ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders

Page 1 of 2 1, 2  Next

Go down

UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders Empty UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders

Post by vuksadinare 6/9/2016, 08:27

http://www.index.hr/vijesti/clanak/un-trump-siri-rasne-i-vjerske-predrasude-kao-i-orban-marine-le-pen-i-geert-wilders/917578.aspx
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders Empty Re: UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders

Post by vuksadinare 6/9/2016, 08:28

pa sto je krivo rekao?...da su muslimani i hispanci lijeni kao sto jesu...a da su problematicni i jesu..muslimani terorizmom a hispanci kriminalom
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders Empty Re: UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders

Post by vuksadinare 6/9/2016, 08:31

....trump samo zeli da s epolitika vise ne vodi u rukavicama i glumi se kao svi smo si dobri a iza leđa se pokazuje srednji prst...ajmo otvoreno....jebi mater ti meni ali i ja cu tebi..oces kefanje..ok?..jedan an jedan ne mjesajmo druge u to...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders Empty Re: UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders

Post by jastreb 6/9/2016, 08:33

Nisu to nikakve predrasude.

Primjerice Gile iz Elektr.orgazma je prešao na budizam.

UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders Gile%20Elektricni%20Orgazam_031215_RAS%20foto%20Djordje%20Kojadinovic011_preview_400x0

I bez obzira što se ja sa tom filozofijom ne slažem,mene to ne smeta,jer znam da Srđan neće paliti crkve,niti podmetati bombe,dočim 99% novoprelaznika na "religiju mira" postane fanatično i selafitski orijentirano.

Trump i Orban,mada se ni sa njihovom ideologijom ne slažem,kad je "religija mira" u pitanju,imaju potpuno pravo.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders Empty Re: UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders

Post by vuksadinare 6/9/2016, 08:36

jastreb wrote:Nisu to nikakve predrasude.

Primjerice Gile iz Elektr.orgazma je prešao na budizam.

UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders Gile%20Elektricni%20Orgazam_031215_RAS%20foto%20Djordje%20Kojadinovic011_preview_400x0

I bez obzira što se ja sa tom filozofijom ne slažem,mene to ne smeta,jer znam da Srđan neće paliti crkve,niti podmetati bombe,dočim 99% novoprelaznika na "religiju mira" postane fanatično i selafitski orijentirano.

Trump i Orban,mada se ni sa njihovom ideologijom ne slažem,kad je "religija mira" u pitanju,imaju potpuno pravo.
orban u mađarskoj iam daleko vecih problema sa romima nego sa muslimanima....jer muslimana tamo gotovo da i nema...a i da ima bili bi manji problem nego romi....tako ej i kod nas...ima muslimana kod nas a vece probleme imamo sa romima...ameri vise problema imaju sa hispancima i njihovim kriminalom nego muslimanima....u njemackoj realno veci su problem kriminalci sa balkana nego za sada muslimani...budimo realni....ko ej kriv nama europljanima sto ne radimo vise djecu i izumiremo...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders Empty Re: UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders

Post by jastreb 6/9/2016, 08:44

Ima Roma i u Zagrebu,ali sa njima nema ni blizu problema kao sa nekima drugima.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders Empty Re: UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders

Post by vuksadinare 6/9/2016, 08:53

meni idu na quratz europljani....nema vecih cangrizavaca od njih...em neslozni..em se međusobno mrze....em bi da ih niko en dira...a opet bi kao da ovi drugi dođu....sve su to ista govna samo drugo pakovanje....orbanu smetaju muslimani a iam brdo problema sa romima,velikom zajednicom rumunja...jer ne zna taj problem rjesiti..odnosno pokusao je ali je neslavno propao pa da se odrzi na vlasti trebaju mu drugi neprijatelji...ameri imaju brdo problema sa crncima,hispancima ali trumpu problem muslimani....no ajd progledao ej pa je detektirao i hispance kao one koji ugrozavaju ameriku....gert wilders je tu najracionalniji..njemu su isti quratz i muslimani i balkanci i poljaci...'nizozemska nizozemcima'...i tu je najblizi po stavovima hići..iskonskom desnicaru....hoffer i ekipa?...za sad su im smetnja muslimani...ali pokusavaju nesto ko i wilders 'austrija austrijancima'..ali su nedefinirani....dok wilders isto tretira arapina i bosanca,srbina,hrvata...ovi u austriji jos ne...tako da je to sve manje vise instant desnica u biti vise kolonijalni stav
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders Empty Re: UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders

Post by vuksadinare 6/9/2016, 08:58

marie le pen....ona je na pola puta prema hici...mrzi muslimane i komuniste....a niti su joj židi simpaticni....no tu je nedifinirana..pravom zapadnom desnicaru i naciju i slaveni su žulj...kazem gert wilders je najblizi hićinom stavu..isti quratz muslimani,arapi,balkanci,poljaci...nizozemska nizozemcima...ne drui bas ni do krscanstva vise je nacionalno orjentiran..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders Empty Re: UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders

Post by catabbath 6/9/2016, 09:11

vuksadinare wrote:ne drui bas ni do krscanstva vise je nacionalno orjentiran..

Hrćanstvo je off u Europi a ovaj Papa samo pomaže da se ljudima više zgadi.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders Empty Re: UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders

Post by marcellus 6/9/2016, 09:56

fuck un

_________________
UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders Empty Re: UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders

Post by catabbath 6/9/2016, 10:15

vuksadinare wrote:...ameri imaju brdo problema sa crncima,hispancima

Pa nama ti oni dođu kao bosanci recimo s tim da su bosanske muje nešto kao crnci u USA. Vidiš da se sve da preskilati.


Last edited by dawson on 6/9/2016, 10:15; edited 1 time in total (Reason for editing : 123)
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders Empty Re: UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders

Post by prckov 6/9/2016, 10:15

vuksadinare wrote:meni idu na quratz europljani....nema vecih cangrizavaca od njih...em neslozni..em se međusobno mrze....em bi da ih niko en dira...a opet bi kao da ovi drugi dođu....sve su to ista govna samo drugo pakovanje....orbanu smetaju muslimani a iam brdo problema sa romima,velikom zajednicom rumunja...jer ne zna taj problem rjesiti..odnosno pokusao je ali je neslavno propao pa da se odrzi na vlasti trebaju mu drugi neprijatelji...ameri imaju brdo problema sa crncima,hispancima ali trumpu problem muslimani....no ajd progledao ej pa je detektirao i hispance kao one koji ugrozavaju ameriku....gert wilders je tu najracionalniji..njemu su isti quratz i muslimani i balkanci i poljaci...'nizozemska nizozemcima'...i tu je najblizi po stavovima hići..iskonskom desnicaru....hoffer i ekipa?...za sad su im smetnja muslimani...ali pokusavaju nesto ko i wilders 'austrija austrijancima'..ali su nedefinirani....dok wilders isto tretira arapina i bosanca,srbina,hrvata...ovi u austriji jos ne...tako da je to sve manje vise instant desnica u biti vise kolonijalni stav
vucino...de opali jedno kolce

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34150
2014-04-19


Back to top Go down

UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders Empty Re: UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders

Post by vuksadinare 6/9/2016, 10:18

dawson wrote:
vuksadinare wrote:...ameri imaju brdo problema sa crncima,hispancima

Pa nama ti oni dođu kao bosanci recimo s tim da su bosanske muje nešto kao crnci u USA. Vidiš da se sve da preskilati.
...ja volim bosance..jbg....nisu skrti... :D
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders Empty Re: UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders

Post by catabbath 6/9/2016, 10:21

vuksadinare wrote:...ja volim bosance..jbg....nisu skrti... :D

Da ti imaš neku blagonaklonost prema musama, nostalgični razlozi pretpostavljam.
catabbath
catabbath

Male
Posts : 12407
2015-08-22


Back to top Go down

UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders Empty Re: UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders

Post by vuksadinare 6/9/2016, 10:23

dawson wrote:
vuksadinare wrote:...ja volim bosance..jbg....nisu skrti... :D

Da ti imaš neku blagonaklonost prema musama, nostalgični razlozi pretpostavljam.
ma nemam prema musama opcenito prema bosancima....nego...ok su mi ove muse u hr....a u bosni..oni iz posavine,bihaca...ne volim bas one brđane iz srednej bosne i hercegovine....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders Empty Re: UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders

Post by jastreb 6/9/2016, 10:28

vuksadinare wrote:
dawson wrote:
vuksadinare wrote:...ja volim bosance..jbg....nisu skrti... :D

Da ti imaš neku blagonaklonost prema musama, nostalgični razlozi pretpostavljam.
ma nemam prema musama opcenito prema bosancima....nego...ok su mi ove muse u hr....a u bosni..oni iz posavine,bihaca...ne volim bas one brđane iz srednej bosne i hercegovine....
Meni su od muslimana jako dobri Goranci.

Totalno su neopterećeni islamizmom i otvoreni prema drugim vjerama,naročito prema kršćanstvu.

Inače za sebe kažu da su islam primili prije dolaska Turaka na njihove prostore,te da i dalje slave Božić i Uskrs,a sjećaju se i svojih krsnih slava.

Cure su jako pametne i otvorene. Dva moja poznanika Hrvata,oženili su Goranke.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders Empty Re: UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders

Post by Regoč 6/9/2016, 20:16

jastreb wrote:Ima Roma i u Zagrebu,ali sa njima nema ni blizu problema kao sa nekima drugima.
Pupovcima?

_________________
UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders Slobodan-praljak-e1512064297742-243x300
Regoč
Regoč

Male
Posts : 35954
2015-08-21

Age : 105
Lokacija: : Doma

Back to top Go down

UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders Empty Re: UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders

Post by Guest 6/9/2016, 20:24

većina članica Ujedinjenih naroda su države u kojima vlada Islam, tako da nije čudo što izražavaju takav stav
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders Empty Re: UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders

Post by Guest 6/9/2016, 20:26

dawson wrote:
vuksadinare wrote:...ameri imaju brdo problema sa crncima,hispancima

Pa nama ti oni dođu kao bosanci recimo s tim da su bosanske muje nešto kao crnci u USA. Vidiš da se sve da preskilati.

očito da onda nije rasa i boja kože faktor koji ljudima smeta, nego nizak IQ, jer glupi ljudi rade štetu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders Empty Re: UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders

Post by gargamel0101 6/9/2016, 21:42

deda ultimate nemesis wrote:većina članica Ujedinjenih naroda su države u kojima vlada Islam, tako da nije čudo što izražavaju takav stav
Zato je UN u banani.
gargamel0101
gargamel0101

Posts : 3558
2015-07-23


Back to top Go down

UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders Empty Re: UN:Trump širi rasne i vjerske predrasude kao i Orban,Marine Le Pen i Geert Wilders

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 1 of 2 1, 2  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum