ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Pogledajte sramotno skandiranje Hrvata i Albanaca:Cijeli stadion pjevao "Ubij Srbina"

Page 26 of 26 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26

Go down

Pogledajte sramotno skandiranje Hrvata i Albanaca:Cijeli stadion pjevao "Ubij Srbina" - Page 26 Empty Re: Pogledajte sramotno skandiranje Hrvata i Albanaca:Cijeli stadion pjevao "Ubij Srbina"

Post by Guest 8/10/2016, 22:56

kaja_333 wrote:Zameo ih Pp.
:aw :h5 :rofl :rofl :rofl :rofl :rofl

Guest
Guest


Back to top Go down

Pogledajte sramotno skandiranje Hrvata i Albanaca:Cijeli stadion pjevao "Ubij Srbina" - Page 26 Empty Re: Pogledajte sramotno skandiranje Hrvata i Albanaca:Cijeli stadion pjevao "Ubij Srbina"

Post by Guest 8/10/2016, 23:03

Hooliganjetta wrote:
jastreb wrote:
Ja sam sa svim forumskim damama u dobrim odnosima.  No nekako mi se čini da me najviše simpatizira Dudette.
Bas si mi zgodan s ovim avatarom. :loveshower
dudata i jastreb, dvije formske ispičuture :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pogledajte sramotno skandiranje Hrvata i Albanaca:Cijeli stadion pjevao "Ubij Srbina" - Page 26 Empty Re: Pogledajte sramotno skandiranje Hrvata i Albanaca:Cijeli stadion pjevao "Ubij Srbina"

Post by Guest 8/10/2016, 23:19

Hooliganjetta wrote:
jastreb wrote:
Hooliganjetta wrote:
jastreb wrote:
Ja sam sa svim forumskim damama u dobrim odnosima.  No nekako mi se čini da me najviše simpatizira Dudette.
Bas si mi zgodan s ovim avatarom. :loveshower
Eh,a da me tek vidiš bez avatara.

Pogledajte sramotno skandiranje Hrvata i Albanaca:Cijeli stadion pjevao "Ubij Srbina" - Page 26 Mysmilie_1343
Jastrebe, diko - nece nas valjda smesti zajedljivi komentari.Pogledajte sramotno skandiranje Hrvata i Albanaca:Cijeli stadion pjevao "Ubij Srbina" - Page 26 H055 greenstars Neka pati koga smeta.  confused
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pogledajte sramotno skandiranje Hrvata i Albanaca:Cijeli stadion pjevao "Ubij Srbina" - Page 26 Empty Re: Pogledajte sramotno skandiranje Hrvata i Albanaca:Cijeli stadion pjevao "Ubij Srbina"

Post by Guest 8/10/2016, 23:21

Hooliganjetta wrote:
Hooliganjetta wrote:
jastreb wrote:
Hooliganjetta wrote:
jastreb wrote:
Ja sam sa svim forumskim damama u dobrim odnosima.  No nekako mi se čini da me najviše simpatizira Dudette.
Bas si mi zgodan s ovim avatarom. :loveshower
Eh,a da me tek vidiš bez avatara.

Pogledajte sramotno skandiranje Hrvata i Albanaca:Cijeli stadion pjevao "Ubij Srbina" - Page 26 Mysmilie_1343
Jastrebe, diko - nece nas valjda smesti zajedljivi komentari.Pogledajte sramotno skandiranje Hrvata i Albanaca:Cijeli stadion pjevao "Ubij Srbina" - Page 26 H055 greenstars Neka pati koga smeta.  confused
Pa mi navijamo da ga pokidaš ko svinja masnu vreću drunken
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Pogledajte sramotno skandiranje Hrvata i Albanaca:Cijeli stadion pjevao "Ubij Srbina" - Page 26 Empty Re: Pogledajte sramotno skandiranje Hrvata i Albanaca:Cijeli stadion pjevao "Ubij Srbina"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 26 of 26 Previous  1 ... 14 ... 24, 25, 26

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum