ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 29 of 50 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 39 ... 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sat 10 Sep - 14:10

Daleko sam ja od nekontrole. Znam u kunu točno na što mi ide, nemamo minuse i to.

Ali moram imat nekakav dugoročan plan.

medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sat 10 Sep - 14:21

I ne vidim problem u tome što si zapio 2000 bilo koje valute.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! Sat 10 Sep - 14:31

medication wrote:I ne vidim problem u tome što si zapio 2000 bilo koje valute.

Ni ja ...dok sam bio "sluzbeno" nezaposlen sam znao sprziti oko 1000 kn , tj dvije boce viskija u klubu

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 10 Sep - 14:36

Ja sam kaotična i ne volim uvođenje reda
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra Sat 10 Sep - 14:38

eto, mene jedino tješi što ne idem po kafićima i ne pušim.. 


puno mi ode na kozmetiku i odjeću (nešto manje), ali to me neizmjerno usrećuje

naravno, kupujem i za kuću.. tepisi, raznorazne stvari, kojekakve proizvode za čišćenje i održavanje, sve u kupaoni sam ja kupila
nakupi se toga
dajem za struju jedino, da

zapravo mislim da sam već pričala to  UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 1f60a

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sat 10 Sep - 14:45

Ja volim red, jer mi je tako brže i jednostavnije funkcionirat.

A gle, da ne radim ili da mi je manja plaća, manje bi davala za kozmetiku, robu, pa čak i hranu, ne bi s vremena na vrijeme jela vani, ne bi imala privatnog zubara itd.

Imam nešto prostora za štedit,ali ne previše.

Samo meni nije pitanje kako uštedit. Nego kako kroz određeno vrijeme npr kupit nekretninu a da moram što manji i što kraći kredit uzimat, plan za mirovinu i sl.

Tu nemam strategiju, a imam dovoljno godina da bi je morala imat.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Sat 10 Sep - 14:49

medication wrote:I ne vidim problem u tome što si zapio 2000 bilo koje valute.
ma niti ja. samo netko radi za 2500, a ja spizdim to za noć

doduše moja lova, nema se tko kaj bunit.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Ziil Los Dii ! Sat 10 Sep - 14:51

medication wrote:
Tu nemam strategiju, a imam dovoljno godina da bi je morala imat.

Nemam ni ja..niti me to brine

Svi kod nas imaju misljenje da je to nekakvo posebno ostvarenje,statusni simbol, ugl razmisljanje malih ljudi da se pokazu vecima dok u svoja cetiri zida skrivaju bijedu

Kuce,auti etc mi nista ne predstavljaju

_________________
Taste my Greek tragedy
Ziil Los Dii !
Ziil Los Dii !

Posts : 5807
2015-10-11


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sat 10 Sep - 15:05

veber wrote:
medication wrote:I ne vidim problem u tome što si zapio 2000 bilo koje valute.
ma niti ja. samo netko radi za 2500, a ja spizdim to za noć

doduše moja lova, nema se tko kaj bunit.


Odrastao si muškarac koji se sam financira od legalnog rada. Štoviše, u proizvodnji, a ne kao nekakav uhljeb. Ako sam dobro skužila, nikome nisi ništa dužan, plaćaš svoje obveze za 2 djece.

Ako od onoga što ti ostane nakon što platiš sva moguća potraživanja, ostane za elegantno zapit 2000 čunga lungi, BTK, kratak je život.

Jel se neki bogataš pita kako ti plaćaš svoje račune kad spizdi za koku 10 000 Eura? Sigurna sam da ne.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sat 10 Sep - 15:09

Ziil Los Dii ! wrote:
medication wrote:
Tu nemam strategiju, a imam dovoljno godina da bi je morala imat.

Nemam ni ja..niti me to brine

Svi kod nas imaju misljenje da je to nekakvo posebno ostvarenje,statusni simbol, ugl razmisljanje malih ljudi da se pokazu vecima dok u svoja cetiri zida skrivaju bijedu

Kuce,auti etc mi nista ne predstavljaju


Ni meni, al apsolutno.


Ja novac gledam kroz sigurnost, a ne povećanje ega kroz statusni simbol.

Želim bit u mogućnosti ako mi dopizdi podstanarstvo, odlučit kupit stan, bar stančić, bez prevelikog stresa oko otplate do kraja.

Stan kao stan u vlasništvu mi ne predstavlja ništa, ali mogućnost da ga mogu imat je već druga priča.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sat 10 Sep - 15:11

Jebate kako ja ne znam stavljat zareze na prava mjesta.

seksi
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Sat 10 Sep - 15:11

medication wrote:
Odrastao si muškarac koji se sam financira od legalnog rada. Štoviše, u proizvodnji, a ne kao nekakav uhljeb. Ako sam dobro skužila, nikome nisi ništa dužan, plaćaš svoje obveze za 2 djece.

Ako od onoga što ti ostane nakon što platiš sva moguća potraživanja, ostane za elegantno zapit 2000 čunga lungi, BTK, kratak je život.

Jel se neki bogataš pita kako ti plaćaš svoje račune kad spizdi za koku 10 000 Eura? Sigurna sam da ne.
znam, ali mi malo glupavo zapit pol prosječne plaće.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sat 10 Sep - 15:19

Ja za savjest uplatim u dobrotvorne svrhe, bolesnoj djeci, siromašnima, za neke informatičke projekte i školstvo i sl.

eto ideje
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 10 Sep - 15:32

Toliko su mi guzica i noge upaljene. Jedva sjednem, jedva se usanem, jedva po stepenicama...

Uskoro kuci, decko kuha rucak...

Malo cu pilatesa nabacit.
Kad zahladi, odoh u trckaranje sa psom, ona ce biti izvan srece a i meni ce 500m trcanja dobro doci...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Sat 10 Sep - 15:33

medication wrote:Ja za savjest uplatim u dobrotvorne svrhe, bolesnoj djeci, siromašnima, za neke informatičke projekte i školstvo i sl.

eto ideje
ja poklanjam računala, papir i sl. vrtiću gdje mi je mala išla.

najbolje jednom bandić se pohvalio kako vtić taj i taj ima četiri računala u svakoj prostoriji, a zaboravio navest da su donirana.
izričito sam tražio da me se nikako ne spominje, pa su tete i djeca napravile A4 zahvalnicu i dale mi. to mi više znači nego da sam bio naveden pred tv. visi mi u uredu.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 10 Sep - 15:34

veber wrote:
medication wrote:Ja za savjest uplatim u dobrotvorne svrhe, bolesnoj djeci, siromašnima, za neke informatičke projekte i školstvo i sl.

eto ideje
ja poklanjam računala, papir i sl. vrtiću gdje mi je mala išla.

najbolje jednom bandić se pohvalio kako vtić taj i taj ima četiri računala u svakoj prostoriji, a zaboravio navest da su donirana.
izričito sam tražio da me se nikako ne spominje, pa su tete i djeca napravile A4 zahvalnicu i dale mi. to mi više znači nego da sam bio naveden pred tv. visi mi u uredu.
Slatko :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication Sat 10 Sep - 15:41

Kul kul kul...


to su bitne stvari
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Sat 10 Sep - 15:50

medication wrote:Kul kul kul...


to su bitne stvari
a, gle. računala se stalno mijenjju, meni nije problem malo se poigrat i napravit pc koji će djeci biti koristan.
microsoft mi da gratis os. koliko njima treba super je...

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by veber Sat 10 Sep - 15:51

Lejduša wrote:Slatko :)
pa je. pogotovo kada pročitaš; tata najbolji si :D

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 10 Sep - 16:19

Negdje moram živjeti,seliti se mrzim,pa mi je ipak bitno da su to moja 4 zida.....lakše je jednostavno.....


Obavljena kupovina za školu,bili u ikei po foto okvire,i usput odnijela equipment za sljedeći Beauty day....sad spremanje za van....imam par kombi u glavi sta obuci...vani 30 stupnjeva....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest Sat 10 Sep - 16:21

Ja sam jučer skoro izdvojila 175€ za Michael Kors cipelice...sreća nije bilo moga broja....našla iste skoro na zalandu za 30€.....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 29 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 29 of 50 Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30 ... 39 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum