ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Preokret: Amerikanci sa dronom i Hellfire projektilom napali humanitarni konvoj

Go down

Preokret: Amerikanci sa dronom i Hellfire projektilom napali humanitarni konvoj Empty Preokret: Amerikanci sa dronom i Hellfire projektilom napali humanitarni konvoj

Post by Kermit 24/9/2016, 15:28

http://www.zerohedge.com/news/2016-09-23/caught-tape-did-us-target-syrian-aid-convoy-hellfire-missile
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Preokret: Amerikanci sa dronom i Hellfire projektilom napali humanitarni konvoj Empty Re: Preokret: Amerikanci sa dronom i Hellfire projektilom napali humanitarni konvoj

Post by Guest 24/9/2016, 15:36

a rusi tvrde da je bio konvoj oružja, a sada je humanitarni konvoj..

pogleda sam video , nevidi se ništa

puno su veće sranje Rusi napravili jučer u Alepu, sravnili su cijeli kvart sa zemljom, izvlače još ženu i dicu iz ruševina, zanimljivo čak niti zapadni mediji o tome ništa ne pišu, nego sa ovim konvojem gdje su u jednom sanduku bili krumpiri a u drugom rakete
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Preokret: Amerikanci sa dronom i Hellfire projektilom napali humanitarni konvoj Empty Re: Preokret: Amerikanci sa dronom i Hellfire projektilom napali humanitarni konvoj

Post by Kermit 24/9/2016, 15:49

dva brata wrote:a rusi tvrde da je bio konvoj oružja, a sada je humanitarni konvoj..

pogleda sam video , nevidi se ništa

puno su veće sranje Rusi napravili jučer u Alepu, sravnili su cijeli kvart sa zemljom, izvlače još ženu i dicu iz ruševina, zanimljivo čak niti zapadni mediji o tome ništa ne pišu, nego sa ovim konvojem gdje su u jednom sanduku bili krumpiri a u drugom rakete
Nikakvo sranje, sa pacovima i kanibalima nema pregovaranja, osim toga gdje vidim Bijele kacige koje su civilno krivo Nusre fornte odmah mi je jasno sve...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Preokret: Amerikanci sa dronom i Hellfire projektilom napali humanitarni konvoj Empty Re: Preokret: Amerikanci sa dronom i Hellfire projektilom napali humanitarni konvoj

Post by Guest 24/9/2016, 15:51

pa stavio sam jučer videa i slike ruskom bombardiranja alepa.. uglavnom iz ruševina izvlače dicu od par godina.. moožda je u nekoj od tih zgrada bio jedan nusra terorist, ali sravne cilu zgradu i pobiju još 30 stanara , najviše djece(radi visokog nataliteta ovi su većina populacije)..

zanimljivo zapad koji kmeči na svaki kurac, ovo nigdje nije ispratio
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Preokret: Amerikanci sa dronom i Hellfire projektilom napali humanitarni konvoj Empty Re: Preokret: Amerikanci sa dronom i Hellfire projektilom napali humanitarni konvoj

Post by Kermit 24/9/2016, 15:54

dva brata wrote:pa stavio sam jučer videa i slike ruskom bombardiranja alepa.. uglavnom iz ruševina izvlače dicu od par godina.. moožda je u nekoj od tih zgrada bio jedan nusra terorist, ali sravne cilu zgradu i pobiju još 30 stanara , najviše djece(radi visokog nataliteta ovi su većina populacije)..

zanimljivo zapad koji kmeči na svaki kurac, ovo nigdje nije ispratio
pa izvor informacija su Zinki glavosječe i Armija Pacova + WH, ne baš pouzdano, osim toga kad smo kod bombi SAD-e sa trabantima bombardira od sredine 60-tih tako da im nije uputno o tome previše potezati...
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Preokret: Amerikanci sa dronom i Hellfire projektilom napali humanitarni konvoj Empty Re: Preokret: Amerikanci sa dronom i Hellfire projektilom napali humanitarni konvoj

Post by Kermit 24/9/2016, 15:54

Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Preokret: Amerikanci sa dronom i Hellfire projektilom napali humanitarni konvoj Empty Re: Preokret: Amerikanci sa dronom i Hellfire projektilom napali humanitarni konvoj

Post by Kermit 24/9/2016, 15:54

http://21stcenturywire.com/2016/09/24/syria-white-helmets-staged-russian-bombing-scene-near-aleppo-lapped-up-by-mainstream-media/

[size=30]Syria: White Helmets Staged ‘Russian Bombing’ Scene Near Aleppo, Lapped-up By Mainstream Media[/size]
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Preokret: Amerikanci sa dronom i Hellfire projektilom napali humanitarni konvoj Empty Re: Preokret: Amerikanci sa dronom i Hellfire projektilom napali humanitarni konvoj

Post by Yehudi 24/9/2016, 17:23

dva brata wrote:pa stavio sam jučer videa i slike ruskom bombardiranja alepa.. uglavnom iz ruševina izvlače dicu od par godina.. moožda je u nekoj od tih zgrada bio jedan nusra terorist, ali sravne cilu zgradu i pobiju još 30 stanara , najviše djece(radi visokog nataliteta ovi su većina populacije)..

zanimljivo zapad koji kmeči na svaki kurac, ovo nigdje nije ispratio

 " U istočnom Aleppo, gdje živi oko 220 000 ljudi, mnogi od njih su pripadnici militantnih skupina i teroristi i njihove obitelji,


 dok u zapadnom Aleppu živi rijetko spomenutih oko 1,5 milijuna civila

U prva dva tjedna kolovoza su teroristi iz istočnog Aleppa ubili 143 civila u zapadnom dijelu grada, uključujući 54 djeteta i 23 žene.


Ovu je informaciju Vanessi Beeley, tijekom njezinog putovanja u zapadnom Aleppu, 14. kolovoza potvrdio dr. Zahar Buttal, direktor Alepskog liječničkog zbora.

Ako pogledate BBC, CNN, New York Times, Washington Post, Al Jazeeru i druge, uvjerit ćete se da je fotograf "prašnjavog dječaka Omrana" čovjek


imena Mahmud Raslan, koji sebe opisuje kao "aktivista i fotoreportera". 


No, Mahmud Raslan je simpatizer terorista, među kojima i koljača skupine Noureddin Al-Zenki, odgovorne za odrubljivanje glave malom "palestincu"  Abdullahu Issi ( 12 )

Mahmud Raslan, koji je bio prisutan pri klanju malog " palestinca ", nakon slanja svojim zapadnim sponzorima fotografije malog prašnjavog Omrana, izjavio je:


"Suze su mi počele teći kad sam snimio fotografiju. To nije prvi put da sam plakao. Plakao sam toliko puta dok sam snimao ranjenu djecu. 


Ja uvijek plačem. Mi ratne fotografi uvijek plačemo."


------------------------------------------------------------------------


  Evo uz neke istinite  podatke  opisan je i  " novinar " kakvima ti daješ povjerenje


E sada se opet postavlja isto pitanje jesi li ti samo željan paznje pa trolaš konstantno ili nešto ozbiljno  nije u redu sa tobom
Yehudi
Yehudi

Posts : 14715
2014-04-20


Back to top Go down

Preokret: Amerikanci sa dronom i Hellfire projektilom napali humanitarni konvoj Empty Re: Preokret: Amerikanci sa dronom i Hellfire projektilom napali humanitarni konvoj

Post by Guest 24/9/2016, 18:03

to što sam ja rekao da su rusi pobili hrpu civila u istočnom alepu, ne znači negiram činjenicu da je druga strana zlato.

kanibali kada bombardiraju djelove koje kontrola sirijska vlada koriste i kemijsko oružje.
zato ih i zovemo kanibali....

samo vaši mozgovi nemogu pojmiti da ako sam kritizirao jednu stranu radi zračnih udara gdje su pobili civile, ne znači da ću odmah stati na drugu stranu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Preokret: Amerikanci sa dronom i Hellfire projektilom napali humanitarni konvoj Empty Re: Preokret: Amerikanci sa dronom i Hellfire projektilom napali humanitarni konvoj

Post by mutava baštarda 24/9/2016, 19:26

Ameri rijetko tuku po umjerenim glavosječama. Jedino ako se radi o nekom visokom dužnosniku s liste za odstrijel
 Moguće jedino ako se radilo o autonomnoj misiji koja nije bila upoznata s transportom i da je jedan takav bio među kamionima...
Previše nategnuto....

_________________
Iduća dva tjedna su ključna
mutava baštarda
mutava baštarda

Posts : 21037
2015-09-14


Back to top Go down

Preokret: Amerikanci sa dronom i Hellfire projektilom napali humanitarni konvoj Empty Re: Preokret: Amerikanci sa dronom i Hellfire projektilom napali humanitarni konvoj

Post by Kermit 24/9/2016, 19:37

mutava baštarda wrote:Ameri rijetko tuku po umjerenim glavosječama. Jedino ako se radi o nekom visokom dužnosniku s liste za odstrijel
 Moguće jedino ako se radilo o autonomnoj misiji koja nije bila upoznata s transportom i da je jedan takav bio među kamionima...
Previše nategnuto....
false flag vidi kako pumpaju rat sa Rusijom:

[size=30]It’s Time: The [/size][size=30]US[/size][size=30] Should Create A No-Fly Zone, Deliver Aid — and Save Syria[/size]




The act of alleviating human suffering may fuel a new dynamic that ultimately begins to change the course of the war.
Just when you thought the Syrian and Russian human rights violations couldn’t get worse – isn’t chemical barrel bombing and systematic destruction of hospitals enough? – incendiary bombs are raining down on civilians in Aleppo and Idlib. Last week, 15 of Syria’s dwindling number of doctors sent President Obama abitter written denunciation: “Continued U.S. inaction to protect the civilians of Syria means that our plight is being willfully tolerated by those in the international corridors of power.” They assert, correctly, that in allowing Syria, Russia, and Iran to get away with murder, with war crimes, with “no effort on behalf of the United States to lift the siege or even use its influence to push the parties to protect civilians,” the United States is morally complicit in the worsening humanitarian catastrophe that is Syria.

 And given today’s sophisticated sanctions – a tool we had not yet honed in the 1990s – we should sanction Russia with our Middle Eastern and European coalition partners for its assistance to Assad in violating the human rights of Syrian citizens and committing war crimes.


"with our Middle Eastern coalition partners" hahaha you mean wahhabi cannibals
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Preokret: Amerikanci sa dronom i Hellfire projektilom napali humanitarni konvoj Empty Re: Preokret: Amerikanci sa dronom i Hellfire projektilom napali humanitarni konvoj

Post by Kermit 24/9/2016, 19:38

dva brata wrote:to što sam ja rekao da su rusi pobili hrpu civila u istočnom alepu, ne znači negiram činjenicu da je druga strana zlato.

kanibali kada bombardiraju djelove koje kontrola sirijska vlada koriste i kemijsko oružje.
zato ih i zovemo kanibali....

samo vaši mozgovi nemogu pojmiti da ako sam kritizirao jednu stranu radi zračnih udara gdje su pobili civile, ne znači da ću odmah stati na drugu stranu
ajde voliš umjerene kanibale rajcaš se na turbane i masovna smaknuća  heheheh
Kermit
Kermit

Female
Posts : 26479
2014-04-17


Back to top Go down

Preokret: Amerikanci sa dronom i Hellfire projektilom napali humanitarni konvoj Empty Re: Preokret: Amerikanci sa dronom i Hellfire projektilom napali humanitarni konvoj

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum