ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Na badnjak 2010.

Go down

Na badnjak 2010. Empty Na badnjak 2010.

Post by Guest Thu 8 Sep - 4:10

http://forum.net.hr/forums/t/306551.aspx

Napisan je ovaj post.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na badnjak 2010. Empty Re: Na badnjak 2010.

Post by muckodjubre Thu 8 Sep - 13:48

Oni kažu da je Mamić lud, a tko su oni nego obični isfrustrirani novinari monstrumi i lažovi. Čak i smrde.


Kako mogu čovjeka tako provocirat?


 Pa svi normalni ljudi su osjetljivi kad im neko spominje djecu i mater. Zato još jednom želim svima reći da to nisu prosvjedi protiv Mamića nego protiv slobodne i demokratske Hrvatske koju on predstavlja.


Da je Mamić bio samo k od kriminalca već bi bio u Remetincu s obzirom na antimamićevsku klimu u zemlji. No on je čovjek čista obraza bez dlake na jeziku, naprosto junak starog kova. Mamić je dinamo ove zemlje koji pokreće nogomet.


Ovom prilikom ti čestitam Božić i Novu Godinu i želim ti da budeš na čelu Dinama do 2021!


Ova moja poruka će kako tako dospjeti do tebe.
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Na badnjak 2010. Empty Re: Na badnjak 2010.

Post by muckodjubre Thu 8 Sep - 13:49

Nemam vremena sad odgovarati na poruke, samo na brzinu želim ponovo dati podršku Mamiću.
Bravo Zdravko.svaka čast.ti si jedini u državi koji ima muda popljuvat novinare kako to zaslužuju.to su stoka,gamad... Svašta si umišljaju i uzimaju za pravo. Iživljavaju se na tebi u novinama. Ne samo tebi na svima, a narod to puši, a ti si nemožeš pomoć jer nemaš pravo i nemaš svoju novinu da napišeš članak po svojem guštu. Nikad neću zaboravit kako si lijepo otpilio Flaka, a on je pobjego ko pička kad si mu se upetljao u privatni život... stoka, a kad se on tebi petlja u privatni život nikom ništa ....svaka čast. Drž se i nedaj se.
I ova poruka će dospjeti do tebe. To je sigurno.
Mamiću hrvatski kralju, ti si hrvatsko božanstvo i simbol demokracije!!!

_________________
Ako detektor laži pokaže da ja lažem, da sam ja odbio , ja ću onda se podvrći da sam sebi oduzmem život. 

Na badnjak 2010. 6b8efe2f85c2b63406b2Na badnjak 2010. Tumblr_paowj2Xw4F1td6f30o3_500Na badnjak 2010. Semi-Final-Croatia-vs-England-Moscow-Russian-Federation-11-Jul-2018
muckodjubre
muckodjubre

Posts : 11131
2014-04-15


Back to top Go down

Na badnjak 2010. Empty Re: Na badnjak 2010.

Post by Guest Thu 8 Sep - 17:12

to je samo dokaz da je mamić nadzirao bivši forum i pazio da to bude sve u redu. od kad su mu smjestili i poslali ga u zatvor propao je i forum.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na badnjak 2010. Empty Re: Na badnjak 2010.

Post by Guest Thu 8 Sep - 19:43

http://forum.net.hr/forums/t/297775.aspx
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Na badnjak 2010. Empty Re: Na badnjak 2010.

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum