ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 43 of 50 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 46 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 14 Nov - 12:35

Hajduk Split - Page 43 P1-838619279

Pun pogodak ovo snimanje kalendara po Dalmaciji za 2017-e.Očekujem rekordnu prodaju ove zime...  cheers

Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Mon 14 Nov - 12:40

niti ne znas da su srdjo i arsenije prije sdp-a i hns-a bili clanovu yu autonomaske stranke dalmatinske akcije....eto od kog zicate podrsku...vi iz udruge....kazem udruge ne i torcide bar velikog dijela
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 14 Nov - 12:42

Dalmatinska akcija ima yu predznak?
Zašto?
A IDS?
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Mon 14 Nov - 12:43

fridrih_niche wrote:Dalmatinska akcija ima yu predznak?
Zašto?
A IDS?
;)
isti quratz....naivcine
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 14 Nov - 12:45

Hajduk je bija i je partizanski klub...
Ti koji si bija na tisuću gostovanja bi to triba znat...
I to nije sramota...
Sramota je minjat i lažirat povijest kluba...
Najjači su mi desničarski navijači Hajduka koji bi tili stvorit neki ustaski djir oko kluba...
Za to imaš Dinamo, oni se tuku u prsa sa isforsiranim hrvatstvom ka da je to profesija...
;)


Last edited by fridrih_niche on Mon 14 Nov - 12:45; edited 1 time in total (Reason for editing : Vjj)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 14 Nov - 12:46

fridrih_niche wrote:Dalmatinska akcija ima yu predznak?
Zašto?
A IDS?
;)
Zato jer misli svojom glavom...  :D

Tipa je najbolje ignorirati jer piše gluposti i neistine. Kad bude moga argumentirano braniti svoje mišljenje, a ne lažnim napadima i optužbama na račun nečeg i nekog s čim se ne slaže, možemo pričati. Ovako nema smisla...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Mon 14 Nov - 12:48

fridrih_niche wrote:Hajduk je bija i je partizanski klub...
Ti koji si bija na tisuću gostovanja bi to triba znat...
I to nije sramota...
Sramota je minjat i lažirat povijest kluba...
Najjači su mi desničarski navijači Hajduka koji bi tili stvorit neki ustaski djir oko kluba...
Za to imaš Dinamo, oni se tuku u prsa sa isforsiranim hrvatstvom ka da je to profesija...
;)
...to je to....desnicarski navijaci hajduka...i onda mi tvrdite da ne radite podjele....90% torcide su desnicari....a udruge nas hajduk ljevicari
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 14 Nov - 12:50

fridrih_niche wrote:Hajduk je bija i je partizanski klub...
Ti koji si bija na tisuću gostovanja bi to triba znat...
I to nije sramota...
Sramota je minjat i lažirat povijest kluba...
Najjači su mi desničarski navijači Hajduka koji bi tili stvorit neki ustaski djir oko kluba...
Za to imaš Dinamo, oni se tuku u prsa sa isforsiranim hrvatstvom ka da je to profesija...
;)

Najjače od svega što će neki za ove ljude koji su pokrenuli cijelu priču oko udruge NH reći da su desničari i ustaše, a drugi ko ovaj redikul će pričati da su produžena ruka SDP-a. No to je tako, klub je bio previše godina rob politike i političara koji su dugi niz godina jedini mogli biti u klubu, pa je sad valjda nekima nemoguće da se pojavi netko tko nema veze s politkom, netko tko želi uređen i pošten klub, odmaknut od politike i svih političkih opcija.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Mon 14 Nov - 12:55

politika se nikad nece odmaci od hajduka..uostalom ni od dinama....barcelone,reala,rome...celtica...rangersa...to je tako...samo naivni idealisti misle drugo....
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 14 Nov - 12:55

vuksadinare wrote:
fridrih_niche wrote:Hajduk je bija i je partizanski klub...
Ti koji si bija na tisuću gostovanja bi to triba znat...
I to nije sramota...
Sramota je minjat i lažirat povijest kluba...
Najjači su mi desničarski navijači Hajduka koji bi tili stvorit neki ustaski djir oko kluba...
Za to imaš Dinamo, oni se tuku u prsa sa isforsiranim hrvatstvom ka da je to profesija...
;)
...to je to....desnicarski navijaci hajduka...i onda mi tvrdite da ne radite podjele....90% torcide su desnicari....a udruge nas hajduk ljevicari
Niko ne radi podjele, al Hajduk nikad nije bija desničarski klub...
Sramiš li se ti sta je cila ekipa Hajduka otisla u partizane i za taj čin dobili najveće francusko priznanje?
Ka jedini sportski klub...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 14 Nov - 12:56

vuksadinare wrote:
fridrih_niche wrote:Hajduk je bija i je partizanski klub...
Ti koji si bija na tisuću gostovanja bi to triba znat...
I to nije sramota...
Sramota je minjat i lažirat povijest kluba...
Najjači su mi desničarski navijači Hajduka koji bi tili stvorit neki ustaski djir oko kluba...
Za to imaš Dinamo, oni se tuku u prsa sa isforsiranim hrvatstvom ka da je to profesija...
;)
...to je to....desnicarski navijaci hajduka...i onda mi tvrdite da ne radite podjele....90% torcide su desnicari....a udruge nas hajduk ljevicari
45 000 ljudi učlanjenih u Nas Hajduk su ljevičari?
Klap klap...
Genije si...
;)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 14 Nov - 13:01

 "Vjerujete li da sam istog dana dobio pozive u kojima su nas jedni optuživali da smo prodali klub HDZ-u, a drugi SDP-u? Istog dana!"
Tajnik udruge NH Ivan Rilov.
Pametnom dovoljno!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Mon 14 Nov - 13:02

...ovako ja bi se uclanio pod jednim uvjetom i ne samo ja..sa tim potezom bi dobili bar minimum 100 000 clanova...kazem minimum...da klub ili udruga raspisu referendume medju clanstvom o upravljanju,financiranju kluba....samo referendum i postajem clan...referendum kao legalno i moralno pitanje....da vidim tko ima muda to traziti ako je siguran da bar 90% navijaca podupira ovaj projekt...referendumom se mogu zacepit mnoga usta i to javni referendum...sa neovisnim promatracima
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Mon 14 Nov - 13:23

...bas mi je ne tako davno jedan visepozicionirani pripadnik udruge 'nas hajduk'...rekao da se on slaze da se o bitnim pitanjima kluba raspisuju referendumi..ali uvijek ono ali sam mi je rekao da bi takvim potezom ugrozio se projekt narodnog kluba jer je i on svjestan da ne moze reci da takav projekt ima apsolutnu podrsku medju navijacima...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 14 Nov - 13:25

vuksadinare wrote:
Tommy Ramone wrote:
amper1950 wrote:
Tommy Ramone wrote:

Lik piše jer razmišlja mozgom kao i svi mi koji tu pišemo. To je sposobnost koju ti ne posjeduješ jer su ti kapaciteti ograničeni. Ti priznaješ samo kolektivno stanje ispranih mozgova u kojem je nepoželjno bilo kakvo razmišljanje ili pitanje, rođen si za staljinizam, na tvoju žalost 100 godina prekasno. Jebe se meni za udrugu i što je većina, a što manjina, ako je vama dovoljna prosječnost, meni još draže. Vuk nije glup i ne prihvaća da mu takvi ko ti, manje inteligentni, određuju što i kako treba govoriti.
Opet ću ponoviti da ti, da imaš mozga (a očito nemaš), bi vidio da lik piše totalne gluposti i neistine. I to nema veze s mišljenjem u kojem pravcu Hajduk ko klub treba ići jer ponovit ću ja prihvaćam i drugačije mišljenje od ovog. No ne prihvaćam da netko piše nešto što ne odgovara istini. Tip napiše da je udruga takoreći instalirana od jedne političke stranke što je notorna laž što ja jako dobro znam jer sam bio u cijeloj priči od početka i jer dobro znam inicijatore svega toga. Ja mu spomenem jednog Žana Ojdanića, njegov odgovor je kakav Žan. Nek dođe bilo kojoj generaciji navijača Hajduka, Torcide (kako starijoj tako i mlađoj od pokojnog Žana) pa nek to proba kazati. I nek tu svoju stariju generaciju pita tko je i što bio Žan Ojdanić, a ne da tu po forumu priča laži i neistine. Jer dovoditi samu udrugu u kontekst neke političke stranke je blačenje i samog Žana koji je bija jedan od inicijatora same udruge i prvi predsjednik.

To ne znači da se svatko mora slagati s samo ideologijom udruge, naravno da svatko ima pravo na svoje mišljenje i da smatra drugačije, tu nema nikakvih problema. No, ako se ne slažeš s ideologijom udruge i klubom u vlasništvu navijača, ne moraš to pokazivati na način da pišeš totalne gluposti, laži i neistine što ovaj vuk piše, i blatiš neke ljude koji su ipak puno napravili za klub i dali doprinos tome da klub opstane i da danas ima rekordan broj članova i preplatnika u svojoj povijesti. Tako da meni pisati da sam rođen za staljinizam može samo glupa osoba poput tebe, hvališ se da razmišljaš svojim mozgom, a mozga uopće nemaš jer inaće nikad nebi podržavao nekog tko piše takva sranja ko što piše vuk (ponavljam po tko zna koji put da to nema veze s mišljenjem koje vuk ima u tome kako klub treba funkcionirati, nego o njegovim lažima na račun udruge NH i ljudi koji su bili ili su sad glavni)!

Koji si ti kurac na ovom forumu da ćeš ldređivati tko će što pisati i misliti? Ionako, vjerojatno nema osobe koja je ispisala kilometre gluposti ko ti. A opet si ispao glup jer ništa ne shvaćaš. Jebe mi se za tvoju udrugicu. Čovjek nek piše što misli. Koliko ja znam, Vuk ima više gostovanja s Hajdukom nego ti posjeta Poljudu, zato si se i okomio na njega radi kompleksa manje vrijednosti i proklamiraš tu ciljeve udruge kao da si netko bitan u tome, a ustvari si marginalac.
objasnjavat njemu...uostalom ja sam napisao zan je ok..ali da je bio u najuzoj strukturi torcide s kraja 80-tih nije...ima jedan odlican navijacki forum..gdje pisu sve navijacke mange iz 80-tih....iz svih grupa..i nitko ne spominje zana vec se spominju..bosna,trepca,prle,uso,ico purger,armando....i to kako stari torcidasi tako i vidjeniji navijaci iz drugih grupa....zana u svojim komentarima u navijackim putesestvijama i dogadjajima nitko nije bas spomenuo...ne kazem da nije bio ok ali u jezgru torcide onog vremena nije pripadao kao ni ja....on se profilirao nesto devedesetih da bi iskocio nakon osnivanja udruge 'nas hajduk'...sve se to moze provjeriti na navijackom dorumu hr hb info...tema old school...pa nek me amper demantira

Što će te on demantirat kad je GKK. Na svakoj temi tupi svoje ko magarac ili pravi partijski vojnik. Njemu je mozak ispran (upitno da li ga ima), pa se ne može pomiriti da ne misle svi ko on, a cijela koncepcija je na staklenim nogama. Ako i uspije klub je osuđen na.prosječnost još godinama i borbu za eventualno 3-4. mjesto.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 14 Nov - 13:28

Tommy Ramone wrote:

Što će te on demantirat kad je GKK. Na svakoj temi tupi svoje ko magarac ili pravi partijski vojnik. Njemu je mozak ispran (upitno da li ga ima), pa se ne može pomiriti da ne misle svi ko on, a cijela koncepcija je na staklenim nogama. Ako i uspije klub je osuđen na.prosječnost još godinama i borbu za eventualno 3-4. mjesto.
Živimo u demokratskom društvu , svatko može pisati što oće. Ja samo reagiram na neistine i laži, a to ću opet naglasiti da ne pričamo o MIŠLJENJU na koje svatko ima pravo. Ja nisam kriv što ti nemaš mozga pa ideš pisati da vuk misli svojom glavom jer tip piše totalne gluposti i neistine, šta je evo i niche primjetija. Prije par tjedana je pisa gluposti da Hajduk par godina nije došao u Slavoniju gostovati u nekoj utakmici van službene, kad mu to demantiram, onda nije znao.Priča gluposti o broju članova, da je 2/3 iz Splita, priča gluposti da politike stoji iza NH i još mnogo toga. Ti ga podržavaš u tome, tvoja stvar. Da ima išta u glavi nebi podržavao nekog tko piše takve gluposti i neistine.

A ovo da vuk ima više gostovanja s Hajdukom nego ja posjeta Poljudu, na to se mogu samo nasmijati jer opet pokazuješ koliko si glup. Nisam vidio gdje je vuk pričao o broju svojih gostovanja, a ja dobro znam da ja nikad nisam priča o broju svojih utakmica jer se ja nemam što niti želim hvaliti, pa ne znam odakle ti taj podatak. Ja ne idem na utakmice, niti sam ikad išao da bi se mogao hvaliti:bio sam na toliko i toliko, pa sam, jeli, faca. No dobro, to ti opraštam pošto je evidentno da si ti glup.

Šta se tiće udruge, ja sam dao svoj doprinos u cijeloj toj priči, ne smatram se nekim posebno bitnim i posebno važnim među puno ljudi koji je sve to podržalo i sudjelovalo. Nisam inicijator, nije meni ideja pala na pamet, ja sam je samo podržao i dao svoj doprinos u svojoj sredini. Ne smatram se bitnim ko što se svi ti ljudi ne smatraju bitnim već je jedino klub bitan. No eto, što vrijedi tebi to sve pisati kad si, jebiga, glup...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Mon 14 Nov - 13:32

...cuj taj projekt i nije los...ali za bogatija drustva....ovdje da osiromaseni gradjani financiraju nesto kad i sami sebe ne mogu financirati....poznavajuci ekipu netko ce uplatit 500,1000 kuna i reci ja sam svoje dao....tako ce se tesko klub financirati...nego problem je u tome sto neki od ovog svega imaju korist...ja dosta kontaktiram i dosta mi navijaca zna reci na moj upit oce li i sljedece godine uplatit...klasican odgovor dobijam...a zasto bi samo ja uplacivao ima i drugih....ja sam svoje dao..i sa takvim odgovorima oni misle se financirat...nece se tako daleko stic
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 14 Nov - 13:35

Tomislav Kiš podržao akciju "Ili jesmo ili nismo"

Hajduk Split - Page 43 27436NH_Tomislav-Ki%C5%A1
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare Mon 14 Nov - 13:38

de recimi amper kad sve znas...da li je i koliko je legendi kluba uplatilo za ovaj projekt...'ili jesi ili nisi...'...legende su legende pusti kisa
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99136
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 14 Nov - 13:41

amper1950 wrote:
Tommy Ramone wrote:

Što će te on demantirat kad je GKK. Na svakoj temi tupi svoje ko magarac ili pravi partijski vojnik. Njemu je mozak ispran (upitno da li ga ima), pa se ne može pomiriti da ne misle svi ko on, a cijela koncepcija je na staklenim nogama. Ako i uspije klub je osuđen na.prosječnost još godinama i borbu za eventualno 3-4. mjesto.
Živimo u demokratskom društvu , svatko može pisati što oće. Ja samo reagiram na neistine i laži, a to ću opet naglasiti da ne pričamo o MIŠLJENJU na koje svatko ima pravo. Ja nisam kriv što ti nemaš mozga pa ideš pisati da vuk misli svojom glavom jer tip piše totalne gluposti i neistine, šta je evo i niche primjetija. Prije par tjedana je pisa gluposti da Hajduk par godina nije došao u Slavoniju gostovati u nekoj utakmici van službene, kad mu to demantiram, onda nije znao.Priča gluposti o broju članova, da je 2/3 iz Splita, priča gluposti da politike stoji iza NH i još mnogo toga. Ti ga podržavaš u tome, tvoja stvar. Da ima išta u glavi nebi podržavao nekog tko piše takve gluposti i neistine.

A ovo da vuk ima više gostovanja s Hajdukom nego ja posjeta Poljudu, na to se mogu samo nasmijati jer opet pokazuješ koliko si glup. Nisam vidio gdje je vuk pričao o broju svojih gostovanja, a ja dobro znam da ja nikad nisam priča o broju svojih utakmica jer se ja nemam što niti želim hvaliti, pa ne znam odakle ti taj podatak. Ja ne idem na utakmice, niti sam ikad išao da bi se mogao hvaliti:bio sam na toliko i toliko, pa sam, jeli, faca. No dobro, to ti opraštam pošto je evidentno da si ti glup.

Šta se tiće udruge, ja sam dao svoj doprinos u cijeloj toj priči, ne smatram se nekim posebno bitnim i posebno važnim među puno ljudi koji je sve to podržalo i sudjelovalo. Nisam inicijator, nije meni ideja pala na pamet, ja sam je samo podržao i dao svoj doprinos u svojoj sredini. Ne smatram se bitnim ko što se svi ti ljudi ne smatraju bitnim već je jedino klub bitan. No eto, što vrijedi tebi to sve pisati kad si, jebiga, glup...

Ti si nula, a sebi si u glavi složio priču da si netko pa to plasiraš ovdje. Sve to proizlazi iz nagomilanih frustracija i kompleksa.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest Mon 14 Nov - 13:42

Neće ići... Nema rasprave.

Vidiš ovaj tvoj post prije ovog je normalan, tu bi već mogli pričati i raspravljati. No opet ćeš ti okrenuti priču na sve ono što si prije pričao, a iznija si čitav niz neistina,optužbi i laži.

Ako ti smatraš da je udruga NH produžena ruka neke političke stranke, jedan Žan nebitan i slično, onda ja nemam što pričati s tobom. 

Ovaj tjedan stižu nove dobre vijesti u projektu "Ili jesmo ili nismo"...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 43 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 43 of 50 Previous  1 ... 23 ... 42, 43, 44 ... 46 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum