Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DAN KADA JE UMRO PARTIZAN

Go down

DAN KADA JE UMRO PARTIZAN  Empty DAN KADA JE UMRO PARTIZAN

Post by muckodjubre Fri 9 Sep - 17:43

Danas 68- godišnji Bjeković, koji je proglašen za Partizanovog Igrača 20. stoljeća, karijeru je završio u Nici, a upravo iz tog francuskog grada bio je i sudac utakmice Gilles Veissiere. On je pokušao pomoći Partizanu u Zagrebu, ali to je jedina pomoć koju su Beograđani dobili u glavnom hrvatskog gradu...

Gledao sam igrače, bili su bijeli. Nismo počeli loše utakmicu, promašili smo jednu šansu, i onda su oni dali jedan, pa drugi gol... A sudac iz Nice, kojem sam bio idol hoće da se ubije jer gubimo 2:0, i iz čista mira svira penal za nas, pred kraj poluvremena, ali njihov golman obrani. Na poluvremenu me sačeka i kaže mi: 'Nenade, žao mi je, želio sam ti pomoći.' Odgovorim mu: 'Hvala ti mnogo, samo šuti i radi svoj posao.' I odvale nas. To mi je veoma teško palo. Svaka izgubljena utakmica boli, ali to nije bio nogomet. Pucali su topovi...", rekao je Bjeković.