ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

WAWRINKA

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Go down

WAWRINKA - Page 50 Empty Re: WAWRINKA

Post by Guest 17/7/2017, 09:48

vuksadinare wrote:....cilic je servis za kurac bio...a bez jakog i dobrog servisa ne mozes parirati federeru u vimbldonu...federe je igra dva puta sa karlovicem u vimbldonu i svaki put su igrali skoro tie break...dobio je federe karlovica ali na knap..zasto?..pa karlito ej imao servis i volej igru ali ga jebalo sto nema dobar ritern i kretnja u igri zbog visine...
:tu Bravo Amerigo, otkrio si ameriku

Guest
Guest


Back to top Go down

WAWRINKA - Page 50 Empty Re: WAWRINKA

Post by bafalo 21/7/2017, 13:30

karlo svakim danom sve gore igra

_________________
WAWRINKA - Page 50 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

WAWRINKA - Page 50 Empty Re: WAWRINKA

Post by Guest 22/7/2017, 01:49

bafalo wrote:karlo svakim danom sve gore igra
Godine su tu...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

WAWRINKA - Page 50 Empty Re: WAWRINKA

Post by bafalo 23/7/2017, 23:09

zakuhtava se borba za broj 1 nadal bi trebao ubrzo preuzet možda već u kanadi ako bude igrao. nadam se da će fed preskočit i igrat samo cincy pred uso. favorit je da završi godinu kao jedinica trenutno samo 500 bodova iza nadala na race listi a ovo je njegov dio sezone dok se rafa uvijek muči. jedino da nadal osvoji uso onda ima šansu mada mislim da obojici nije toliko bitno ali moglo bi bit zanimljivo prošle godine je zadnja utakmica sezone odlučivala

_________________
WAWRINKA - Page 50 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

WAWRINKA - Page 50 Empty Re: WAWRINKA

Post by Guest 23/7/2017, 23:52

bafalo wrote:zakuhtava se borba za broj 1 nadal bi trebao ubrzo preuzet možda već u kanadi ako bude igrao. nadam se da će fed preskočit i igrat samo cincy pred uso. favorit je da završi godinu kao jedinica trenutno samo 500 bodova iza nadala na race listi a ovo je njegov dio sezone dok se rafa uvijek muči. jedino da nadal osvoji uso onda ima šansu mada mislim da obojici nije toliko bitno ali moglo bi bit zanimljivo prošle godine je zadnja utakmica sezone odlučivala
Fed je reka nema više odmaranja.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

WAWRINKA - Page 50 Empty Re: WAWRINKA

Post by bafalo 24/7/2017, 01:16

nema više velikih pauza ali neće sve igrat. kanada i cincy idu jedan za drugim bez dana odmora i onda tjedan do uso po meni bit će pametan i odigrat cincy gdje uvijek dominira i lijepo odmoran otić na slam i onda na kraju sezone može potegnut gas

_________________
WAWRINKA - Page 50 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

WAWRINKA - Page 50 Empty Re: WAWRINKA

Post by bafalo 27/7/2017, 15:04

đoković loži narod tjednima sazvao konferenciju da objavi isto što je federer godinu dana prije riješio u pola minute na twitteru bože kakav attention whore nema ni operaciju samo se sklanja dok se roger i rafa ohlade

_________________
WAWRINKA - Page 50 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

WAWRINKA - Page 50 Empty Re: WAWRINKA

Post by bafalo 9/8/2017, 19:37

još jedna pobjeda moćnog rođera dan nakon 36-og rođendana. kamo sreće da su mu svi mečevi u ovom terminu

_________________
WAWRINKA - Page 50 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

WAWRINKA - Page 50 Empty Re: WAWRINKA

Post by Guest 9/8/2017, 20:18

BRIŠI OVU GLUPU TEMU
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

WAWRINKA - Page 50 Empty Re: WAWRINKA

Post by FRANK 9/8/2017, 20:23

Operw.....ova tema znaci samo jedno... ti reci sta

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

WAWRINKA - Page 50 Empty Re: WAWRINKA

Post by Guest 9/8/2017, 20:26

svi gayevi koji se lože na pederera, đokovića i ostale klošare u nedjelju imaju zakazano strijeljanje ispred vojarne naime ne možeš biti toliko glup da se na takve klošare ložiđ
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

WAWRINKA - Page 50 Empty Re: WAWRINKA

Post by FRANK 9/8/2017, 20:28

Ja mislim da je strijeljanje prava rijec

-------

http://ex-iskon.forumcroatian.com/viewtopic.forum?t=21610

_________________
"Juventus je uvijek bio primjer za moj Manchester United. Puštao sam svojim igračima video snimke Lippijevog Juventusa i govorio im da ne gledaju taktiku i tehniku jer smo i mi to imali, već da gledaju na želju za pobjedom koju su posjedovali Lippijevi igrači, i da se tome posvete." - Sir Alex Ferguson.
FRANK
FRANK

Posts : 19986
2015-09-13


Back to top Go down

WAWRINKA - Page 50 Empty Re: WAWRINKA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 50 of 50 Previous  1 ... 26 ... 48, 49, 50

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum