ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Milu majku vam...

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Milu majku vam...  - Page 3 Empty Re: Milu majku vam...

Post by bafalo 11/9/2016, 21:16

ma nemoguće pa ne bi oni

bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Milu majku vam...  - Page 3 Empty Re: Milu majku vam...

Post by Guest 12/9/2016, 08:25

river_jude wrote:
operw wrote:Nedo bog da sam ja bio tamo ubio bi boga u njima.

Vic dana
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milu majku vam...  - Page 3 Empty Re: Milu majku vam...

Post by sat2 12/9/2016, 08:43

Braćala wrote:
Tommy Ramone wrote:
Braćala wrote:
Tommy Ramone wrote:Sramota je, ali ostavimo se patetike, isto bi prošli naši u Beogradu da nalete na huligane.



tesko da bi bilo ko decu dirao ovde...
Nemoj biti naivan. Ni ove nije dirao nitko ozbiljan. Ja se ni ne osvrćem za srpskim registracijama iako sam prošao rat i sva sranja. Ovo su bili isto klinci, kao što bi klinci najebali u Beogradu. I klinci iz Zagreba ako nalete na takvu ekipu u Splitu imaju problema kao i obrnuto.

nije ovde stvar srbi i hrvati-ovde je stvar da su 20-orica majmuna nalupala petoricu decaka od 15 godina. trebalo bi im kosti polomiti...
:cru
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Milu majku vam...  - Page 3 Empty Re: Milu majku vam...

Post by muckodjubre 13/9/2016, 13:59

Trener Partizana za srpski Alo jutros je spomenuo kako su napadači imali baklje te nosili obilježja Bad Blue Boysa.
"Bakljama nisu pržili, nego samo strašili dečke. Nakon pet minuta pojavio se neki krupni, tetovirani Hrvat i rekao im da se maknu. "Ne dirajte djecu", vikao je te se ispričao u ime Hrvata. Kazao da je Hrvati nisu takvi. Nisam bio prisutan, ali sam bio s djecom u policiji dok su davali izjave. Policija nam je kazala da imaju snimke te da će napadači uskoro biti privedeni", prenosi srpski list izjave Bratuše.
"Naši su se u krivom mjestu na krivo vrijeme. Jedan od napadača kazao im je da ne smiju nositi majice Partizana", dodao je srpski trener. 
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Milu majku vam...  - Page 3 Empty Re: Milu majku vam...

Post by Guest 13/9/2016, 14:12

ljudina
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Milu majku vam...  - Page 3 Empty Re: Milu majku vam...

Post by muckodjubre 13/9/2016, 14:29

prije nekih 5,6 godina došli 2 lika-hrvata iz amerike prvi puta u HR i kupili kape s dinamovim grbom i još im iz zajebancije jedan lik stavi na kape ustaško-U...trebali oni ići na more zadar,šibenik,split i ja im reko nemojte nositi tu kapu tamo,pitaju zašto? ja reko zato jer ćete radi ustaškoga U imati problema s policijom,a radi dinamove kape bi vrlo vjerojatno mogli dobiti batina u dalmaciji...

pitaju opet zašto? ja reko,ajd samo nemoj,da ti sad ne objaššnjavam detalje...

a sad zamisli doći s takvim čime u srbiju?
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Milu majku vam...  - Page 3 Empty Re: Milu majku vam...

Post by bafalo 13/9/2016, 14:56

šta će hrvat u srbiji jesi normalan demo oni tu dođu na ljetovanje i malo se divit prirodnim ljepotama a šta ćeš ti tamo

_________________
Milu majku vam...  - Page 3 Lana-Jurcevic-rox
bafalo
bafalo

Posts : 4928
2015-08-08


Back to top Go down

Milu majku vam...  - Page 3 Empty Re: Milu majku vam...

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum