ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Hajduk Split

Page 22 of 50 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 36 ... 50  Next

Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 17/10/2016, 14:22

sat2 wrote:
vuksadinare wrote:..mislim ono vađenje pa mi imamo 40 000 clanova...koji daju 100,200 ili 500 kuna godisnje clanarine..sad da to pomnozimo kolika je lova od clanarine..20 milijuna kuna...malo je to na godisnjoj razini za klub kakav je hajduk..racunajuci tu samo place,ugovore igracima...a sto je sa drugim obvezama..danas 20 000 000 kuna i nije nesto ako nisi pojedinac...a 20 000 000 kuna je ako svi plate 500 kuna a ne placaju..dakle u pitanju je i manaj lova..
Ne znam kolika je članarina u Hajduku, a u Našem Hajduku je 100 kuna ... znači godišnje u NH ulazi 4,2 milijuna ... to će sada ići u otkup dionica u slijedećih 10 godina?
..mislim to nije losa ideja..ali za bogatija drustva od ovog hrvatskog...mislim da je ovdje vise od mozga prevladao idealizam...a cedo bora corba ima pjesmu..'za ideale ginu budale'...

vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 17/10/2016, 14:23

sat2 wrote:Znači li to da se Tomy riješio obveza iz sponzorskog ugovora pa će te obveze plaćati NH? Sada će se Tomy vratiti na dres?
Ne znači da se rješio sponzorskog ugovora. Ako je prodao dionice, onda je prodao. Za novac koji je prodao. Što sad tu nije jasno? :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 17/10/2016, 14:26

na kraju isto tako ne bi bilo iznenađenje da dug vraca hajduk tj uprava sadasnja ili buduca pa i grad da se ne zamjere navijacima...jer ce izgovor biti..'jbg htjeli smo ali kriza..ljudi nemaju para..mislili smo dobro ali eto ne zivimo u njemackoj'
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 17/10/2016, 14:26

sat2 wrote:
Također postoji jedna velika prevara:
HAJDUK ima možda 1000-2000 članova, a sve ovo što se inače predstavlja kao članstvo od 40ak tisuća, to su članovi Udrugr Naš Hajduk, tako da onaj transparen NAVIJAČ HAJDUKA=ČLAN HAJDUKA je jedna velika prevara.... Udruga ima novac i manipulira sa jadnim pukom...."
Hahahahahahahahahahahaha... :rofl :rofl :rofl :rofl  Ne zna se ko je neozbiljniji. Ti koji ovo kopiraš ili onaj koji je naškraba.

O bože redikula...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 17/10/2016, 14:27

....amper ne bi bio zloguki prorok..ali nemoj se smijati i rugati....vidjet cemo za godinu dana kakvo ce stanje biti...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 17/10/2016, 14:31

sat2 wrote:
Ne znam kolika je članarina u Hajduku, a u Našem Hajduku je 100 kuna ... znači godišnje u NH ulazi 4,2 milijuna ... to će sada ići u otkup dionica u slijedećih 10 godina?
Toliko puta se tu pisalo i pričalo o tome, ti tu ideš napisati ovako nešto.

Ne znaš kolika je članarina u Hajduku, u NH je 100 kuna? :facepalm :facepalm :facepalm

Već sam pisa o tome. U Hajduk se možeš učlaniti preko DPH ili preko udruge NH. Članarina za punoljetne osobe je 100 kuna godišnje. Kad postaneš član DPH ili NH AUTOMATSKI si član HNK Hajduk Split. Sva članarina ide HNK Hajduk Split, ništa ne ostaje DPH ili udruzi NH. I svi članovi Hajduka imaju pravo birati članove NO-a od strane večinskog vlasnika kluba

Članarina od 100 kuna godišnje ne ide za otkup OVIH dionica koje je Tommy imao. Članarina se od ove godine gleda kao pozajmica kluba, a taj novac se skuplja za otkup ostalih dionica!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 17/10/2016, 14:35

issa ti dragog bas procitao clanak onog fekalovca damira pilica u slobodnoj..on hajduk uspoređuje sa firmama...i ktome koji uspjesno izvoze svoje proizvode..a hajduk je toliko 'uspjesan' u izvozu svojih igraca da se vicevi o tome pricaju..zalosno...to je dokaz neozbiljnosti i ludosti
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 17/10/2016, 14:36

amper1950 wrote:
sat2 wrote:
Ne znam kolika je članarina u Hajduku, a u Našem Hajduku je 100 kuna ... znači godišnje u NH ulazi 4,2 milijuna ... to će sada ići u otkup dionica u slijedećih 10 godina?
Toliko puta se tu pisalo i pričalo o tome, ti tu ideš napisati ovako nešto.

Ne znaš kolika je članarina u Hajduku, u NH je 100 kuna? :facepalm :facepalm :facepalm

Već sam pisa o tome. U Hajduk se možeš učlaniti preko DPH ili preko udruge NH. Članarina za punoljetne osobe je 100 kuna godišnje. Kad postaneš član DPH ili NH AUTOMATSKI si član HNK Hajduk Split. Sva članarina ide HNK Hajduk Split, ništa ne ostaje DPH ili udruzi NH. I svi članovi Hajduka imaju pravo birati članove NO-a od strane večinskog vlasnika kluba

Članarina od 100 kuna godišnje ne ide za otkup OVIH dionica koje je Tommy imao. Članarina se od ove godine gleda kao pozajmica kluba, a taj novac se skuplja za otkup ostalih dionica!
Pokušaj primijetiti upitnik na kraju moje rečenice. Može li se biti član HNK Hajduk, a ne biti član udruge?
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 17/10/2016, 14:37

vuksadinare wrote:....amper ne bi bio zloguki prorok..ali nemoj se smijati i rugati....vidjet cemo za godinu dana kakvo ce stanje biti...
Dobro jeli ti vidiš čemu se ja smijem?

Pa jebo vas led da vas jebo, pa dajte se imformirajte. Pa kako možete pisati i pričati o nečem a pojma nemate. Meni je neugodno. Majstor napiše da Hajduk ima 1000-2000 tisuće članova, a da su ostali članovi udruge NH koja manipulira s novcem, drugi majstor to tu nalipi, a ti izražavaš zabrinutost zbog toga. Pa dobro ljudi, koji je vama kurac? Pa daje odite negdi pisati o nečem drugome, ili se informirjate. Komični ste...
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 17/10/2016, 14:37

sat2 wrote:
Pokušaj primijetiti upitnik na kraju moje rečenice. Može li se biti član HNK Hajduk, a ne biti član udruge?
Može DPH!
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 17/10/2016, 14:39

amper1950 wrote:
vuksadinare wrote:....amper ne bi bio zloguki prorok..ali nemoj se smijati i rugati....vidjet cemo za godinu dana kakvo ce stanje biti...
Dobro jeli ti vidiš čemu se ja smijem?

Pa jebo vas led da vas jebo, pa dajte se imformirajte. Pa kako možete pisati i pričati o nečem a pojma nemate. Meni je neugodno. Majstor napiše da Hajduk ima 1000-2000 tisuće članova, a da su ostali članovi udruge NH koja manipulira s novcem, drugi majstor to tu nalipi, a ti izražavaš zabrinutost zbog toga. Pa dobro ljudi, koji je vama kurac? Pa daje odite negdi pisati o nečem drugome, ili se informirjate. Komični ste...
Što si se zalijepio za taj dio ... ne komentiraš ostali dio? Zašto nije bilo Tomya protiv Splita?
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 17/10/2016, 14:39

amper1950 wrote:
sat2 wrote:
Pokušaj primijetiti upitnik na kraju moje rečenice. Može li se biti član HNK Hajduk, a ne biti član udruge?
Može DPH!
Što je DPH?
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 17/10/2016, 14:40

sat2 wrote:
amper1950 wrote:
vuksadinare wrote:....amper ne bi bio zloguki prorok..ali nemoj se smijati i rugati....vidjet cemo za godinu dana kakvo ce stanje biti...
Dobro jeli ti vidiš čemu se ja smijem?

Pa jebo vas led da vas jebo, pa dajte se imformirajte. Pa kako možete pisati i pričati o nečem a pojma nemate. Meni je neugodno. Majstor napiše da Hajduk ima 1000-2000 tisuće članova, a da su ostali članovi udruge NH koja manipulira s novcem, drugi majstor to tu nalipi, a ti izražavaš zabrinutost zbog toga. Pa dobro ljudi, koji je vama kurac? Pa daje odite negdi pisati o nečem drugome, ili se informirjate. Komični ste...
Što si se zalijepio za taj dio ... ne komentiraš ostali dio? Zašto nije bilo Tomya protiv Splita?
pa zato sto ga cese..nije ni on bas siguran 100% da bi to moglo uspjeti ali ga nosi jos ideal...na kraju ce opet tommy zaraditi ovako ili onako...
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 17/10/2016, 14:41

sat2 wrote:
amper1950 wrote:
sat2 wrote:
Pokušaj primijetiti upitnik na kraju moje rečenice. Može li se biti član HNK Hajduk, a ne biti član udruge?
Može DPH!
Što je DPH?
drustvo paralepticara hajduka
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by vuksadinare 17/10/2016, 14:45

pazite na kraju ce biti ovaj izgovor ako se ne uspije..'pokusali smo ali nam drugi nisu dali..'..te krivi ce biti opet politicari,sveti petar,mamic..neimastina...ajmo opet prosvjedovati...i takve gluposti..zivi bili pa vidjeli..
vuksadinare
vuksadinare

Posts : 99214
2015-09-08


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 17/10/2016, 14:45

sat2 wrote:
Što si se zalijepio za taj dio ... ne komentiraš ostali dio? Zašto nije bilo Tomya protiv Splita?
I drugi dio je smiješan, samo ne toliko... :)

Zašto nije bilo? Pa zato jer vjerovatno još nije stupilo na snagu, ugovor između HH i Tommy, ali i Tommy i HNK Hajduk. Službeno od Hajduka još nema potvrde, ali očigledno da je stvar formalnosti.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 17/10/2016, 14:45

amper1950 wrote:
sat2 wrote:Znači li to da se Tomy riješio obveza iz sponzorskog ugovora pa će te obveze plaćati NH? Sada će se Tomy vratiti na dres?
Ne znači da se rješio sponzorskog ugovora. Ako je prodao dionice, onda je prodao. Za novac koji je prodao. Što sad tu nije jasno? :)
Ako je istina da Tomy duguje Hajduku na osnovu sponzorskog ugovora onda je moguće da će taj dug vratiti "prodajom" dionica Našem Hajduku?
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 17/10/2016, 14:46

sat2 wrote:
amper1950 wrote:
sat2 wrote:
Pokušaj primijetiti upitnik na kraju moje rečenice. Može li se biti član HNK Hajduk, a ne biti član udruge?
Može DPH!
Što je DPH?
Društvo Prijatelja Hajduka.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 17/10/2016, 14:48

amper1950 wrote:
sat2 wrote:
Što si se zalijepio za taj dio ... ne komentiraš ostali dio? Zašto nije bilo Tomya protiv Splita?
I drugi dio je smiješan, samo ne toliko... :)

Zašto nije bilo? Pa zato jer vjerovatno još nije stupilo na snagu, ugovor između HH i Tommy, ali i Tommy i HNK Hajduk. Službeno od Hajduka još nema potvrde, ali očigledno da je stvar formalnosti.
Znać da NH preuzima obveze Tomya? De vidi o čemu se tu radi?
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by sat2 17/10/2016, 14:48

amper1950 wrote:
sat2 wrote:
amper1950 wrote:
sat2 wrote:
Pokušaj primijetiti upitnik na kraju moje rečenice. Može li se biti član HNK Hajduk, a ne biti član udruge?
Može DPH!
Što je DPH?
Društvo Prijatelja Hajduka.
Udruga?
sat2
sat2

Male
Posts : 2234
2015-09-28


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Guest 17/10/2016, 14:48

sat2 wrote:
Ako je istina da Tomy duguje Hajduku na osnovu sponzorskog ugovora onda je moguće da će taj dug vratiti "prodajom" dionica Našem Hajduku?
Tommy ne duguje Hajduku ništa. Njemu je isteka sponzorski ugovor, više nije na dresu. Sad bi triba ponovno potpisati ugovor, 3 ipo miljuna kuna na dresu, 10 godina. A toliko godišnje moraju prikupiti za platiti dionice. Pa onda automatski tu lovu prebace Hajduku. Ili ako ti baš inzistiraš, mogu im javiti da ipak to uplate Tommy-u, a on Hajduku... :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Hajduk Split - Page 22 Empty Re: Hajduk Split

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 22 of 50 Previous  1 ... 12 ... 21, 22, 23 ... 36 ... 50  Next

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum