ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Dodik: U Sarajevu je razgovarano da Arapi budu konstitutivni narod

Go down

 Dodik: U Sarajevu je razgovarano da Arapi budu konstitutivni narod Empty Dodik: U Sarajevu je razgovarano da Arapi budu konstitutivni narod

Post by RayMabus Tue 27 Sep - 6:49

Predsjednik Republike Srpske Milorad Dodik izjavio je da u Federaciji BiH ima 44.000 Arapa i da je na jednom skupu u Sarajevu nedavno razgovarano o tome da dobiju status četvrtog konstitutivnog naroda u BiH, kao Srbi, Bošnjaci i Hrvati.

Dodik je naveo da, prema podacima iz FBiH, 44.000 ljudi iz arapskog svijeta ima neki oblik imovine u FBiH, na čemu pribavljaju pravo prebivališta.

"Njihovi predstavnici su prije nekoliko sedmica u Sarajevu, vjerovatno u saradnji sa lokalnim muslimanima u Sarajevu Bakira Izetbegovića i ostalima, držali jedan panel na kojem se razgovaralo o tome da Arapi dobiju karakter konstitutivnog naroda u BiH i da se uvedu u politički sistem odlučivanja", rekao je sinoć Dodik za beogradsku Televiziju "Happy".

On je naglasio da izbjeglice iz Libije i Sirije nisu dio te priče, nego dolaze "neki drugi koji imaju nešto para", te dodao da Arapi kupuju svuda gdje postoji džamija, a njih je u BiH od kraja rata izgrađeno 1.500.

Kao primjer Dodik je naveo da su Srbi, koji imaju kuće oko džamije u Trnovu u centru grada, spremni da ih prodaju.


http://www.klix.ba/vijesti/bih/dodik-u-sarajevu-je-razgovarano-da-arapi-budu-konstitutivni-narod/160927007
RayMabus
RayMabus

Posts : 175456
2014-04-11


Back to top Go down

 Dodik: U Sarajevu je razgovarano da Arapi budu konstitutivni narod Empty Re: Dodik: U Sarajevu je razgovarano da Arapi budu konstitutivni narod

Post by jastreb Tue 27 Sep - 6:50

Ovo je točno. O ovome sam nedavno pisao. Plan je u BIH naseliti oko 500.000 Arapa i drugih Azijata.
jastreb
jastreb

Posts : 34045
2014-04-22


Back to top Go down

 Dodik: U Sarajevu je razgovarano da Arapi budu konstitutivni narod Empty Re: Dodik: U Sarajevu je razgovarano da Arapi budu konstitutivni narod

Post by RayMabus Tue 27 Sep - 6:52

Da al sad ide nowi referendum :


Dodik priprema novi referendum ; O ulasku u NATO


Dodik je moj najweči ustaša 21 wijeka ....ko da mene sluša.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175456
2014-04-11


Back to top Go down

 Dodik: U Sarajevu je razgovarano da Arapi budu konstitutivni narod Empty Re: Dodik: U Sarajevu je razgovarano da Arapi budu konstitutivni narod

Post by prckov Tue 27 Sep - 6:57

kako ono vi velite....trpaj :^0

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34057
2014-04-18


Back to top Go down

 Dodik: U Sarajevu je razgovarano da Arapi budu konstitutivni narod Empty Re: Dodik: U Sarajevu je razgovarano da Arapi budu konstitutivni narod

Post by RayMabus Tue 27 Sep - 6:58

Lijepo če Srbi u BiH na nowi referendum NE NATO i odheb Turska i Amerika a onda EUFOR a Njemačka i Franćuska swe antislamski raspoloženije i eto kao to može.

Ko da je mene pitao.

MIslim da će Hr i owaj referendum prespawati.

lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 175456
2014-04-11


Back to top Go down

 Dodik: U Sarajevu je razgovarano da Arapi budu konstitutivni narod Empty Re: Dodik: U Sarajevu je razgovarano da Arapi budu konstitutivni narod

Post by Guest Tue 27 Sep - 7:26

sve je moguce,
ako se IS nazlije, 
moze da zahteva od amera
da se srpska ponisti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Dodik: U Sarajevu je razgovarano da Arapi budu konstitutivni narod Empty Re: Dodik: U Sarajevu je razgovarano da Arapi budu konstitutivni narod

Post by Guest Tue 27 Sep - 7:28

da je politka srba i hrvata  drugacija
ko zna, mozda bi na z.balkanu bilo 
drugacije. sigurno !
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Dodik: U Sarajevu je razgovarano da Arapi budu konstitutivni narod Empty Re: Dodik: U Sarajevu je razgovarano da Arapi budu konstitutivni narod

Post by crvenkasti Tue 27 Sep - 7:43

Ne znamo sad što nam je gore, imati u mekom trbuhu Hrvatske Republiku Srpsku ili Islamsku državu punu Arapa.

Gore je imati Arape, ali jebiga sad...
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28715
2014-04-17


Back to top Go down

 Dodik: U Sarajevu je razgovarano da Arapi budu konstitutivni narod Empty Re: Dodik: U Sarajevu je razgovarano da Arapi budu konstitutivni narod

Post by RayMabus Tue 27 Sep - 7:47

Pa u swakom slućaju ako owi budu imali referendum protiw NATOa tj Turske i Amerike to je dobro čim je Turska dobila nogu od tamo a Amerika uwijek može preko eu snaga indirektno dijelowat u BiH.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175456
2014-04-11


Back to top Go down

 Dodik: U Sarajevu je razgovarano da Arapi budu konstitutivni narod Empty Re: Dodik: U Sarajevu je razgovarano da Arapi budu konstitutivni narod

Post by RayMabus Tue 27 Sep - 7:54

No generalno ne treba se zawarawati ....owaj gubitak ili trgowinu Turskoj treba nadomjestit ....nečim ....npr wojska Kosowa i Kosowo u NATO.





Šta se Hr tiče može .....dogoworeno.
RayMabus
RayMabus

Posts : 175456
2014-04-11


Back to top Go down

 Dodik: U Sarajevu je razgovarano da Arapi budu konstitutivni narod Empty Re: Dodik: U Sarajevu je razgovarano da Arapi budu konstitutivni narod

Post by Guest Tue 27 Sep - 8:42

jastreb wrote:Ovo je točno. O ovome sam nedavno pisao. Plan je u BIH naseliti oko 500.000 Arapa i drugih Azijata.
Pa ovih 44 k to napravi za 3-4 godine. Prirast im je mašala. Nitko ne dela, nego se sam razmnožavaju.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

 Dodik: U Sarajevu je razgovarano da Arapi budu konstitutivni narod Empty Re: Dodik: U Sarajevu je razgovarano da Arapi budu konstitutivni narod

Post by omni Tue 27 Sep - 9:04

Eva wrote:
jastreb wrote:Ovo je točno. O ovome sam nedavno pisao. Plan je u BIH naseliti oko 500.000 Arapa i drugih Azijata.
Pa ovih 44 k to napravi za 3-4 godine. Prirast im je mašala. Nitko ne dela, nego se sam razmnožavaju.
Sto vrijedi, kad nestane resursa kolju se za komad kruha. Sva im je filozofija postojanja klanje drugih ili subrace.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

 Dodik: U Sarajevu je razgovarano da Arapi budu konstitutivni narod Empty Re: Dodik: U Sarajevu je razgovarano da Arapi budu konstitutivni narod

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum