ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Glasnovićev stožer napisao "par riječi" Nini Raspudiću

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

Glasnovićev stožer napisao "par riječi" Nini Raspudiću Empty Glasnovićev stožer napisao "par riječi" Nini Raspudiću

Post by jastreb 9/17/2016, 04:17

Glasnovićev stožer napisao par riječi Nini Raspudiću

13. rujna 2016 - 13:20
Glasnovićev stožer napisao "par riječi" Nini Raspudiću Zeljko_glasnovic_ratna_001

Na marginama velike političke borbe na izvanrednim parlamentarnim izborima u RH između HDZ-a i SDP-a odvijala se, jednako važna borba za hrvatski narod u BiH, za predstavljanje Hrvata izvan Hrvatske u Saboru RH. Po prvi puta, na ovim izborima general Željko Glasnović svojom Neovisnom listom uzdrmao je tu dominaciju, pa čak i zaprijetio osvajanjem dva od tri mandata za Sabor RH. Kada su to shvatili određeni politički centri, pokrenut je niz aktivnosti kako bi diskreditirali generala Željka Glasnovića i njegove najbliže suradnike, te na taj način spriječili da bude izabran u Sabor RH.
Hvala dragom Bogu, hrvatski narod, a napose branitelji koji su zajedno sa generalom Glasnovićem krvarili za slobodu hrvatskog naroda u BiH prepoznali su te pokušaje i shvatili od koga dolaze te nisu dopustili da istinski junak Domovinskog rata bude oklevetan u svom narodu. General je opet dobio najviše preferencijalnih glasova u XI izbornoj jedinici unatoč izbornom inženjeringu koji je napravljen gdje su god to mogli, što dovoljno govori.
Po nalogu SDB-KOS strukture, dan nakon izbora, javlja se "intelektualna i moralna vertikala" Hrvata iz Bosne i Hercegovine - Nino Raspudić da nekako proba omalovažiti tu veličanstvenu pobjedu i proziva legendarnog generala Željka Glasnovića zbog, po riječima tog "intelektualca",platformaških otpadaka koji su bili na listi gen. Glasnovića. Štovatelj BruceLeea, Nino Raspudić, vjerojatno misli na Stanka Primorca Ćanu koji je sa 21 godinom starosti kao pripadnik HOS-a od ljeta 1991. godine branio Hrvatsku, a potom i BiH od velikosrpske agresije, što našem Nini nije padalo na pamet.
Reći će neki da je Nino 1991. bio maloljetan, pa nije mogao ratovati za državu i narod koju eto voli više i od generala Glasnovića, koji se iz Kanade vratio boriti za nju. Ipak, nije naš ljubitelj KungFua bio maloljetan 1993. g. kada je Hrvatska bila još uvijek okupirana, a Hrvati Bosne i Hercegovine, njegovog Mostara, ratovali na dva fronta. I tada ovaj veliki domoljub ostaje u sigurnosti zagrebačkog sveučilišta bruseći se za obračun sa onima koji srušiše državu koju je iznad svega volio.
Po povratku u BiH, nakon rata, Nino svoje javno djelovanje započinje napadima na sve što je bilo vezano za Herceg Bosnu i politiku koja je srušila Jugoslaviju te sačuvala Hrvate u BiH, a na svoj intelektualni način, podižući spomenik Brucee Leeu, narugao se svima koji su u to vrijeme podizali spomenike i obilježavali mjesta stradanja svojih prijatelja i suboraca.
Nije general Glasnović, kako to Nino reče imao besprijekoran ratni put samo u Tomislavgradu, već je general Glasnović ratovao na gotovo svim ratištima u BiH i na velikom broju ratišta u RH. Mali prst generala Glasnovića, Stanka Primorca i svih istinskih bojovnika HVO-a vrijede više nego štovatelj BruceLeea i svih ostalih intelektualnih prostitutki koje iz salona po nalogu Čolakove družine i njegovih pulena napadaju i omalovažavaju sve koji imaju hrabrosti suprotstaviti im se.
"Dragi" Nino zanimljivo je da Vi niste našli niti jedan ovaj pozitivni argument i razlog da u vrijeme predizborne kampanje generala Željka Glasnovića za HR sabor napišete nešto afirmativno za našeg generala i time date svoj doprinos razbijanju koncepta jednoumlja koji je na sceni evo već 26 godina, i koji je odgovoran što su Hrvati sa 12 zastupnika svedeni na 3. Također, događa se egzodus Hrvata u BiH, a Vi mudro i razborito šutite. Ali ste našli razloga da pokušate oblatiti njegove suradnike i diskreditirate ovo BLISTAVU pobjedu gdje je tvoja mašinerija poražena a političkiprotivnik nokautiran.
"Dragi" Nino, znate li Vi, takav kakav jeste čovjek, kad budala ubaci kamen u bunar, 12 mudraca treba da ga izvadi. Zapitajte se jeste li možda Vi ta intelektualna prostitutka koja je ubacila kamen u bunar da zamuti čistu i bistru vodu ove veličanstvene pobjede?


jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Glasnovićev stožer napisao "par riječi" Nini Raspudiću Empty Re: Glasnovićev stožer napisao "par riječi" Nini Raspudiću

Post by jastreb 9/17/2016, 04:20

Počelo je,kažem ja.

Hrvatsko jedinstvo u BIH sada emisarima smeta i nazivaju ga jednoumljem.

Nini se predbacuje nesudjelovanje u ratu. 

Nino do sada jedan od najpopularnijih hrvatskih intelektualaca među hrvatskim narodom u BIH blati se,diskreditira i etiketira.

Hercegovci više vjeruju desimirskom dotepencu nego li svojim vlastitim ljudima.

Oj narode hrvatski,zlo ti se sprema.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Glasnovićev stožer napisao "par riječi" Nini Raspudiću Empty Re: Glasnovićev stožer napisao "par riječi" Nini Raspudiću

Post by debotoijusto 9/17/2016, 04:25

Po nalogu SDB-KOS strukture, dan nakon izbora, javlja se "intelektualna i moralna vertikala" Hrvata iz Bosne i Hercegovine - Nino Raspudić

Štovatelj BruceLeea, Nino Raspudić

Reći će neki da je Nino 1991. bio maloljetan, pa nije mogao ratovati za državu i narod koju eto voli više i od generala Glasnovića, koji se iz Kanade vratio boriti za nju. Ipak, nije naš ljubitelj KungFua bio maloljetan 1993. g. kada je Hrvatska bila još uvijek okupirana, a Hrvati Bosne i Hercegovine, njegovog Mostara, ratovali na dva fronta. I tada ovaj veliki domoljub ostaje u sigurnosti zagrebačkog sveučilišta bruseći se za obračun sa onima koji srušiše državu koju je iznad svega volio.

nino - puno sam pametan - raspudic 
disbia 91 
volim preslagivanja na desnici
debotoijusto
debotoijusto

Posts : 30643
2014-04-12


Back to top Go down

Glasnovićev stožer napisao "par riječi" Nini Raspudiću Empty Re: Glasnovićev stožer napisao "par riječi" Nini Raspudiću

Post by gargamel0101 9/17/2016, 04:25

ništa bona. Ti i epi pusku u ruke i juris na fraposa i u pomoc dodi.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-24


Back to top Go down

Glasnovićev stožer napisao "par riječi" Nini Raspudiću Empty Re: Glasnovićev stožer napisao "par riječi" Nini Raspudiću

Post by Regoč 9/17/2016, 05:53

Glasnović je napravio dobru stvar i nadam se da ako SDSS bude pri vlasti ili čak u njoj, neće dati podršku takvoj vladi.

_________________
Glasnovićev stožer napisao "par riječi" Nini Raspudiću Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

Glasnovićev stožer napisao "par riječi" Nini Raspudiću Empty Re: Glasnovićev stožer napisao "par riječi" Nini Raspudiću

Post by Guest 9/17/2016, 07:26

Dobro sto se ovdje opce dogodilo? Sto zaratise?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glasnovićev stožer napisao "par riječi" Nini Raspudiću Empty Re: Glasnovićev stožer napisao "par riječi" Nini Raspudiću

Post by epikur37 9/17/2016, 07:30

Glasnović je u pravaškom mulju, šteta čovjeka.

Nino puna podrška.

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Glasnovićev stožer napisao "par riječi" Nini Raspudiću Empty Re: Glasnovićev stožer napisao "par riječi" Nini Raspudiću

Post by Guest 9/17/2016, 07:34

Nije mi jasno sto ovako eskaliralo. Mislim po pisanju u najmanju ruku koda mu je ubilo nekoga...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glasnovićev stožer napisao "par riječi" Nini Raspudiću Empty Re: Glasnovićev stožer napisao "par riječi" Nini Raspudiću

Post by epikur37 9/17/2016, 07:35

MaximusDecimusMiridije wrote:Nije mi jasno sto ovako eskaliralo. Mislim po pisanju u najmanju ruku koda mu je ubilo nekoga...

koga kome?

Objasnit ću ti ja
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Glasnovićev stožer napisao "par riječi" Nini Raspudiću Empty Re: Glasnovićev stožer napisao "par riječi" Nini Raspudiću

Post by Guest 9/17/2016, 07:39

Pa Glasnovic. Ono...ispada po pisanju da se brutalno covjek razocarao. Mislim gore napisano su poprilicno konkretne optuzbe i definicije na neciji racun. Cak i da je pisao lose o njemu....ovako gore kako ispada...maltene je tekst takav da dobijes dojam. Kako su njih dva bili prijatelji citav zivot...pa mu je ovaj srce slomio. Ono prevelika razocaranost oko necega nacelno banalnog.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glasnovićev stožer napisao "par riječi" Nini Raspudiću Empty Re: Glasnovićev stožer napisao "par riječi" Nini Raspudiću

Post by epikur37 9/17/2016, 07:43

MaximusDecimusMiridije wrote:Pa Glasnovic. Ono...ispada po pisanju da se brutalno covjek razocarao. Mislim gore napisano su poprilicno konkretne optuzbe i definicije na neciji racun. Cak i da je pisao lose o njemu....ovako gore kako ispada...maltene je tekst takav da dobijes dojam. Kako su njih dva bili prijatelji citav zivot...pa mu je ovaj srce slomio. Ono prevelika razocaranost oko necega nacelno banalnog.


Glasnović je potonuo u pravašku varijantu koja se dodatno zaogrnula braniteljskim plaštom u režiji iste političke struje.

Potpuno razočarenje.

Eto Nino nisi ratovao a mi jesmo mi smo u pravu..

Eto nino ti podržavaš dodika i velikosrpsku agresiju i jugoudbašku kliku....

eto nino tebi nije do drine a mi ginuli za do drine...


pravaški mulj...šteta generala

epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Glasnovićev stožer napisao "par riječi" Nini Raspudiću Empty Re: Glasnovićev stožer napisao "par riječi" Nini Raspudiću

Post by Guest 9/17/2016, 07:46

Uvijek to inzistiranje na politickom jednoumlju...jbte. I ako netko drukcije misli zakljucuje....drvlje i kamenje...pfffff
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glasnovićev stožer napisao "par riječi" Nini Raspudiću Empty Re: Glasnovićev stožer napisao "par riječi" Nini Raspudiću

Post by epikur37 9/17/2016, 07:51

Nino je tu glas razuma.

Ali svejedno, hrvatska opsesija srbima će i ono malo hrvata u bih žrtvovati muslimanima i odvesti ih u egzodus.

Na kraju ćete dobiti kalifat u leđima i nek ga dobijete, ja se protiv njih neću boriti, sami ste ih birali.

Borio bih se ako srbi navale, ali ako vam muje navale...komotno ću se povući.

jer jebem i vas, vašu izdaju i politički račun
epikur37
epikur37

Posts : 45328
2015-08-06


Back to top Go down

Glasnovićev stožer napisao "par riječi" Nini Raspudiću Empty Re: Glasnovićev stožer napisao "par riječi" Nini Raspudiću

Post by frakcija 9/17/2016, 09:07

nino mlaji od mene a pari stari dida. kako onda ja parin?
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-10


Back to top Go down

Glasnovićev stožer napisao "par riječi" Nini Raspudiću Empty Re: Glasnovićev stožer napisao "par riječi" Nini Raspudiću

Post by Guest 9/17/2016, 09:10

frakcija wrote:nino mlaji od mene a pari stari dida. kako onda ja parin?

daj neku sliju da vidimo
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glasnovićev stožer napisao "par riječi" Nini Raspudiću Empty Re: Glasnovićev stožer napisao "par riječi" Nini Raspudiću

Post by Guest 9/17/2016, 09:13

Djavlu i slike
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glasnovićev stožer napisao "par riječi" Nini Raspudiću Empty Re: Glasnovićev stožer napisao "par riječi" Nini Raspudiću

Post by frakcija 9/17/2016, 09:14

Noor wrote:
frakcija wrote:nino mlaji od mene a pari stari dida. kako onda ja parin?

daj neku sliju da vidimo
ma ja parin dite. imam zblešenu facu i oči u čuđenju
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-10


Back to top Go down

Glasnovićev stožer napisao "par riječi" Nini Raspudiću Empty Re: Glasnovićev stožer napisao "par riječi" Nini Raspudiću

Post by Guest 9/17/2016, 09:14

MaximusDecimusMiridije wrote:Djavlu i slike

čuješ da traži mišljenja
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glasnovićev stožer napisao "par riječi" Nini Raspudiću Empty Re: Glasnovićev stožer napisao "par riječi" Nini Raspudiću

Post by L'âme 9/17/2016, 09:19

MaximusDecimusMiridije wrote:Djavlu i slike
ti mozes stavit od svojih kulinarskih dostignuca 8-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

Glasnovićev stožer napisao "par riječi" Nini Raspudiću Empty Re: Glasnovićev stožer napisao "par riječi" Nini Raspudiću

Post by Guest 9/17/2016, 09:20

maggie13 wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Djavlu i slike
ti mozes stavit od svojih kulinarskih dostignuca 8-)
samo nek ne stavi onu blendanu piletinu :facepalm
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Glasnovićev stožer napisao "par riječi" Nini Raspudiću Empty Re: Glasnovićev stožer napisao "par riječi" Nini Raspudiću

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum