ex-iskon-pleme
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Brisel je otvorio oči

Page 24 of 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24

Go down

Brisel je otvorio oči - Page 24 Empty Re: Brisel je otvorio oči

Post by Guest 30/8/2016, 16:31

maggie13 wrote:
dzmrdz wrote:
maggie13 wrote:
dzmrdz wrote:
maggie13 wrote:
mislis na olaksanje kad te prođe ljutnja,ili?

Ma fizicki osecaj, kao da sam skinuo kamen sa sebe. Telo mi opusteno, ja siguran nekako..cudno skroz. Taj osecaj kad si spreman da sve odbacis i skuzis da o nicemu ne ovisis..kao kad dotaknes dno i odbacis se od njega,,na gore!
zanimljivo..ja nemam tako velika odstupanja,pa mi je to strano..mozda je najslicniji moj osjecaj kad rijesim neki veci problem..kao ponovno rođena,laka...:)
Bio sam pod velikim stresom i u jednom moentu sam imao jednu epizodu posle koje sam popizdio i rekao ma boli me ona stvar, nista ja ne moram da uradim sem da umrem, e tu sam se odjenndom osetio bolje, lakse, slobodan..odbacio sam na kratko sve drustvene stege, ocekivanja i obaveze. U tom jednom momentu sam svom mozgu dao tako dobar dop da je i moje telo to osetilo.
poruka:ponekad treba mislit samo na sebe,ne zivjeti u pokusaju ispunjenja tuđih ocekivanja( makar najblizih) i osjecat cemo se bolje..svojevrsno filtriranje.

Maslowa hijerarhija potreba, na samom vrhu je self-aktualizacija. da bi se covek "aktualizirao" mora se u konacnici osloboditi svih drustvenih stega i ocekivanja...u teoriji tako pise.


Last edited by dzmrdz on 30/8/2016, 16:35; edited 1 time in total

Guest
Guest


Back to top Go down

Brisel je otvorio oči - Page 24 Empty Re: Brisel je otvorio oči

Post by Guest 30/8/2016, 16:34

To Rogers, an individual’s self-esteem was the gap between their actual
self and their ideal self – people developed self-esteem issues because
they were unable to live up to their ideals. Rogers examined where
these ideals came from and warned against the use of prescriptive
terms such as ‘would’ and ‘should’; for example, ‘a good mother
would’ or ‘a good student should’. He took the view that a person’s

ideal self often related to society’s norms, which may have been
internalised from authority figures in the person’s childhood. To
Rogers, many people’s self-esteem problems were related to being too
hard on themselves owing to an unrealistic ideal self. In order to selfactualise,
a person’s sense of self therefore needs to shake off society’s
expectations.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Brisel je otvorio oči - Page 24 Empty Re: Brisel je otvorio oči

Post by Guest 30/8/2016, 18:44

Eva wrote:
michaellcmacha wrote:
dzmrdz wrote:
michaellcmacha wrote:
Eva wrote:

Pa evo tu na forumu. Sad se družimo.
jebe ga razumijevanje.... skroz na skroz... ;))))))

Pa nije mi palo na pamet da se forum smatra "kulturnim krugovima", lako me zbunise
moraš pažljivo sa Nevanjom... nije mu baš sjelo to da netko poput mene ili tre-a protiv tebe kao srbina nema ništa... čak te i uvažavamo kao sugovornika... a to kako bi meca cazin rekao ... ne valja....

Pa nis ja od stakla kao vas dvojica, kojima se od straha da se ne skršite niš grubo ne smije reć. Mimoze forumske.
A čuj nama majke i djeca nešto ipak znače no tebi je to sprdnja, niti ti je do vlastite majke stalo niti do djece kako se moglo vidjeti kada si pričala o opravdanosti ubijanja istih na suprotnoj strani. Ono ne da si psihopat nego tu ima još kojekakvih boleština svakavih vrsta.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Brisel je otvorio oči - Page 24 Empty Re: Brisel je otvorio oči

Post by Guest 30/8/2016, 18:47

Eva wrote:
dzmrdz wrote:
maggie13 wrote:
dzmrdz wrote:
maggie13 wrote:
u strahu du velike ne samo oci, vec i sposobnosti..:D

U stavri svi ti super-heroes su nista vise nego gomila dobro isprepadanih strebera!
koji slucajno stisnu pravo dugme,da..:D

E da, glede toga. Ja sam primetio kada sam ljut ali ono ful ljut i spreman da sve oteram u 3pm osetim takvo jedno olaksanje posle toga da mi prosto bude zao sto to ne mogu rekreirati kad god hocu.

Ja zato imam Mihu i Trea. U RL sam krotka, a ovdje otrov na njima ostavim.
istini za volju imunitet nam je više nego dobar što se tiče tvoje zloće i opakosti tako da bez veze rasipaš vrijedne resurse a plijena možeš imati koliko hoćeš na drugoj strani :)
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Brisel je otvorio oči - Page 24 Empty Re: Brisel je otvorio oči

Post by Guest 30/8/2016, 18:49

Eva wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
dzmrdz wrote:
maggie13 wrote:
dzmrdz wrote:

U stavri svi ti super-heroes su nista vise nego gomila dobro isprepadanih strebera!
koji slucajno stisnu pravo dugme,da..:D

E da, glede toga. Ja sam primetio kada sam ljut ali ono ful ljut i spreman da sve oteram u 3pm osetim takvo jedno olaksanje posle toga da mi prosto bude zao sto to ne mogu rekreirati kad god hocu.

Pa ono to otprilike i predlazu svi psiholozi valjda na svijetu. Da je s vremena na vrijeme dobro se izurlati i ispickarati i sve i da si onda miran neko vrijeme.

Meni je psihijatar prepisal forum i da si dam oduška.
Pa oduška si daješ to je sigurno no da mu kažeš što pišeš vjerojatno bi te strpao u ludnicu na neodređeno vrijeme s obzirom koliko boleština imaš i sa čime se još i dičiš.
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Brisel je otvorio oči - Page 24 Empty Re: Brisel je otvorio oči

Post by Winter is coming 30/8/2016, 19:04

Eva wrote:
dzmrdz wrote:
maggie13 wrote:
dzmrdz wrote:
maggie13 wrote:
u strahu du velike ne samo oci, vec i sposobnosti..:D

U stavri svi ti super-heroes su nista vise nego gomila dobro isprepadanih strebera!
koji slucajno stisnu pravo dugme,da..:D

E da, glede toga. Ja sam primetio kada sam ljut ali ono ful ljut i spreman da sve oteram u 3pm osetim takvo jedno olaksanje posle toga da mi prosto bude zao sto to ne mogu rekreirati kad god hocu.

Ja zato imam Mihu i Trea. U RL sam krotka, a ovdje otrov na njima ostavim.
Krotki ce nasljediti zemlju
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Brisel je otvorio oči - Page 24 Empty Re: Brisel je otvorio oči

Post by crvenkasti 30/8/2016, 19:18

marcellus wrote:
crvenkasti wrote:
tre911 wrote:
Eva wrote:Ajde, ni vas dvojica niste nevinašca. Kak sam navela, sve je standardno, niš izvan uobičajenih normi ponašanja na ovom forumu.
Čuj za ove jebače ustaških majki i ostalu pročetničku ekipu smo male bebe

Ej, tre, jel i ti ono živiš od braniteljske?

ej jel ti živiš od dedine boračke ili ćaletove JNA pemzije?

Stari četnik ima JNA penziju. Svaki čas moramo ići u Beograd moliti ga da nam udijeli nešto da imamo od čega živjeti.

Bolje i to nego da dižemo kredite i peglamo kartice. To bi nas 100% odvelo u propast.
crvenkasti
crvenkasti

Male
Posts : 28738
2014-04-17


Back to top Go down

Brisel je otvorio oči - Page 24 Empty Re: Brisel je otvorio oči

Post by Winter is coming 31/8/2016, 01:23

crvenkasti spas je u poljoprivredi,bjezi iz grada i te tvoje betonske kutije,bjez u shumu

_________________
И показа ми чисту реку воде живота, бистру као кристал, која излажаше од престола Божијег и Јагњетовог.
Winter is coming
Winter is coming

Male
Posts : 9181
2014-04-14


Back to top Go down

Brisel je otvorio oči - Page 24 Empty Re: Brisel je otvorio oči

Post by Guest 31/8/2016, 08:21

tre911 wrote:
Eva wrote:
michaellcmacha wrote:
dzmrdz wrote:
michaellcmacha wrote:
jebe ga razumijevanje.... skroz na skroz... ;))))))

Pa nije mi palo na pamet da se forum smatra "kulturnim krugovima", lako me zbunise
moraš pažljivo sa Nevanjom... nije mu baš sjelo to da netko poput mene ili tre-a protiv tebe kao srbina nema ništa... čak te i uvažavamo kao sugovornika... a to kako bi meca cazin rekao ... ne valja....

Pa nis ja od stakla kao vas dvojica, kojima se od straha da se ne skršite niš grubo ne smije reć. Mimoze forumske.
A čuj nama majke i djeca nešto ipak znače no tebi je to sprdnja, niti ti je do vlastite majke stalo niti do djece kako se moglo vidjeti kada si pričala o opravdanosti ubijanja istih na suprotnoj strani. Ono ne da si psihopat nego tu ima još kojekakvih boleština svakavih vrsta.

Kakvijeh?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Brisel je otvorio oči - Page 24 Empty Re: Brisel je otvorio oči

Post by Guest 31/8/2016, 08:23

tre911 wrote:
Eva wrote:
MaximusDecimusMiridije wrote:
dzmrdz wrote:
maggie13 wrote:
koji slucajno stisnu pravo dugme,da..:D

E da, glede toga. Ja sam primetio kada sam ljut ali ono ful ljut i spreman da sve oteram u 3pm osetim takvo jedno olaksanje posle toga da mi prosto bude zao sto to ne mogu rekreirati kad god hocu.

Pa ono to otprilike i predlazu svi psiholozi valjda na svijetu. Da je s vremena na vrijeme dobro se izurlati i ispickarati i sve i da si onda miran neko vrijeme.

Meni je psihijatar prepisal forum i da si dam oduška.
Pa oduška si daješ to je sigurno no da mu kažeš što pišeš vjerojatno bi te strpao u ludnicu na neodređeno vrijeme s obzirom koliko boleština imaš i sa čime se još i dičiš.

Kaže on da mi nije niš. Viš da kurca zna. A ti si odmah, ovak prek foruma, skopčal da tu ima nekoliko disordera. Jel mogu k tebi prenijet karton?
avatar
Guest
Guest


Back to top Go down

Brisel je otvorio oči - Page 24 Empty Re: Brisel je otvorio oči

Post by Sponsored content


Sponsored content


Back to top Go down

Page 24 of 24 Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24

Back to top

- Similar topics

 
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum