ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu - Page 5 Empty Re: Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu

Post by Guest 3/9/2016, 16:31

marcellus wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
marcellus wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
marcellus wrote:daj jebote za lovu koju u dalmaciji traže za kuću sred ničega građenu u elegantnom gastarbajterskom stilu traže lovu za koju u grčkoj kupim otok

A jebo ga Irud pa nije u svakom jebenom mjestu isto niti svi ljudi isto izdavaju Bog ga hebo. Ide od covjeka do covjeka i od mjesta do mjesta. Ima debila koji traze za kamp kucicu 50 eura dnevno majkumu. Ali nismo svi isti majkumu. Na kraju krajeva nisu ni turisti debili toliki da idu bas na svoju stetu majkumu toliko. Naravno da ima kretencina ali nemozes desetke tisuca ljudi koji zive od toga podvuci pod istu definiciju. Nije fer majkumu.

http://www.njuskalo.hr/nekretnine/kuca-cavtat-visekatnica-400-m2-oglas-20007998


pet milijuna eura, prozori ono pvc, beton obložen kamenom, 13 000 eura kvadrat jebote kretena

Gledam sad...igra na shemu pogleda i na to da je manje-vise na osami. Barem trenutno. Znas sta je jos najveci cirkus? Prodat ce on ovo.


za tu lovu ni blizu. Plac te veličine do njegovog kupiš za desetinu te cijene i za još pol milje eura sagradiš šta god si nacrtaš bilo koje veličine

Hoce marc....Cavtat je opcenito ja neznam sto se tamo dogadja. Znas za koliko idu u jezgri dole staroj tek kuce? Ista lova...za trostruko manju kucu. Znas koliko je onaj za Bugenvilu jebote platio samo onaj dodatak za kuhinju i ispred onaj prostor. Cavtat je u dosta segmenata po prodaji skuplji od Dubrovnika.

Guest
Guest


Back to top Go down

Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu - Page 5 Empty Re: Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu

Post by Guest 3/9/2016, 16:31

MaximusDecimusMiridije wrote:Jedan je nedavno iznad dakle di su Vrtovi Suca...dakle prije jos Zatona....malo prije Orasca. Ima kucu nekih 50 metara iznad magistrale. kuca nije nista posebno....mislim lijepo je to napravljeno i sve. Ima odredenu privatnost, napravio je bazen ispred. Ali kuca ko kuca izgradnja i materijal. Neznam bas..... covjek je prodao lokaciju i ideju. Prodao za 28 miliona kuna kucu. Ako ima kuca sama po sebi 200 kvadrata po vratu me presjeci. Ali su prostorije lijepo zamisljenje,uredeno je fino. Bazen je krasan,pogled je za popizdit.....a do mora ima opet pun kurac...i magistralu prec itd. Ima likova koji vole ta sranja. U Slanome je neki lik napravio pet kuca. Indenticnih. Jedna iza druge napravljene....manufaktura jebote sve jedna ista ko druge. Pa ih je prodao svih 5 isto ljeto. 18 miliona kuna svaka...osim prve u redu koju je prodao za 22 na racun toga sto je prva i sto ima ludilo pogled.

Hrvatska je blagoslovljena tim morem, nista drugo za dodat.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu - Page 5 Empty Re: Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu

Post by marcellus 3/9/2016, 16:33

dzmrdz wrote:
marcellus wrote:
dzmrdz wrote:tesko da ce bez bas toliko lovu dobiti...za te pare se moze dvorac kupiti, pogled je super ali 5 miliona je 5 miliona

pa kažem ti kupim kuću u londonu za te pare

i to ne tamo gdje su nigeri i arapi
Tesko ces od arapa pobeci onda haha..oni imaju lovu kakvu bela aristokracija nema.
belci se lagano pakuju iz Kensingtona , Chelsea i sl..
Vec mi se gade pozlaceni maseratiji i ferariji i debilne face sto ih voze..al jbg

ne govorim o šeicima iz belgravie govorim o kvartovima tipa brixton i peckham, u peckhamu je zadnji bijelac valjda bio del boy

_________________
Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu - Page 5 Empty Re: Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu

Post by Guest 3/9/2016, 16:33

kaja_333 wrote:
dzmrdz wrote:
kaja_333 wrote:
dzmrdz wrote:
kaja_333 wrote:
Srebrnjak valjda, lijep kvart.

Znam uglavnom da direktno naspram kuce jedno 50-ak metara su neke stepenice koje vode na neki nizi deo grada..ko je odtale zna onda sta je to. ja sam davno bio tamo duze malo. Jeste tu poprilicno skupo, deda je bio sposoban covek, pravi gospodin.
Imao je i placeve neke tu iznad Mirogoja ali ne znam sta je do kraja od toga ispalo...Cini mi se da je bio dobar s onim Bracom sa Srebrenjaka haha..sad me to ime podsetilo
Onaj vidovnjak? Haha.
daaa...stric/deda je bio lafcina. on je sve imao te boeme za prijatelje, slikare, pisce, pa i kojekakve bandite ..imao je love, manire, volio zene a uspesan u trgovini...
Da. Pa to su najbolji placevi , i jos neki. Al taj braco je namlatio lovu na svojim glupostima sto je najsmješnije:)

Mene jedan prijatelj nagovara da idem kod njega, mislim on nije budala ali meni opet radi negde ta moja skepticnost u vezi tih moci i sl
Mozda jedino da takva osoba ima moc da ti pobudi neku veru u sebe pa autosugestijom pokrenes neke mehanizme u psihi ..e u to verujem
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu - Page 5 Empty Re: Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu

Post by marcellus 3/9/2016, 16:34

dzmrdz wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:Jedan je nedavno iznad dakle di su Vrtovi Suca...dakle prije jos Zatona....malo prije Orasca. Ima kucu nekih 50 metara iznad magistrale. kuca nije nista posebno....mislim lijepo je to napravljeno i sve. Ima odredenu privatnost, napravio je bazen ispred. Ali kuca ko kuca izgradnja i materijal. Neznam bas..... covjek je prodao lokaciju i ideju. Prodao za 28 miliona kuna kucu. Ako ima kuca sama po sebi 200 kvadrata po vratu me presjeci. Ali su prostorije lijepo zamisljenje,uredeno je fino. Bazen je krasan,pogled je za popizdit.....a do mora ima opet pun kurac...i magistralu prec itd. Ima likova koji vole ta sranja. U Slanome je neki lik napravio pet kuca. Indenticnih. Jedna iza druge napravljene....manufaktura jebote sve jedna ista ko druge. Pa ih je prodao svih 5 isto ljeto. 18 miliona kuna svaka...osim prve u redu koju je prodao za 22 na racun toga sto je prva i sto ima ludilo pogled.

Hrvatska je blagoslovljena tim morem, nista drugo za dodat.

iskreno da nema turizma standard bi bio ko u srbiji, možda deset posto bolji

_________________
Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu - Page 5 Empty Re: Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu

Post by veber 3/9/2016, 16:34

kaja_333 wrote: Al taj braco je namlatio lovu na svojim glupostima sto je najsmješnije:)
jednom išao autom gore i gledam koji kurac stoje svi ti ljudi....

debili.

(dobar ti avatar)

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu - Page 5 Empty Re: Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu

Post by kaya 3/9/2016, 16:35

Pa dobro Max , mozda i naleti netko ali to nije pravilo. Ljudi prodaju terene za 100, 200 eura metar i dižu sto hoće na tome. Nekad i 50 eura. Knjige nemaju sređene, imaju sto vlasnika, u sporovima su.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu - Page 5 Empty Re: Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu

Post by kaya 3/9/2016, 16:35

veber wrote:
kaja_333 wrote: Al taj braco je namlatio lovu na svojim glupostima sto je najsmješnije:)
jednom išao autom gore i gledam koji kurac stoje svi ti ljudi....

debili.

(dobar ti avatar)
Idu kod brace :)
Tnx
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu - Page 5 Empty Re: Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu

Post by Guest 3/9/2016, 16:36

marcellus wrote:
dzmrdz wrote:
marcellus wrote:
dzmrdz wrote:tesko da ce bez bas toliko lovu dobiti...za te pare se moze dvorac kupiti, pogled je super ali 5 miliona je 5 miliona

pa kažem ti kupim kuću u londonu za te pare

i to ne tamo gdje su nigeri i arapi
Tesko ces od arapa pobeci onda haha..oni imaju lovu kakvu bela aristokracija nema.
belci se lagano pakuju iz Kensingtona , Chelsea i sl..
Vec mi se gade pozlaceni maseratiji i ferariji i debilne face sto ih voze..al jbg

ne govorim o šeicima iz belgravie govorim o kvartovima tipa brixton i peckham, u peckhamu je zadnji bijelac valjda bio del boy

pazi, ja sam radio u brixtonu jedno vreme, crno nema sta ali u Londonu je jako izmiksano sve..naprimer jedan deo Peckhama je bas do jaja i nimalo jeftin..tu na jugu ima odlicnih mesta kao naprimer Dulwich ..da ti mozak stane od lepote..btw ta serija nije snimana u peckhamu
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu - Page 5 Empty Re: Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu

Post by Guest 3/9/2016, 16:37

kaja_333 wrote:Pa dobro Max , mozda i naleti netko ali to nije pravilo. Ljudi prodaju terene za 100, 200 eura metar i dižu sto hoće na tome. Nekad i 50 eura. Knjige nemaju sređene, imaju sto vlasnika, u sporovima su.

Ovisi kako gdje Kajo. Nisu svi krajevi,otoci i zupanije isti. Niti su ljudi u svima isti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu - Page 5 Empty Re: Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu

Post by veber 3/9/2016, 16:38

kaja_333 wrote:Pa dobro Max , mozda i naleti netko ali to nije pravilo. Ljudi prodaju terene za 100, 200 eura metar i dižu sto hoće na tome. Nekad i 50 eura. Knjige nemaju sređene, imaju sto vlasnika, u sporovima su.
to je problem kod nas.

kod mene u obitelji prvi naslijedi sve ali mora obeštetiti ostale.
naše pravilo.

ja sam recimo uzeo zemljište u zegeju, a burazima dao udjele u svim ostalim nekretninama.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu - Page 5 Empty Re: Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu

Post by marcellus 3/9/2016, 16:39

dzmrdz wrote:
marcellus wrote:
dzmrdz wrote:
marcellus wrote:
dzmrdz wrote:tesko da ce bez bas toliko lovu dobiti...za te pare se moze dvorac kupiti, pogled je super ali 5 miliona je 5 miliona

pa kažem ti kupim kuću u londonu za te pare

i to ne tamo gdje su nigeri i arapi
Tesko ces od arapa pobeci onda haha..oni imaju lovu kakvu bela aristokracija nema.
belci se lagano pakuju iz Kensingtona , Chelsea i sl..
Vec mi se gade pozlaceni maseratiji i ferariji i debilne face sto ih voze..al jbg

ne govorim o šeicima iz belgravie govorim o kvartovima tipa brixton i peckham, u peckhamu je zadnji bijelac valjda bio del boy

pazi, ja sam radio u brixtonu jedno vreme, crno nema sta ali u Londonu je jako izmiksano sve..naprimer jedan deo Peckhama je bas do jaja i nimalo jeftin..tu na jugu ima odlicnih mesta kao naprimer Dulwich ..da ti mozak stane od lepote..btw ta serija nije snimana u peckhamu

izmiksano ili ne, nisu te nikad "brothas" uljudno zamolili da im daš lovu? A "dio peckhama" kao okruga možda al oduvijek je bio na lošem glasu otkad postoji kao kvart.

_________________
Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu - Page 5 Empty Re: Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu

Post by Guest 3/9/2016, 16:39

Nije tu fulala nista. Kod mase starih kuca ili zemljista. Ima cirkus....zemljista kuce. Pokojnik ostavio trojici brace prije 60 godina. U medjuvremenu kihnula dva od tri brata....a svaki od njih imao 5-ero djece koji su legalni nasljednici jer je sve i svakoga bolio kurac za tu kucu dok nije postalo popularno. Danas kuca ima 40-ero nasljednika od kojih bi trecina prodala,trecina se misli,a trecina nebi ni pod razno.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu - Page 5 Empty Re: Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu

Post by veber 3/9/2016, 16:40

kaja_333 wrote:Idu kod brace :)
Tnx
surfao kasnije, pa doznao.

welcome ;)

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu - Page 5 Empty Re: Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu

Post by veber 3/9/2016, 16:42

MaximusDecimusMiridije wrote:Nije tu fulala nista. Kod mase starih kuca ili zemljista. Ima cirkus....zemljista kuce. Pokojnik ostavio trojici brace prije 60 godina. U medjuvremenu kihnula dva od tri brata....a svaki od njih imao 5-ero djece koji su legalni nasljednici jer je sve i svakoga bolio kurac za tu kucu dok nije postalo popularno. Danas kuca ima 40-ero nasljednika od kojih bi trecina prodala,trecina se misli,a trecina nebi ni pod razno.
zato mi germani riješimo to za života.

moja djeca znaju točno što će dobit.
ćak i njihova mater, moja bivša.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu - Page 5 Empty Re: Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu

Post by Guest 3/9/2016, 16:43

http://www.njuskalo.hr/nekretnine/obnovljena-kamena-vila-dubrovackom-primorju-najbolja-kupnja-oglas-20053763

Sta mislite jel ovo vrijedi 2 milje kuna?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu - Page 5 Empty Re: Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu

Post by marcellus 3/9/2016, 16:46

MaximusDecimusMiridije wrote:http://www.njuskalo.hr/nekretnine/obnovljena-kamena-vila-dubrovackom-primorju-najbolja-kupnja-oglas-20053763

Sta mislite jel ovo vrijedi 2 milje kuna?

da, to tolko vrijedi ako je lokacija ok

_________________
Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu - Page 5 1472536379_l
marcellus
marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu - Page 5 Empty Re: Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu

Post by Guest 3/9/2016, 16:46

marcellus wrote:
dzmrdz wrote:
marcellus wrote:
dzmrdz wrote:
marcellus wrote:

pa kažem ti kupim kuću u londonu za te pare

i to ne tamo gdje su nigeri i arapi
Tesko ces od arapa pobeci onda haha..oni imaju lovu kakvu bela aristokracija nema.
belci se lagano pakuju iz Kensingtona , Chelsea i sl..
Vec mi se gade pozlaceni maseratiji i ferariji i debilne face sto ih voze..al jbg

ne govorim o šeicima iz belgravie govorim o kvartovima tipa brixton i peckham, u peckhamu je zadnji bijelac valjda bio del boy

pazi, ja sam radio u brixtonu jedno vreme, crno nema sta ali u Londonu je jako izmiksano sve..naprimer jedan deo Peckhama je bas do jaja i nimalo jeftin..tu na jugu ima odlicnih mesta kao naprimer Dulwich ..da ti mozak stane od lepote..btw ta serija nije snimana u peckhamu

izmiksano ili ne, nisu te nikad "brothas" uljudno zamolili da im daš lovu? A "dio peckhama" kao okruga možda al oduvijek je bio na lošem glasu otkad postoji kao kvart.

Nisu, a i ne zivim u tom delu tako da se nisam puno izlagao. Crnacke maloletnicke bande su jedna velika posast i mnogo je bolje ziveti gde su muslimani jer oni bar imaju neku strukturu i respect pa te nece dirati i sl a crnci su ono bas bez ikakve strukture i kao zivotinje.

Mozda si cuo a mozda ne, u Londonu je u toku tzv "gentrification" koja u biti se odrazava tako da se bukvalno lova preliva od centra grada i vec poznatih zzona prema svim pravcima i oni do juce bogati su sterani od jos bogatijih pa onda oni sele u do juce manje bogate krajeve, obnavljaju zapustene kuce i kvartove, otvaraju se organic-shopovi i sl sranja koja prate zahteve novih stanovnika i tako bukvalno ceo grad postaje sve nepristupacniji obicnim ljudima..
Krajevi na zlom glasu tipa Peckham se ubrzano pretvaraju u delove koji su vrlo trazeni a lokalno stanovnisto je priced-out..ja za ovih 10 godina sam svedok neverovatne transformacije a sta da kazu oni sto su tek rodjeni ovde
http://www.dailymail.co.uk/property/article-3274226/The-rise-London-s-emerging-posh-areas-buyers-turn-South-Acton-Peckham-Rye.html
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu - Page 5 Empty Re: Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu

Post by Guest 3/9/2016, 16:47

marcellus wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:http://www.njuskalo.hr/nekretnine/obnovljena-kamena-vila-dubrovackom-primorju-najbolja-kupnja-oglas-20053763

Sta mislite jel ovo vrijedi 2 milje kuna?

da, to tolko vrijedi ako je lokacija ok

A ono....nije uz more bas i to. Ali je radila firma koja zna sta radi. Sto bi se reklo...ima dusu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu - Page 5 Empty Re: Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu

Post by veber 3/9/2016, 16:50

MaximusDecimusMiridije wrote:http://www.njuskalo.hr/nekretnine/obnovljena-kamena-vila-dubrovackom-primorju-najbolja-kupnja-oglas-20053763

Sta mislite jel ovo vrijedi 2 milje kuna?
pa i ne.

loša izvedba.

_________________
smrt baterijama sloboda Dizelu.
veber
veber

Male
Posts : 53319
2014-12-30


Back to top Go down

Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu - Page 5 Empty Re: Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu

Post by Guest 3/9/2016, 16:53

veber wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:http://www.njuskalo.hr/nekretnine/obnovljena-kamena-vila-dubrovackom-primorju-najbolja-kupnja-oglas-20053763

Sta mislite jel ovo vrijedi 2 milje kuna?
pa i ne.

loša izvedba.

A krivi ljude koji su ju gradili prine 300 godina jbg :D
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu - Page 5 Empty Re: Potop Milana Bandića: Izborni prag ne prelazi nigdje, čak ni u Zagrebu

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 5 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum