7/8/2015, 12:04

zgdosada wrote:
v_vlado wrote:Lijepu našu si pjevao i u jugi i ne znam tko bi je branio a za ostalo...ne znam,treba donesti zakon i konačno da se zna što se smije....

Evo i zato zbog ovakvog elementarnog neznanja i ignorancije ljudi imaju nerealne stavove
U pravilu se svirala nakon jugoslavenske himne...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Uvijek treba vjerovati da ima nade za bolje. Empty Re: Uvijek treba vjerovati da ima nade za bolje.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum