ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Ode i Danijel Srb....

Go down

Ode i Danijel Srb.... Empty Ode i Danijel Srb....

Post by vuksadinare 12/9/2016, 14:39

http://www.index.hr/vijesti/clanak/predsjednik-hspa-daniel-srb-povlaci-se-iz-politike/918970.aspx
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Ode i Danijel Srb.... Empty Re: Ode i Danijel Srb....

Post by kaya 12/9/2016, 14:40

Čudi me, a tako dobro je prošao..
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Ode i Danijel Srb.... Empty Re: Ode i Danijel Srb....

Post by vuksadinare 12/9/2016, 14:41

hm..meni nije tako los bio srb...niej bio hdz-ov guzicar za razliku do drugih 'pravaskih' strancica..no prevelik teret raskoljenog pravastva...međusobni sukobi,podmetanja uzeli su danak..mislim da je vrijeme da se paraga vrati na celo hsp-a...inace kljuc u bravu i gasi svjetlo..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Ode i Danijel Srb.... Empty Re: Ode i Danijel Srb....

Post by jastreb 12/9/2016, 14:47

Odlaskom Parage pravaštvo je izgubilo onu popularnost kakvu više nikada neće imati,a plus toga bjesnio je i rat,pola Hrvatske bilo je u rukama Srba,a bilo je tu i podmetanja klipova pod noge,gdje se nije prezalo ni od najgorega.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ode i Danijel Srb.... Empty Re: Ode i Danijel Srb....

Post by vuksadinare 12/9/2016, 14:52

jastreb wrote:Odlaskom Parage pravaštvo je izgubilo onu popularnost kakvu više nikada neće imati,a plus toga bjesnio je i rat,pola Hrvatske bilo je u rukama Srba,a bilo je tu i podmetanja klipova pod noge,gdje se nije prezalo ni od najgorega.
pravastvo iam sanse ako napravi odmak od hdz-a...vec 20 godina i vise hdz bez problema ubacuje svoje ljude prvo u hsp a onda osnivajuci raznolike 'pravaske' strancice...đapici,corici,rozici,tepesi,tomasicke,podruzi..su doveli pravasku scenu ovdje di ej sad..smijesno mi ej kad đapic,coric,tomasicka,rozic sebe nazivaju pravasima a do jucer skoro bili u hdz-u...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Ode i Danijel Srb.... Empty Re: Ode i Danijel Srb....

Post by n_razbojnik 12/9/2016, 15:28

vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Odlaskom Parage pravaštvo je izgubilo onu popularnost kakvu više nikada neće imati,a plus toga bjesnio je i rat,pola Hrvatske bilo je u rukama Srba,a bilo je tu i podmetanja klipova pod noge,gdje se nije prezalo ni od najgorega.
pravastvo iam sanse ako napravi odmak od hdz-a...vec 20 godina i vise hdz bez problema ubacuje svoje ljude prvo u hsp a onda osnivajuci raznolike 'pravaske' strancice...đapici,corici,rozici,tepesi,tomasicke,podruzi..su doveli pravasku scenu ovdje di ej sad..smijesno mi ej kad đapic,coric,tomasicka,rozic sebe nazivaju pravasima a do jucer skoro bili u hdz-u...
Ne, smiješan je hsp koji za raskol pravaštva tvrdi isto, pa ulazi u koalciiju sa adezeom ili kao HSP AS sa Đapićem...hsp ne zaslužuje ništa nego umrijeti, jbg

_________________
Danas Matko sutra svatko
n_razbojnik
n_razbojnik

Male
Posts : 11431
2014-04-15

Lokacija: : ObiLand

Back to top Go down

Ode i Danijel Srb.... Empty Re: Ode i Danijel Srb....

Post by RayMabus 12/9/2016, 15:38

n_razbojnik wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Odlaskom Parage pravaštvo je izgubilo onu popularnost kakvu više nikada neće imati,a plus toga bjesnio je i rat,pola Hrvatske bilo je u rukama Srba,a bilo je tu i podmetanja klipova pod noge,gdje se nije prezalo ni od najgorega.
pravastvo iam sanse ako napravi odmak od hdz-a...vec 20 godina i vise hdz bez problema ubacuje svoje ljude prvo u hsp a onda osnivajuci raznolike 'pravaske' strancice...đapici,corici,rozici,tepesi,tomasicke,podruzi..su doveli pravasku scenu ovdje di ej sad..smijesno mi ej kad đapic,coric,tomasicka,rozic sebe nazivaju pravasima a do jucer skoro bili u hdz-u...
Ne, smiješan je hsp koji za raskol pravaštva tvrdi isto, pa ulazi u koalciiju sa adezeom ili kao HSP AS sa Đapićem...hsp ne zaslužuje ništa nego umrijeti, jbg
Ma jok ...kaže Tepeš da :
Pravaštvo kao najstarija i jedina izvorna hrvatska politička ideologija zaslužuje da bude snažno zastupljena u hrvatskom političkom životu," stoji u priopćenju HSP AS-a o ostavci Ivana Tepeša. 

http://www.index.hr/vijesti/clanak/predsjednik-hsp-as-ivan-tepes-podnio-ostavku/918990.aspx

Dragi moj Tepeš kralj Tomislav je još stariji od vas pa ......
RayMabus
RayMabus

Posts : 176006
2014-04-11


Back to top Go down

Ode i Danijel Srb.... Empty Re: Ode i Danijel Srb....

Post by RayMabus 12/9/2016, 15:41

E mora sam im ovo napisat tamo na INDEXU jer ovdje to čita par nas a tamo ako je sudit po broju glasova za anketi tko je naslijednik sdp-a barem 16 tisuča ljudi.


Johnakan Kether ·
Split, Croatia

Kralj Tomislav je još stariji od vas pa eto ne vidim ga u političkom životu Hrvatske tako da ono ajte vi moji u ropotarnicu povijesti.
Like · Reply · Just now



E pa moj Tepeš i ostali pravaši sa tom logikom puši ti lijepo moj kuraz i to je to
RayMabus
RayMabus

Posts : 176006
2014-04-11


Back to top Go down

Ode i Danijel Srb.... Empty Re: Ode i Danijel Srb....

Post by jastreb 12/9/2016, 15:44

Pravaštvo je bila napredna ideja u 19.stoljeću. HSP je bila moderna stranka u skladu sa tadašnjim naprednim i oslobodilačkim pokretima.

No propadanje nastaje poslije smrti Ante Starčevića kada se stranka dijeli na milinovce i frankovce. Milinovci koje je vodio sinovac Ante Starčevića Mile,lagano skreću ulijevo,dok frankovci pod vodstvom Josipa Franka sraljaju u ekstremizam iz kojega nastaje i ustaški pokret.

Svi današnji pravaši više se furaju na frankovce nego na milinovce i starčevićance.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Ode i Danijel Srb.... Empty Re: Ode i Danijel Srb....

Post by vuksadinare 12/9/2016, 15:46

......dobro ej rekao jednom blaz kraljevic paragi..'e moj dobroslave naivan si svakog primas u stranku'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Ode i Danijel Srb.... Empty Re: Ode i Danijel Srb....

Post by RayMabus 12/9/2016, 15:53

Tko ih hebe. Nece se više nikad vratit u politički život Hr nakon onog mog posta. Ubio sam ih u pojam.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176006
2014-04-11


Back to top Go down

Ode i Danijel Srb.... Empty Re: Ode i Danijel Srb....

Post by vuksadinare 12/9/2016, 16:04

...ima jedan istinit događaj vezan sa hos i blaza kraljevica a vezano za bos.posavinu...na jednom sastanku u derventi blaz kraljevic,anto prkacin i vinko begic tada celnik hdza derventa i šef kriznog stozera za derventu,bos,brod,ođak,modriču...taj sastanak je bas bio koji dan prije pocetka operacije koridor...kaze blaz kraljevic begicu..'e moj vinko ovi iz orasja su mi poslali zahtjev da im posljem hos-ovce u pomoc..i ja im poslao 300 ljudi i danas srpska ofanziva lomi se kod orasja..a ti mene sad pitas za pomoc kad cetnici su takorec tu pred vratima dervente...a do tad si stalno moljakao bobana,tuđmana i njegove koji su ti poslali tri puske...sta me nisi zvao prije deset dana sad bi tu imao bojnu hos-ovaca a cetnici bi i danas bili u doboju...hv ti napusta linije a ti nemas vod ljudi da ostavis na liniji dolje kod foče i komarice..zajebali oni moji dolje tebe moj vinko..i ostao ti sad samo blaz kao zadnji spas..a ljudi sad trenutno nemam jer vodimo dolje u hercegovini bitke da oslobodimo mostar,capljinu odnosno dio opcine...capljine i dolej prema neretvi...anto(prkacin) mozda nesto uradi...da dovede neke svoje ljude ali moj vinko hoce li to biti dovoljno da se spase derventa i brod'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Ode i Danijel Srb.... Empty Re: Ode i Danijel Srb....

Post by kic 12/9/2016, 16:29

kakvi su ovo transkripti lol
kic
kic
Admin

Male
Posts : 48018
2014-04-10


https://www.ex-iskon-pleme.com

Back to top Go down

Ode i Danijel Srb.... Empty Re: Ode i Danijel Srb....

Post by crvenkasti 12/9/2016, 16:39

Srbe u Srbiju
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28777
2014-04-17


Back to top Go down

Ode i Danijel Srb.... Empty Re: Ode i Danijel Srb....

Post by Guest 12/9/2016, 16:40

Pa ovo sve bolje i bolje :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Ode i Danijel Srb.... Empty Re: Ode i Danijel Srb....

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum