ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Plenkoviću zvižduci navijača u Splitu, Viču mu "Jebo' vas Mamić, prodane duše"

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Go down

Plenkoviću zvižduci navijača u Splitu, Viču mu "Jebo' vas Mamić, prodane duše"  - Page 3 Empty Re: Plenkoviću zvižduci navijača u Splitu, Viču mu "Jebo' vas Mamić, prodane duše"

Post by BB-8 8/9/2016, 08:54

RayMabus wrote:

http://www.index.hr/vijesti/clanak/video-zestokog-doceka-plenkovicu-zvizduci-navijaca-u-splitu-vicu-mu-jebo-vas-mamic-prodane-duse-/917994.aspx

lol!
jel bio i pavle kalinić na skupu?  :W

BB-8

Posts : 3678
2016-01-25


Back to top Go down

Plenkoviću zvižduci navijača u Splitu, Viču mu "Jebo' vas Mamić, prodane duše"  - Page 3 Empty Re: Plenkoviću zvižduci navijača u Splitu, Viču mu "Jebo' vas Mamić, prodane duše"

Post by vuksadinare 8/9/2016, 08:54

dawson wrote:Jbg. HDZ (Kolinda) im se zamjerio i sad će ih peglati svaki put u Splitu.
..hdz im se zamjerio..ali onaj splitski..hajdukom su upravljali hdz-ovci iz dalmacije a ne mamic...mamica se moze napadati sto se tice reprezentacije i hns-a ali en zbog hajduka..tu se treba cistiti prvo svoje dvoriste..ja sam hajdukovac veci od mnogih ovih sto prosvjeduju..ali znam prepoznati prljavstinu u svom dvoristui..a ne biti slijep
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkoviću zvižduci navijača u Splitu, Viču mu "Jebo' vas Mamić, prodane duše"  - Page 3 Empty Re: Plenkoviću zvižduci navijača u Splitu, Viču mu "Jebo' vas Mamić, prodane duše"

Post by vuksadinare 8/9/2016, 08:56

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:
jastreb wrote:Bravo za Splićane! Ono što sam rekao za bosanske Hrvate,vrijedi i za Dalmaciju. Zagreb je uništio Dalmaciju više nego Beograd i Beč.
to sam i ja mislio..dugo vremena..no pogresno..nerad moj dragi jastrebe nerad,,i sami dalmatinci su unistili dalmaciju kao i hajduk..nije pero iz varazdina...zasto nerad..pa d aim gori pod nogama i da su zeljni posla i napredka..radili bi u sezoni a ne teglili ljude iz slavonije i drugih krajeva..sto ej i za to zagreb,varazdin ili brisel kriv
Ma daj molim te. Najprije su učinili sve da unište Hajduka. Split je u onoj Jugi bio treći glavni grad,iza BG i ZG. U svemu. U sportu,industriji,estradi...a gdje je danas Split? Danas navijači hajduka ne smiju imati prosvjed protiv dominacije Dinama,a da HDZ to ne proglasi za nekakvo potkopavanje Hrvatske i guranje nekakvog izmišljenog sukoba sjevera i juga Hrvatske.

Nikada Dalmacija u svojoj povijesti nije nazadovala kao u posljednjih 20 godina.
..ne pricaj bzv...ima dijelom istine...ali kako zadar niej propao,dubrovnik..i jos dosta mjesta po dalmaciji..u splitu se nisu prilagodili vremenima..i sa razmisljanjem..sve ce doc samo do sebe...nisu se borili ni izborili i najvaznije radili vec non stop galamili kao pokrice
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkoviću zvižduci navijača u Splitu, Viču mu "Jebo' vas Mamić, prodane duše"  - Page 3 Empty Re: Plenkoviću zvižduci navijača u Splitu, Viču mu "Jebo' vas Mamić, prodane duše"

Post by vuksadinare 8/9/2016, 09:01

sibenik ej deset puta gore stradao od splita pa ne galame kao ovi u splitu..vec zasukali rukave i konacno se popravljaju u svim segmentima...i u gospodarskom i u sportskom..jedino split zaostaje i nonstop kukmace...ocekujuci da ce im valjda sam bog nesto iskamciti i dati im lovu i napredak
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99115
2015-09-08


Back to top Go down

Plenkoviću zvižduci navijača u Splitu, Viču mu "Jebo' vas Mamić, prodane duše"  - Page 3 Empty Re: Plenkoviću zvižduci navijača u Splitu, Viču mu "Jebo' vas Mamić, prodane duše"

Post by udba 8/9/2016, 09:07

Orjuna ne miruje.

_________________
Plenkoviću zvižduci navijača u Splitu, Viču mu "Jebo' vas Mamić, prodane duše"  - Page 3 Plenki10
udba
udba

Posts : 4945
2015-11-10


Back to top Go down

Plenkoviću zvižduci navijača u Splitu, Viču mu "Jebo' vas Mamić, prodane duše"  - Page 3 Empty Re: Plenkoviću zvižduci navijača u Splitu, Viču mu "Jebo' vas Mamić, prodane duše"

Post by sitting_bull 8/9/2016, 09:27

Eroo wrote:
sitting_bull wrote:
tre911 wrote:Jebote siting ti si baš u hebenoj situaciji, ono branio bi mamića ali ne znaš kako kad pljuju zbog njega po HDZu, teške su tvoje muke u ovom trenutkuPlenkoviću zvižduci navijača u Splitu, Viču mu "Jebo' vas Mamić, prodane duše"  - Page 3 Meatballs
da je ostali hdz gnoj imao na državnoj razini mamićeve rezultate možda bi mi i hdz bio drag.

jedan sposoban lik u samo jednom segmentu ne može oprati i opravdati nesposobnost, krađu i svekoliki diletantizam i amaterizam zločinačke organizacije.

zapravo su tovari vrlo slični hdz-u: amateri, diletanti i ostrašćeni na lokalnoj razini istim žarom vode hajduk u kk kao što i hdz radi sa državom...
Dok vi o tome iz države vam se iselilo 200,000 mladih ljudi. Koga boli qratz i zato, a? :D
ti si bio star kad si se iselio?

zašto si se iselio, što nisi ostao?

koji qratz se javljaš i s kojim pravom???
sitting_bull
sitting_bull

Male
Posts : 11143
2015-09-28

Lokacija: : zagreb

Back to top Go down

Plenkoviću zvižduci navijača u Splitu, Viču mu "Jebo' vas Mamić, prodane duše"  - Page 3 Empty Re: Plenkoviću zvižduci navijača u Splitu, Viču mu "Jebo' vas Mamić, prodane duše"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 3 Previous  1, 2, 3

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum