ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Kandidat za predsednika Srbije, V.Rajčić

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Kandidat za predsednika Srbije, V.Rajčić Empty Kandidat za predsednika Srbije, V.Rajčić

Post by Guest 7/10/2016, 21:39

Kandidat za predsednika Srbije, V.Rajčić Vladimir-rajcic-glumac-foto-dragana-udovicic-1467919805-945251
EKSKLUZIVNO: Srbin u timu Donalda Trampa
Rođeni Pećanac, glumac iz Čikaga i kandidat za predsednika Srbije, prijatelj je senatora Majka Pensa, koji će, ako Tramp pobedi, postati potpredsednik SAD



ČIKAGO - Majk Pens, kandidat republikanaca za potpredsednika SAD i moj dobar prijatelj, bio je ubedljiv u TV duelu protiv demokrate Tim Kejna jer je poslušao i neke moje savete, kaže za Kurir Vladimir Rajčić (42), glumac i biznismen iz Čikaga, koji je najavio kandidaturu za predsednika Srbije.
(VIDEO) KAKO JE PENS VRATIO TRAMPA U IGRU: Žestok obračun u potpredsedničkoj debati!
Pens je bio ubedljiv i praktično vratio Trampa u predsedničku trku posle lošeg nastupa u prvom duelu sa Hilari Klinton.
Kandidat za predsednika Srbije, V.Rajčić Vladimir-rajcic-pec-pecanac-majk-pens-sad-predsednicki-izbori-republikanci-1475786749-1006765
Srpska veza
Rajčić, koji već 20 godina živi i radi u SAD, bio je sa Pensom i pre i posle dramatičnog suočavanja sa suparnikom Kejnom. On za naš list ekskluzivno otkriva atmosferu u štabu republikanaca.

- Pre duela sedeli smo u loži u kojoj je bio smešten Trampov i Pensov tim. Mogla se osetiti veoma smirena i pozitivna atmosfera. Rekao sam Pensu i ponovio mu nekoliko puta: „Majk, ovo je tvoje veče i tako neka bude. Nema ko da ga pokvari. Sad uživaj u svemu i srećno.“ To veče je bio raspoložen za šalu - kaže Rajčić i dodaje:
- Pens je bio veoma spreman i siguran u sebe. Nije pamtio gradivo kao Kejn, što se kasnije videlo u duelu. Kejn je previše ponavljao i upadao u reč. To govori da je pripreman kao robot koji je programiran i naučen, tako da se samo toga drži. Pens je znao protivnikove slabe tačke i na to je reagovao. Uspeo je u potpunosti da preuzme kontrolu nad Kejnovim agresivnim nastupom.

Vladimir ocenjuje da je Pens pobednik duela i da je vratio Trampa u igru posle lošeg nastupa u prvom TV duelu sa Hilari.

Krenuo u kampanju

- Nastupio je kao pravi profesionalac. Svi koji su bili prisutni, čak i glasači koji su još neopredeljeni, bili su na Pensovoj strani. I mediji su tako izveštavali. Sledeća debata je između Trampa i Hilari u nedelju, videćemo Trampa mnogo spremnijeg jer je dobio vetar u leđa i pozitivnu energiju - kaže naš sagovornik koji je nekoliko dana proveo u Trampovom taboru.

Rajčić kaže da mu je Pens, inače senator Indijane, dobar prijatelj.

- Podržava me, kao i ja njega. Pričali smo mnogo o Srbiji. Tramp je svestan koliko mu znače glasovi naših ljudi, a Pens je osetio moju iskrenost da hoću da pomognem svom narodu. Zato je stao iza mene i podržao me kao novo lice za predsedničkog kandidata u Srbiji jer veruje da ću, kao i on sa Trampom, uraditi najbolje za svoju zemlju. Ukoliko Tramp pobedi, obećao mi je da će posetiti Srbiju - poručuje Vladimir.
Vladimir Rajčić lobira za Srbiju 
OTVORIĆU SVA VRATA U SAD

Vladimir Rajčić kaže da je za Srbiju izuzetno važno lobiranje u Sjedinjenim Amreičkim Državama, naročito ono s kojim se počne na vreme.
- Tramp je okružen kvalitetnim saradnicima, a mojim prijateljima, koji će u slučaju njegove pobede voditi Ameriku. Pored Majkla Pensa, poznajem i mnogo ljudi iz vrha Republikanske stranke. Moja podrška i bliskost sa njima otvoriće Srbiji u budućnosti širom vrata. To je veoma bitno jer druge zemlje troše milione dolara za lobiranje - kaže Rajčić.

Lična karta
OD PEĆI DO ČIKAGA


Vladimir Rajčić rođen je 7. maja 1974. u Peći
Zavrœio je gimnaziju u Peći, a FPN u Beogradu
Preselio se u Čikago 1995. 
Ocenjen je Amerikankom Minervom i ima ćerku Katarinu
Vlasnik je producentske kuće „V. P. R. studio“
Glumio u filmu „Srpski ožiljci“ i serijama „Istražitelji iz Majamija“ i „Očajne domaćice“

 


PLANETA10:08, 07.10.2016
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kandidat za predsednika Srbije, V.Rajčić Empty Re: Kandidat za predsednika Srbije, V.Rajčić

Post by Guest 7/10/2016, 21:41

bice ko sa Panicem !?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Kandidat za predsednika Srbije, V.Rajčić Empty Re: Kandidat za predsednika Srbije, V.Rajčić

Post by Winter is coming 7/10/2016, 21:43

ljudi su za Trumpa,e sad za ocekivati su prljavi trikovi od strane demokrata,uglavnom jos 30 dana do izbora

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Kandidat za predsednika Srbije, V.Rajčić Empty Re: Kandidat za predsednika Srbije, V.Rajčić

Post by red wolf 7/10/2016, 21:49

Winter is coming wrote:ljudi su za Trumpa,e sad za ocekivati su prljavi trikovi od strane demokrata,uglavnom jos 30 dana do izbora
Čuj njega, ljudi su za Trumpa...hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
red wolf
red wolf

Male
Posts : 15947
2016-02-10

Lokacija: : Svemir

Back to top Go down

Kandidat za predsednika Srbije, V.Rajčić Empty Re: Kandidat za predsednika Srbije, V.Rajčić

Post by dijagram 7/10/2016, 22:03

Ja mislio nasa Rajcicka, s drvenih konstrukcija:)
dijagram
dijagram

Male
Posts : 18704
2015-08-09


Back to top Go down

Kandidat za predsednika Srbije, V.Rajčić Empty Re: Kandidat za predsednika Srbije, V.Rajčić

Post by jastreb 7/10/2016, 22:19

Preporučio bih Sribma da paze dobro na sve što dolazi sa Kosova.

jer i mi Hrvati kojima je Kosovo daleko smo se sa personama koje odatle dolaze dobro opekli.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Kandidat za predsednika Srbije, V.Rajčić Empty Re: Kandidat za predsednika Srbije, V.Rajčić

Post by Winter is coming 7/10/2016, 22:32

red wolf wrote:
Winter is coming wrote:ljudi su za Trumpa,e sad za ocekivati su prljavi trikovi od strane demokrata,uglavnom jos 30 dana do izbora
Čuj njega, ljudi su za Trumpa...hahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
osvrnuo sam se gore na onaj clanak o onom Srbinu u Trumpovoj ekipi

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Kandidat za predsednika Srbije, V.Rajčić Empty Re: Kandidat za predsednika Srbije, V.Rajčić

Post by jastreb 8/10/2016, 09:35

jastreb wrote:Preporučio bih Sribma da paze dobro na sve što dolazi sa Kosova.

jer i mi Hrvati kojima je Kosovo daleko smo se sa personama koje odatle dolaze dobro opekli.
Ovo gore sam jučer napisao pijan.

No,sad vidim da i pijan zračim njegoševskom mudrošću.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Kandidat za predsednika Srbije, V.Rajčić Empty Re: Kandidat za predsednika Srbije, V.Rajčić

Post by Winter is coming 8/10/2016, 14:06

šta si pio jadan nebio?

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Kandidat za predsednika Srbije, V.Rajčić Empty Re: Kandidat za predsednika Srbije, V.Rajčić

Post by jastreb 8/10/2016, 14:07

Winter is coming wrote:šta si pio jadan nebio?
Pifo,a kaj drugo?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Kandidat za predsednika Srbije, V.Rajčić Empty Re: Kandidat za predsednika Srbije, V.Rajčić

Post by Winter is coming 8/10/2016, 14:08

reko' da nisi mješto pivo i vino ko ja ponekad

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Kandidat za predsednika Srbije, V.Rajčić Empty Re: Kandidat za predsednika Srbije, V.Rajčić

Post by jastreb 8/10/2016, 14:09

Winter is coming wrote:reko' da nisi mješto pivo i vino ko ja ponekad
Ma ne. Gdje bi to.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Kandidat za predsednika Srbije, V.Rajčić Empty Re: Kandidat za predsednika Srbije, V.Rajčić

Post by Winter is coming 8/10/2016, 14:19

najgora je loza  pig

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Kandidat za predsednika Srbije, V.Rajčić Empty Re: Kandidat za predsednika Srbije, V.Rajčić

Post by jastreb 8/10/2016, 14:20

Winter is coming wrote:najgora je loza  pig
Lozu ja i ne smatram za rakiju,nego za špirit.

Koliko ja upažam i poimam,to kod mene piju samo neizlječivi kronikusi i pijanisti.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Kandidat za predsednika Srbije, V.Rajčić Empty Re: Kandidat za predsednika Srbije, V.Rajčić

Post by Winter is coming 8/10/2016, 14:23

najbolja je šljiiva  cat

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Kandidat za predsednika Srbije, V.Rajčić Empty Re: Kandidat za predsednika Srbije, V.Rajčić

Post by jastreb 8/10/2016, 14:28

Winter is coming wrote:najbolja je šljiiva  cat
Je ona lička,ili mehka bosanska. Ne valja ni prepeka od 40 gradi. To je isto špirit.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Kandidat za predsednika Srbije, V.Rajčić Empty Re: Kandidat za predsednika Srbije, V.Rajčić

Post by Winter is coming 8/10/2016, 14:39

neznam nisam nikad probao tu licku li lahku

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Kandidat za predsednika Srbije, V.Rajčić Empty Re: Kandidat za predsednika Srbije, V.Rajčić

Post by jastreb 8/10/2016, 14:40

Winter is coming wrote:neznam nisam nikad probao tu licku li lahku
Pa banijska ti je isto ko i bosanska. Nikakve razlike nema.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Kandidat za predsednika Srbije, V.Rajčić Empty Re: Kandidat za predsednika Srbije, V.Rajčić

Post by Winter is coming 8/10/2016, 14:44

znaci sva banijske i bosanske sljive su iste,mislim svaki covjek ih isto ispece haha

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Kandidat za predsednika Srbije, V.Rajčić Empty Re: Kandidat za predsednika Srbije, V.Rajčić

Post by jastreb 8/10/2016, 14:46

Winter is coming wrote:znaci sva banijske i bosanske sljive su iste,mislim svaki covjek ih isto ispece haha
Ne. Imaš raznih jačina. Ali mekana pitka šljiva iz oklice recimo Prijedora ili Novoga Grada je ista kao i ona iz Dobretina,Vlahovića,Selišta ili Komogovine.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Kandidat za predsednika Srbije, V.Rajčić Empty Re: Kandidat za predsednika Srbije, V.Rajčić

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum