ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

DRAMATIČNO:Oluja 2 samo što nije počela,upravo počinje...bježmo...NEMA NAM SPASA

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Go down

DRAMATIČNO:Oluja 2 samo što nije počela,upravo počinje...bježmo...NEMA NAM SPASA - Page 3 Empty Re: DRAMATIČNO:Oluja 2 samo što nije počela,upravo počinje...bježmo...NEMA NAM SPASA

Post by marcellus 31/8/2016, 15:36

Za podsjećanje - izvaci iz pisma Bogdana Bogdanovića Slobi Miloševiću, pred 30 godina - 1986:

“Da je Srbija umorna, dragi moji drugovi, to vi vrlo dobro znate, vaš kao i ja, kao što i svi znamo. Srbija je stvarno umorna, ali ne samo od lidera (ako je pravih i mudrih učitelja i predvoditelja ikada i imala), umorna je od polu-lidera, i od lidera, polutana, a njih je uvek bilo u zadivljujućim (i zadavljujućim) količinama, i nikada joj nisu zafalili. Umorna je ta naša Majka Srbija od lidera kojih nema i od njihovog pripovedanja i od njihovih “ribanja i ribarskih prigovaranja” u koja je, i bez svoje volje, ogrezla do preko uma svoga. Umorna je, kakvog li čuda, i od sopstvenog umornog razuma, od svog “narodskog” zdravog razuma koji ne razume više ništa… Umorna je ta naša Majka Srbija i od svoje polu-politizirane inteligencije i od svoje žestoko prepolitizirane poluinteligencije. Umorna je, rečju, od sopstvenih političkih “pozicija” i od svojih rođenih “opozicija”. A tek kako je Srbija umorna od mrzitelja znanja i pameti, od zlobe prema izuzetnima i izuzetnosti. Umorna je i rezignirana egzodama talentovanih koji svake godine, u većem broju no Srbi i Crnogorci sa Kosova, ishode iz Srbije i Jugoslavije, ukleti besposlicom, ali i neutaženom mržnjom bezvrednih i nesposobnih.

Srbija je umorna od poigravanja nacionalnim dramama… Umorna je od svoje istorije koju ne razume i nad kojom se čudi. Umorna je od teških, tragičnih, možda i nesmislenih ratova koje je vodila, a još je umornija od sulude apoteoze tih ratova i od truba i doboša koji, i na uzmaku dvadesetog stoleća, još odjekuju u njenom duhu i sluhu (…) Umorna je od fabrika koje ne rade niti će proraditi, umorna je od zapuštenih i izopačenih gradova, od zagađene prirode i zatrovanih reka… Srbija na istoku, Srbija na marginama civilizacije, umorna je od civilizacije koja je nikada nije valjano ni dodirnula.

Srbija je umorna od sebe same, od svoje palanke, od svoje palanačke samodestrukcije… Ne, nije to “dekonstrukcija” već nepovratno samorazaranje, samouništenje panikom od drugog i drugih, samouništenje nepovratnom zavadom sa drugim i drugima. To je samorazaranje (…) koje nam sve sigurnije obećava sve izvesniju sudbinu poslednjih balkanskih Indijanaca u Evropi… Srbija je umorna od nepotrebne snage podivljalih reči koje je zavađaju samu sa sobom i svetom u kojem živi.

Srbija je umorna od svoje zavade sa Evropom koju ne poznaje i ne razume, od zavade sa Srednjom Evropom koju nipodaštava i prezire, umorna je od svoje neobjašnjive i komične austrofobije… devedeset i devet godina posle svega… umorna je od svoje istočne opcije, od svoga narodnjaštva, od svoga slavjenofilstva, od svoje mini-mesijanske sveslobodarske opsesije, umorna je od svojih svenarodnih i svenaprednih prometeja, od svog večitog pravoverja, od svoje političke i svake druge ortodoksije…

Srbija je umorna da umornija ne može biti i zato je podložna zaluđivanju; podložna je manijama i samomanijanju. Kad joj zafale magijske veštine probranih i sapetih reči na koje se toliko navikla, batrga se u kučinama simbola i simbolizma.”

marcellus

Posts : 45728
2014-04-16


Back to top Go down

DRAMATIČNO:Oluja 2 samo što nije počela,upravo počinje...bježmo...NEMA NAM SPASA - Page 3 Empty Re: DRAMATIČNO:Oluja 2 samo što nije počela,upravo počinje...bježmo...NEMA NAM SPASA

Post by omni 31/8/2016, 15:46

marcellus wrote:Za podsjećanje - izvaci iz pisma Bogdana Bogdanovića Slobi Miloševiću, pred 30 godina - 1986:

“Da je Srbija umorna, dragi moji drugovi, to vi vrlo dobro znate, vaš kao i ja, kao što i svi znamo. Srbija je stvarno umorna, ali ne samo od lidera (ako je pravih i mudrih učitelja i predvoditelja ikada i imala), umorna je od polu-lidera, i od lidera, polutana, a njih je uvek bilo u zadivljujućim (i zadavljujućim) količinama, i nikada joj nisu zafalili. Umorna je ta naša Majka Srbija od lidera kojih nema i od njihovog pripovedanja i od njihovih “ribanja i ribarskih prigovaranja” u koja je, i bez svoje volje, ogrezla do preko uma svoga. Umorna je, kakvog li čuda, i od sopstvenog umornog razuma, od svog “narodskog” zdravog razuma koji ne razume više ništa… Umorna je ta naša Majka Srbija i od svoje polu-politizirane inteligencije i od svoje žestoko prepolitizirane poluinteligencije. Umorna je, rečju, od sopstvenih političkih “pozicija” i od svojih rođenih “opozicija”. A tek kako je Srbija umorna od mrzitelja znanja i pameti, od zlobe prema izuzetnima i izuzetnosti. Umorna je i rezignirana egzodama talentovanih koji svake godine, u većem broju no Srbi i Crnogorci sa Kosova, ishode iz Srbije i Jugoslavije, ukleti besposlicom, ali i neutaženom mržnjom bezvrednih i nesposobnih.

Srbija je umorna od poigravanja nacionalnim dramama… Umorna je od svoje istorije koju ne razume i nad kojom se čudi. Umorna je od teških, tragičnih, možda i nesmislenih ratova koje je vodila, a još je umornija od sulude apoteoze tih ratova i od truba i doboša koji, i na uzmaku dvadesetog stoleća, još odjekuju u njenom duhu i sluhu (…) Umorna je od fabrika koje ne rade niti će proraditi, umorna je od zapuštenih i izopačenih gradova, od zagađene prirode i zatrovanih reka… Srbija na istoku, Srbija na marginama civilizacije, umorna je od civilizacije koja je nikada nije valjano ni dodirnula.

Srbija je umorna od sebe same, od svoje palanke, od svoje palanačke samodestrukcije… Ne, nije to “dekonstrukcija” već nepovratno samorazaranje, samouništenje panikom od drugog i drugih, samouništenje nepovratnom zavadom sa drugim i drugima. To je samorazaranje (…) koje nam sve sigurnije obećava sve izvesniju sudbinu poslednjih balkanskih Indijanaca u Evropi… Srbija je umorna od nepotrebne snage podivljalih reči koje je zavađaju samu sa sobom i svetom u kojem živi.

Srbija je umorna od svoje zavade sa Evropom koju ne poznaje i ne razume, od zavade sa Srednjom Evropom koju nipodaštava i prezire, umorna je od svoje neobjašnjive i komične austrofobije… devedeset i devet godina posle svega… umorna je od svoje istočne opcije, od svoga narodnjaštva, od svoga slavjenofilstva, od svoje mini-mesijanske sveslobodarske opsesije, umorna je od svojih svenarodnih i svenaprednih prometeja, od svog večitog pravoverja, od svoje političke i svake druge ortodoksije…

Srbija je umorna da umornija ne može biti i zato je podložna zaluđivanju; podložna je manijama i samomanijanju. Kad joj zafale magijske veštine probranih i sapetih reči na koje se toliko navikla, batrga se u kučinama simbola i simbolizma.”
Nista se nije promijenilo, stvarno fenomen.
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

DRAMATIČNO:Oluja 2 samo što nije počela,upravo počinje...bježmo...NEMA NAM SPASA - Page 3 Empty Re: DRAMATIČNO:Oluja 2 samo što nije počela,upravo počinje...bježmo...NEMA NAM SPASA

Post by Guest 31/8/2016, 15:47

Ja majkemi navijam da ovi nastave s referendumom neovisno od Vucka. Ono....bas su picke ako odustanu.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

DRAMATIČNO:Oluja 2 samo što nije počela,upravo počinje...bježmo...NEMA NAM SPASA - Page 3 Empty Re: DRAMATIČNO:Oluja 2 samo što nije počela,upravo počinje...bježmo...NEMA NAM SPASA

Post by Guest 31/8/2016, 15:58

Jadan onaj koga Grčka hrani, a Rusija brani.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

DRAMATIČNO:Oluja 2 samo što nije počela,upravo počinje...bježmo...NEMA NAM SPASA - Page 3 Empty Re: DRAMATIČNO:Oluja 2 samo što nije počela,upravo počinje...bježmo...NEMA NAM SPASA

Post by RayMabus 31/8/2016, 16:00

Rusija brani Srbiju , Srbiju , Srbiju , Srbiju .......


lol!
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

DRAMATIČNO:Oluja 2 samo što nije počela,upravo počinje...bježmo...NEMA NAM SPASA - Page 3 Empty Re: DRAMATIČNO:Oluja 2 samo što nije počela,upravo počinje...bježmo...NEMA NAM SPASA

Post by Eroo 31/8/2016, 16:22

MaximusDecimusMiridije wrote:Ja majkemi navijam da ovi nastave s referendumom neovisno od Vucka. Ono....bas su picke ako odustanu.


Imaju i moj glas ZA.

Dodo je car. ;)
Eroo
Eroo

Posts : 74842
2016-07-22


Back to top Go down

DRAMATIČNO:Oluja 2 samo što nije počela,upravo počinje...bježmo...NEMA NAM SPASA - Page 3 Empty Re: DRAMATIČNO:Oluja 2 samo što nije počela,upravo počinje...bježmo...NEMA NAM SPASA

Post by Sora 31/8/2016, 16:47

Stbija i ratovi ..pa komentari ..ono kao s hrvatske visine se nesto vidi
NE VIDITE VI TU , uglavnom rvatine , neki hercegovci i ostala sica ..NE VIDITE VLASTITU POVIJEST .
slavite NDH IAKO JE BILA ZLOCINACKA , KVISLNSKA TVIREVINA
ZA KPJU JE HORSTENAU REKAO DA BEZ NJEMACA NACISTA NE MOZE PREZIVJETI ..
slavite neke pobjede u refarstveno-vojnim akcijama od 4 dana .. Nakon kojih je stanovnistvo pobjeglo i nije se imalo gdje vratiti jer ste popalili im kuce
Slavite sudjelovanje u ratu u Bosni i dajete novac i mirovne onima koji nisu branili hrvatske gradane i imovinu
Slavite TERORISTE od kojih se postenom gradanu dize zeludac i hvata ga jeza
I moslite da imate pravo nesto predbaciti srbima
Cigani i jedni i drugi to ste

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

DRAMATIČNO:Oluja 2 samo što nije počela,upravo počinje...bježmo...NEMA NAM SPASA - Page 3 Empty Re: DRAMATIČNO:Oluja 2 samo što nije počela,upravo počinje...bježmo...NEMA NAM SPASA

Post by omni 31/8/2016, 16:49

Sora wrote:Stbija i ratovi ..pa komentari ..ono kao s hrvatske visine se nesto vidi
NE VIDITE VI TU , uglavnom rvatine , neki hercegovci i ostala sica ..NE VIDITE VLASTITU POVIJEST .
slavite NDH IAKO JE BILA ZLOCINACKA , KVISLNSKA TVIREVINA
ZA KPJU JE HORSTENAU REKAO DA BEZ NJEMACA NACISTA  NE MOZE PREZIVJETI ..
slavite neke pobjede u refarstveno-vojnim akcijama od 4 dana .. Nakon kojih je stanovnistvo pobjeglo i nije se imalo gdje vratiti jer ste popalili im kuce
Slavite sudjelovanje u ratu u Bosni i dajete  novac i mirovne onima koji nisu branili hrvatske gradane i imovinu
Slavite TERORISTE  od kojih se postenom gradanu dize zeludac i hvata ga jeza
I moslite da imate pravo nesto predbaciti srbima
Cigani i jedni i drugi to ste
omni
omni

Male
Posts : 7009
2014-04-12

Lokacija: : 9 krug

Back to top Go down

DRAMATIČNO:Oluja 2 samo što nije počela,upravo počinje...bježmo...NEMA NAM SPASA - Page 3 Empty Re: DRAMATIČNO:Oluja 2 samo što nije počela,upravo počinje...bježmo...NEMA NAM SPASA

Post by Sora 31/8/2016, 16:50

I kaj je najvaznije zasve ove idiotarije hrvati mogu zahvaliti hercegovancima
Sve .
Sve dok se ne osmisli izvorrna antifasisticka hrvatska politika bez ovih lazi iz kamenjara i ognjistara , hrvatska je na dno .
Ovo je ustvari dno dna , nakn sto shdz ponovo gura u novu tragediju

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

DRAMATIČNO:Oluja 2 samo što nije počela,upravo počinje...bježmo...NEMA NAM SPASA - Page 3 Empty Re: DRAMATIČNO:Oluja 2 samo što nije počela,upravo počinje...bježmo...NEMA NAM SPASA

Post by Sora 31/8/2016, 16:53

ajde antise nest psmetno
Sta stalno silom namecete svoju agresivnu narav i planove .
Hrvati nestaju .
Jeste zadovoljni ?

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

DRAMATIČNO:Oluja 2 samo što nije počela,upravo počinje...bježmo...NEMA NAM SPASA - Page 3 Empty Re: DRAMATIČNO:Oluja 2 samo što nije počela,upravo počinje...bježmo...NEMA NAM SPASA

Post by RayMabus 31/8/2016, 16:58

Uopce ne vidim šta je taj referendum digao toliko buke !!! Ako ga oce eto im ga. Ma koga boli kuraz jbte.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

DRAMATIČNO:Oluja 2 samo što nije počela,upravo počinje...bježmo...NEMA NAM SPASA - Page 3 Empty Re: DRAMATIČNO:Oluja 2 samo što nije počela,upravo počinje...bježmo...NEMA NAM SPASA

Post by Eroo 31/8/2016, 16:58

Ustašica Sora u elementu...Go, Sora, gou... jocolor

_________________
Fortitude is the marshal of thought, the armor of the will, and the fort of reason.
(Francis Bacon)
Eroo
Eroo

Posts : 74842
2016-07-22


Back to top Go down

DRAMATIČNO:Oluja 2 samo što nije počela,upravo počinje...bježmo...NEMA NAM SPASA - Page 3 Empty Re: DRAMATIČNO:Oluja 2 samo što nije počela,upravo počinje...bježmo...NEMA NAM SPASA

Post by Guest 31/8/2016, 16:59

Sora wrote:I kaj je najvaznije zasve ove idiotarije hrvati mogu zahvaliti hercegovancima
Sve .
Sve dok se ne osmisli izvorrna antifasisticka hrvatska politika bez ovih lazi  iz kamenjara i ognjistara , hrvatska je na dno .
Ovo je ustvari dno dna , nakn sto shdz ponovo gura u novu tragediju

Lijep outburst onako bas hard-core regionalnog rasizma. Tako ce kuca naprijed....nacitana i skolovana osobo. lol
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

DRAMATIČNO:Oluja 2 samo što nije počela,upravo počinje...bježmo...NEMA NAM SPASA - Page 3 Empty Re: DRAMATIČNO:Oluja 2 samo što nije počela,upravo počinje...bježmo...NEMA NAM SPASA

Post by Eroo 31/8/2016, 17:00

MaximusDecimusMiridije wrote:
Sora wrote:I kaj je najvaznije zasve ove idiotarije hrvati mogu zahvaliti hercegovancima
Sve .
Sve dok se ne osmisli izvorrna antifasisticka hrvatska politika bez ovih lazi  iz kamenjara i ognjistara , hrvatska je na dno .
Ovo je ustvari dno dna , nakn sto shdz ponovo gura u novu tragediju

Lijep outburst onako bas hard-core regionalnog rasizma. Tako ce kuca naprijed....nacitana i skolovana osobo. lol

Pedagoginja, jbote...pa se onda čudimo Provocatoru, Gnječu.... :D
Eroo
Eroo

Posts : 74842
2016-07-22


Back to top Go down

DRAMATIČNO:Oluja 2 samo što nije počela,upravo počinje...bježmo...NEMA NAM SPASA - Page 3 Empty Re: DRAMATIČNO:Oluja 2 samo što nije počela,upravo počinje...bježmo...NEMA NAM SPASA

Post by Sora 31/8/2016, 17:03

MaximusDecimusMiridije wrote:
Sora wrote:I kaj je najvaznije zasve ove idiotarije hrvati mogu zahvaliti hercegovancima
Sve .
Sve dok se ne osmisli izvorrna antifasisticka hrvatska politika bez ovih lazi  iz kamenjara i ognjistara , hrvatska je na dno .
Ovo je ustvari dno dna , nakn sto shdz ponovo gura u novu tragediju

Lijep outburst onako bas hard-core regionalnog rasizma. Tako ce kuca naprijed....nacitana i skolovana osobo. lol

Gle
Vec godinama se IDELJAVAJU HRVATI . IZ SLAVONIJE. IZ SVIH DRUGIH REGIJA .
DA BI MOGLI IMATI HERCEGOVANCA VISE MJESTA .
sta bi ja trebala sutjeti o tome ?
Skavonija umire.
Liku i baniju su istjerali srbe .
Pa rh nestaje .
A tko je doselio taj ostaje . I nije to problem nego mjenja KULTURNU I POLITICKU SLIKU HRVATSKE .
ZASTO JA NE SMIJEM RECI DA MI JE KOMUNIZAM BLIZI NEGO OVONSTANJE .
Ili tajiti pol svog zivota
. Zasto se ne govori o partizanima vise ?

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

DRAMATIČNO:Oluja 2 samo što nije počela,upravo počinje...bježmo...NEMA NAM SPASA - Page 3 Empty Re: DRAMATIČNO:Oluja 2 samo što nije počela,upravo počinje...bježmo...NEMA NAM SPASA

Post by Eroo 31/8/2016, 17:08

Sora wrote: 
ZASTO JA NE SMIJEM RECI DA MI JE KOMUNIZAM BLIZI NEGO OVONSTANJE .
Ili tajiti pol svog zivota
. Zasto se ne govori o partizanima vise ?

Nama su bliži TURCI, jbga...Oni su ipak poštivali neka ljudska prava. king
Eroo
Eroo

Posts : 74842
2016-07-22


Back to top Go down

DRAMATIČNO:Oluja 2 samo što nije počela,upravo počinje...bježmo...NEMA NAM SPASA - Page 3 Empty Re: DRAMATIČNO:Oluja 2 samo što nije počela,upravo počinje...bježmo...NEMA NAM SPASA

Post by Sora 31/8/2016, 17:11

Eroo wrote:
Sora wrote: 
ZASTO JA NE SMIJEM RECI DA MI JE KOMUNIZAM BLIZI NEGO OVONSTANJE .
Ili tajiti pol svog zivota
. Zasto se ne govori o partizanima vise ?

Nama su bliži TURCI, jbga...Oni su ipak poštivali neka ljudska prava. king

Ne nisu. Turci nemaju veze samnom.
Ali ja vec 25 godina slusam lazi o jugoslaviji .
Ali ja vec 25 godina skusam o franjevcima u sirokom i kakomsu ih partizani poubijali .
I o komunistickim zlcinima .
Dosta mi je.
E pa dosta je ero sutnje
Necete srati vise ovdje
Idite u hercegovnu i tsmo se borite s kim hocete . Koliko vidim sa srbima necete.

_________________
DUM SPIRO, SPERO
Sora
Sora

Posts : 23718
2014-04-29


Back to top Go down

DRAMATIČNO:Oluja 2 samo što nije počela,upravo počinje...bježmo...NEMA NAM SPASA - Page 3 Empty Re: DRAMATIČNO:Oluja 2 samo što nije počela,upravo počinje...bježmo...NEMA NAM SPASA

Post by Guest 31/8/2016, 17:14

Sora wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
Sora wrote:I kaj je najvaznije zasve ove idiotarije hrvati mogu zahvaliti hercegovancima
Sve .
Sve dok se ne osmisli izvorrna antifasisticka hrvatska politika bez ovih lazi  iz kamenjara i ognjistara , hrvatska je na dno .
Ovo je ustvari dno dna , nakn sto shdz ponovo gura u novu tragediju

Lijep outburst onako bas hard-core regionalnog rasizma. Tako ce kuca naprijed....nacitana i skolovana osobo. lol

Gle
Vec godinama se IDELJAVAJU HRVATI . IZ SLAVONIJE. IZ SVIH DRUGIH REGIJA .
DA BI MOGLI IMATI HERCEGOVANCA VISE MJESTA .
sta bi ja trebala sutjeti o tome ?
Skavonija umire.
Liku i baniju su istjerali srbe .
Pa rh nestaje .
A tko je doselio taj ostaje . I nije to problem nego mjenja KULTURNU I POLITICKU SLIKU HRVATSKE .
ZASTO JA NE SMIJEM RECI DA MI JE KOMUNIZAM BLIZI NEGO OVONSTANJE .
Ili tajiti pol svog zivota
. Zasto se ne govori o partizanima vise ?

Znaci ljudi iz Slavonije se iseljavaju da bi mogli hercegovci imati vise mjesta....iz like i baranje su istjerali srbe i radi toga svega RH nestaje. A tko je doselio taj ostaje kazes. I mjenja kulturnu i politicku sliku hrvatske. Pa nebih rekao da ti je itko ikad branio da govoris bilo sto. Jel meni zabranjeno da komentiram da je nesto ocigledni rasizam kada se to dogodi? I to radi osoba koja je poprilicno lako baratala istim pojmom u drugim situacijama. Znas sta bi bilo postenije......ali majkemi. Evo ajde napisi sada ovako skroz jednostavno. Bez daljnjih pojasnjenja i tlapnji. "Ja mrzim Hercegovce"....i sve kosher. Tako ti je s menom. Ja ti volim punjenu papriku ali mrzim sarmu. Prvih godina su mi nastojali objasniti da je to na dosta nacina isti kurac....ali kad su skuzili da svako obiteljsko okupljanje radi toga ode u tri picke materine...digli su ruke od svega i meni se posebno servira pire sa crvenim mesom.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

DRAMATIČNO:Oluja 2 samo što nije počela,upravo počinje...bježmo...NEMA NAM SPASA - Page 3 Empty Re: DRAMATIČNO:Oluja 2 samo što nije počela,upravo počinje...bježmo...NEMA NAM SPASA

Post by Guest 31/8/2016, 17:15

Sora wrote:
Eroo wrote:
Sora wrote: 
ZASTO JA NE SMIJEM RECI DA MI JE KOMUNIZAM BLIZI NEGO OVONSTANJE .
Ili tajiti pol svog zivota
. Zasto se ne govori o partizanima vise ?

Nama su bliži TURCI, jbga...Oni su ipak poštivali neka ljudska prava. king

Ne nisu. Turci nemaju veze samnom.
Ali ja vec 25 godina slusam lazi o jugoslaviji .
Ali ja vec 25 godina skusam o franjevcima u sirokom i kakomsu ih partizani poubijali .
I o komunistickim zlcinima .
Dosta mi je.
E pa dosta je ero sutnje
Necete srati vise ovdje
Idite u hercegovnu i tsmo se borite s kim hocete . Koliko vidim sa srbima necete.

A ja slusam ovakve stvari isto vec 25 godina. Ja predjem preko toga jer se povodim za cinjenicom da svakome ludjaku treba pustiti da pise sto god zeli dok god nekoga fizicki ne ugrozava. Ja sam ti definicija tolerancije :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

DRAMATIČNO:Oluja 2 samo što nije počela,upravo počinje...bježmo...NEMA NAM SPASA - Page 3 Empty Re: DRAMATIČNO:Oluja 2 samo što nije počela,upravo počinje...bježmo...NEMA NAM SPASA

Post by Eroo 31/8/2016, 17:15

Sora wrote:
Eroo wrote:
Sora wrote: 
ZASTO JA NE SMIJEM RECI DA MI JE KOMUNIZAM BLIZI NEGO OVONSTANJE .
Ili tajiti pol svog zivota
. Zasto se ne govori o partizanima vise ?

Nama su bliži TURCI, jbga...Oni su ipak poštivali neka ljudska prava. king

Ne nisu. Turci nemaju veze samnom.
Ali ja vec 25 godina slusam lazi o jugoslaviji .
Ali ja vec 25 godina skusam o franjevcima u sirokom i kakomsu ih partizani poubijali .
I o komunistickim zlcinima .
Dosta mi je.
E pa dosta je ero sutnje
Necete srati vise ovdje
Idite u hercegovnu i tsmo se borite s kim hocete . Koliko vidim sa srbima necete.
Ako nas ne diraju i poštuju, ne vidim(o) razloga. Mi smo načelan i miroljubljiv svijet.
Eroo
Eroo

Posts : 74842
2016-07-22


Back to top Go down

DRAMATIČNO:Oluja 2 samo što nije počela,upravo počinje...bježmo...NEMA NAM SPASA - Page 3 Empty Re: DRAMATIČNO:Oluja 2 samo što nije počela,upravo počinje...bježmo...NEMA NAM SPASA

Post by RayMabus 31/8/2016, 17:21

Bh. entitet Republika Srpska planira novo zaduženje emisijom dugoročnih obaveza od blizu 10 miliona eura. Ekonomisti smatraju da se tako samo osiguravaju isplate budžetskim korisnicima, a iz Saveza sindikata upozoravaju na nizak životni standard. Vlada ima druge podatke.

http://balkans.aljazeera.net/video/nizak-zivotni-standard-i-nova-zaduzenja-u-rs-u

Referendum magle i skretanja sa stvarnih problema pod Dodikovom palicom.
RayMabus
RayMabus

Posts : 176113
2014-04-11


Back to top Go down

DRAMATIČNO:Oluja 2 samo što nije počela,upravo počinje...bježmo...NEMA NAM SPASA - Page 3 Empty Re: DRAMATIČNO:Oluja 2 samo što nije počela,upravo počinje...bježmo...NEMA NAM SPASA

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 3 of 4 Previous  1, 2, 3, 4  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum