ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin"

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Go down

Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin" - Page 4 Empty Re: Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin"

Post by vuksadinare 2/9/2016, 11:05

epikur37 wrote:A tko ce ih sprijeciti, hasance i mesic ii bezi......
.......sprijecit ce ih zrtve...

vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin" - Page 4 Empty Re: Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin"

Post by dzango 2/9/2016, 11:07

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:A tko ce ih sprijeciti, hasance i mesic ii bezi......
.......sprijecit ce ih zrtve...
Žrtve su davno nahladnoj ledini u ilovači. Oni ni crve više ne mogu da spreče.

_________________
Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin" - Page 4 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin" - Page 4 Empty Re: Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin"

Post by vuksadinare 2/9/2016, 11:09

dzango wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:A tko ce ih sprijeciti, hasance i mesic ii bezi......
.......sprijecit ce ih zrtve...
Žrtve su davno nahladnoj ledini u ilovači. Oni ni crve više ne mogu da spreče.
tu pod zrtve4 ne mislim samo na mrtve...i one pod 'ledinom'...ima vise vrsta zrtve u  agresiji...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin" - Page 4 Empty Re: Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin"

Post by Guest 2/9/2016, 11:14

dzango wrote:
tre911 wrote:
dzango wrote:
jastreb wrote:
dzango wrote:
Možemo da poručimo Brozove spomenike i iselimo govno iz mauzoleja. Pa onda možemo da pričamo o čemu hoćete.
Pa kakve sve svece slavite ne bih se ni čudio.
Kakve god da slavimo, ne slavimo ustaške raspope i zločince.
Ustaške raspope ne slavite no zločince itekako slavite
Bože sačuvaj, nismo mi katolici.
Tako je, vi ste svetosavci kojima su i ubojice braće svetci, popove koji su razbijali glave macolom također svetci, pedofili svetci....
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin" - Page 4 Empty Re: Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin"

Post by prckov 2/9/2016, 11:15

bosnjaci nisu nikad pristali na treci entitet niti odustali od unitarizma, ovo je logicna posljedica njihovog pritiska

_________________
teza = socijalizam
antiteza = kapitalizam
sinteza = odrzivi socijalizam, odnosno =  odrzivi razvoj, odnosno = "degrowth communism"
Ili kako Klaus kaze = "economy of caring and sharing"
prckov
prckov

Posts : 34060
2014-04-19


Back to top Go down

Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin" - Page 4 Empty Re: Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin"

Post by dzango 2/9/2016, 11:16

vuksadinare wrote:
dzango wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:A tko ce ih sprijeciti, hasance i mesic ii bezi......
.......sprijecit ce ih zrtve...
Žrtve su davno nahladnoj ledini u ilovači. Oni ni crve više ne mogu da spreče.
tu pod zrtve4 ne mislim samo na mrtve...i one pod 'ledinom'...ima vise vrsta zrtve u  agresiji...
Žrtvama u ratu se nazivaju oni koji su poginuli. Isto i u miru. Ostali su ranjeni, povređeni ili oštećeni.

_________________
Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin" - Page 4 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin" - Page 4 Empty Re: Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin"

Post by jastreb 2/9/2016, 11:16

dzango wrote:
jastreb wrote:
dzango wrote:
jastreb wrote:
pizzon wrote:   
Kakve god da slavimo, ne slavimo ustaške raspope i zločince.
Ne? A šta je ovo?

 http://www.vesti.rs/Feljton/Sveti-Maca-Vukojicic-Koljac.html
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin" - Page 4 Empty Re: Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin"

Post by dzango 2/9/2016, 11:21

tre911 wrote:
dzango wrote:
tre911 wrote:
dzango wrote:
jastreb wrote:
Pa kakve sve svece slavite ne bih se ni čudio.
Kakve god da slavimo, ne slavimo ustaške raspope i zločince.
Ustaške raspope ne slavite no zločince itekako slavite
Bože sačuvaj, nismo mi katolici.
Tako je, vi ste svetosavci kojima su i ubojice braće svetci, popove koji su razbijali glave macolom također svetci, pedofili svetci....
Može biti. Ali nisu pedofili, trovači, incestuozni monstrumi, upravnici logora i najveći ljudski otpad od kojih su se i nacisti gadili, Hitlerove i Pavelićeve pristaše...

_________________
Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin" - Page 4 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin" - Page 4 Empty Re: Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin"

Post by jastreb 2/9/2016, 11:23

dzango wrote:
tre911 wrote:
dzango wrote:
tre911 wrote:
dzango wrote:
Kakve god da slavimo, ne slavimo ustaške raspope i zločince.
Ustaške raspope ne slavite no zločince itekako slavite
Bože sačuvaj, nismo mi katolici.
Tako je, vi ste svetosavci kojima su i ubojice braće svetci, popove koji su razbijali glave macolom također svetci, pedofili svetci....
Može biti. Ali nisu pedofili, trovači, incestuozni monstrumi, upravnici logora i najveći ljudski otpad od kojih su se i nacisti gadili, Hitlerove i Pavelićeve pristaše...
Koji je od tih navedenih proglašen za sveca?

A u vašoj Crkvi kanonizirali su dva koljača,jedan od njih svojom je rukom ubio majku poznatog crnogorskog glumca Miše Janketića.

https://www.inicijativa.org/tiki/tiki-read_article.php?articleId=111
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin" - Page 4 Empty Re: Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin"

Post by dzango 2/9/2016, 11:33

jastreb wrote:
dzango wrote:
jastreb wrote:
dzango wrote:
jastreb wrote:
Kakve god da slavimo, ne slavimo ustaške raspope i zločince.
Ne? A šta je ovo?

 http://www.vesti.rs/Feljton/Sveti-Maca-Vukojicic-Koljac.html
Ogovaranje na nivou piljarica bez ijednog dokaza. Komšije kažu da je Srunjaš ubijen zbog krađe dve svinje a sin mu je bio komunista i ubica koji je pobio mnoge sveštenike i poštene ljude koji su imali ugled i nisu bili za komuniste.

_________________
Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin" - Page 4 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin" - Page 4 Empty Re: Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin"

Post by dzango 2/9/2016, 11:35

jastreb wrote:
dzango wrote:
tre911 wrote:
dzango wrote:
tre911 wrote:
Ustaške raspope ne slavite no zločince itekako slavite
Bože sačuvaj, nismo mi katolici.
Tako je, vi ste svetosavci kojima su i ubojice braće svetci, popove koji su razbijali glave macolom također svetci, pedofili svetci....
Može biti. Ali nisu pedofili, trovači, incestuozni monstrumi, upravnici logora i najveći ljudski otpad od kojih su se i nacisti gadili, Hitlerove i Pavelićeve pristaše...
Koji je od tih navedenih proglašen za sveca?

A u vašoj Crkvi kanonizirali su dva koljača,jedan od njih svojom je rukom ubio majku poznatog crnogorskog glumca Miše Janketića.

https://www.inicijativa.org/tiki/tiki-read_article.php?articleId=111
Laž. Njegovu majku su ubili Italijani  to je sam Miša izjavio na TV. Miroslava je đubre koje pere vlastitog brata komunistu i zločinca.

_________________
Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin" - Page 4 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin" - Page 4 Empty Re: Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin"

Post by jastreb 2/9/2016, 11:36

dzango wrote: 
Laž. Njegovu majku su ubili Italijani  to je sam Miša izjavio na TV.


Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin" - Page 4 Misa-janketic-foto-aleksandar-jovanovic-1428968297-639781


ISPOVEST
[size=38]Miša Janketić: Četnik mi je ubio majku, molio sam da mi ne kažu gde žive njegovi potomci

POP KULTURA13:48, 28.08.2016.5593


[url=https://twitter.com/share?url=http://www.kurir.rs/zabava/pop-kultura/misa-janketic-cetnik-mi-je-ubio-majku-molio-sam-da-mi-ne-kazu-gde-zive-njegovi-potomci-clanak-1783529&text=Mi%C5%A1a Janketi%C4%87: %C4%8Cetnik mi je ubio majku, molio sam da mi ne ka%C5%BEu gde %C5%BEive njegovi potomci][/url]




Nije se više vrаtilа mojа mаjkа Milicа. Zаludu smo Milenа i jа išli u komаndu i molili dа ne ubiju nаšu mаjku, ispričao je poznati glumac



Jedan od naših najvećih glumaca Mihailo Miša Janketić ispričao je potresno priču o stradanju njegove porodice tokom drugog svetskog rata.

Prenosimo vam deo intervjua koji je dao davne 1973. godine.

"Sećam se dobro tog dаnа četrdesettreće godine.Kolonа nаših je izlаzilа iz Pljevаljа. Kolonаpаrtizаnа. Išli smo zа njom. Isprаćаli je. A kаd smo žurili uz brdo, kа kući Đenisijevićа, u kojoj smo stаnovаli, nаdrugoj strаni, u Pljevljа je ulаzilа kolonа Nemаcа.I dаnаs ih vidim nа motociklimа. Vidim njihove šlemove. I mаšinke. I čizme. Moj otаc, Rаdomir, bio je u pаrtizаnimа. Bio je komаndаnt bаtаljonа.

Mаjku su bili uhvаtili četnici. I u Kolаšinu osudili je nа dvаdeset i jednu godinu robije. Milenu (sestru) i mene čuvаlа je strinа. Pа nаs je jednog dаnа uhvаtilа zа ruke i odvelа u Kolаšin.Prаvo pred čuvenog Pаvlа Đurišićа.

I reklа: "Evo ti, vojvodo, ovo dvoje dece Rаdomirovo. Ti si ih ostаvio bez mаjke, pа ih ti čuvаj!"

Posle su mаjku pustili iz zаtvorа. Odvelа nаs je u Pljevljа. Rаdilа je nа pošti. I tog dаnа kаd smo isprаćаli kolonupаrtizаnа i dočekivаli kolonu Nemаcа, mаjkа je od nаših dobilа zаdаtаk dа ostаne. Dа i dаlje rаdi nа pošti.Iаko zа Nemce... jer će nаši opet doći. Jednogа dаnа isprаtili smo i kolonu Nemаcа. Sа druge strаne u grаd je ušlа kolonа četnikа.

Mojа mаjkа Milicа rаdilа je i dаlje nа pošti. Sаdа zа četnike. Ubrzo su počeli dа je pozivаju u komаndu.

Prepoznаo juje četnički glаvаr, pop Mаcа. Nekаdа su zаjedno išli u gimnаziju. Pop Mаcа je u Pljevljimа pronаšаo još nekoliko pаrtizаnskih ženа.I one su morаle dа odlаze u komаndu.Jednom kаdа se spremаlа dа ide nа sаslušаnje, mаjkа mi reče:­ Cile, mene će dа ubiju. Milenu ostаvljаm tebi u аmаnet. Ti dа je čuvаš i štitiš. Ti si muškа glаvа. Nedаj je nikome, nemoj neko zlo dа joj učini.

Nije se više vrаtilа mojа mаjkа Milicа. Zаludu smo Milenа i jа išli u komаndu i molili dа ne ubiju nаšu mаjku.

Jedne noći, u Ševаrimа, ubio ju je pop Mаcа. Sа drugim pаrtizаnskim ženаmа. Njih devet.

Dugo posle tog dogаđаjа, ovde u Beogrаdu, u gimnаziji, reče nаm rаzrednа dа uzmemo po list hаrtije. Izdiktirаlа nаmje poziv zа roditeljski sаstаnаk. Trebаlo je sutrаdаn dа gа vrаtimo sа potpisom roditeljа.Jа sаm odmаh potpisаo poziv i pružio gа rаzrednoj."Ne ti, nego otаc dа potpiše" ­ podviknulа mi je rаzrednа."Jа nemаm ocа" ­ rekаo sаm."Pа, nek ti potpiše mаjkа" ­ reklа je nešto mirnije."Jа nemаm ni mаjku" ­ odgovorio sаm.


A jа je nisаm ni zа štа ni krivio.Tаdа je i sаznаlа čije sаm jа dete.Tаdа sаm jа sаznаo dа je onа školskа drugаricа moje mаjke.

"Ti znаš ko ti je ubio mаjku?" ­ upitаlа me u jednom trenutku.

"Znаm" ­ odgovorio sаm.

"Ti znаš dа su živi njegovi sinovi?!"

"Dа."

"Znаš dа žive ovde u Beogrаdu?"

I to sаm znаo."Oni stаnuju u mojoj ulici, u... "

"Ne!" ­ vrisnuo sаm i pružio ruku dа rаzrednoj zаpušim ustа. ­ "Ne, nemojte to dа mi kаžete. Neću dа znаm gde stаnuju!"



(Yugopapir/EPK)

[/size]
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin" - Page 4 Empty Re: Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin"

Post by jastreb 2/9/2016, 11:37

Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin" - Page 4 Misa-janketic-foto-aleksandar-jovanovic-1428968297-639781

[size=49]Miša Janketić: Četnik mi je ubio majku, molio sam da mi ne kažu gde žive njegovi potomci[/size]
jastreb
jastreb

Posts : 34046
2014-04-22


Back to top Go down

Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin" - Page 4 Empty Re: Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin"

Post by dzango 2/9/2016, 12:07

jastreb wrote:Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin" - Page 4 Misa-janketic-foto-aleksandar-jovanovic-1428968297-639781

[size=49]Miša Janketić: Četnik mi je ubio majku, molio sam da mi ne kažu gde žive njegovi potomci[/size]
Ako ju jeste ubio, onda je zločinac. Ali nema ni jednog dokaza i presude. Ona komunistička je poništena.

_________________
Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin" - Page 4 Istock10
dzango
dzango

Posts : 28140
2014-04-19

Lokacija: : Velika Srbija

Back to top Go down

Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin" - Page 4 Empty Re: Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin"

Post by Guest 2/9/2016, 12:16

dzango wrote:Istini za volju, nema podrške referendumu, ali nema ni protivljenja.


Dobro si ukapiro.
Ima zato glume za Sterijino pozorje.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin" - Page 4 Empty Re: Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin"

Post by Antijunak 2/9/2016, 12:31

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:interesantna izjava vucica....'bicemo uvijek uz svoj narod'...tko zna citat između redaka prevedeno..'jbg iz vas smo ali u se i u svoje kljuce'....blago receno...dok vas munđosi tamane..mi cemo kokice jest
A zašto mi Hrvati ne bismo iskoristili taj momenat i tu priliku kakva nam se nikada više neće pružiti i dati podršku Banjaluci i tako pridobiti RS na svoju stranu?

Dani bratstva i jedinstva su odavno gotovi, ako ih je uopće i bilo.
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin" - Page 4 Empty Re: Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin"

Post by Antijunak 2/9/2016, 12:32

epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:ma ima jedna stvar u svemu ovome...kako ti rusi ne vide..da je vlast u srbiji u qurtzu i izdajnicka..pa bog te enjeba ako su u  stanju prodati,izdati svoj narod u drugoj drzavi..sto en bi to isto napravili i sa rujama.....sto nema nekog u rusiji da sad glasno kaze..'ako ovi u beogradu su u stanju svoje odjebati,izdati sto onda mozemo mi ocekivati'...cudim se rusima da su bas tako slijepi pokraj svojih ociju...
Ajde kakvi god da su nE mogu biti vece izdajice svog narda od zageba.

Joj samo nemoj ti o izdaji, ti su pobjegao iz BiH i posrbio se.
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin" - Page 4 Empty Re: Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin"

Post by Antijunak 2/9/2016, 12:36

vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:ma ima jedna stvar u svemu ovome...kako ti rusi ne vide..da je vlast u srbiji u qurtzu i izdajnicka..pa bog te enjeba ako su u  stanju prodati,izdati svoj narod u drugoj drzavi..sto en bi to isto napravili i sa rujama.....sto nema nekog u rusiji da sad glasno kaze..'ako ovi u beogradu su u stanju svoje odjebati,izdati sto onda mozemo mi ocekivati'...cudim se rusima da su bas tako slijepi pokraj svojih ociju...
Ajde kakvi god da su nE mogu biti vece izdajice svog narda od zageba.
..itekako mogu..za razliku od zagreba..beograd je imao goluba u ruci(srpsku)...podrsku rusije...vecina srba je za referendum..sve su imali..ali su odlucili..'ajte vi niz vodu mujama u ruke'...a zagreb je popusio svoje u ratu...ostalo deset kvadratnih kilometara hercegovine i to je to..nesto sto ej hv '95 darovala par opcina drvar,grahovo,glamoc pustopoljine i bez stanovnistva je goli quratz..zagreb je svoje prosviro devedesetih...izgubljena posavina u ratu..srednja bosna osim dvije,tri enklave..i sad ti kazes izdaja...izdaja ti ej bila jedino na posavini..gdje si iz pobjednicke situacije izgubio

Oko 40% Posavine je i dalju u hrvatskim rukama. Hrvati u BiH drže oko 25% teritorija te zemlje, čak i više nego 91.g. što je puno ako se uzme u obzir da Hrvati čine oko 15% pučanstva.
Antijunak
Antijunak

Posts : 997
2015-09-26


Back to top Go down

Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin" - Page 4 Empty Re: Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin"

Post by kaya 2/9/2016, 12:42

jastreb wrote:
vuksadinare wrote:interesantna izjava vucica....'bicemo uvijek uz svoj narod'...tko zna citat između redaka prevedeno..'jbg iz vas smo ali u se i u svoje kljuce'....blago receno...dok vas munđosi tamane..mi cemo kokice jest
A zašto mi Hrvati ne bismo iskoristili taj momenat i tu priliku kakva nam se nikada više neće pružiti i dati podršku Banjaluci i tako pridobiti RS na svoju stranu?
Mi Hrvati ne bi dali podršku RS. Mozda vi Srbi im date.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin" - Page 4 Empty Re: Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin"

Post by kaya 2/9/2016, 12:44

epikur37 wrote:Dodo jebe ne vadi....

Naravoučenije Hrvatima u BiH, odjebite Zegej :)
Pa vrati se doma i odjebi.
kaya
kaya

Posts : 31419
2015-08-15


Back to top Go down

Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin" - Page 4 Empty Re: Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin"

Post by vuksadinare 2/9/2016, 12:48

Antijunak wrote:
vuksadinare wrote:
epikur37 wrote:
vuksadinare wrote:ma ima jedna stvar u svemu ovome...kako ti rusi ne vide..da je vlast u srbiji u qurtzu i izdajnicka..pa bog te enjeba ako su u  stanju prodati,izdati svoj narod u drugoj drzavi..sto en bi to isto napravili i sa rujama.....sto nema nekog u rusiji da sad glasno kaze..'ako ovi u beogradu su u stanju svoje odjebati,izdati sto onda mozemo mi ocekivati'...cudim se rusima da su bas tako slijepi pokraj svojih ociju...
Ajde kakvi god da su nE mogu biti vece izdajice svog narda od zageba.
..itekako mogu..za razliku od zagreba..beograd je imao goluba u ruci(srpsku)...podrsku rusije...vecina srba je za referendum..sve su imali..ali su odlucili..'ajte vi niz vodu mujama u ruke'...a zagreb je popusio svoje u ratu...ostalo deset kvadratnih kilometara hercegovine i to je to..nesto sto ej hv '95 darovala par opcina drvar,grahovo,glamoc pustopoljine i bez stanovnistva je goli quratz..zagreb je svoje prosviro devedesetih...izgubljena posavina u ratu..srednja bosna osim dvije,tri enklave..i sad ti kazes izdaja...izdaja ti ej bila jedino na posavini..gdje si iz pobjednicke situacije izgubio

Oko 40% Posavine je i dalju u hrvatskim rukama. Hrvati u BiH drže oko 25% teritorija te zemlje, čak i više nego 91.g. što je puno ako se uzme u obzir da Hrvati čine oko 15% pučanstva.
...to ej tocno...no moras racunati da su u dejtonu vracene neke opcine gdje su hravti bili vecina a izgubljene u ratu..poput ođaka...dijela districta brcko...dio oko fojnice...a dosta postotaka se navuklo nakon akcija HV u Bosni 1995...vraceno je 50% izgubljenog teritorija opcine livno...a drvar,grahovo,glamoc ne racunam u to kao hrvatske opcine jer tu hrvati nisu bili vecina..dapace projili su se u par postotaka...tako da prije daytona hrvati sa svojim teritorijem gdje su vecina skutrili su se na nekakvih 15% teritorija...a zavrsili nakon daytona sa 25%(tu racunam grahovo,drvar,glamoc)...bez toga to ej nekakvih 17%....dobijene su natrag samo prave hrvatske opcine kako sam rekao ođak i dio oko brckog i to je to....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99044
2015-09-08


Back to top Go down

Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin" - Page 4 Empty Re: Vučić razočarano:"Dodik nas je stavio pred svršen čin"

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 4 of 6 Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum