ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!?

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!? - Page 3 Empty Re: Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!?

Post by RayMabus 26/9/2016, 13:20

Drugi swijetski rat nije bio mali događaj. Njemačka tehnologija dijelom swoj napredak tada zahwaljuje wezi njihowih stručnjaka s jednom malom grupom wanzemaljača. Hitler i Ewa Braun su oteti i psihološki proučawani al su relatiwno brzo umrli. Te wanzemaljče je zanimao njegow psiho profil jer je lik bio teški psihopata.

RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!? - Page 3 Empty Re: Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!?

Post by udba 26/9/2016, 13:21

marcellus wrote:
udba wrote:Tako se pričalo i za Elvisa i Bruce Leeja. Tu su negdje, među nama. Na nebu sada Elvis pokazuje Hitleru akorde na gitari, skupa nabadaju
"its now or never, arbeit macht frei, kiss me my darling, because sieg heil", a oko njih Bruce trenira high kick, i svi zajedno čekaju Godota (Manolića)


i za merlinku. Bilo bi cool da je ona živa. Opet, s druge strane, imala bi jedno 8 banki
Sveti Vranjo daćemo ti pinku
uzmi Taritaš, a vrati nam Merlinku.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!? - Page 3 Empty Re: Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!?

Post by mutava baštarda 26/9/2016, 13:21

Eva wrote:
mutava baštarda wrote:
jastreb wrote:
mutava baštarda wrote:
kolerik wrote:U konacnici, Goebbels se poveo za Hitlerovim primjerom, ubio se sa cijelom obitelji, zenom i djecom, 7 komada.

Sve su to oborive stvari, sve se moze namjestiti, ali meni Hitler ipak izgleda kao tip koji bi se prije ubio i dao spaliti nego pobjegao...

Moje misljenje, neka ekshumiraju toga u Argentini, pa da vidimo. :)
Zar nije bila neka analiza hićine lubanje gdje je ispalo da je ženska
Nisam čuo za to,ali sam čitao kako se u Moskvi čuva(sad ćeš misliti da se zajebavam) Hitlerovo jajce.
Da ne bi Merkelica zatražila da ga izruče da dovrši posao, spali ga plinom iz LNGterminala...
NIje to Hitlerovo jaje nego Fabergeovo.
Nije jaje nego jajce :)

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!? - Page 3 Empty Re: Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!?

Post by RayMabus 26/9/2016, 13:22

RayMabus wrote:Drugi swijetski rat nije bio mali događaj. Njemačka tehnologija dijelom swoj napredak tada zahwaljuje wezi njihowih stručnjaka s jednom malom grupom wanzemaljača. Hitler i Ewa Braun su oteti i psihološki proučawani al su relatiwno brzo umrli. Te wanzemaljče je zanimao njegow psiho profil jer je lik bio teški psihopata.
Zato sam wam i rekao da tko god twrdi da je negdje našao njegowe kosti na owoj planeti da LAŽE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!? - Page 3 Empty Re: Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!?

Post by udba 26/9/2016, 13:25

RayMabus wrote:
RayMabus wrote:Drugi swijetski rat nije bio mali događaj. Njemačka tehnologija dijelom swoj napredak tada zahwaljuje wezi njihowih stručnjaka s jednom malom grupom wanzemaljača. Hitler i Ewa Braun su oteti i psihološki proučawani al su relatiwno brzo umrli. Te wanzemaljče je zanimao njegow psiho profil jer je lik bio teški psihopata.
Zato sam wam i rekao da tko god twrdi da je negdje našao njegowe kosti na owoj planeti da LAŽE.
Deder, prokomentiraj Evu Braun, vidiš ti šta je bila žena, i antiemancipacija. Cijeli život je bila vjerna svom čoeku i za nagradu je dobila metak u čelo, i još je bila presretna. Ti svoju malo priljepio od zid, pa tužaba ko sa Slovencima.
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!? - Page 3 Empty Re: Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!?

Post by RayMabus 26/9/2016, 13:26

Ewa Braun je obična kurtizana.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!? - Page 3 Empty Re: Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!?

Post by jastreb 26/9/2016, 13:27

RayMabus wrote:Ewa Braun je obična kurtizana.
Ne nužno. Neki su pričali kako su i ona i Dolfi bili potpuno aseksualni.

Oni su bili zaokupljeni "nijemstvom" zbog kojeg su i svoj seksualni život potpuno zanemarili.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!? - Page 3 Empty Re: Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!?

Post by RayMabus 26/9/2016, 13:28

jastreb wrote:
RayMabus wrote:Ewa Braun je obična kurtizana.
Ne nužno. Neki su pričali kako su i ona i Dolfi bili potpuno aseksualni.

Oni su bili zaokupljeni "nijemstvom" zbog kojeg su i svoj seksualni život potpuno zanemarili.
Htjea sam ti reč samo da je nebitna powijesna osoba. To je bila poanta priče. Obična kurtizana = nitko i ništa.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!? - Page 3 Empty Re: Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!?

Post by udba 26/9/2016, 13:29

RayMabus wrote:Ewa Braun je obična kurtizana.
ja mislio da ćeš ti to malo nahvaliti, pazi, on nije nju tražio da mu skuva nešt, donese litru brlje iz sela, pristavi kafu, nego je reko, de se okreni i naguzi, danas je petak dan za metak, ona se poveselila i dobije kuglu 9 mm.
Ti svoju malo pomilovo bekhendom pa ti popila krv, vidi se di si i šta si, u odjelu dvije sobe do mene u Vrapču.

_________________
Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!? - Page 3 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!? - Page 3 Empty Re: Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!?

Post by jastreb 26/9/2016, 13:30

udba wrote:
RayMabus wrote:Ewa Braun je obična kurtizana.
ja mislio da ćeš ti to malo nahvaliti, pazi, on nije nju tražio da mu skuva nešt, donese litru brlje iz sela, pristavi kafu, nego je reko, de se okreni i naguzi, danas je petak dan za metak, ona se poveselila i dobije kuglu 9 mm.
Ti svoju malo pomilovo bekhendom pa ti popila krv, vidi se di si i šta si, u odjelu dvije sobe do mene u Vrapču.
Jel Ezek blizu?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!? - Page 3 Empty Re: Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!?

Post by Guest 26/9/2016, 13:30

Pogledajte predstavu Eva Braun, tj. monodramu s Darijom Lorenci. Odlična je.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!? - Page 3 Empty Re: Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!?

Post by Guest 26/9/2016, 13:30

jastreb wrote:
RayMabus wrote:Ewa Braun je obična kurtizana.
Ne nužno. Neki su pričali kako su i ona i Dolfi bili potpuno aseksualni.

Oni su bili zaokupljeni "nijemstvom" zbog kojeg su i svoj seksualni život potpuno zanemarili.

Da su se malo vise jebavali mozda bi par miliona ljudi vise prezivjelo drugi svjetski.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!? - Page 3 Empty Re: Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!?

Post by RayMabus 26/9/2016, 13:33

Ne priča mi se o owoj temi. Izašao sam malo iz tih priča wanzemaljči i to pošto widim šta se dešawa u bližoj budučnosti owe planete : emaničipačija , bijela kuga , nawala imigranata ww3.

Moj upis je čisto bio da nelutate bespučima izmišljenih wijesti jer ljudi u nedostatku informačija izmišljaju iste.

Nema kostiju Hitlera na owoj planeti.

Ok.


Tko wam to twrdi laže ...swijesno ili neswijesno , namjerno ili nenamjerno ....al to je LAŽ.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!? - Page 3 Empty Re: Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!?

Post by jastreb 26/9/2016, 13:33

MaximusDecimusMiridije wrote:
jastreb wrote:
RayMabus wrote:Ewa Braun je obična kurtizana.
Ne nužno. Neki su pričali kako su i ona i Dolfi bili potpuno aseksualni.

Oni su bili zaokupljeni "nijemstvom" zbog kojeg su i svoj seksualni život potpuno zanemarili.

Da su se malo vise jebavali mozda bi par miliona ljudi vise prezivjelo drugi svjetski.
 Ma. Ewa uopće i nije neka.

Mussolini je imao puno bolji ukus.


Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!? - Page 3 569595_krop_ff
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!? - Page 3 Empty Re: Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!?

Post by Guest 26/9/2016, 13:33

MaximusDecimusMiridije wrote:
jastreb wrote:
RayMabus wrote:Ewa Braun je obična kurtizana.
Ne nužno. Neki su pričali kako su i ona i Dolfi bili potpuno aseksualni.

Oni su bili zaokupljeni "nijemstvom" zbog kojeg su i svoj seksualni život potpuno zanemarili.

Da su se malo vise jebavali mozda bi par miliona ljudi vise prezivjelo drugi svjetski.
ON je imal samo jedno jaje a i to ni delalo kak treba.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!? - Page 3 Empty Re: Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!?

Post by michaellcmacha 26/9/2016, 13:34

udba wrote:Ne samo to, nego pred kraj je bio teški junkie. Znaš ti koji je to stres vodit svjetski rat? Nije to ko vodit kiosk s novinama, možda Mamić i Bandić znaju koji je to pritisak i čime se ublažuje.
Tako da, sve da je i osto živ prije bi ga našli u Meksiku ili Zrću nego u Argentini.
to se upravo i povezuje sa parkinsonovom bolešću jer se tada smatralo da simpatomimetici u koje spada i amfetamin daju neki vid pozitivnog učinka u liječenju parkinsa....

_________________
https://i.servimg.com/u/f25/20/30/76/79/flag-k10.jpg

"Snažni su duhom, njihova je vojska ustrajna jer brani svoju DOMOVINU" 
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!? - Page 3 Empty Re: Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!?

Post by provocator 26/9/2016, 13:34

Hitlerov grob su našli... da ga je sredio Tito onda ne bi... Kao što ni Dražin ne mogu naći.

_________________
Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!? - Page 3 Animated-flag-image-0024
provocator
provocator

Male
Posts : 5404
2015-08-11


Back to top Go down

Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!? - Page 3 Empty Re: Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!?

Post by udba 26/9/2016, 13:36

RayMabus wrote:Ne priča mi se o owoj temi. Izašao sam malo..
Kako tebe nikad ne ulove na porti, ja čim krenem odmah parangal i ribarska mreža sa stropa padnu pa ide košulja s dugmići na leđa, ti i Ezek znate foru, ne bi rekli drugu svome..

_________________
Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!? - Page 3 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!? - Page 3 Empty Re: Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!?

Post by dzango 26/9/2016, 13:38

udba wrote:
RayMabus wrote:Ewa Braun je obična kurtizana.
ja mislio da ćeš ti to malo nahvaliti, pazi, on nije nju tražio da mu skuva nešt, donese litru brlje iz sela, pristavi kafu, nego je reko, de se okreni i naguzi, danas je petak dan za metak, ona se poveselila i dobije kuglu 9 mm.
Ti svoju malo pomilovo bekhendom pa ti popila krv, vidi se di si i šta si, u odjelu dvije sobe do mene u Vrapču.
Jebiga kad mu je lekar bio veterinar. A radio ga je samo tako. Čas za dizanje, čas za spuštanje.

_________________
Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!? - Page 3 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!? - Page 3 Empty Re: Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!?

Post by jastreb 26/9/2016, 13:39

udba wrote:
RayMabus wrote:Ne priča mi se o owoj temi. Izašao sam malo..
Kako tebe nikad ne ulove na porti, ja čim krenem odmah parangal i ribarska mreža sa stropa padnu pa ide košulja s dugmići na leđa, ti i Ezek znate foru, ne bi rekli drugu svome..
A Iknar?
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!? - Page 3 Empty Re: Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!?

Post by RayMabus 26/9/2016, 13:42

Ne nasjedajte na swakakwe senzačionalističke naslowe a jedan od tih je i owaj.

Ne morate mi wjerowati al ako budete pa shwatite da njegowih fizičkih kostiju nema na planeti onda čete owakwe senzačionalističke gluposti ismijati.

KRAJ PRIČE.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!? - Page 3 Empty Re: Nađen Hitlerov grob - Umro u 95. godini!?

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum