ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Buka crkvenih zvona uništava naše zdravlje

Go down

Buka crkvenih zvona uništava naše zdravlje Empty Buka crkvenih zvona uništava naše zdravlje

Post by jastreb Sun 4 Sep - 21:16

Modernizacija zvonika kako bi se maltretirali okolni stanari pretjeranom zvonjavom
16.08.2016
nakon 26 godina što taj zvonik nije u funkciji,u stambenoj zoni udaljen svega 20 metara zračne linije od moga stana,našao se pametni bosanski pop da obnovi taj zvonik,i ne samo da je potrošio prevelik iznos -našeg novca-nego je još i na nepredviđeno mjesto ugradio 3 zvona da bi nas mogao još više maltretirati.pokušaj urgiranja mene i ostalih susjeda nije upalio.jednostavno neznam što više da radimo ,osim da nabavim zolju i srušim zvonik.jesam li se borio za ovu državu da bi me neki bolesni psihopat maltretirao.
.
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Buka crkvenih zvona uništava naše zdravlje Empty Re: Buka crkvenih zvona uništava naše zdravlje

Post by Trinity Sun 4 Sep - 21:33

E...i ja ću zoljom svaki teretni vlak koji mi noću prolazi ispod prozora...
Trinity
Trinity

Female
Posts : 12923
2014-04-17


Back to top Go down

Buka crkvenih zvona uništava naše zdravlje Empty Re: Buka crkvenih zvona uništava naše zdravlje

Post by veber Sun 4 Sep - 21:39

Triny wrote:E...i ja ću zoljom svaki teretni vlak koji mi noću prolazi ispod prozora...
gi si u sesvetama, a polutan je iz cazinske krajine.

kada se onaj haso zadere s minaret, ne smeta mu.

to mu je pjevno.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Buka crkvenih zvona uništava naše zdravlje Empty Re: Buka crkvenih zvona uništava naše zdravlje

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum