ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 4/8/2015, 10:59

Da...uskoro i nova godina

Proletilo je doslovno

Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 4/8/2015, 11:00

glavna zanimacija ovog lita - vadjenje mora prstom iz pupka, spljuf spljuf !
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 4/8/2015, 14:43

betty.boop wrote:glavna zanimacija ovog lita - vadjenje mora prstom iz pupka, spljuf spljuf !

čitao sam da je neki lik ženi napravio đemper od onih mrvica tkanine što se skupe u pupku...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 4/8/2015, 15:29

fuj, e !
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 4/8/2015, 20:49

Od kada mene nema tu sve je pusto
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 4/8/2015, 20:49

Booook

Svi ste na godišnjima blago vama :)
Uh,ova vrućina nas ubija a da bar imam tišinu i mir..
Neee,ovi bageri već par dana kopaju ulicu i bas ispred moje kuće su se zadrzali...a s obzirom da kopaju i 5 m u dubinu to traje i traje..


E imamo li koga ovdje u odjelu ministarstva graditeljstva?
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 4/8/2015, 20:53

Betty jesi li ikada razgledavala katakombe?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 4/8/2015, 21:06

nisam, jedini put kad sam isla je bilo zatvoreno zbog nekih obnova ventilacije :D

malo me i strah, ali ujedno me i privlaci


ici cu sigurno
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 4/8/2015, 21:25

Koliko vec zivis u parizu?

Mene to jako privlaci, ali me isto strah. :D pogotovo kada sam cula da su ljudi tamo nestajali... A ja kakva sam ja bih jos dodatno istrazivala.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 4/8/2015, 21:27

Super. Uskoro dimension festival... Hrpa pijanih engleza i nadrogiranih. I outlook je da...

Hitna tada radi punom parom. Svi budu polomljeni...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by betty.boop 4/8/2015, 21:34

dvadesetak godina :D
betty.boop
betty.boop

Female
Posts : 12712
2015-01-23


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 4/8/2015, 22:48

Tako puno i jos nisi bila ? :D

Ja sam mislila da si se s dvadeset i nesto preselila
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Arwen 5/8/2015, 08:52

A gdje je zagy? Trebam ju :)
Arwen
Arwen

Female
Posts : 1829
2014-04-22


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 5/8/2015, 10:47

na fejsu? :D


ja ću izludit s tatom sama.. tog sam se i bojala, on me baca u depru, jer je i sam sav  u panici, depresivan, osjetljiv, ko ma.. onda zbog tog stanja počne podjebavat...
jedva čekam majku!

jedva čekam počet radit, neću više nikad na godišnji, samo se grizem

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 5/8/2015, 19:47

Sve mi se cini da ste ti i tata slicni :p
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by modra 5/8/2015, 20:40

znaš kaj :D možda i jesmo, ali ja nikad, NIKAD neću nikoga podjebavat/zajebavat zbog nečega
to je sestra pokupila od njega

a to mu je samo jedna mana :D da ne govorim kako se obožava pravit gluh, ali ti njemu moraš odgovorit čim te priupita nešto, skakat na svaku njegovu
obožava manipulirat tobom i pravit te glupim... bože sačuvaj.. svaka čast majci što ga trpi (nisam prva koja to kaže :D), mada i ona sa svojom histerijom nije ok :D al to joj je on nabio, za što si je sama kriva, doduše!
on je  smiren, ali svi oko njega siroti zato pošize

_________________
:guilty
modra
modra

Female
Posts : 7660
2014-04-17

Age : 34

Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 5/8/2015, 22:33

Tako nekako i moj.
Bas se gluh pravi.
Ne zna zvati i pitati kako si ali se njenu netko ne javi digne nos.
Ili ako sjebem nesto psuje a ako on sve je oprosteno.

Mah.

Moji su skupa samo zato sto su mislili da ako prekinu vise nece naci nikoga.
To svi vide.
Mama stalno nesto kuka i nis joj ne valja. Ta se ni seksala nije da joj nesto nije smetalo. I znam da to starog frustrira. Stalno kenja i ocekuje vise od drugih da nesto naprave a njoj je i zajednickim snagama problem. A caca ima kratak fitilj. Ne pokazuje ljubav. Ne pokazuje postovanje. Mamin sin je i nije odlucno musko. I mama misli da mu se gadi i da je mrzi jer se njenog rodendana nikada ne sjeti a od svoje majke da.

:D

avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 5/8/2015, 22:34

Jedan jedini put kada me zvao je bilo kada me vidio da sam na balkonu u 9h po mraku kada je on otisao na posao.
Znao je da pusim.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 5/8/2015, 22:37

Oni su jos uvijek skupa samo da tatina mama ne bi bila nesretna.

Trebali su ic za njemacku. Tata je dobio posao. Mama njegova mu je pocela plakati da ne odlazi od kuce i ostali su tu i ne zivimo nikako.

Kao da je njemacka na drugom kraju svijeta jebote.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by medication 5/8/2015, 23:00

Vratila se nerado.

Sutra ću na posao nerado. Ne radi posla nego uvijek kad odem na Hvar želim ostat tamo.

Kupali smo se u savršenim uvalama, ronili, skakali, sunčali se i čitali knjige. I imali cijelu kuću za sebe. Super je što smo išli autom, pa smo mogli malo istraživat.

Ne bi imala nšta protiv medenog mjeseca u istom aranžmanu.
medication
medication

Posts : 5689
2014-04-14


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Guest 5/8/2015, 23:17

To ste iznajmili? :)

Ajde super!i ja bih rado na otoke nase.

Sva sam u pms nervozna stalno gladna...jooj...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

UUOT! (upravo u ovom trenutku) - Page 48 Empty Re: UUOT! (upravo u ovom trenutku)

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 48 of 50 Previous  1 ... 25 ... 47, 48, 49, 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum