ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Šokantno:čak i u Rijeci ustaški fašizam

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Go down

Šokantno:čak i u Rijeci ustaški fašizam - Page 2 Empty Re: Šokantno:čak i u Rijeci ustaški fašizam

Post by Guest 7/8/2015, 11:45

v_vlado wrote:A šta kamenjari znaju šta je umjetnost,oni tule ko vukovi i gledaju u mjesec...
https://www.youtube.com/watch?v=XRU1AJsXN1g Eto možda vidiš razliku. Iako teško.

Guest
Guest


Back to top Go down

Šokantno:čak i u Rijeci ustaški fašizam - Page 2 Empty Re: Šokantno:čak i u Rijeci ustaški fašizam

Post by v_vlado 7/8/2015, 11:50

Jebe mi se za frljića ,....stavi plinsku bocu na cestu,to je umjetnost,ili davit policajca,performans...ne vrijede zakoni za sve,da to uradi neki nehrvat vjerojatno bi mu odrezali glavu...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Šokantno:čak i u Rijeci ustaški fašizam - Page 2 Empty Re: Šokantno:čak i u Rijeci ustaški fašizam

Post by Guest 7/8/2015, 11:53

v_vlado wrote:Jebe mi se za frljića ,....stavi plinsku bocu na cestu,to je umjetnost,ili davit policajca,performans...ne vrijede zakoni za sve,da to uradi neki nehrvat vjerojatno bi mu odrezali glavu...

Ne to se zove borba. Nešto što ljudi kao što ste ti ili Frljić nikada shvatili nečete. Vama je borba provocirati dok vas čuva kordon policije. I ne ne vrijede zakoni za sve. Pogotovo ne za "umjetnike" kao što je Frljić. Jer sve što on napravi spada pod slobodu umjetničkog izražavanja. A druge kažnjavaju za vrlo slično. I ne jebe ti se za Frljića jer ga zdušno braniš i podržavaš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šokantno:čak i u Rijeci ustaški fašizam - Page 2 Empty Re: Šokantno:čak i u Rijeci ustaški fašizam

Post by Guest 7/8/2015, 11:57

Zašto bi netko na dan kada Hrvati slave svoje osnivanje države organizirao anti Oluju ?

I zašto se čudi kada mu netko za to kaže odjebi ? 

Ako misliš pljuvati po tuđim praznicima i svetinjama nemoj očekivati da te ti ljudi vole. A ako misliš to raditi na silu pazi jer batina i ima dva kraja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šokantno:čak i u Rijeci ustaški fašizam - Page 2 Empty Re: Šokantno:čak i u Rijeci ustaški fašizam

Post by v_vlado 7/8/2015, 12:00

U demokratskpm svijetu uobičajeno da je uvijek netko protiv nečeg i ima pravo to pokazati u zakonskim okvirima uz nadzor organa reda...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Šokantno:čak i u Rijeci ustaški fašizam - Page 2 Empty Re: Šokantno:čak i u Rijeci ustaški fašizam

Post by Guest 7/8/2015, 12:03

v_vlado wrote:U demokratskpm svijetu uobičajeno da je uvijek netko protiv nečeg i ima pravo to pokazati u zakonskim okvirima uz nadzor organa reda...

Aha uobičajeno je da je Frljić protiv Oluje. Ali nije uobičajeno da se građani protiv njegove predstave. Znaći demokratski se dozvoljeno izražavati ako se ti s time slažeš. Ako ne onda vukovi zavijaju na mjesec.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šokantno:čak i u Rijeci ustaški fašizam - Page 2 Empty Re: Šokantno:čak i u Rijeci ustaški fašizam

Post by v_vlado 7/8/2015, 12:17

U okvirima reda i zakona bez životnih prijetnji i nasilja....samo daleko je ovo društvo do toga....prag tolerancije je vrlo nizak...titovo vrijeme jednoumlja sakriveno u hdz-u se lagamo vraća...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Šokantno:čak i u Rijeci ustaški fašizam - Page 2 Empty Re: Šokantno:čak i u Rijeci ustaški fašizam

Post by Guest 7/8/2015, 12:54

v_vlado wrote:A šta kamenjari znaju šta je umjetnost,oni tule ko vukovi i gledaju u mjesec...
Reče lopov i traktorđžija i ostade živ.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šokantno:čak i u Rijeci ustaški fašizam - Page 2 Empty Re: Šokantno:čak i u Rijeci ustaški fašizam

Post by v_vlado 7/8/2015, 12:59

Znaš etiketirat ljude i vrijeđat,smeće jedno bolesno,moralna nakazo,dabogda ti izuli cipele i nagurali smrdljive čarape u usta da začepiš....ah bogati što je živno ovaj forum...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Šokantno:čak i u Rijeci ustaški fašizam - Page 2 Empty Re: Šokantno:čak i u Rijeci ustaški fašizam

Post by Guest 7/8/2015, 13:02

v_vlado wrote:Znaš etiketirat ljude i vrijeđat,smeće jedno bolesno,moralna nakazo,dabogda ti izuli cipele i nagurali smrdljive čarape u usta da začepiš....ah bogati što je živno ovaj forum...
Nisam te etiketirao majmune nego si sam sebe tako etiketirao, zar se nisi hvalio kako su kupio ukradenu frezu vrlo povoljno, zar nisi bio traktorist na starom forumu? I gle te četničke zvizdarije ostavi za neke četničke forume a što se tiče same želje evo samo reci gdje da te nađem mamicu ti šugavu pa da mi ti to "lično" napraviš đubre četničko.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šokantno:čak i u Rijeci ustaški fašizam - Page 2 Empty Re: Šokantno:čak i u Rijeci ustaški fašizam

Post by v_vlado 7/8/2015, 13:06

A sad bi i fizički obračun,za tvoju informaciju ne mlatim invalide i slabije od sebe....aj lav ju....neka ljubav i mir prevlada,kretenu,a za tvoj info stavit ću avatar traktor ...opet i šta je najgore za tebe ,nisam srbin i veći sam hrvat od tebe,...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Šokantno:čak i u Rijeci ustaški fašizam - Page 2 Empty Re: Šokantno:čak i u Rijeci ustaški fašizam

Post by Guest 7/8/2015, 13:07

v_vlado wrote:A sad bi i fizički obračun,za tvoju informaciju ne mlatim invalide i slabije od sebe....aj lav ju....neka ljubav i mir prevlada,kretenu,a za tvoj info stavit ću avatar traktor ...opet i šta je najgore za tebe ,nisam srbin i veći sam hrvat od tebe,...


E dečko moj hočeš mlatiti mene ? Ja ću di donjeti potvrdu da sam 100 % fizički i psihički zdrav imam je sa prošlog natjecanja a kojem sam bio ?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šokantno:čak i u Rijeci ustaški fašizam - Page 2 Empty Re: Šokantno:čak i u Rijeci ustaški fašizam

Post by v_vlado 7/8/2015, 13:10

A onda si jači..svaka čast,treniraj dalje...a batina baš nisam željan....uvijek ima jači....i nisam nešto u formi,nasilnici...
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Šokantno:čak i u Rijeci ustaški fašizam - Page 2 Empty Re: Šokantno:čak i u Rijeci ustaški fašizam

Post by Guest 7/8/2015, 13:22

v_vlado wrote:A onda si jači..svaka čast,treniraj dalje...a batina baš nisam željan....uvijek ima jači....i nisam nešto u formi,nasilnici...

Ja nasilan ? Nimalo. A od takvih koji se po internetu prijete i zovu ljudi invalidima koje nikada vidjeli nisu nije izazov biti jači. Ali to nije niti bitno. Bitno je da s jedne strane pričaš o nekom zakonu i redu. A kada Frljić dovodi u pitanje legitimitet ove države. Što nije po zakonu onda je to umjetnička sloboda. A kada mu netko za to jebe majku onda je to napad. To je licemjerje. Košto sam več jednom rekao. Demokracija je sloboda govora. Ali sloboda te ne oslobađa od odgovornosti. Taj dio demokracije ljudi košto ste ti u Frljić slabo shvačate. Možeš reći što želiš ali isto tako moraš odgovarati za svoje rečenice i postupke.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šokantno:čak i u Rijeci ustaški fašizam - Page 2 Empty Re: Šokantno:čak i u Rijeci ustaški fašizam

Post by Guest 7/8/2015, 13:23

Jer vrlo lako i Armada može tvrditi da je ono bio preformans.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šokantno:čak i u Rijeci ustaški fašizam - Page 2 Empty Re: Šokantno:čak i u Rijeci ustaški fašizam

Post by Guest 7/8/2015, 13:24

v_vlado wrote:A sad bi i fizički obračun,za tvoju informaciju ne mlatim invalide i slabije od sebe....aj lav ju....neka ljubav i mir prevlada,kretenu,a za tvoj info stavit ću avatar traktor ...opet i šta je najgore za tebe ,nisam srbin i veći sam hrvat od tebe,...
Kukavica kako sam i mislio, jadna mala četkica usrala se gaće. Znaš srati virtualno no naćui se i u oči to nekom reći  tu se rogovi uvlače i postaješ pitom ko maca u bakinom krilu. Ajde prošetaj i više mi se ne obraćaj.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šokantno:čak i u Rijeci ustaški fašizam - Page 2 Empty Re: Šokantno:čak i u Rijeci ustaški fašizam

Post by v_vlado 7/8/2015, 13:29

A vid ...ne opstaju najjači nego oni koji se najbolje prilagode,aj lav ju...ej tre,jesmo aktivni,ha???
A što si me nazvo kukavica,nije lijepo i bezobrazno je....
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Šokantno:čak i u Rijeci ustaški fašizam - Page 2 Empty Re: Šokantno:čak i u Rijeci ustaški fašizam

Post by Guest 7/8/2015, 13:36

v_vlado wrote:A vid ...ne opstaju najjači nego oni koji se najbolje prilagode,aj lav ju...ej tre,jesmo aktivni,ha???
A što si me nazvo kukavica,nije lijepo i bezobrazno je....

Jedna od vrsta koja najdulje živi na zemlji je morski pas. Savršeni stroj za ubijanje koje je iznimo jak i nije se promijenio milijardama godina. Tako da opsataju najjaći a ovakvim poslovicama se slabi tješe.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šokantno:čak i u Rijeci ustaški fašizam - Page 2 Empty Re: Šokantno:čak i u Rijeci ustaški fašizam

Post by v_vlado 7/8/2015, 13:38

A uz jake mora biti i slabih jer da se uvijek traži najjači svi bi se pobili.
v_vlado
v_vlado

Posts : 3077
2015-07-28


Back to top Go down

Šokantno:čak i u Rijeci ustaški fašizam - Page 2 Empty Re: Šokantno:čak i u Rijeci ustaški fašizam

Post by zanstr 7/8/2015, 14:51

Mislim da su tu mediji odigrali veliku ulogu u nabrijavanju ljudi na taj događaj.
Od predstave u kojoj 5 žena priča svoju stranu priče koja se dogodila na dan oluje, mediji su napravili kontra oluju, pljuvanje po svetinji, veličanje srbije i slične gluposti.
Nisam siguran da je pola ovih koji su navalili na kazalište uopće znalo o čemu se radi. Da su znali, pretpostavljam da se nebi zamarali time.

_________________
'Eternal suffering awaits anyone who questions god's infinite love.' - Bill Hicks
'God gave you free will so that you have the choice to either worship him or go to hell.' - Ricky Gervais
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
'Tako i kad molite, ne budite kao licemjeri. Vole moliti stojeći u sinagogama i na raskrižjima ulica da se pokažu ljudima. Zaista, kažem vam, primili su svoju plaću.
6Ti, naprotiv, kad moliš, uđi u svoju sobu, zatvori vrata i pomoli se svomu Ocu, koji je u skrovitosti. I Otac tvoj, koji vidi u skrovitosti, uzvratit će ti.' - Isus   :rofl  
zanstr
zanstr

Posts : 1603
2014-04-30


Back to top Go down

Šokantno:čak i u Rijeci ustaški fašizam - Page 2 Empty Re: Šokantno:čak i u Rijeci ustaški fašizam

Post by Guest 7/8/2015, 14:53

Pa pošto se Frljič pljuckanjem po hrvatskoj bavi svaki dan ljudi su predpostavili.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Šokantno:čak i u Rijeci ustaški fašizam - Page 2 Empty Re: Šokantno:čak i u Rijeci ustaški fašizam

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 2 of 3 Previous  1, 2, 3  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum