ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

''Milanović i Plenković sudjelovali u sučeljavanju Nove TV''

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

''Milanović i Plenković sudjelovali u sučeljavanju Nove TV'' - Page 3 Empty Re: ''Milanović i Plenković sudjelovali u sučeljavanju Nove TV''

Post by abraham 10/9/2016, 07:12


abraham

Posts : 14084
2014-04-14


Back to top Go down

''Milanović i Plenković sudjelovali u sučeljavanju Nove TV'' - Page 3 Empty Re: ''Milanović i Plenković sudjelovali u sučeljavanju Nove TV''

Post by frakcija 10/9/2016, 10:00

Po autobusu često čujen..ne znan za koga ću, al za milanovića neću odnija ti ga đava.. najviše su razjareni na outsourcing..nek autsorsaju one kurbetine na izmišljenim radnim mistima, šta po cili dan češu minđu po kancelarijama i skitaju za vrime posla..
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

''Milanović i Plenković sudjelovali u sučeljavanju Nove TV'' - Page 3 Empty Re: ''Milanović i Plenković sudjelovali u sučeljavanju Nove TV''

Post by Guest 10/9/2016, 12:32

Moj dojam je da je bila skracenija verzija prve debate, iako su bili vidno nervozniji i agresivniji. Plenkovic je uhvatio prikljucak sa brojkama, a Milanovicu je odbrusio u par navrata, medjutim Milanovic je dominirao debatom. Osjecao se ugodno, ima hitar mozak i jezik :) cini mi se da je i osvojio nekakvu debatnu nagradu. Doduse, to mu je omogucilo da debatu skrene sa voda koje mene interesiraju - odljev mladih, ekonomski pokazatelji za vrijeme njegove Vlade i kako ih komentira, garancija da ce nastaviti svoju ''deda ustasa'' vanjsku politiku i ako bude bio premijer, itd.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Milanović i Plenković sudjelovali u sučeljavanju Nove TV'' - Page 3 Empty Re: ''Milanović i Plenković sudjelovali u sučeljavanju Nove TV''

Post by Guest 10/9/2016, 12:40

Sto se Plenkija tice, sjetio sam se nedavno, gledao sam Zvijezde Granda (dobro, preletio sam, nisam gledao, casna rijec :P ). Uglavnom, bio neki momak, 19 god. i pjeva, pjeva neku pop-baladu, lijepo, suci suzama lijepe tapete, jedino Jelena Karleusa nestrpljiva. Pita, dobro, imas jos nesto brze. Veli ovaj ima, i krene pjevati nekakvu cajku. JK ga prekine, zalijepi mu crveni karton, a ono sto mu je rekla, mislim da je dobro da svatko upamti.

Veli ona njemu, ti ne pjevas kao da si na natjecanju. Ovo ti je jedna od 2-3 sanse da se probijes u zivotu, a ti nista. Ti si musko, uspravi se, moras biti kao lav, moras se boriti, drugu sansu nemas. Tako ce ti biti na poslu, sa djevojkom, u zivotu. Kad vidis sansu, moras ju zgrabiti. A ti si stao ovdje bez kapi krvi u sebi, kao djecarac. Ti si odrastao muskarac.

Moze netko misliti o JK sto hoce (a ja svakako mislim svoje), ali nije bitno tko je rekao, bitno je sto je receno. I seljakinja zna ono nesto najjednostavnije o zivotu sto Plenkovic ne zna, jer mu je cijeli zivot serviran na pladnju, sad se prvi puta bori za nesto.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Milanović i Plenković sudjelovali u sučeljavanju Nove TV'' - Page 3 Empty Re: ''Milanović i Plenković sudjelovali u sučeljavanju Nove TV''

Post by melkior 10/9/2016, 13:05

kolerik wrote:Sto se Plenkija tice, sjetio sam se nedavno, gledao sam Zvijezde Granda (dobro, preletio sam, nisam gledao, casna rijec :P ). Uglavnom, bio neki momak, 19 god. i pjeva, pjeva neku pop-baladu, lijepo, suci suzama lijepe tapete, jedino Jelena Karleusa nestrpljiva. Pita, dobro, imas jos nesto brze. Veli ovaj ima, i krene pjevati nekakvu cajku. JK ga prekine, zalijepi mu crveni karton, a ono sto mu je rekla, mislim da je dobro da svatko upamti.

Veli ona njemu, ti ne pjevas kao da si na natjecanju. Ovo ti je jedna od 2-3 sanse da se probijes u zivotu, a ti nista. Ti si musko, uspravi se, moras biti kao lav, moras se boriti, drugu sansu nemas. Tako ce ti biti na poslu, sa djevojkom, u zivotu. Kad vidis sansu, moras ju zgrabiti. A ti si stao ovdje bez kapi krvi u sebi, kao djecarac. Ti si odrastao muskarac.

Moze netko misliti o JK sto hoce (a ja svakako mislim svoje), ali nije bitno tko je rekao, bitno je sto je receno. I seljakinja zna ono nesto najjednostavnije o zivotu sto Plenkovic ne zna, jer mu je cijeli zivot serviran na pladnju, sad se prvi puta bori za nesto.
:tu  Respekt.
avatar
melkior

Posts : 17209
2015-08-09


Back to top Go down

''Milanović i Plenković sudjelovali u sučeljavanju Nove TV'' - Page 3 Empty Re: ''Milanović i Plenković sudjelovali u sučeljavanju Nove TV''

Post by frakcija 10/9/2016, 13:05

kolerik wrote:Moj dojam je da je bila skracenija verzija prve debate, iako su bili vidno nervozniji i agresivniji. Plenkovic je uhvatio prikljucak sa brojkama, a Milanovicu je odbrusio u par navrata, medjutim Milanovic je dominirao debatom. Osjecao se ugodno, ima hitar mozak i jezik :) cini mi se da je i osvojio nekakvu debatnu nagradu. Doduse, to mu je omogucilo da debatu skrene sa voda koje mene interesiraju - odljev mladih, ekonomski pokazatelji za vrijeme njegove Vlade i kako ih komentira, garancija da ce nastaviti svoju ''deda ustasa'' vanjsku politiku i ako bude bio premijer, itd.
jest ima talenta za pogrešne interpretacije događaja
frakcija
frakcija

Posts : 5635
2016-03-09


Back to top Go down

''Milanović i Plenković sudjelovali u sučeljavanju Nove TV'' - Page 3 Empty Re: ''Milanović i Plenković sudjelovali u sučeljavanju Nove TV''

Post by Guest 10/9/2016, 13:26

Tko je uopće PLENKI ; takozvani , samozvani , umiveni EU demokrata koji više pozornosti  obraća svojoj jutarnjoj frizuri nego tome koliko je Hrvata taj dan dobilo otkaz - koji nije sposoban svoje znanje iskoristiti na pravi način i u obračunu s  hrvatskim dezerterom natupa u rukavicama - nabijem ga ; Hrvatskoj treba sposoban političar koji nema mrlje u svom životopisu i koji je spreman stati iza svojih riječi - Plenki mi više izgleda kao vođa udruge koja se bori za ISTOSPOLNA  PRAVA - pri tome nemam pojma dali on daje ili PRIMA !? !!U svakom slučaju  ( po meni ) čovjek se pojavljuje u pogriješno vrijeme - u blatu hrvatske  jadne politike i svekolikog rasula društva u svim segmentima a nama biračima ostaje  samo to da biramo između dva ZLA !!

Po meni ; SDP  - HDZ  zabraniti za sva vremena da politički djeluju - njihovim istaknutim članovima zabraniti zakonom da se uopće više  bave politikom i da na bilo koji način mogu utjecati na  sva društvenopolitička  događanja u državi u kojoj  žive  - pri tome ih još dobro PRETRESTI kojim LOPOVSKIM metodama su se okoristili i sve im to NAPLATITI - po meni;tu bih debelo podmazivao  DUGE CIJEVI !!

PLJUC !!


Last edited by redder4 on 10/9/2016, 13:30; edited 1 time in total
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Milanović i Plenković sudjelovali u sučeljavanju Nove TV'' - Page 3 Empty Re: ''Milanović i Plenković sudjelovali u sučeljavanju Nove TV''

Post by L'âme 10/9/2016, 13:28

Ne bih se slozila s tobom, kolerice..mislim da je jednostavno takav karakter..

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

''Milanović i Plenković sudjelovali u sučeljavanju Nove TV'' - Page 3 Empty Re: ''Milanović i Plenković sudjelovali u sučeljavanju Nove TV''

Post by Guest 10/9/2016, 13:35

maggie13 wrote:Ne bih se slozila s tobom, kolerice..mislim da je jednostavno takav karakter..

Pa i ja mislim da je jednostavno takav karakter, i da je onaj momak na Grandu bio jednostavno takav karakter. Inace, u politici, sportu, zivotu opcenito je borba, imas svega par sansi, mozda cak i samo jednu, a dobro ces iskrvariti da se noktima dokopas i te jedne. Osim nekih, koji zive pod staklenim zvonom, a ti nikada nisu bili materijal ni za dobrog drzavnika ni za efikasnog premijera.

On je sve u zivotu dobio na srebrnom pladnju, i nikad se za nista nije borio. Nije borac, usalio se sav.

Nista drugo nisam ni rekao.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Milanović i Plenković sudjelovali u sučeljavanju Nove TV'' - Page 3 Empty Re: ''Milanović i Plenković sudjelovali u sučeljavanju Nove TV''

Post by L'âme 10/9/2016, 13:41

Ne slazemo se opet..k'o da se Milanovic za nesto borio u zivotu pa svejedno grize k'o pit bull..

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

''Milanović i Plenković sudjelovali u sučeljavanju Nove TV'' - Page 3 Empty Re: ''Milanović i Plenković sudjelovali u sučeljavanju Nove TV''

Post by Guest 10/9/2016, 13:50

maggie13 wrote:Ne slazemo se opet..k'o da se Milanovic za nesto borio u zivotu pa svejedno grize k'o pit bull..

megi, a sto mi znamo o Milanovicu? Bio je od malih nogu natjecateljski raspolozen, ocito je da ima nekakvih kompleksa. U konacnici, ako ti se svidi neka lijepa djevojka, pa nece ona tebe zauvijek cekati da prikupis hrabrost, moras jasno i odmjereno dati do znanja da ti se svidja i ti je lijepo sa njom.

Sto dobar dio mojih vrsnjaka ima problema prevaliti preko usana, iako nisu rodjeni sa zlatnom zlicom u ustima, ali bi najradije da to mama napravi umjesto njih. Nema to veze sa time koliko imas, nego da li ti je borba u krvi, jesi li musko ili nisi.

Velim, snimio bih to sto je Jelena rekla i pustio svakome momcicu od nekakvih 14-18 godina.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Milanović i Plenković sudjelovali u sučeljavanju Nove TV'' - Page 3 Empty Re: ''Milanović i Plenković sudjelovali u sučeljavanju Nove TV''

Post by Piglet 10/9/2016, 13:55

redder4 wrote:Po meni ; SDP  - HDZ  zabraniti za sva vremena da politički djeluju - njihovim istaknutim članovima zabraniti zakonom da se uopće više  bave politikom
:tu
Promatrajući samo političke poteze, svatko pametan zna zašto su neophodni navodnici kad se HDZ označava kao "desna" ili "domoljubna" stranke, a SDP kao "lijeva" ili "narodna". Dva lica iste medalje, SDP=HDZ.
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Back to top Go down

''Milanović i Plenković sudjelovali u sučeljavanju Nove TV'' - Page 3 Empty Re: ''Milanović i Plenković sudjelovali u sučeljavanju Nove TV''

Post by L'âme 10/9/2016, 13:57

kolerik wrote:
maggie13 wrote:Ne slazemo se opet..k'o da se Milanovic za nesto borio u zivotu pa svejedno grize k'o pit bull..

megi, a sto mi znamo o Milanovicu? Bio je od malih nogu natjecateljski raspolozen, ocito je da ima nekakvih kompleksa. U konacnici, ako ti se svidi neka lijepa djevojka, pa nece ona tebe zauvijek cekati da prikupis hrabrost, moras jasno i odmjereno dati do znanja da ti se svidja i ti je lijepo sa njom.

Sto dobar dio mojih vrsnjaka ima problema prevaliti preko usana, iako nisu rodjeni sa zlatnom zlicom u ustima, ali bi najradije da to mama napravi umjesto njih. Nema to veze sa time koliko imas, nego da li ti je borba u krvi, jesi li musko ili nisi.

Velim, snimio bih to sto je Jelena rekla i pustio svakome momcicu od nekakvih 14-18 godina.
shvacam ja tebe savrseno..znamo dovoljno, a to je da se, u zadanim parametrima, nije trebao za nista boriti..znaci, stvar je u karakteru..konkretno, mislim ;-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

''Milanović i Plenković sudjelovali u sučeljavanju Nove TV'' - Page 3 Empty Re: ''Milanović i Plenković sudjelovali u sučeljavanju Nove TV''

Post by L'âme 10/9/2016, 13:58

Piglet wrote:
redder4 wrote:Po meni ; SDP  - HDZ  zabraniti za sva vremena da politički djeluju - njihovim istaknutim članovima zabraniti zakonom da se uopće više  bave politikom
:tu
Promatrajući samo političke poteze, svatko pametan zna zašto su neophodni navodnici kad se HDZ označava kao "desna" ili "domoljubna" stranke, a SDP kao "lijeva" ili "narodna". Dva lica iste medalje, SDP=HDZ.
naravno da je tako ;-)

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

''Milanović i Plenković sudjelovali u sučeljavanju Nove TV'' - Page 3 Empty Re: ''Milanović i Plenković sudjelovali u sučeljavanju Nove TV''

Post by Piglet 10/9/2016, 14:06

maggie13 wrote:
Piglet wrote:
redder4 wrote:Po meni ; SDP  - HDZ  zabraniti za sva vremena da politički djeluju - njihovim istaknutim članovima zabraniti zakonom da se uopće više  bave politikom
:tu
Promatrajući samo političke poteze, svatko pametan zna zašto su neophodni navodnici kad se HDZ označava kao "desna" ili "domoljubna" stranke, a SDP kao "lijeva" ili "narodna". Dva lica iste medalje, SDP=HDZ.
naravno da je tako ;-)
Gledam ljude oko sebe, za SDP i HDZ će glasati samo oni kojima ovisi posao ili napredovanje u državnoj službi o pobjedi na izborima.

Vjerujem da je to zapravo najveća izborna baza HDZ i SDP - uhljebi, interesno povezani pojedinci i naivci.
Piglet
Piglet

Posts : 1304
2016-02-24


Back to top Go down

''Milanović i Plenković sudjelovali u sučeljavanju Nove TV'' - Page 3 Empty Re: ''Milanović i Plenković sudjelovali u sučeljavanju Nove TV''

Post by L'âme 10/9/2016, 14:08

Piglet wrote:
maggie13 wrote:
Piglet wrote:
redder4 wrote:Po meni ; SDP  - HDZ  zabraniti za sva vremena da politički djeluju - njihovim istaknutim članovima zabraniti zakonom da se uopće više  bave politikom
:tu
Promatrajući samo političke poteze, svatko pametan zna zašto su neophodni navodnici kad se HDZ označava kao "desna" ili "domoljubna" stranke, a SDP kao "lijeva" ili "narodna". Dva lica iste medalje, SDP=HDZ.
naravno da je tako ;-)
Gledam ljude oko sebe, za SDP i HDZ će glasati samo oni kojima ovisi posao ili napredovanje u državnoj službi o pobjedi na izborima.

Vjerujem da je to zapravo najveća izborna baza HDZ i SDP - uhljebi, interesno povezani pojedinci i naivci.
to si dobro rekao-interesno povezani pojedinci (i njihove obitelji) te naivci bez vlastitog misljenja.

_________________
“You will not be good teachers if you focus only on what you do and not upon who you are.”
― Rudolf Steiner
L'âme
L'âme

Posts : 25744
2014-04-12


Back to top Go down

''Milanović i Plenković sudjelovali u sučeljavanju Nove TV'' - Page 3 Empty Re: ''Milanović i Plenković sudjelovali u sučeljavanju Nove TV''

Post by Guest 10/9/2016, 14:48

maggie13 wrote:Ne slazemo se opet..k'o da se Milanovic za nesto borio u zivotu pa svejedno grize k'o pit bull..
Hmm - evo, ja se  neću upuštati u vašu raspravu oko " ratobornog " karanfila - mene osobno više intrigira kako je uopće ovakav TIP PIT BULLA - koji se u vrijeme svoje vladavine iskazao kao beskompromisan - čak i sramotnom udaru policije na invallide DR, postavljanju specijalaca u Vukovaru radi osobne zaštite ( s snajperima ) , čovjeka koji je retorikom i zaštitom čvrsto držao pod kontrolom mnoge afere svojih podanika , čak i članova obitelji, tipa koji dolazi iz poznate zagrebačke gradske četvrti ( po kriminalu  i jakim kriminalnim imenima ) koji se bahato razbacivao riječima i rečenicama , tipa koji nije poštivao ni mnogo jače političke državnike od svoje malenkosti  -  TIPA koji se 91-92 KRIO po EU   i bježao od obveze  branjenja  domovine - sad je odjednom HRABAR i određuje  drugima što je ispravno a što nije - u konačnici; on " GRIZE " zato što mu je to jedina  šansa da spasi sebe i sve one koji su upetljani u kriminal koji je osobno dozvoljavao i štitio svih ovih godina !!

Da ne pričamo o zlouporabi položaja gdje je kao obiteljski čovjek na naš račun  koristio državni helikopter kako bi uživao s svojiom ljubavnicom u Rijeci - već zbog ovoga bi  morao biti izbačen iz HR politike za sva vremena  !!

PLJUC !!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

''Milanović i Plenković sudjelovali u sučeljavanju Nove TV'' - Page 3 Empty Re: ''Milanović i Plenković sudjelovali u sučeljavanju Nove TV''

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum