ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu

Page 8 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Go down

Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu - Page 8 Empty Re: Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu

Post by Guest Tue 20 Sep - 16:49

Koji nevidjetni show :D e ovo mi je popravilo dan majkemi :))

Guest
Guest


Back to top Go down

Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu - Page 8 Empty Re: Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu

Post by Guest Tue 20 Sep - 16:51

deda ilerminatus wrote:
marcellus wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:http://www.index.hr/vijesti/clanak/potpuni-obrat-beljak-hss-daje-svoje-potpise-na-raspolaganje-plenkovicu/920731.aspx

Koji su ovo bogovi  :^0 ovo nigdje nema!

aupičkumaterinu :D

to sve treba na roštilj poslagat i zapalit majkemi

pa bolje to, a izbaciti šizofreničare iz MOSTa, nego opet imati igre bez granica i izbore za godinu dana
još neka poberu ovih par nezadovoljnih iz koalicije Živog zida i imaju većinu

Ja sam za to recimo da se zahvale Mostu....i kazu da ce sastaviti vladu recimo s HNS-om,Bandicem,HSS-om i manjinama. Mislim da bi to bilo po mojim privatnim zeljama politicki najidealnije rjesenje moguce trenutno :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu - Page 8 Empty Re: Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu

Post by neva Tue 20 Sep - 16:53

MaximusDecimusMiridije wrote:http://www.index.hr/vijesti/clanak/potpuni-obrat-beljak-hss-daje-svoje-potpise-na-raspolaganje-plenkovicu/920731.aspx

Koji su ovo bogovi  :^0 ovo nigdje nema!
to je ono što se u hrvatskoj politici zove 'Kajinov poučak'
nije Beljak 'štupido' pa da se oportunistički ne ogrebe za neki položaj, dok još može lolly
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu - Page 8 Empty Re: Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu

Post by Guest Tue 20 Sep - 16:54

michaellcmacha wrote:
marcellus wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:http://www.index.hr/vijesti/clanak/potpuni-obrat-beljak-hss-daje-svoje-potpise-na-raspolaganje-plenkovicu/920731.aspx

Koji su ovo bogovi  :^0 ovo nigdje nema!

aupičkumaterinu :D

to sve treba na roštilj poslagat i zapalit majkemi
još će ispast da je beljak hdz-ov igrač s klupe... tj iz mraka sa ruskim topom..... :)))))))

Evo rece kao...da daje svoje mandate Plenkovicu da se oformi vlada...i 100 dana mira...ali da se nista ne mjenja te da ostaje oporba  :^0
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu - Page 8 Empty Re: Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu

Post by epikur37 Tue 20 Sep - 17:00

Nadam se da će ga Petirka isključiti iz stranke i konsolidirati hss.

evo našla je neki mehanizam
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu - Page 8 Empty Re: Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu

Post by neva Tue 20 Sep - 17:01

MaximusDecimusMiridije wrote:Ja sam za to recimo da se zahvale Mostu....i kazu da ce sastaviti vladu recimo s HNS-om,Bandicem,HSS-om i manjinama. Mislim da bi to bilo po mojim privatnim zeljama politicki najidealnije rjesenje moguce trenutno :))
uff to bi bilo užasno, mostovci bi se samoubili iz zasjede
taman su se naviknuli na medijski spotlight i počeli se doživljavati kao spasitelje, kombinaciju Isusta Krista i Konana Barbarina :P
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu - Page 8 Empty Re: Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu

Post by michaellcmacha Tue 20 Sep - 17:07

MaximusDecimusMiridije wrote:
michaellcmacha wrote:
marcellus wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:http://www.index.hr/vijesti/clanak/potpuni-obrat-beljak-hss-daje-svoje-potpise-na-raspolaganje-plenkovicu/920731.aspx

Koji su ovo bogovi  :^0 ovo nigdje nema!

aupičkumaterinu :D

to sve treba na roštilj poslagat i zapalit majkemi
još će ispast da je beljak hdz-ov igrač s klupe... tj iz mraka sa ruskim topom..... :)))))))

Evo rece kao...da daje svoje mandate Plenkovicu da se oformi vlada...i 100 dana mira...ali da se nista ne mjenja te da ostaje oporba  :^0
izgleda da je beljaklija odlučio satrati hss do temelja.... sad sa ovim pretumbavanjem više ni u trebarjevu nitko za njih ne bude glasovao....
michaellcmacha
michaellcmacha

Posts : 21324
2015-08-08


Back to top Go down

Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu - Page 8 Empty Re: Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu

Post by RayMabus Tue 20 Sep - 17:08

Neve wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ja sam za to recimo da se zahvale Mostu....i kazu da ce sastaviti vladu recimo s HNS-om,Bandicem,HSS-om i manjinama. Mislim da bi to bilo po mojim privatnim zeljama politicki najidealnije rjesenje moguce trenutno :))
uff to bi bilo užasno, mostovci bi se samoubili iz zasjede
taman su se naviknuli na medijski spotlight i počeli se doživljavati kao spasitelje, kombinaciju Isusta Krista i Konana Barbarina :P
Nebi.Bili bi oporba i onda bi gledali ovu vladu manđurijskog kandidata i lopova četri godine a MOSTu bi popularnost rasla.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu - Page 8 Empty Re: Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu

Post by RayMabus Tue 20 Sep - 17:12

Imat čete sad četri godine vladu mađurijskog kandidata , lopova i uhljeba i Pupvca malog od kužine Vučića koji ce nastavit uništavat Hrvatsku.

Bravo vi.

Država u kojoj pola raje glasa za kradeze nije bolje ni zaslužila.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu - Page 8 Empty Re: Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu

Post by darth_vader Tue 20 Sep - 17:14

kolerik wrote:
marcellus wrote:
jasambrend wrote:
Ma Marcel zna promašiti kadkad ceo fudbal, ali glede HDZ-a je potpuno u pravu...uostalom svi s imalo mozga kuze kako idu stvari u toj stranci i da je ista sazdana od tisuća beskičmenjaka na hrpi...ako se i zalomi pokoji idealist isti nastrada čim se outa... doduse ne razumijem s druge strane toliku fascinaciju Karamarkom koji djeluje kao potpuno mutan lik, ali znam npr. jednu pouzdanu informaciju gdje je radio u državnom interesu mada mu se spocitavalo nešto sasvim drugo...

Ne radi se o fascinaciji karamarkom, nego o tome da je bilo biti ili ne biti za Hrvatsku, naime rušenje Karamarka je bilo organizirani državni udar dirigiran od Buzina i CIA-e, a niti jedna država si ne smije dozvoliti da joj strane sile smjenjuju demokratski izabranu vladu ma kakva bila. Dakle, ono što smo vidjeli je de facto bio ukrajinski scenarij, samo bez ruskih tenkova. Karamarko kao takav nema ništa s tim. Stvar je principa.

informacija je da ćemo izgubiti arbitražu...
Vlada je smijenjena u Saboru, glasovima svojih zastupnika, izgleda da su kompletni klubovi radili za CIAu.

Na koju arbitrazu tocno mislis? Imamo ih par...farao

Ina-Mol...naravno Karamarko glavni krivac, a drugi potpisivali sranja od ugovora...
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu - Page 8 Empty Re: Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu

Post by RayMabus Tue 20 Sep - 17:17

RayMabus wrote:Imat čete sad četri godine vladu mađurijskog kandidata , lopova i uhljeba i Pupvca malog od kužine Vučića koji ce nastavit uništavat Hrvatsku.

Bravo vi.

Država u kojoj pola raje glasa za kradeze nije bolje ni zaslužila.
A glasacima kradezea zahvaljujem šta su dali glas Pupovcu.

Nikad se brajo vi necete dozvat pameti ....zato ovo i treba uništit da više ni Bog ne sastavi.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu - Page 8 Empty Re: Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu

Post by darth_vader Tue 20 Sep - 17:17

deda ilerminatus wrote:
kolerik wrote:
deda ilerminatus wrote:kolerik je srbin, zato tako piše i misli
Ajde lagano odjebi da sam Srbin to bi i napisao.

evo tako je i u Japanu, najgore što možeš nekomu reći je da je Kinez, polude kad to čuju
s tako nečim se očito ne može šaliti :^0

Čudim se da nije ubrao tvoj očigledan stil... :D
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu - Page 8 Empty Re: Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu

Post by Guest Tue 20 Sep - 17:17

epikur37 wrote:Nadam se da će ga Petirka isključiti iz stranke i konsolidirati hss.

evo našla je neki mehanizam

Pa u svakom slucaju je lik ono uspio podijeliti stranku kojoj je glavna karakteristika zadnjih 20 godina beskrvnost. Ja se isto nadam da ce ona preuzeti stranku. Nemora se covjek s njom slagati ali barem je munjena na svoj nacin. Na ovakvim situacijama se stvara kredibilitet. Medjutim veze li se nakon toga opet bez pogovora za HDZ....onda opet dodje isti qrac. Dakle prvo ona pobjedi....ispljune Jambu....i onda me generalno boli qrac sta ce dalje biti :))
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu - Page 8 Empty Re: Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu

Post by neva Tue 20 Sep - 17:18

RayMabus wrote:Imat čete sad četri godine vladu mađurijskog kandidata , lopova i uhljeba i Pupvca malog od kužine Vučića koji ce nastavit uništavat Hrvatsku.

Bravo vi.

Država u kojoj pola raje glasa za kradeze nije bolje ni zaslužila.
da, trebalo je glasovati za ŽZ, oni bi super upravljali
čim su dobili više od 1 mandata u Saboru, odmah je nastao bratoubilački rat i krvoproliće :]
neva
neva

Posts : 4367
2014-04-12


Back to top Go down

Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu - Page 8 Empty Re: Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu

Post by jastreb Tue 20 Sep - 17:18

jasambrend wrote:
deda ilerminatus wrote:
kolerik wrote:
deda ilerminatus wrote:kolerik je srbin, zato tako piše i misli
Ajde lagano odjebi da sam Srbin to bi i napisao.

evo tako je i u Japanu, najgore što možeš nekomu reći je da je Kinez, polude kad to čuju
s tako nečim se očito ne može šaliti :^0

Čudim se da nije ubrao tvoj očigledan stil... :D
A kako se tek Desimir naljuti kad mu kažeš da je Srbin ili Šiptar.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu - Page 8 Empty Re: Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu

Post by RayMabus Tue 20 Sep - 17:19

Neve wrote:
RayMabus wrote:Imat čete sad četri godine vladu mađurijskog kandidata , lopova i uhljeba i Pupvca malog od kužine Vučića koji ce nastavit uništavat Hrvatsku.

Bravo vi.

Država u kojoj pola raje glasa za kradeze nije bolje ni zaslužila.
da, trebalo je glasovati za ŽZ, oni bi super upravljali
čim su dobili više od 1 mandata u Saboru, odmah je nastao bratoubilački rat i krvoproliće :]
Tvoj život tvoja sudbina.

Uživaj u mandatu ove pupovčeve vlade.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu - Page 8 Empty Re: Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu

Post by gargamel0101 Tue 20 Sep - 17:20

asilovski wrote:Ivan Pletikos · 
Gimnazija Pula

Kako vama Marcel svaki HDZ smrdi, onda je logičan vaš komentar.







Ante Prazen · 
IJsselcollege
Marcel, nije govno nego serete vi i vaši istomišljenici koji mrzite ovu našu zemlju !!
Sviđa mi se · Odgovor · Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu - Page 8 Like2 · 13 sati



[size=14]Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu - Page 8 10361508_320901138089554_8862786720969348086_n



Nikola Mihac
Ajde samo ti Holjevac nemoj kenjati, odi tamoi na dnevno.rs pa tzamo kenjaj kvake. HDZ rules, a vi jugoslaveni uzmite pušku i pucajte si u glavu


Hadeze trolovi jurišaju na druga Marcela heheheh čim si njima loš odmah znaš da si u pravu


[/size]
koji je od ovih epi?
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu - Page 8 Empty Re: Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu

Post by darth_vader Tue 20 Sep - 17:21

MaximusDecimusMiridije wrote:http://www.index.hr/vijesti/clanak/potpuni-obrat-beljak-hss-daje-svoje-potpise-na-raspolaganje-plenkovicu/920731.aspx

Koji su ovo bogovi  :^0 ovo nigdje nema!

Dražesno...kako politika zna biti zabavna kad napraviš odmak od iste... :D
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu - Page 8 Empty Re: Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu

Post by RayMabus Tue 20 Sep - 17:21

Dobro nije neka tragedija , ništa od reformi al Njemačkoj fali radne snage , kufere pod ruku i pravac Švabija.

A vi se brate mili snalazite , ovi ce u ove četri godine isisat sve šta se može a poslije koga briga.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176303
2014-04-11


Back to top Go down

Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu - Page 8 Empty Re: Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu

Post by darth_vader Tue 20 Sep - 17:23

jastreb wrote:
jasambrend wrote:
deda ilerminatus wrote:
kolerik wrote:
deda ilerminatus wrote:kolerik je srbin, zato tako piše i misli
Ajde lagano odjebi da sam Srbin to bi i napisao.

evo tako je i u Japanu, najgore što možeš nekomu reći je da je Kinez, polude kad to čuju
s tako nečim se očito ne može šaliti :^0

Čudim se da nije ubrao tvoj očigledan stil... :D
A kako se tek Desimir naljuti kad mu kažeš da je Srbin ili Šiptar.

A bokte...pa gdje ih toliko na Krku nađe...po tvojim upisima svaki drugi stanovnik je s Kosova... Basketball
darth_vader
darth_vader

Male
Posts : 19696
2014-04-17

Age : 45

Back to top Go down

Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu - Page 8 Empty Re: Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu

Post by marcellus Tue 20 Sep - 17:23

Neve wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Ja sam za to recimo da se zahvale Mostu....i kazu da ce sastaviti vladu recimo s HNS-om,Bandicem,HSS-om i manjinama. Mislim da bi to bilo po mojim privatnim zeljama politicki najidealnije rjesenje moguce trenutno :))
uff to bi bilo užasno, mostovci bi se samoubili iz zasjede
taman su se naviknuli na medijski spotlight i počeli se doživljavati kao spasitelje, kombinaciju Isusta Krista i Konana Barbarina :P

više nešto kao sveti petrov i 12 apostola demokracije

_________________
Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu - Page 8 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu - Page 8 Empty Re: Hase provocira HDZ, Plenki nudi utješnu nagradu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 8 of 9 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum