ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo - Page 3 Empty Re: Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo

Post by Guest 23/9/2016, 19:39

marcellus wrote:
deda ilerminatus wrote:
dva brata wrote:
Piše: Mate Kapović
to što je on budala ne znači da ovo što je napisao nije istina
crkva želi iz školskog sustava izbaciti ove s filozofskog s IQ 110, a ubaciti svoje debile s bogoslovnog fakulteta s IQ 80-90
haha a isti kurac od faksa jedno i drugo
na FFZG se upisuju s prosjekom ocjena iz srednje 4,09 (to je prosjek ne minimum) dakle kurac na batini od faxa a ne IQ 110
oni s IQ 110 idu na neki ozbiljan faks, pravo ili tako nešto, oni sa 120 na medicinu, strojarstvo, FER
FFZG je za one oko stotke, Bogoslovni također

a Karamarko i Hasanbegović koji su diplomirali povijest na ffzg su naravno izuzetak za tebe, na njih se tvoj negativni komentar ne odnosti?

samo oni koji eto nisu za vjeronauk, ti su ljudi izrazito glupi, jer poznato je da u akademskoj zajednici oni najpametniji i najuspješniji čvrsto vjeruju u boga, dok su ateisti uglavno budale

Guest
Guest


Back to top Go down

Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo - Page 3 Empty Re: Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo

Post by frakcija 23/9/2016, 19:42

deda ilerminatus wrote:
frakcija wrote:a u protagori su  već  ekstremno priglupi i agresivni krkani. tamo spada i onaj babomlat.

Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo - Page 3 Nasilnik-Neven-Kovacic-suspenziran-iz-laburista-zbog-diskriminirajuceg-ponasanja-i-divljackog-udaranja-dr.-Ruzice-Cavar_article

Na videosnimci se jasno vidi da taj muškarac nije ni taknuo tu stariju gospođu nego je sama pala kad je svom snagom povukla poster.

No daj još malo propagande, jer u nedostatku argumenata najbolje je potegnuti za lažima i insinuacijama
po izjavama se vidi koliko su ograničeni i neobrazovani, a po nasrtljivom i agresivnom ponašanju koliko zaslužuju metak u čelo. A ti stavi link na video koji opovrgava njegov nasrtaj na babu.

Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo - Page 3 Sekularna_junacina2
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo - Page 3 Empty Re: Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo

Post by frakcija 23/9/2016, 19:46

deda ilerminatus wrote:
marcellus wrote:
deda ilerminatus wrote:
dva brata wrote:
Piše: Mate Kapović
to što je on budala ne znači da ovo što je napisao nije istina
crkva želi iz školskog sustava izbaciti ove s filozofskog s IQ 110, a ubaciti svoje debile s bogoslovnog fakulteta s IQ 80-90
haha a isti kurac od faksa jedno i drugo
na FFZG se upisuju s prosjekom ocjena iz srednje 4,09 (to je prosjek ne minimum) dakle kurac na batini od faxa a ne IQ 110
oni s IQ 110 idu na neki ozbiljan faks, pravo ili tako nešto, oni sa 120 na medicinu, strojarstvo, FER
FFZG je za one oko stotke, Bogoslovni također

a Karamarko i Hasanbegović koji su diplomirali povijest na ffzg su naravno izuzetak za tebe, na njih se tvoj negativni komentar ne odnosti?

samo oni koji eto nisu za vjeronauk, ti su ljudi izrazito glupi, jer poznato je da u akademskoj zajednici oni najpametniji i najuspješniji čvrsto vjeruju u boga, dok su ateisti uglavno budale
pouznato je da si ti uvjeren da si jako pametan.. možda i jesi..ali je razvidno da si jako neobrazovan i neupućen..tome smo svakodnevno svjedoci...kud si se baš ti našao da se svako malo za obrazovanje i IQ laćaš? daj pogledaj se bogati. :)
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo - Page 3 Empty Re: Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo

Post by Guest 23/9/2016, 19:47

frakcija wrote:
po izjavama se vidi koliko su ograničeni i neobrazovani, a po nasrtljivom i agresivnom ponašanju koliko zaslužuju metak u čelo.
dobro, onda zaslužuju metak u čelo Basketball
frakcija wrote:
A ti stavi link na video koji opovrgava njegov nasrtaj na babu.
margaritas ante porcos
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo - Page 3 Empty Re: Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo

Post by neva 23/9/2016, 20:10

frakcija wrote:po izjavama se vidi koliko su ograničeni i neobrazovani, a po nasrtljivom i agresivnom ponašanju koliko zaslužuju metak u čelo.
jedan iz stranke Laburista je bio nasrtljiv i agresivan, pa zato treba poubijati sve?
lijep primjer 'milosrdnih' i 'mislećih' katolika :D
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo - Page 3 Empty Re: Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo

Post by Guest 23/9/2016, 20:15

Neve wrote:
frakcija wrote:po izjavama se vidi koliko su ograničeni i neobrazovani, a po nasrtljivom i agresivnom ponašanju koliko zaslužuju metak u čelo.
jedan iz stranke Laburista je bio nasrtljiv i agresivan, pa zato treba poubijati sve?
lijep primjer 'milosrdnih' i 'mislećih' katolika :D
ne sve, samo one nasrtljive i agresivne koji ruse siledzijski starice na tlo.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo - Page 3 Empty Re: Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo

Post by neva 23/9/2016, 20:18

kolerik wrote:ne sve, samo one nasrtljive i agresivne koji ruse siledzijski starice na tlo.
ok, ti ne bi pobio sve.. hajde bar nešto :D
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo - Page 3 Empty Re: Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo

Post by frakcija 23/9/2016, 20:19

Neve wrote:
frakcija wrote:po izjavama se vidi koliko su ograničeni i neobrazovani, a po nasrtljivom i agresivnom ponašanju koliko zaslužuju metak u čelo.
jedan iz stranke Laburista je bio nasrtljiv i agresivan, pa zato treba poubijati sve?
lijep primjer 'milosrdnih' i 'mislećih' katolika :D
ja nisam više iz redova milosrdnih po vokaciji, nego iz redova biča božijega. i nije to jedini jebivjetar iz protagore koji je sumanut i agresivan. ovim činom ne branim bogomolje, ni crkvu, ni vatikanske ugovore, nego se obračunavam sa još degeneričnijima.
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo - Page 3 Empty Re: Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo

Post by neva 23/9/2016, 20:26

frakcija wrote:ja nisam više iz redova milosrdnih po vokaciji, nego iz redova biča božijega. i nije to jedini jebivjetar iz protagore koji je sumanut i agresivan. ovim činom ne branim bogomolje, ni crkvu, ni vatikanske ugovore, nego se obračunavam sa još  degeneričnijima.
koja od Zapovijedi ili doktrina u KKC daje vjernicima naputak i ovlasti biča božjeg? također mislim da bi oni iz Protagore za vjernike rekli da su primitivni, neobrazovani i agresivni degenerici s kojima treba obračunati
s fanaticima bilo koje vjere i ideologije nikad na zelenu granu, njima je eliminacija metkom u čelo omiljeni izbor
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo - Page 3 Empty Re: Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo

Post by frakcija 23/9/2016, 20:28

Neve wrote:
frakcija wrote:ja nisam više iz redova milosrdnih po vokaciji, nego iz redova biča božijega. i nije to jedini jebivjetar iz protagore koji je sumanut i agresivan. ovim činom ne branim bogomolje, ni crkvu, ni vatikanske ugovore, nego se obračunavam sa još  degeneričnijima.
koja od Zapovijedi ili doktrina u KKC daje vjernicima naputak i ovlasti biča božjeg? također mislim da bi oni iz Protagore za vjernike rekli da su primitivni, neobrazovani i agresivni degenerici s kojima treba obračunati
s fanaticima bilo koje vjere i ideologije nikad na zelenu granu, njima je eliminacija metkom u čelo omiljeni izbor
tako je, a ja sam jedna od onih koji će im se naebat mamice ako ustreba. ti se ne trebaš uopće miješat.
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo - Page 3 Empty Re: Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo

Post by Guest 23/9/2016, 20:29

frakcija wrote:
Neve wrote:
frakcija wrote:po izjavama se vidi koliko su ograničeni i neobrazovani, a po nasrtljivom i agresivnom ponašanju koliko zaslužuju metak u čelo.
jedan iz stranke Laburista je bio nasrtljiv i agresivan, pa zato treba poubijati sve?
lijep primjer 'milosrdnih' i 'mislećih' katolika :D
ja nisam više iz redova milosrdnih po vokaciji, nego iz redova biča božijega. i nije to jedini jebivjetar iz protagore koji je sumanut i agresivan. ovim činom ne branim bogomolje, ni crkvu, ni vatikanske ugovore, nego se obračunavam sa još  degeneričnijima.

po čemu je agresivan?
imali su prijavljen skup i nisu drugim građanima smetali pri prolazu

došla je nezadovoljna bakica koja je prije toga u crkvi molila krunicu pa im počela čupati poster i pritom pala
to što čovjek ima ljutit izraz lica, jer ga smeta što mu neka vjernica čupa plakat ne znači da je agresivan niti da je išta agresivno napravio

naravno zatucanim vjernicima istina i činjenice ne znači ništa, on je agresivan jer se ljuti, a baba koja čupa plakat i sama padne nije agresivna nego žrtva

svima koji su protiv Kristovog mira i ljubavi u svijetu treba metak u čelo, kako kaže neagresivna i miroljubiva frakcija, koja je očito u menopauzi
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo - Page 3 Empty Re: Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo

Post by Guest 23/9/2016, 20:31

kolerik wrote:
Neve wrote:
frakcija wrote:po izjavama se vidi koliko su ograničeni i neobrazovani, a po nasrtljivom i agresivnom ponašanju koliko zaslužuju metak u čelo.
jedan iz stranke Laburista je bio nasrtljiv i agresivan, pa zato treba poubijati sve?
lijep primjer 'milosrdnih' i 'mislećih' katolika :D
ne sve, samo one nasrtljive i agresivne koji ruse siledzijski starice na tlo.

Prirodno naravno. I to je sasvim normalno za reci. Ali ja garantiram da jedno dvije trecine ljudi koji bi napisali upravo to iz tog razloga na ovoj temi. Bi imalo potpuno drukciji stav da je situacija prosvjeda i aktera politicki zarotirana.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo - Page 3 Empty Re: Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo

Post by frakcija 23/9/2016, 20:33

deda ilerminatus wrote:
frakcija wrote:
Neve wrote:
frakcija wrote:po izjavama se vidi koliko su ograničeni i neobrazovani, a po nasrtljivom i agresivnom ponašanju koliko zaslužuju metak u čelo.
jedan iz stranke Laburista je bio nasrtljiv i agresivan, pa zato treba poubijati sve?
lijep primjer 'milosrdnih' i 'mislećih' katolika :D
ja nisam više iz redova milosrdnih po vokaciji, nego iz redova biča božijega. i nije to jedini jebivjetar iz protagore koji je sumanut i agresivan. ovim činom ne branim bogomolje, ni crkvu, ni vatikanske ugovore, nego se obračunavam sa još  degeneričnijima.

po čemu je agresivan?
imali su prijavljen skup i nisu drugim građanima smetali pri prolazu

došla je nezadovoljna bakica koja je prije toga u crkvi molila krunicu pa im počela čupati poster i pritom pala
to što čovjek ima ljutit izraz lica, jer ga smeta što mu neka vjernica čupa plakat ne znači da je agresivan niti da je išta agresivno napravio

naravno zatucanim vjernicima istina i činjenice ne znači ništa, on je agresivan jer se ljuti, a baba koja čupa plakat i sama padne nije agresivna nego žrtva

svima koji su protiv Kristovog mira i ljubavi u svijetu treba metak u čelo, kako kaže neagresivna i miroljubiva frakcija, koja je očito u menopauzi
baba je pala jer ju je dasa odgurnuo.. o kakvoj ti konkretnoj činjenici ovdje raspravljaš uopće, ili opet kenjaš uopćeno po nadahnuću? crkva nema puno veze sa kristovim naukom, a i sam nauk poučava nežidove pokornosti židovima..
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo - Page 3 Empty Re: Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo

Post by neva 23/9/2016, 20:36

mislim da je malo naivna tvrdnja kako ne postoji plan i cilj Crkve u guranju spajanja Bogoslovnog i FFZ-a iz kojeg izlaze profesori i ulaze u javni obrazovni sustav

veliki naučitelj Crkve, Toma Akvinski odavno je definirao priroritete i odnose u obrazovanju koje Crkva slijedi, a to je da su znanosti samo ancilla theologiae, tj. da su dobre samo ako su sluškinje vjere, ako ne proturječe i podržavaju
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo - Page 3 Empty Re: Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo

Post by Guest 23/9/2016, 20:44

To sam i ja reko. Mislim ovaj gornji dio.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo - Page 3 Empty Re: Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo

Post by Trinity 23/9/2016, 20:46

frakcija wrote:
Neve wrote:
frakcija wrote:ja nisam više iz redova milosrdnih po vokaciji, nego iz redova biča božijega. i nije to jedini jebivjetar iz protagore koji je sumanut i agresivan. ovim činom ne branim bogomolje, ni crkvu, ni vatikanske ugovore, nego se obračunavam sa još  degeneričnijima.
koja od Zapovijedi ili doktrina u KKC daje vjernicima naputak i ovlasti biča božjeg? također mislim da bi oni iz Protagore za vjernike rekli da su primitivni, neobrazovani i agresivni degenerici s kojima treba obračunati
s fanaticima bilo koje vjere i ideologije nikad na zelenu granu, njima je eliminacija metkom u čelo omiljeni izbor
tako je, a ja sam jedna od onih koji će im se naebat mamice ako ustreba. ti se ne trebaš uopće miješat.
Baš prosvjetiteljski rječnik.
Ima pravo aben kad kaže da sve to treba srušiti do temelja. :coffee
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo - Page 3 Empty Re: Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo

Post by neva 23/9/2016, 20:47

frakcija wrote:tako je, a ja sam jedna od onih koji će im se naebat mamice ako ustreba. ti se ne trebaš uopće miješat.
vjerski fanatici uvijek su 'pozvani od Boga' da uzmu kažnjavanje griješnika u svoje ruke, to najviše vole :D
i miješam se tamo gdje se želim miješati, još uvijek nismo katolička džamahirija u kojoj ureduju samozvani bičevi božji, demokracija je i te stvari
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo - Page 3 Empty Re: Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo

Post by frakcija 23/9/2016, 20:51

bogoslovni je štancao posljednjih dekada enorman broj vjeroučitelja. vjeronauk je postao obavezni predmet koji ničemu ne služi, a nema se kud sa tako ogromnim korpusom regrutiranog kadra koji dominira u školstvu i uživa povlastice zbog nadležnosti crkve. bogoslovni je duboko degradirao, kao i svi ostali fakulteti..vlada anarhija u neobrazovanju i grabež za uhljebljenje bez ikakvog čestitog ideološkog zaleđa...no ipak su na žalost tome sustavu suprotstavljeni daleko gori.
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo - Page 3 Empty Re: Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo

Post by marcellus 23/9/2016, 20:52

Neve wrote:mislim da je malo naivna tvrdnja kako ne postoji plan i cilj Crkve u guranju spajanja Bogoslovnog i FFZ-a iz kojeg izlaze profesori i ulaze u javni obrazovni sustav

veliki naučitelj Crkve, Toma Akvinski odavno je definirao priroritete i odnose u obrazovanju koje Crkva slijedi, a to je da su znanosti samo ancilla theologiae, tj. da su dobre samo ako su sluškinje vjere, ako ne proturječe i podržavaju

a ovi s teologije s bogoslovnog su često veći ateisti i crvkomrsci od ovih s FFZG-a, bar po forumima, uostalom vidjeti pod "Oliver Frljić".


Naravno da ne postoji plan spajanja, iako bi FFZG u biti trebalo zatvoriti čisto jer je rasadnik izrazito retrogradnih ideja koje truju javni prostor (tamo predaju klasić, onda ovaj radnofrontaš, katedre drže razni puhovski i goldsteini itd)

_________________
Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo - Page 3 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo - Page 3 Empty Re: Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo

Post by neva 23/9/2016, 20:53

MaximusDecimusMiridije wrote:To sam i ja reko. Mislim ovaj gornji dio.
aha, dobro :)
onda si malo naivan, sve ovo upinjanje da se ta dva faksa spoje ima za cilj povećati utjecaj Crkve u obrazovnom sustavu
valjda još uvijek ima previše ateista koji djecu ne odgajaju u duhu poslušnosti Crkvi i katoličkom učenju, pa bi to trebalo malo 'izravnati' kroz školovanje
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo - Page 3 Empty Re: Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo

Post by Guest 23/9/2016, 20:55

Neve wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:To sam i ja reko. Mislim ovaj gornji dio.
aha, dobro :)
onda si malo naivan, sve ovo upinjanje da se ta dva faksa spoje ima za cilj povećati utjecaj Crkve u obrazovnom sustavu
valjda još uvijek ima previše ateista koji djecu ne odgajaju u duhu poslušnosti Crkvi i katoličkom učenju, pa bi to trebalo malo 'izravnati' kroz školovanje

Nesto si ti krivo skontala oko mog upisa ali ajd.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo - Page 3 Empty Re: Crkva preko Filozofskog fakulteta sprema udar na društvo

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum